Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Lady Victoria dla uległego 500-675-131

- - - - - Warszawa - Praga Północ

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

franko1978

franko1978

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Numer telefonu: 500-675-131

https://odloty.pl/pl...ego/208498.html

Wizyta jakiś miesiąc temu, ale nie sądzę, żeby coś się zmieniło od tamtego czasu.

Zapragnąłem sprawdzić czy kręci mnie bdsm (tl;dr: nie kręci), wybór padł na Lady. Ustawka spoko, 2 telefony, przy czym Lady umawia się pod innym blokiem niż przyjmuje, ale daleko nie trzeba przejść. Jako, że byłem/jestem początkujący, wybrałem dominację erotyczną. Pani ma super podejście, na spokojnie wszystko wyjaśnia, pomaga ustalić scenariusz, a potem: zaczynamy, od teraz mówisz mi Pani itd. Zakładam, że jest ekstra, mnie to jak się okazuje jednak nie kręci. Grałem do końca, ale tylko po to, żeby uczciwie się przekonać czy to dla mnie.

Ustawka 10/10

Seks - jaki seks? To prawdziwa domina, którą dominowanie całkiem kręci

FBG ?!? - chyba jakieś żarty - patrz wyżej :)

Atmosfera 9/10 - pełna profeska

Panna -8/10 przy kości, ale ja takie lubię, jak ktoś nie lubi to pewnie 1, 2 pkt w dół.

Polecam jak ktoś wie czego chce.

Użytkownik franko1978 edytował ten post 14 czerwiec 2018 - 21:37

R E K L A M A

piorob
Re: Lady Victoria dla uległego 500-675-131

piorob

Otrzaskany

• +users
  • 96 postów
Szlaki przetarte więc i ja zgłosiłem się wczoraj wieczorem na służbę do Lady. Kiedyś praktykowałem takie zabawy w uległego także nie byłem zupełnie początkujący na takim spotkaniu, chciałem zobaczyć co potrafi taka młoda dama a przy tym wydawała mi się na zdjęciach w ogl w moim typie więc byłem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie.
Ustawka poprawna na 2 telefony, podczas pierwszej rozmowy Pani przeprowadza wywiad co akceptuje czego nie, wstępnie wprowadza już w klimat spotkania. Jak kolega wyżej wspomniał Pani na miejscu kieruje pod dokładny adres, ja zorientowałem się, że znam już ten myk i adres znajomy ale nie będę zdradzał co i jak bo obowiązują zasady dyskrecji, mogę napisać, że mieszkanie jest prywatne, bez obaw a dziewczyna dopiero chwile w branży. Lokal bardzo Ok, nowe budownictwo, czysto i pachnąco. Lady Victoria otwiera drzwi w odpowiednim stroju o który Lady poprosiłem, kabaretkach, baaardzo wysokich szpilkach Ok 20cm, okularkach, w odpowiednim makijażu, twarz bardzo ok, zadbana. Nie będę opisywał spotkania bardzo szczegółowo, jeśli ktoś lubi zabawy bdsm to będzie zadowolony. Ja oddałem się do dyspozycji Lady i wg ustalonego przez nią scenariusza spełniałem jej zachcianki i wykonywałem rozkazy. Głównie dominacja erotyczna, fetysze, Lady bardzo lubi kiedy służy się jej oralnie oraz kiedy się dla niej masturbuje, oczywiście wszystko przeplecione dominacją psychiczną, wyzwiskami, rozkazami, odpowiednim tonem, oraz fizyczną- ustaliliśmy możliwe lekkie baty. Spotkanie zakończone moim spełnieniem podczas pokazu masturbacji dla Lady, po wcześniejszym spytaniu Lady czy mogę dojść oczywiście. Na deser zostawiłem sobie piss i poprosiłem Panią o niego na koniec. Generalnie zaliczam do udanych spotkań, akurat miałem chęć poczuć się na chwile uległy i wybranie Lady było na tą chwile Ok.

Ustawka 10/10
Lokal 10/10
Lady 8/10
Sex, Fbg nie ma
Atmosfera 9/10 bardzo profesjonalnie

tomato78

tomato78

Otrzaskany

• +users
  • 50 postów

Witam . To będzie krótka opinia ze spotkania .

Pani zdecydowanie nie w moim guście zdjęcia podrasowane ciało zaniedbane 

Ustawka 10/10 odbiera sama telefon nie ma problemów z umówieniem

Lokal 10/10 w pokoju i łazience czysto więc jest ok

Pani ciało 2/10 zaniedbane stopy co dla mnie dyskwalifikuje ją jako dominę ; twarz 3/10 nie moja bajka

Higiena 5/10 może to moje subiektywne odczucie ale nie podobały mi się zapachy

Atmosfera bdsm 5/10 tandetnie

Nie polecam 

Pozdrawiam 

userro

userro

Świeżak

• user
  • 2 postów

Hej, jako że trzeba w końcu coś dać od siebie to ja napiszę swoją recenzje.

Byłem u Lady pod koniec maja, próbowałem dodzwonić się z rana ale nie wyszło. Umówiłem się do innej ale pod domem mnie wystawiła. Ponowne sprawdzenie numeru i Lady odebrała.

Na początku był lekki screening, co lubię co chciałbym. Chciałem strapona, ale chwilowo nie miała więc wybór padł na korki i dildo. 

Lokal znajduję się przy Remiszewskiej i tak jak Szwagier wyżej wspomniał umawia na adres obok a później kieruje. Generalnie ustawka poprawna.

Sam lokal znajduję się w nowym budynku, mieszkanie też nowe. Co do łazienki, jest słabo zrobiona i można nachlapać, co może skończyć się batami od Lady.

W trakcie precyzowania wizyty, doszedł piss. Wszystko ładnie schludnie, po pissie, powrót do łazienki.

Sama wizyta lekka, jako, żem nowicjusz. Na sam koniec w nagrodę można było wylizać cipkę, a potem samemu, za pozwoleniem można było sobie zwalić.

Oceny:

Ustawka: 10/10

Lokal: 9/10 - ta łazienka

Lady: 8/10, przy kości ale ładna

Atmosfera 8/10

Cena 200zl, czy dużo, mało nie wiem, ale powrót chodzi po głowie.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych