Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Lokal dla HIV pozytywnychMożliwy?? I czy potrzebny??

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

zimnokrwisty

zimnokrwisty

Praktykant

• +users
  • 23 postów

Przeglądając ogłoszenia, można od czasu do czasu natrafić na kobiety oferujące jazdę na oklep i choć jestem zwolennikiem takiego seksu, to w życiu nie zgodziłbym się na to z kobietą, która takie coś oferuje.

Moje rozumowanie jest takie.

Czym ryzykuję idąc z prostytutką BEZ GUMY??

Staram się rozumować tak.

Jeżeli dziewczyna jest zdrowa i NIGDY się na to wcześniej nie zgodziła, to szansę na to że trafię na zakażoną, są niewielkie i wtedy mógłbym ewentualnie zaryzykować i dopłacić ekstra za taką zabawę.

Jeżeli jednak widzę, że kobieta ma w ofercie "bez zabezpieczenia" to ja dziękuję. Nawet jeśli się regularnie bada, to już jest łażenie po polu minowym.  Zacząłem się zastanawiać, co ją skłoniło do takiej ofery i jedyne co mi przychodzi do głowy, to tylko to, że już jej wszystko jedno, bo już MA.

Z drugiej strony, podzieliłem się kiedyś tym spostrzeżeniem z jedną divą u której akurat byłem i ona mi powiedziała, że ona myśli tak samo. Jeżeli facet chce jej dopłacić 500zł za seks bez gumki, to pierwsze co jej przychodzi do głowy, to to, że już coś ma i chce się podzielić, lub po prostu już mu nie zależy.

miałem kiedyś dobrego kolegę, który tak się bawił, ale on akurat w wieu 24 lat nabawił się raka krwi.

Chudł jakby nie jadł, na początku płakał po nocach i pomimo chemii i wielu starań po 3 latach zmarł. Ostatni rok już codziennie brał morfinę.  Jednak po roku od dowiedzenia się o chorobie, pogodził się z tym.

Chodził już tylko po agencjach i bawił się na całego.  Zwierzył mi się kiedyś, że ma cięń nadziei, że to właśnie HIV może zabić komórki rakowe i przedłużyć mu życie o kilka lat.  Nie wiem, kto mu to podpowiedział i nie wiem, czy to prawda, jednak przyszło mi do głowy, że powinny być takie miejsca uciech, dla tych którym jest już wszystko jedno.

Mogłyby tam też spokojnie pracować kobiety, które już coś złapały i im nie zależy.

Problem jedynie w specyfice tego zawodu. No bo jak tu czerpać korzyści z nierządu na ludziach tak pokrzywdzonych przez los. Nawet jeśli alfonsy/gangstery itp zabierają jakąś część utargu dziewczynom, to w takim miejscu powinni uszanować zły los tych ludzi (zarówno klientów. jak i panien) i nie brać z tego NIC dla siebie. Cały dochód zostawić dziewczynom, lub ewentualnie swoją część oddać na jakiś cel charytatywny.

W końcu chorzy ludzie też mają prawo do seksu, nawet jeśli płatnego.

Jakoś mi się smutno zobiło, kiedy to napisałem.  Może z powodu wspomnienia fajnego kolegi, może z powodu złego losu jaki spotkał wszystkich chorych na tę straszną chorobę, a może po prostu  tego powodu, iż nie wierzę, że jakikolwiek właściciel agencji odda coś ze swojej częsci na cele dobroczynne i zrezygnuje z grabienia tych biednych kobiet. Przecież gdyby oni mieli sumienia, to nie zajmowaliby się tym, czym się zajmują.

Wierzący nie jestem, ale mam nadzieję, że PIEKŁO naprawdę istnieje i że niektóre kanalie będą się wiekami gotować w smole, a diabły będą im wycinać wnętrzności po kawałku.

R E K L A M A

ana933
Re: Lokal dla HIV pozytywnych

ana933

Świeżak

• +users
  • 10 postów
To z tym wirusem HIV leczacym białaczkę, to potwierdzone info, nie podaje się jednak chorym 'czystego' wirusa, najpierw trzeba go unieszkodliwic ;) gdy osoba chora na białaczkę zarazi się specjalnie wirusem HIV tylko sobie zaszkodzi...

zimnokrwisty

zimnokrwisty

Praktykant

• +users
  • 23 postów

Ana. Być może i masz rację. Nie wiem, bo się nie znam. Opisałem tylko smutną historię i to w co kolega uwierzył. Trudno postawić się w sytuacji człowieka, który umiera i wie o tym. Dlatego nie będę oceniał jego zachowania. 

Jeden na łożu śmierci, chce zapalić papierosa.... inny chce ostatni raz zobaczyć nagą kobietę, a jeszcze inny chce zjeść swoją ulubioną potrawę. Nie oceniam i nie krytykuję. 

Po prostu przyszły mi takie przemyślenia, że można by było zorganizować uciechy dla osób, które miały pecha i już złapali coś. 

Dla nas zdrowych też byłoby lepiej, żeby zarażone "dziewczynki" miały gdzie pracować i świadomie nas nie narażały. 

No ale nie będę się powtarzał. Miłego weekendu

ana933

ana933

Świeżak

• +users
  • 10 postów
W historię jak najbardziej wierzę, podejrzewam nawet że jakiś lekarz mógł mu taki pomysł podsunąć, żeby dać mu jakąkolwiek nadzieję.. Sama miałam koleżankę chorą na białaczkę, której lekarze przeszczepili szpik bez odpowiedniej zgodności tylko po to, by zasypiając miała nadzieję na przeżycie. Oczywiście nigdy się już nie obudziła.

Myślę że mężczyzna chory na raka chcący 'na łożu śmierci' zobaczyć nagą kobietę bez problemu znajdzie divę która się z nim spotka :)
Ale w przypadku HIV? aby takie miejsce dla osób pozytywnych miało sens istnienia, zarówno diva jak i klient musieliby wiedzieć że są zarażeni. Osoba która wie że jest zarażona w pierwszej kolejności zaczyna się leczyć, a naprawdę można dziś doprowadzić lekami do takiego uśpienia wirusa że nawet uprawiając seks bez zabezpieczenia teoretycznie nie będzie się zarażać drugiej osoby. Wirusem zarażają głównie osoby które nie wiedzą że są chore, albo takie które wiedzą, ale nie leczą się i specjalnie zarażają, ale to już inna bajka :)

I niestety , w przypadku wirusa HIV trzeba zrezygnować z przygodnego seksu, zwłaszcza z osobami pozytywnymi. Osoba u której wirus się wycofał uprawiając seks z osobą chorą która aktywnie zaraża może zarazić się wtórnie (w fazie wycofania wirusa nie ma się go już go we krwi tylko np w nabłonku płuc, po ponownym zakażeniu wirus może ponownie dostać się do krwi). Dlatego nawet pary w których obie osoby są pozytywne używają prezerwatyw i wszelkich środków ostrożności żeby sobie nie zaszkodzić. A gdyby osoba z HIV zaraziła się w takim miejscu dodatkowo HPV czy WZW? Aby takie miejsce miało sens istnienia trzeba by przed każdym stosunkiem dokładnie badać obie osoby żeby sobie nie zaszkodziły. Na wyniki trochę się czeka :) do tego dochodzi jeszcze okienko serologiczne (chyba pół roku) , a osób zarażonych w Polsce jest oficjalnie zaledwie kilkanaście- przyjmując, że nieoficjalnie jest ich około 100 tysięcy to jednak jest to za dużo roboty i ryzyka :)

Pozdrawiam :)

Imbloc

Imbloc

Bywalec

• +users
  • 183 postów

Tego typu przybytek i osoby w nim  pracujące działały by na granicy prawa....i mogły by być ściągane z art.161 kk

Art. 161. § 1. Kto, wiedząc, że jest zarażony wirusem HIV, naraża bezpośrednio inną osobę na takie zarażenie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Kto, wiedząc, że jest dotknięty chorobą weneryczną lub zakaźną, ciężką chorobą nieuleczalną lub realnie zagrażającą życiu, naraża bezpośrednio inną osobę na zarażenie taką chorobą, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 3. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

zimnokrwisty

zimnokrwisty

Praktykant

• +users
  • 23 postów

Okienko serologiczne obecnie wynosi 11 tygodni. Anglicy sprzedają testy na HIV do użycia domowego. Kosztuje to około 80Funtów (380zł) i jest jednorazowe. 

Nie wiem, jak się ma ten test do okienka serologicznego. 

Wiem jedyne, że aby test był naprawdę wiarygodny, to trzeba pościć około 3 miesiące.  W tej branży to raczej nie możliwe, dlatego jeśli dziewczyna mówi, że regularnie się bada, to znaczy że była zdrowa 3 miesiące i 500 klientów temu. 

O tym, że dwie osoby HIV pozytywne się zabezpieczają to nie wiedziałem nawet.  Myślałem że jak ktoś już MA, to mu wszystko jedno. 

INBLOCK.  To jeśli klient a panienka byliby chorzy, to chyba by wiedzieli o tym i akceptowali to.

Użytkownik zimnokrwisty edytował ten post 21 kwiecień 2018 - 13:34

ana933

ana933

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Faktycznie okienko trwa krócej, nie wiem czemu wszyscy zawsze mówią o półrocznym okienku :D

Wirus HIV już nie jest takim wyrokiem jak kiedyś, stosując odpowiednie leczenie można spokojnie przeżyć kilkadziesiąt lat. No ale niestety, w takich przypadkach trzeba z niektórych rzeczy zrezygnować, również z płatnego/przygodnego seksu.  Poza tym, podobno większość osób zarażonych to homoseksualiści (nie mam nic do gejów, żeby nie było :) ) więc nie wiem czy oni chętnie korzystaliby z usług takich Div :D

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych