Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Natie, 574-751-696Nie jest źle

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

oldschool751

oldschool751

Praktykant

• +users
  • 16 postów
Numer telefonu: 574-751-696
Dobry wieczór :) Tematu nie znalazłem, a ponieważ byłem razy kilka - czas coś napisać.
Najpierw link: https://www.odloty.p...tie/188425.html
i tel. 574-751-696

Ostatnia moja wizyta to ubiegły tydzień. Lokal Konstruktorska 10B, ale nie ma nic wspólnego z klatką na zewnątrz i wielokrotnie tu opisywanym niezbyt pochlebnie miejscem. Dopiszę tylko, że wejście od ul Suwak, a nie między blokami. Wczoraj w ogłoszeniu zmieniła się lokalizacja na Żoliborz - nie skomentuję - nie wiem o co chodzi.

Przechodząc do rzeczy - umówienie - standard 2 telefony, miło krótko i konkretnie, no ale nie byłem pierwszy raz. 9/10
Lokal - w sumie też standard, czysto, przestronnie w łazience żele do wyboru dwa i duży ręcznik. Minus - ostatnio bardzo słabe ciśnienie ciepłej wody, wiec prysznic był dość szybki. :) 6/10

Natie: niska blondynka, zdjęcia raczej jej, szczupła (ale nie chuda), biust małe 3 naturalny 8/10, bo akurat w moim guście. Twarz - kwestia gustu, dla mnie OK taka wyrazista, ale calendar girl to nie jest.

Akcja: po szybkim prysznicu zaczynamy zabawę na stojąco od miziania i pocałunków. Dziewczyna lubi rozbierać i być rozbierana :) Bardzo ładne i wrażliwe piersi, ogólnie Panna podatna na pieszczoty. FBG z elementami GG - zdecydowanie górna półka - dziewczyna wie o co chodzi - bez finału w ustach i na twarz. Klasyk, OK, aczkolwiek ciasno specjalnie nie jest. Za to pozycje można zmieniać do woli - nie ma żadnego marudzenia, ani ograniczeń. Po jakichś 20 minutach francusko-hiszpańskich i 3-4 pozycjach z niezłym ruchankiem spust. Nie wiem czy jest drugi raz - nigdy nie pytałem.
Podsumowując:
gra wstępna: 8/10
FBG 7/10 (nie ma spontanu z finałem - poza tym OK)
sex 7/10

Po akcji coś do picia, prysznic, chwila rozmowy, buzi i adios.

Za cenę 250PLN myślę, że warto.
Pozdrawiam

Użytkownik xcobra edytował ten post 14 marzec 2018 - 00:27

R E K L A M A

waw123
Re: Natie, 574-751-696

waw123

Świeżak

• user
  • 3 postów
I met Nati in her apartment today.

It was one of the best meetings I ever had.

She is a smart, beautiful lady, a blonde with perfect blue eyes.

The apartment is very clean with new towels. I took a short bath, and natie was waiting for me with sexy underwear.

She began with enthusiastic kisses, dancing over me and slowly taking off my clothes.

I'll go back to her without any doubt

Face: 9/10

Breast: 9/10

GFE: 10/10

Oral: 9/10

overall 10/10

It is highly recommended

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych