Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

LiLi 663-669-649ul.bóżnicza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

patrykdziki

patrykdziki

Praktykant

• +users
  • 21 postów
Numer telefonu: 663-669-649
Numer telefonu: 663-669-649
Wczoraj odwiedzilem Lili, chciałem umówić się do Zuzi lecz nie bylo miejsca , telefonistka zaproponowała mi Lili która przyjmuje w tym samym lokalu .

Umówienie bez problemu z przekierowaniem do innej Panny .
Lokal jest to nowy apartamentowiec na ul bóżniczej , na dole ochrona , dwie pary drzwi z domofonem i jesteśmy na miejscu. W srodku duza łazienka z dużym prysznicem wszystko nowe , zadbane i czyste . Pokój znajduje się na wprost łazienki. Jest w nim materac , jednorazowe prześcieradło. Lustro ledy i parę świeczek.

Lili kobieta koło 22 lat , nie gruba nie chuda taka w sam raz , usmiechnieta, wesoła, blond włosy niebieskie oczy , biust młody jedrny na rękę ,tyłeczek bardzo fajny .

Masaż w jej wykonaniu jest mocno erotyczny od razu masuje biustem , posladkami , dłońmi bardzo miło, idzie się dobrze nakręcić. Po obruceniu masaż był mega Lili każda częścią ciała ociera się o ptaka patrząc seksownym Spojrzeniem w głąb oczu. Widać od razu , że masowanie sprawia jej przyjemność a podjarany klient satysfakcję...

Finał był ręczny, poprosiłem o szybki i mocny co dało szybki efekt i moje zadowolenie . Dziewczynę warto odwiedzić . Angażuje się i lubi swoją prace .

Umówienie bez problemu 10
Lokal 9
Panna 9
Masaż 9

Użytkownik prozac edytował ten post 01 lipiec 2018 - 18:58

R E K L A M A

erobert
Re: LiLi 663-669-649

erobert

Świeżak

• user
  • 7 postów
Ustawka na dwa telefony, lokalizacja na ul bozniczej apartament z ochroną.

Apartament nowy, pachnąca, w łazience duży prysznic, pralka, lustro, umywalka. Kilka żeli do wyboru, kapcie jednorazowe, gąbka.

Lili to ładna niska blondynka 23 lata max.

Masaż jest zmysłowy, delikatny, wczuwa się w niego. Czuć zaangażowanie. Brakuje tylko lodzika :) było bardzo przyjemnie.

Umówienie 10
Lokal 9
Panna 8
Masaż 9

Wicek82

Wicek82

Otrzaskany

• +users
  • 56 postów

Czy to jest Lili ze świętej pamięci salonu Chloe na Głogowskiej/Hetmańskiej? Jeżeli tak, to walę tam od razu!

SowaCorp

SowaCorp

Stary wyjadacz

• +users
  • 287 postów

Nie byłem w Chloe, ale po opisach i fotach na 99% to ona ;)

zzzyga

zzzyga

Praktykant

• +users
  • 12 postów

To nie jest Lili z Chloe. Byłem u jednej i drugiej.
Do meritum.
O lokalu wszystko napisano.
Co do bohaterki tematu. Wg mnie nie jest klasyczną pięknością ale ma coś w sobie co przyciąga.
Masaż nuru baaaardzo erotyczny, jak dla mnie podium, a kilka razy miałem okazję w różnych przybytkach.
I jeszcze plecy umyła ....
Naprawdę super.

a coś więcej?

prozac

10/10

Użytkownik prozac edytował ten post 17 lipiec 2018 - 21:42

michal1968

michal1968

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Byłem U Lilli i polecam!

Miła atmosfera, sympatyczna dziewczyna. Masaż delikatny zakończenia oralne całkiem fajne.

Zgadzam się z opiniami powyżej, nie będę powtarzać superlatywy.

10/10

nie ma poprawy jest nagroda

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 17 lipiec 2018 - 21:43

korp

korp

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Byłem u Lili jakiś czas temu. Zdecydowanie nie jest to Lili z Cloe. Umawianie przez telefonistke bez problemow ale ciężko trafić w wolne okno. Sama wizyta...rewelacja. Niezwykle erotyczna atmosfera. Dziewczyna zaangazowana bardzo sie stara. Masaż rozpatrywany w kategorii erotyzmu rewelacja. Zmysłowy i rozpalający. Zakończenie rewelacja.
Umówienie 10
Lokal 9
Dziewczyna 8
Atmosfera 10
Masaż 9
Zakończenie 9

lechpoznan

lechpoznan

Praktykant

• +users
  • 12 postów
Byłem dzisiaj u Lili,I również polecam.
Przyjmuje w apartamencie na Bożniczej.Lokal czysty,zadbany.
Dziewczyna ok 22 lat,bardzo atrakcyjna i pociągająca.Ma w sobie to coś:)
Masaż naprawdę na wysokim poziomie i bardzo erotyczny..A zakończenie 10/10
Lokal8/10
Umówienie10/10
Lili9/10
Masaż 10/10
Zakończenie 10/10

Marcinzpoznania

Marcinzpoznania

Świeżak

• user
  • 3 postów
Jestem świeżo po wizycie u Lili.
Drzwi otworzyła mi niska atrakcyjna blondynka.
Na dzień dobry zaproponowała coś do picia, następnie prysznic.
Łazienka czysta, do wyboru kilka żeli, gąbka, klapki, spray pod pachy.
Po chwili mycia w łazience otwierają się drzwi i wchodzi naga Lili o kobiecych kształtach z uśmiechem na twarzy pytając czy może dołączyć do mnie.
Bez zawahania się zgodziłem.
Prysznic okazał się bardzo przyjemny.
Po, przeszliśmy do pokoju w którym znajduje się materac, jednorazowy podkład na nim. Lustro z boku ściany, świeczki itp.
Masaż w jej wykonaniu bardzo przyjemny i mocno erotyczny, świetnie podkręca atmosferę cały czas. Zakończenie z wspólną zabawą szybko zakończyło się moim happy endem.
Po wszystkim jeszcze lezelismy Lili delikatnie głaskala moje ciało a ja jej. Na koniec wspólny prysznic, zapłata 350zl za 90min. .
Napewno jeszcze wrócę.

Lokal 9
Masaż 10
Lili 9

Wielki_Dawid

Wielki_Dawid

Świeżak

• user
  • 5 postów

Witam, To będzie moja pierwsza recenzja więc proszę o wyrozumiałość :D 

Ustawka: 10/10 Umówienie na 2 telefony, z tego co tutaj wyczytałem to standard. Dzwoniłem z rana, spotkanie umówione na późniejszą godz.

Lokal: 9/10 Mieszkanie nowe, nowocześnie urządzone, klimatyczny, zaciemniony pokój , jakieś świeczki.  Łazienka czysta,  kabina, 2 żele, duży ręcznik, nie ma się do czego przyczepić. Mały Problem z zaparkowaniem.

Gwiazda: 8/10  Lila ma coś koło  22-23 lat, ok 161 cm wzrostu, bardzo zadbana i w rozmowie bardzo sympatyczna. Piersi to duża 2-ka, zmysłowa blondynka, taka o kobiecych kształtach. Jak dla mnie ładna, ale to oczywiście kwestia gustu.

Twarz 10/10 a uśmiech zniewalający.

Masaż: 10/10 bardzo zmysłowy, panna się rozkręca z każdą minuta. Masaż wykonywany nago, gorącym olejkiem.  Panna rozbiera się do naga i zaczyna się masaż. W pozycji na brzuchu  masuje od nóg w górę.  Lila co jakiś czas zahacza o okolice. Sam masaż jest dość mocny, masuje plecy dłońmi i przedramionami, naprawdę dobrze. Akurat mi bardzo przypadł do gustu. Później panna kładzie się na mnie i masuje mnie swoim ciałem, wije się jak węgorz. Bardzo przyjemnie doznania. Przewrotka na plecy i masaż zaczyna się ponownie od nóg. W tej pozycji już można sobie swobodnie dotykać. Można dotykać całego ciała, nie ucieka, lekko przymyka oczy, pręży się. Musi mieć niezły ubaw patrząc na podjaranych facetów he he… Pomimo super zmysłowej techniki masowania pałki, nadrabia budowaniem erotycznej atmosfery (na życzenie powzdycha, lekko pocałuje, itp.) jak dla mnie bomba.

Atmosfera 10/10, co jest kluczowe w takich miejscach, bo kiedyś w "sztuce świadomego dotyku" od miłej starszej Pani usłyszałem, gdy dłużej dochodziłem, a ona nie dawała rady "ja nie robię walenia konia ja robię masaż tantrczny"   :zeby:

9/10 Zakończenie ręczne wykonywane w odpowiednim tempie, a potem dziewczyna pyta czy ewentualnie przynieść wodę do picia. Po wszystkim zaprasza do łazienki, potem rozliczenie  Cena: 250 zł za godzinkę.

Moim zdaniem prawdziwe nuru. Widać że ma dziewczyna pojęcie o masażu i lubi to robić.

Ogólnie na pewno jeszcze wrócę, bardzo mi się podobało. ;)

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych