Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Zuza prywatnie 694-011-307Leszczynki 158 mieszkanie X

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Grzeski78

Grzeski78

Świeżak

• user
  • 5 postów
Numer telefonu: 694-011-307

Link - https://ogloszenia.t...gl61422818.html
Adres - Piotra sciegiennego / leszczynki 158 klatka X m. X

Zainteresowany ogłoszeniem wybrałem się do Zuzy , niestety trudno było mi się z nią dogadać , musiałem dzwonić kilka razy aż w końcu wytłumaczyła jak dojechać , okolica kiepska , strach zostawić auto , kręcąca się patologia wokół odstrasza , bo nie wiesz czy wracając będziesz miał czym wrócić czy może po drodze ktoś zwinie ci portfel . Jak już udało się dotrzeć na miejsce i otworzyła drzwi mieszkania trochę zdziwiła mnie jej postura ciała , na zdjęciach mniej o dobrych kilka kilo . Ale dobra , jak już dojechałem to uznałem ze zostanę , powiedziała ze się dogadamy co do loda . Masaż cienki ale wiedziałem ze będzie problem bo wole szczuplejsze , oral bez gumy na 3 z plusem za lizanie jajek i spust do końca , ogólnie podatna na sugestie myśle ze dałoby radę dogadać się na coś więcej .
Nie wiem czy wrócę , myśle ze jednak jest zbyt kobieca dla mnie :)

Pojebało Cię człowieku żeby pełny adres podawać? Może Twój podać? 20% i 30 dni na lekturę regulaminu forum i regulaminu działów opinii oraz na refleksje...

Użytkownik zakm edytował ten post 16 kwiecień 2018 - 20:10

R E K L A M A

lucek81
Re: Zuza prywatnie 694-011-307

lucek81

Praktykant

• +users
  • 18 postów

Byłem i ja.Ogólnie stara się dziewczyna za co ma u mnie za masaż  6/10, jednak zgodzę się z przedmówcą troszkę większych kształtów panna, niska. Zdjęcia rzeczywiście nie pokazują jej figury.

Nie mój typ , ale jednak urocza na swój sposób, bardzo otwarta i uśmiechnięta za co mimo  4/10 za wygląd ma u mnie za atmosfere    8/10
. Lokalizacja nie najlepsza, ale nie skreślam, może kiedyś wrócę.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych