Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Agentura na RozłuckiejOmijać

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

teodorszacki5

teodorszacki5

Praktykant

• +users
  • 22 postów
Numer telefonu: Brak
Pojawia się ostatnimi czasy temat pojedynczych opisów z ul. Rozłuckiej. Wydaje mi się, że warto podsumować i założyć temat tej obskurnej agenturze. Telefony o ogłoszenia zmieniają się jak w kalejdoskopie dlatego nie umieściłem żadnego konkretnego bo i tak panny stamtąd mają ich mnóstwo na portalach.
Mnie się zdarzyło dwukrotnie zawitać na Rozłuckiej i na ciśnieniu - głupi zostałem.
Zgodność z ogłoszeniem 0/10 - przyszedłem do szczupłej blondynki a tam tłusta brunetka, za drugim razem podobnie.
Atmosfera 0/10 - pośpiech, głupie teksty typu "chuj Ci nie chce stanąć" - no jak ma mi stanąć jak jesteśmy w pozycji 69 a z dupy wali jej kupą! Poza tym jest tłusta a twarz wygląda na oderwaną od pługa
Co do miejsca to też trzeba uważać żeby w pysk nie dostać od kolegów spod monopolowego pod blokiem 0/10
Panowie! Jeżeli tylko traficie na kuszące ogłoszenie a w trakcie rozmowy usłyszycie adres Rozłucka 4 to rozłączajcie się natychmiast. W przeciwnym razie czeka Was w najlepszym wypadku rozczarowanie, a w najgorszym trauma do tego typu wypadów

R E K L A M A

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych