Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Nowa w mieście tel. 695 718 281śliczna 22C

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

radekcoolmann

radekcoolmann

Praktykant

• +users
  • 25 postów
Numer telefonu: 695-718-281

Witam Szfagrów, 

tym razem napiszę coś od siebie w zamaian za umieszczne przez Was recenzję, 

nie znalazłem nic na temat Panny w google garso, 

zachęcony zdjęciami wybrałem się na rozpoznanie tematu w tym tygoniu 

Anons:

https://www.roksa.pl...se/pokaz/548480

nr tel: 695-718-281

lokalizacja: wrocław ul. śliczna 22C (nie jest to agencja która jest w tej klatce, tylko Panna przyjmuje w mieszkaniu prywatnym),

ustawka: 10/10 - dwa telefony, pierwszy z podaniem ulicy i nr bloku i klatki, drugi juz na miejscu z podaniem nr mieszkania, 

parking: są problemy, trzeba pokręcić się po okolicy, żeby znaleźć miejsce (byłem około 19 godziny)

mieszkanie: kawalerka, było wszystko co potrzeba również w łazience - brak kabiny, jest tylko wanna, ale czysto, wybór żeli, czyste, suche ręczniki także pod tym względem ok, kopulatornia to mniejszy pokój z łóżkiem na środku - czyli wszystko w normie, porządek ok, innych osób poza nami nie zastałem w mieszkaniu, 

dziewczyna: szczerze zdjęcia byc moze jej ale sprzed 2/3 lat lub troszkę przyretuszowane. Cycek zrobiony, 

blizna pod linią brzucha. Twarz nie w moim typie i mocno zmęczona życiem. Jednak zostałem bo było ciśnienie i złapałem fajny kontakt z laską już od wejścia. Higiena na wysokim poziomie, drzwi otworzyła seksowanym wdzianku i szpilkach

zaangażowanie laski: 9/10

Akcja: po wjeściu szybki prysznic, dziewczyna nie woła od razu o poniądze rozliczyłem sie z nią z mojej inicjatywy przed akcją, 

akcja rozpoczęta od loda bez gumy, trwał z 4 do 5 minut, poziom bez rewelacji ale poprawna technika, 

sex - tutaj dziewczyna nadrabia, możliwe różne pozycje, bez marudzenia, fajnie się wygina i pojękuje, można sobie pozwolić na mocniejsze pochnięcia, możliwe dwa finały, w przerwie laska sama proponuje masażyk, chętnie zmienia pozycje, ogólnie to co jest w ofercie to jest u niej na miejscu - także tu bez przekłamania, 

podsumowanie: jeżeli komuś nie przeszkadzają troszkę nieaktualne/ewentualnie przyretuszowane zdjęcia i  zmęczona życiem twarz  a chce zabawić się z niezmanierowaną laską, w luźnej i przyjacielskiej atmosferze,  która to co ma w ofercie to wykonuje na spotkaniu, to opcja jak najbardziej do rozważenia. Plusy tej laski to napewno fajna atmosfera i dobry kontakt już od pocżątku oraz b. duże zaangażowanie podczas bzykania. 

Użytkownik prozac edytował ten post 16 maj 2018 - 23:42

R E K L A M A

xxxomri
Re: Nowa w mieście tel. 695 718 281

xxxomri

Praktykant

• +users
  • 16 postów

Panna ma kilkanaście ogłoszeń. Obecnie już nieaktywne, ale zdołałem się załapać ;) mam bardzo podobne wrażenia jak szwagier powyżej.

Ustawka bezproblemowa, telefon odebrany od razu, ustalona godzina spotkania. Drugi telefon spod bramy i wskazanie numeru mieszkania. Panna odpisuje na SMS. 10/10

Lokal został już opisany. Nie odwiedziłem łazienki, bo kąpałem się przed wyjściem (mieszkam dość blisko). Nikogo poza nami nie było w mieszkaniu.

Panna po 30, poprawiane cycki i nos, duże usta, doczepiane włosy, blizna na brzuchu. Zdjęcia są jej, ale lekko retuszowane. Przywitała mnie w seksownym wdzianku. 7/10

Akcja - FBG w porządku, co prawda nie ma głębokiego gardła i finału w ustach, ale panna się stara i jest podatna na sugestie, np. zajęła się okolicami (bardzo przyjemnie). Seks - przerobione kilka pozycji. Niechętnie się całuje, ale fajnie reaguje, jest aktywna, jęczy, przytula się i pieści. Finał na piersi. U mnie skończyło się na jednym razie w pół godziny. 8/10

Panuje koleżeńska atmosfera, panna jest bezpretensjonalna, można normalnie pogadać. Miło spędziłem czas. 8/10

Podsumowując, w takiej cenie jest to mocna opcja.

HarryMorgan

HarryMorgan

Świeżak

• user
  • 4 postów

Witam

Anons:

http://www.roksa.pl/...se/pokaz/533452

http://www.roksa.pl/...se/pokaz/550848

Ustawka bezproblemowa na dwa telefony

Mieszkanie przy ul.Ślicznej Panna w rozmowie z wiadomych względów zaznacza ze to ogłoszenie prywatne .

Lokal  bez zastrzeżeń czysto i schludnie  łazienka z wanną czyste ręczniki 

Panna inna niż w anonsach mianowicie zdjęcia retuszowane ,Panna posiada blizny na piersiach i na brzuchu prawdopodobnie po cesarce .

Wiek zaniżony co najmniej o 5 lat.

Fbg

Francja całkiem niezła z patrzeniem w oczy i okolicami ale krótko .

Sex

Tutaj tez fajnie Panna aktywna przerobione kilka pozycji  .

Atmosfera

Panna bardzo kontaktowa  nie pozwala na cisze  dużo opowiada o sobie.

Podsumowanie

Mam ambiwalentne odczucia ponieważ  akcja stoi na wysokim poziomie ale te blizny i wiek ,a po za ty Panna realizuje swój scenariusz spotkania.

Ja raczej nie wrócę

Użytkownik prozac edytował ten post 26 czerwiec 2018 - 16:20

Kornugon

Kornugon

Bywalec

• +users
  • 102 postów

Cześć

Spotkałem się z nią jakiś czas temu. Pani ma niezłą figurę, z twarzy to tak sobie, ale pracuje nad tym. Najgorsze te blizny na brzuchu i piersiach, może już teraz są mniej widoczne. Osobowość ma widocznie dominującą, ale o dziwo na wszystko się zgadza (w granicach oferty). Bardzo zaangażowana, szczególnie to lizanie po szyi - super. Zero marudzenia, a mogłaby, bo długo nie mogłem dojść. Atmosfera tak se, chemii większej nie było.

Nie wiem, co jeszcze mogę dodać. 7/10 czyli oferta przyzwoita

Lestat_86

Lestat_86

Świeżak

• user
  • 7 postów

Hej, 

zachęcony zdjęciami postanowiłem zadzwonić i się umówić (bez problemów)

Zdjęcia dziewczyny autentyczne, może delikatny retusz, ma co trzeba i gdzie trzeba

Twarz taka sobie (troszkę przypomniała mi jedna z sióstr Godlewskich)

w łazience wanna czysty ręcznik, jest ok

Akcja - lodzik fajny, patrzy w oczka, chętna na każda pozycje, trochę od siebie dodaje ...

( zapadło mi w pamięć jak w trakcie akcji patrzyła mi prosto w oczy mocno jęczała i przygryzała seksownie palec, taka niunia)

możliwe dwa finały 

opcja na pewno warta uwagi

https://www.roksa.pl...se/pokaz/548480

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych