Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Wulkan Sexu, 795-663-516Zdjęcia prawdziwe, ale ciałko już nie tak jędrne

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Mk08

Mk08

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Numer telefonu: 795-663-516
Witam Panów.
Byłem u niewiasty kilka dni temu https://www.odloty.p...ksu/183714.html

https://www.odloty.p...nu-/166793.html

Przyjemny głosik, zachęcony informacją, ze zdjęcia sa na pewno jej trafiłem pod blok Wąwozowa 3
Blok... lata 90te , mieszkanie, nie za ciekawe. Czysto ale klimat słaby.
Łazienka z wanną, stoi woda, naderwany uchwyt od prysznica, to naprawdę słaby punkt programu 3/10
Samo dziewcze, 6/10
Zdjęcia sa faktycznie jej (ale troszke podrasowane), wzrost ok 160cm ( moze troszke mniej), szczupła, zgrabne nogi, ładne oczy, bląd włosy.
Przywitała mnie w stroju o jaki prosiłem, przez co dopiero po zdjęciu opakowania można było ocenić resztę. I tu pojawił się drobny zonk. Dziewczyna ewidentnie po ciąży, moze dwóch. Co widać po rozstępach i piersiach, które moze nie są jakoś specjalnie grawitujące ale jędrności "0" i duze sutki, czego nie lubię.
Buzia, na pewno spodoba się wielu, choć widać juz zmarszczki.
Ogólnie typ drobnej, ładnej ale juz nie do końca świeżej dziewczyny. Po wieku 26 ( z załozenia + kilka lat) i zdjęciach, oczekiwałem sporo jędrniejszego ciałka. 6/10
Dziewczyna miła, gaduła.
Na początek oczywiście prysznic, później zaproponowała mi masaż, takie tam mizianie po plecach.
Później negliz, jakieś przytulanki i do ptaka. Niestety trwało to wyjątkowo krótko, nie wiem czy to jej technika, czy ciśnienie ale potrafiła wsunąć go do samego końca. Spust w usta, część połknięte, część ściekła na jaja.
Chwila gadki jakiegoś tam smyrania i na tym zakończyłem spotkanie.
Za FBG daje 8/10, bo naprawde szybko jej poszło ;)
Miałem ochotę na więcej ale w neglizu straciła dla mnie ten sexapil, który był na początku.

Podsumowując:
Lokal : 5/10
Łazienka 3/10
Dziewcze 6/10 ale zaznaczam, ze zdjęcia prawdziwe
FBG 8/10
Sexu nie było
Cena 250, troszkę za wysoka moim zdaniem. Max 200

Ja nie wrócę ale jeśli ktoś lubi szczupłe ładne dziewczyny i nie będą przeszkadzać mu drobne wady w postaci rozstępów czy juz nie jędrnych piersi to polecam.

Wstawiaj numer telefonu w tytuł tematu

Użytkownik xcobra edytował ten post 16 maj 2018 - 13:36

R E K L A M A

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych