Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Gorąca Brunetka / Jagiellonska 35 /masaż 532-714-171

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

duzysexi

duzysexi

Praktykant

• +users
  • 21 postów
Numer telefonu: 532-714-171

Witam,

Parę tygodni temu wybrałem się na masaż na Jagiellonska 35 do Pani z anonsu https://www.roksa.pl...se/pokaz/436325

Ustawka bardzo sprawnie przez smsy, w których dostajemy opisy różnych pań do wyboru danego dnia i o interesującej nas godzinie. Ja skusiłem się na Gorącą Brunetke i zakres usługi masaż nago w cenie promocyjnej 200zl do godziny 18. Po czym przychodzi sms z adresem i dokładnym opisem lokalizacji oraz prośba o potwierdzenie pół godziny przed przybyciem.
Trafiłem bez problemu i punktualnie dojechałem na miejsce. Po wejściu do lokalu w korytarzu przywitała mnie panna z ogłoszenia i zaprosiła mnie do pokoju. Panna zgodna z opisem i ze zdjęć więc nie będę jej opisywał. . Pokój dość maly w którym stało duże łóżko na którym miał odbyć się masaż. Z radyjka cicha i spokojna muzyczka a w powietrzu dosyć intensywny zapach kadzidełka. Panienka proponuję skorzystanie z łazienki którą zresztą odwiedziłem sam nie wiem po co bo 15 minut wcześniej umyłem sie w domu. Łazienka bardziej przypominała pralnie w której praly się akurat reczniki. Oprócz pralki i suszarki znajdowała się też kabina prysznicowa oczywiście z zatkanym odpływem gdzie po puszczeniu wody kabina momentalnie wypełniła się wodą z całą masą pływających włosów. Po tym widoku oczywiście odpuściłem sobie dalszą kąpiel. Wróciłem do pokoju a pani czekała nago. Ogolnie nie była rozmowna a na twarzy wyrazny grymas przez co domyśliłem się że coś już jej nie pasuje. Kazała położyć mi sie na brzuchu i rozpoczęła "masaż". Usiadla kolomnie na łóżku i zaczęła jedną ręką nakładać mi olejek na plecy, pośladki i uda. Trwało to może z pięć minut po czym zaczęła ocierać się o plecy swoimi persiami. Ogolnie nic w tym nie bylo przyjemnego. Były to mechaniczne ruchy od lewej strony moich pleców do prawej strony. Po około trzech minutach znów usiadła obok mnie i kolejny raz zeczela jeździć ręką po moich plecach. Ogólnie zacząłem sie już irytować a gdy spojrzałem w lustro zauważyłem że jedną ręką mnie masuje i w drugiej trzyma telefon. No myślałem że zaraz jebne z poirytowania. Poprosilem ja więc żeby pomasowala mi ramiona i kark. Cos tam burknela i znów zaczęła to robić jedną reka. Ogarnęło mnie już dosyć mocno wkurwienie. Po chwili kazała obrócić mi sie na plecy. I od razu wzięła się za masowanie małego a raczej za walenie konia. Ogolnie masakra. Szarpala nim na lewo prawo. Ręką trzepala jak jak mała wyscigowka. Doborze że chociaż użyła olejek bo inaczej by go pocharatala. Cała sytuacja trwała może z półtorej minuty po czym wiadomo całkowicie mi oklapl i zresztą całe szczęście bo jeszcze chwilę i urwała by mi go razem z jajami. Gdy zobaczyła że nic z tego nie będzie powiedziała że mogę iść do łazienki. Bylem tak wkurwiony że bez słowa poszedłem i ubralem się. Wróciłem do pokoju a ona już czekała również ubrana i poprosiła mnie o 200 zl. Myślę sobie taki chuj ale jak powiedziałem że zapłacę najwyżej 100zł bo cała wizyta trwala 20 minut to panna z usmieszkiem chwycila telefon i zaczęła wybierać numer. Stwierdziłem dobra pierdole cała sytuację i rzuciłem pieniądze w jej stronę i wyszedlem z wielką ulgą.
Ogólnie cała wizyta odkąd wszedłem i wyszedłem trwała ok 25 minut. Nigdy tam więcej nie wrócę i każdemu to odradzam.

Cyferki:

Ustawka 10/10
Łazienka 2/10. Te dwa to za duże ręczniki
Panna 5/10 wygląd może być nawet w moim typie chociaż cycki dosyć zwisle
Masaż 0/10
Ogolnie nie polecam!!!

Wspomniane oferty

Anielska Paulina - 532714171

Miasto:
Szczecin - Centrum

Włosy:
brązowe

Oczy:
niebieskie

Wzrost:
167 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Tak

Za 1godz:
150 zł

Monica Black - 532714171

Monica Black - 532714171
Miasto:
Szczecin - Centrum

Włosy:
czarne

Oczy:
niebieskie

Wzrost:
172 cm

Biust:
4

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Tak

Za 1godz:
150 zł

Monica Black - 532714171

Użytkownik duzysexi edytował ten post 14 marzec 2018 - 00:02

R E K L A M A

mrox
Re: Gorąca Brunetka / Jagiellonska 35 /masaż 532-714-171

mrox

Bywalec

• +users
  • 248 postów

Hej.

Opis wizyty dokonanej przed figlarnym wypadem na Berlin. Generalnie masaż fajny. Chociaż spełnić akurat się nie udało. Ale to nie zawsze się mi udaje na masażu i nie mam na to presji.

Masażystka posiada na pewno anonsy pod adresami poniżej. Stawka to 200 PLN za 1H tylko w promocyjnej porze. Tak jak opisano to w ogłoszeniach na https://www.roksa.pl...se/pokaz/436325 oraz https://www.roksa.pl...se/pokaz/457347 Ustawienie poprzez wiadomości SMS wysyłane na numer telefonu: 732-714-171. Adres lokalu bez zmian ulica Jagielońska 35.

USTAWKA (10/10): Ten element wizyty według mnie poprawił się dążąc do ideału. Nie ma jak jak to się mi zdarzyło jakiegoś przewleczenia wejścia na adres bo coś tam. A ja widząc Piękną Panią poprzednim razem wizytując tam Elenę i chcąc się troszkę przed intensywnym figlowaniem za naszą zachodnią granicą zrelaksować, ustawiłem się konkretnie poprzez SMS. Gdzie na prośbę w wiadomości ze 30 minut wcześniej potwierdziłem że będę.

LOKAL (7/10): Opisywany wiele razy. Ale dodam że ręczniki spore nawet dla zredukowanych z ton tłuszczu to duży plus. We wnęce prysznicowej nie stwierdziłem kłaków. Prysznic działał ok, chociaż chwilowy problem z ciśnieniem cieplej wody. Duże łózko do N U R U wygodne, klimat z użyciem świec i spoko muzyki jest ok. Nie ma zwierząt, nie wyczułem fajek. Generalnie jest ok.

MASAŻYSTKA (9/10): Na prawdę ładna Pani. Nawet w ubrana w opiętym skórzanym, czarnym kombinezonie wygląda bardzo atrakcyjnie. Miła, uśmiechnięta, rozmowna. Jej wygląd idealnie oddają zdjęcia z anonsu "Gorąca Brunetka". Dziar nie stwierdziłem, cycuszki ma jak dla mnie w porządku. Zadbana i jak to piszą tutaj obejrzał bym się za Nią na ulicy no ale ja lubię M I L F y :)

MASAŻ (7/10): Generalnie jest również ok. Poczułem się zrelaksowany. I dla samej urody oraz przemiłej rozmowy warto wrócić. Można dotykać. Wykończenie ręcznie jest ok, ale mnie jest ręcznie bardzo ciężko doprowadzić. Pomimo wyposzczenia. Samemu próbowałem, ale jednak użycie pomimo prośby olejku na Wacka mi to utrudniło. Także swoją łapką. Masaż ciałem ok, a masaż okolić poniżej kolan jednak wtedy nie sprawił u mnie miłego rozgrzania stóp co udało w poprzedniej wizycie się Elenie. Atmosfera miła i uczciwa godzina. Rozważam powrót tam za jakiś czas konkretnie od Niej. Bo miło by spróbować chwilkę wspólnej kąpieli po masażu. Polecić Ją z pewnością mogę fanom Dojrzałych. I żadnych jak Poprzednik nieciekawych odczuć nie miałem.

Podsumowując wiem że wielu mi zarzuca mi tony cukru w moich opisach. Jednak staram się zawsze generalnie szukać pozytywów. Macie przykład że pomimo spełnienia kiedy nastąpiło moje wpakowanie się na minę z "podmianką". A faktycznie Diva i Jej cipka były niezadbane to nie poużywałem sobie. A opisałem szczerze. Bo wałki to mogą być tłuszczu jak o siebie Diva jak ta nie dba. Ale nie powinny być robione wobec Klienta. I tamta miejscówka jest do skreślenia według mnie. A tutaj jest w porządku i warto w celu zrelaksowania iść na masaż.

Kolejne wywody ode mnie wkrótce. Na koniec apel. Szwagrowie, wiosna może nie całkiem jest za oknami. ale kalendarzowo tak. To proszę - budzimy się wszyscy! :) A był już tutaj ładny wysyp teczek nowych. Zatem nie śpijmy i diagnozujmy nowe dalej :) Dziękuje w imieniu swoim, spoko Div które wypromujemy bo warto i beznadziei, którą może zmusimy do przebranżowienia się :)

Użytkownik mrox edytował ten post 24 marzec 2018 - 12:42

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych