Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Wiktoria prywatnie 577-537-461ul. Hemara

* * * * * 1 głosy Gdańsk

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
wrzeszczanin

wrzeszczanin

    Praktykant

  • +users
  • 17 postów
  • Dołączył: 25-10-2014
  • Płeć:Facet
Numer telefonu: 577-537-461

Podejście na sapera - ogólnie udane

 

Przegląd ogłoszeń na trojmiasto.pl i wybór padł na ogłoszenie "Jeśli w końcu chcesz dziewczynę ze zdjęć to zapraszam do siebie ! ;) Zdjęcia są w 100% moje i to ja Ci otworzę ;) Pracuję w godzinach 9-17 ;)"

 

Cały opis w podpunktach:

Ustawka: Telefon, miły głos. Umówienie się za 30 minut na ulicę Norwida (Garnizon). Pod klatką drugi telefon - daj ok, 7 minut jeszcze... ok... Telefon od divy i pokierowanie na ul. Hemara - klatka po drugiej stronie budynku... Wytłumaczenie - bo nawigacje jeszcze nie ogarniają ulic na Garnizonie
Ocena - 7/10

 

Lokal - Miejscówka na drugim piętrze w nowym budownictwie (tak nowe, że jeszcze w trakcie budowy - w windzie jeszcze płyty OSB). Samo mieszkanie białe. Pokój na wprost od wejścia - jakieś 3x3m. Duże łóżko, komoda, szafa z lustrem, radio w tle.
Łazienka - rozmiarowo podobna do pokoju, nowoczesna - kabina prysznicowa bez brodzika... no nawet w 2 osoby byłoby wygodnie. UWAGA - światło na fotokomórkę - podczas mycia zgasło... na szczęście jest jeszcze jedno ale diva zapomniała włączyć... Żele różne, ręcznik duży, czysty, suchy. 
Ocena - 9/10 

 

Panna - Otwiera mi dziewczyna, na ok. 25 lat. Ładnie opalona, zgrabna, piersi coś B/C lekko obwisłe ale ładne. Ewidentnie zdjęcia z ogłoszenia są jej.
Ocena - 8/10

Akcja właściwa - panna chce się rozliczyć i jednocześnie informuje, że ma tylko 40 minut wolnego czasu. Dla mnie ok, i tak chciałem wziąć pół godziny (poprzednie sparzenie się godzinami które kończyły się po 20 minutach...). 160 zł zmienia właściciela - łazienka - powrót do pokoju. Panna zaprasza na łóżko, jest lekko wulgarnie ale i śmiesznie (dla mnie ok). Maszt postawiony, gumka i idzie lodzik. Poprawnie dość głęboko, z zasysaniem - widać panna się stara, chwila mocniej ręką. Przerobione 2 pozycje - panna lekko pojękuje (może i sztucznie ale w porównaniu do ostatnich spotkań to choć odrobinę zaangażowania). W cipce jak dla mnie był lekki luz - ale to dla mnie... Zakończone wspólną masturbacją, strzał w gumę. Chwila na łóżku by złapać oddech i panna dziękuje za przyjście. Ubranie się i wyjście... łącznie jakieś 25 minut... jak dla mnie ok. Brakło mi jakiś pocałunków czy ogólnie GFE.... takie spotkanie do bólu poprawne.
Ocena - 7/10

Ocena ogólna - 7/10 - Jak dla mnie bardzo poprawnie - można wpaść i raczej wyjść zadowolonym. W chwili rozmowy Wiktoria powiedziała, że przyjmuje w tej miejscówce razem z koleżanką i po prostu dorabiają tak...

Czy polecam - ogólnie tak, może i wrócę

 

 

Pamiętaj następnym razem o linku.

https://www.roksa.pl...se/pokaz/494718


Użytkownik zakm edytował ten post 14 marzec 2018 - 12:30


R E K L A M A
Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych