Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

LiLi 663-669-649ul.bóżnicza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

patrykdziki

patrykdziki

Praktykant

• +users
  • 18 postów
Numer telefonu: 663-669-649
Numer telefonu: 663-669-649
Wczoraj odwiedzilem Lili, chciałem umówić się do Zuzi lecz nie bylo miejsca , telefonistka zaproponowała mi Lili która przyjmuje w tym samym lokalu .

Umówienie bez problemu z przekierowaniem do innej Panny .
Lokal jest to nowy apartamentowiec na ul bóżniczej , na dole ochrona , dwie pary drzwi z domofonem i jesteśmy na miejscu. W srodku duza łazienka z dużym prysznicem wszystko nowe , zadbane i czyste . Pokój znajduje się na wprost łazienki. Jest w nim materac , jednorazowe prześcieradło. Lustro ledy i parę świeczek.

Lili kobieta koło 22 lat , nie gruba nie chuda taka w sam raz , usmiechnieta, wesoła, blond włosy niebieskie oczy , biust młody jedrny na rękę ,tyłeczek bardzo fajny .

Masaż w jej wykonaniu jest mocno erotyczny od razu masuje biustem , posladkami , dłońmi bardzo miło, idzie się dobrze nakręcić. Po obruceniu masaż był mega Lili każda częścią ciała ociera się o ptaka patrząc seksownym Spojrzeniem w głąb oczu. Widać od razu , że masowanie sprawia jej przyjemność a podjarany klient satysfakcję...

Finał był ręczny, poprosiłem o szybki i mocny co dało szybki efekt i moje zadowolenie . Dziewczynę warto odwiedzić . Angażuje się i lubi swoją prace .

Umówienie bez problemu 10
Lokal 9
Panna 9
Masaż 9

Użytkownik prozac edytował ten post 01 lipiec 2018 - 18:58

R E K L A M A

erobert
Re: LiLi 663-669-649

erobert

Świeżak

• user
  • 7 postów
Ustawka na dwa telefony, lokalizacja na ul bozniczej apartament z ochroną.

Apartament nowy, pachnąca, w łazience duży prysznic, pralka, lustro, umywalka. Kilka żeli do wyboru, kapcie jednorazowe, gąbka.

Lili to ładna niska blondynka 23 lata max.

Masaż jest zmysłowy, delikatny, wczuwa się w niego. Czuć zaangażowanie. Brakuje tylko lodzika :) było bardzo przyjemnie.

Umówienie 10
Lokal 9
Panna 8
Masaż 9

Wicek82

Wicek82

Otrzaskany

• +users
  • 56 postów

Czy to jest Lili ze świętej pamięci salonu Chloe na Głogowskiej/Hetmańskiej? Jeżeli tak, to walę tam od razu!

SowaCorp

SowaCorp

Stary wyjadacz

• +users
  • 281 postów

Nie byłem w Chloe, ale po opisach i fotach na 99% to ona ;)

zzzyga

zzzyga

Praktykant

• +users
  • 12 postów

To nie jest Lili z Chloe. Byłem u jednej i drugiej.
Do meritum.
O lokalu wszystko napisano.
Co do bohaterki tematu. Wg mnie nie jest klasyczną pięknością ale ma coś w sobie co przyciąga.
Masaż nuru baaaardzo erotyczny, jak dla mnie podium, a kilka razy miałem okazję w różnych przybytkach.
I jeszcze plecy umyła ....
Naprawdę super.

a coś więcej?

prozac

10/10

Użytkownik prozac edytował ten post 17 lipiec 2018 - 21:42

michal1968

michal1968

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Byłem U Lilli i polecam!

Miła atmosfera, sympatyczna dziewczyna. Masaż delikatny zakończenia oralne całkiem fajne.

Zgadzam się z opiniami powyżej, nie będę powtarzać superlatywy.

10/10

nie ma poprawy jest nagroda

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 17 lipiec 2018 - 21:43

korp

korp

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Byłem u Lili jakiś czas temu. Zdecydowanie nie jest to Lili z Cloe. Umawianie przez telefonistke bez problemow ale ciężko trafić w wolne okno. Sama wizyta...rewelacja. Niezwykle erotyczna atmosfera. Dziewczyna zaangazowana bardzo sie stara. Masaż rozpatrywany w kategorii erotyzmu rewelacja. Zmysłowy i rozpalający. Zakończenie rewelacja.
Umówienie 10
Lokal 9
Dziewczyna 8
Atmosfera 10
Masaż 9
Zakończenie 9

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych