Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Lokal dla HIV pozytywnychMożliwy?? I czy potrzebny??


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
zimnokrwisty

zimnokrwisty

  Praktykant

 • +users
 • 20 postów
 • Dołączył: 01-12-2016
 • Płeć:Facet

Przeglądając ogłoszenia, można od czasu do czasu natrafić na kobiety oferujące jazdę na oklep i choć jestem zwolennikiem takiego seksu, to w życiu nie zgodziłbym się na to z kobietą, która takie coś oferuje.

Moje rozumowanie jest takie.

Czym ryzykuję idąc z prostytutką BEZ GUMY??

Staram się rozumować tak.

Jeżeli dziewczyna jest zdrowa i NIGDY się na to wcześniej nie zgodziła, to szansę na to że trafię na zakażoną, są niewielkie i wtedy mógłbym ewentualnie zaryzykować i dopłacić ekstra za taką zabawę.

Jeżeli jednak widzę, że kobieta ma w ofercie "bez zabezpieczenia" to ja dziękuję. Nawet jeśli się regularnie bada, to już jest łażenie po polu minowym.  Zacząłem się zastanawiać, co ją skłoniło do takiej ofery i jedyne co mi przychodzi do głowy, to tylko to, że już jej wszystko jedno, bo już MA.

 

Z drugiej strony, podzieliłem się kiedyś tym spostrzeżeniem z jedną divą u której akurat byłem i ona mi powiedziała, że ona myśli tak samo. Jeżeli facet chce jej dopłacić 500zł za seks bez gumki, to pierwsze co jej przychodzi do głowy, to to, że już coś ma i chce się podzielić, lub po prostu już mu nie zależy.

 

miałem kiedyś dobrego kolegę, który tak się bawił, ale on akurat w wieu 24 lat nabawił się raka krwi.

Chudł jakby nie jadł, na początku płakał po nocach i pomimo chemii i wielu starań po 3 latach zmarł. Ostatni rok już codziennie brał morfinę.  Jednak po roku od dowiedzenia się o chorobie, pogodził się z tym.

Chodził już tylko po agencjach i bawił się na całego.  Zwierzył mi się kiedyś, że ma cięń nadziei, że to właśnie HIV może zabić komórki rakowe i przedłużyć mu życie o kilka lat.  Nie wiem, kto mu to podpowiedział i nie wiem, czy to prawda, jednak przyszło mi do głowy, że powinny być takie miejsca uciech, dla tych którym jest już wszystko jedno.

 

Mogłyby tam też spokojnie pracować kobiety, które już coś złapały i im nie zależy.

Problem jedynie w specyfice tego zawodu. No bo jak tu czerpać korzyści z nierządu na ludziach tak pokrzywdzonych przez los. Nawet jeśli alfonsy/gangstery itp zabierają jakąś część utargu dziewczynom, to w takim miejscu powinni uszanować zły los tych ludzi (zarówno klientów. jak i panien) i nie brać z tego NIC dla siebie. Cały dochód zostawić dziewczynom, lub ewentualnie swoją część oddać na jakiś cel charytatywny.

 

W końcu chorzy ludzie też mają prawo do seksu, nawet jeśli płatnego.

Jakoś mi się smutno zobiło, kiedy to napisałem.  Może z powodu wspomnienia fajnego kolegi, może z powodu złego losu jaki spotkał wszystkich chorych na tę straszną chorobę, a może po prostu  tego powodu, iż nie wierzę, że jakikolwiek właściciel agencji odda coś ze swojej częsci na cele dobroczynne i zrezygnuje z grabienia tych biednych kobiet. Przecież gdyby oni mieli sumienia, to nie zajmowaliby się tym, czym się zajmują.

 

Wierzący nie jestem, ale mam nadzieję, że PIEKŁO naprawdę istnieje i że niektóre kanalie będą się wiekami gotować w smole, a diabły będą im wycinać wnętrzności po kawałku.R E K L A M A

#2
ana933
Re: Lokal dla HIV pozytywnych

ana933

  Świeżak

 • user
 • 4 postów
 • Dołączył: 15-01-2018
 • Płeć:Kobieta
To z tym wirusem HIV leczacym białaczkę, to potwierdzone info, nie podaje się jednak chorym 'czystego' wirusa, najpierw trzeba go unieszkodliwic ;) gdy osoba chora na białaczkę zarazi się specjalnie wirusem HIV tylko sobie zaszkodzi...
Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych