Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Anastazja 791-578-930mizianie + handjob

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Zuweren

Zuweren

Praktykant

• +users
  • 14 postów
Numer telefonu: 791-578-930

Numer telefonu:791-578-930

Tym razem wpadły mi w oko 2 ogłoszenia Anastazji:

https://www.roksa.pl...se/pokaz/530422

https://www.roksa.pl...se/pokaz/535886

Bezproblemowa ustawka za telefonistką (jak się później okazało) i jadę na miejsce.

Lokal to mieszkanie na nowym osiedlu apartamentówców koło lotniska.

Pokonuję bramkę obok stróżówki, domofon do klatki i windą w górę.

Na miejscu drzwi otwiera mała platynowa blondynka zaciągająca wschodnim akcentem. Wygląda jak osoba ze zdjęć. Wiek w ogłoszeniu w zasadzie zgodny z ogłoszeniem.

Czysta łazienka z dużą kabiną (a w zasadzie wnęką prysznicową) czysty suchy ręcznik.

W pokoju połącząnm z aneksem kuchennym mata rozłożona na podłodze i przykryta jednorazowym prześcieradłem.

Przechodzimy do akcji. I tu rozczarownanie bo masaż to jakieś mizianie pleców i nóg ciepłym olejkiem. Ponadto panna występuje cały czas w majteczkach. Tantra/Tao na tym etapie polegała na kilu przejzadach niedużymi (dwójka) i niejędrnymi piersiami po plecach. Potem przewrotka i mizianie klatki piersowej i masaż rąk. Na tym etapie 2 sesje po kilka przejazdów ciałem od lędzwi do góry.

Potem już dziewczyna siada z boku u przechodzi do handjoba. Po finale, dośc szybkie wytarcie ręcznikiem papierowym i koniec. Jeszcze tylko prysznic, rozliczenie (180) i dowidzenia.

Całość lekko popniżej godziny.

Ocena:

Ustawka 10/10 - kotkakt telefoniczny i sms-em

lokal: 9/10 - nowoczesnie i czyste mieszkanko, dyskretne przejście od windy do mieszkania ale przy wejściu na osiedle jakiś taki dociekliwiy ochroniarz.

dziewczyna: 7/10 - ponadprzeciętna buźka, delikatne rysy twarzy, bez nadwagi ale już zwisający mały biust.

masaż 3/10 - takie sobie miziako bez łdu i składu

zakończenie masażu - 4/5 - słabo nawet jak na zwykłego hj,

atmosfera - 6/10

ocena ogólna: 4/10

Zdecydowanie przepłaciłem za oferowaną usługę. Na rynku katowickim jest warta max 120.

Ja już się tam nie wybiorę a innych uprzedzam - ale możecie sami sprawdzić. Wtopę można zaliczyć także i za 300 zł.

R E K L A M A

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych