Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Zuzanna 578-303-034Chełmonskiego 20

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

rushdie

rushdie

Stary wyjadacz

• +users
  • 482 postów
Numer telefonu: 578-303-034

Witam,

czy ktoś może coś wie na temat tej laski?

https://www.roksa.pl...se/pokaz/525248

Pozdrawiam!

R E K L A M A

riws
Re: Zuzanna 578-303-034

riws

Otrzaskany

• +users
  • 88 postów

Byłem adres Chełmonskiego 20 niedaleko Matejki  kamienica o wysokim standardzie, łazienka wanna ogolnie fajne mieszkanie jak i Zuza. Miły głos przez tel jak i w realu bardzo kobiecy. Dojrzała trzydziestokilku latka, Rozmowna, Ładnie się uśmiecha, miałem ochote na dojrzałą trzydziestke i jaknajbardziej mi się podobało. Ma czarne włosy i warkoczyk wyglada troche jak lara croft z tomb raider bo ona tez miała taki warkoczyk. Stawka 200 zl byłem u niej 50min nie wyganiała, miła atmosfera, Widać ze to jest poukładana kobieta a nie jak te młode divy które sa tylko nastawione na zarobek albo wyjebke. ogloszenie jak najbardziej prywatne a głownie takich ogłoszen szukam. Panna ma tylko 1 ogloszenie na  roksie moze jej tylko to jedno wystarcza a nie jak wiekszosc div po 5-10 odrazu.

sex 9/10  50min ruchania
lokalizacja 8/10 brak miejsca parkingowego, zaparkowalem na podworzu miedzy chelmonskiego 20 a 18
lokal 9/10 wysoki standard, duza lazienka, lozko uchiech wygodne
panna 9/10
buzia 8/10 kwestia gustu  troche jak lara croft z tomb raider
francuz 9/10
całość 9/10

bardzo ładna dojrzała trzydziestokilku latka dla niektorych to taka młoda Milfff bo ja jestem w sumie o 10 lat młodszy od  deklarowanego przez Panne wieku na roksie wiec dlatego pisze mloda milf.  Odwiedze ja jeszcze napewno.  Gdyby nie rushide nie trafiłbym na to ogłoszenie.

stasi29

stasi29

Bywalec

• +users
  • 103 postów

Drugi anons panny

https://www.roksa.pl...se/pokaz/528998

riws

riws

Otrzaskany

• +users
  • 88 postów

oo wczoraj go nie bylo bo sprawdzalem, Ma te same szpilki co na fotkach, włosy w ogloszeniu sa rozplatane a dzisiaj miała zwiazane w warkocz co uważam je pasuje jej bardziej warkocz niz tak jak na fotkach rozplatane. Zapomniałem dodać ze się całuje z jezyczkiem sama wymusza pocałunki nie miałem dzis na to cisnienia wiec mi to bylo obojetne wiec zapomniałem to napisać wyżej,

Temat do przeniesienia  do działu opinie

brickq

brickq

Świeżak

• user
  • 9 postów

Witam,

po przeczytaniu poprzednich, pozytywnych opinii i ja umówiłem się dzisiaj z bohaterką tematu. Niestety, trafiła mi się kolejna w przeciągu paru dni wystawka. Umówiliśmy się na konkretną godzinę, głos bardzo ładny i była też bardzo uprzejma, uprzedziłem ją że mogę się chwilkę spóźnić oraz że zadzwonię po pracy potwierdzić że jadę. Podała mi także dokładny adres. Ucieszony, po wyjściu z roboty próbowałem się do niej dodzwonić, bezskutecznie. Stwierdziłem, że może się przygotowuje więc niestety pojechałem pod wskazany adres. Parę razy zadzwoniłem na domofon, lecz bez odzewu. Telefon także milczał, aura średnio sprzyja staniu na dworze więc po 30 min czekania dałem sobie spokój.

Cyferki:

Kontakt 8/10 (odebrała za pierwszym razem)

Spotkanie 0/10 bo nie było

Użytkownik brickq edytował ten post 20 marzec 2018 - 19:02

brickq

brickq

Świeżak

• user
  • 9 postów

Witam ponownie, 

wczoraj spróbowałem jeszcze raz i jak się okazało, to był strzał w dziesiątkę. Bardzo ładna kobieta, trzydziestokilkuletnia, przeprosiła za sytuację z dnia poprzedniego i odwdzięczyła się z nawiązką. Byłem mile zaskoczony. Dobrze wydane pieniądze. Tym razem mogę śmiało polecić.

Cyferki dla zainteresowanych:

Kontakt - 9/10 

Lokum - 9/10

Panna - 9/10 (zależy kto co lubi, kolega wyżej dobrze ją opisał)

Klimat - 10/10

Akcja - 10/10!

Pozdrawiam

xArturox123

xArturox123

Świeżak

• user
  • 5 postów

Czołem Szwagry,

Byłem wczoraj - adres Chełmońskiego 20. Miejsce w dobrym standardzie, widać, że zadbane - łóżko uciech OK. Myślę, że mogę napisać, że Panna to bardzo fajny milf.  Zapłata 200 zl byłem u niej z 30-40 min. Ogólnie w niczym nie poganiała, krótka rozmowa i do dzieła. Nie spodziewałem się, że będzie tak zaangażowana i będzie widać, że po prostu to lubi, zero udawania. Myślę, że wrócę za jakiś czas.

sex 8/10  bez udawania, zmiany pozycji
lokalizacja 8/10 tak jak Szwagier wyżej pisał - zaparkowanie graniczy z cudem!
lokal 10/10 
panna 7/10 
buzia 9/10  sympatyczna, nie jest sztuczna
francuz 6/10 chwilami troszkę za dużo miziania..
całość 8/10

pozdrawiam

riws

riws

Otrzaskany

• +users
  • 88 postów

Czołem Szwagry,

lokalizacja 8/10 tak jak Szwagier wyżej pisał - zaparkowanie graniczy z cudem!

z tyłu kamienicy Chełmonskiego 20 jest parking od owej kamienicy gdzie mozna zaparkowac koło garazy na podwórzu podaje link do mapki nie ma w sumie az takiej tragedi zeby parkowac zapodaj.net/9542a11e588f2.jpg.html  szkoda ze nie przyjmuje w soboty.  Piszesz Fajna Milf ja bym powiedział   FAJNA i ZADBANA MILF  proponowala mi cos do picia, czekolade ogolnie fajna atmosfera podczas spotkania.

qyt

qyt

Świeżak

• user
  • 3 postów

Zuzannę odwiedziłem i ja. 
Z ustawką nie było problemu, dwa telefony. Mieszkanko na prawdę wysoki standard, duże ręczniki i różne żele. Od wejścia mega miła atmosfera.
Jeśli chodzi o wygląd, to jak dla mnie bomba. Jest profesjonalistką, która nie pogania, lubi to co robi. Najważniejsze, że jest jak z koleżanką, która oprócz seksu potrafi także miło porozmawiać i się pośmiać.

Wygląd 10/10

Atmosfera 10/10

Akcja 10/10

Lokal 9/10 - minusem może być właśnie parking, ale to szczegół.

Francuz - 10, jak dla mnie ekstra.

Domant

Domant

Praktykant

• +users
  • 13 postów
witam szwagrow. Ogladajac ogłoszenia na roksie natrafilem wlasnie na ta pania , z racji tego ze mialem do niej bardzo blisko postanowilem skorzystac wszystkie kwestiue zwiazane ze spotkaniem zostaly juz opisane przez poprzednika wiec moge jedynie potwierdzic ze sa zgodne z rzeczywistoscia i ocenic ;

Lokal-8/10 czysto a to najwazniejsze
Diva- 6/10
Podejście- 9/10 widac ze zna sie na rzeczy
Francja- 9/10
SEX- 8/10 duzo urozmaicen

jpfake

jpfake

Świeżak

• user
  • 7 postów

Lokalizacja - 8/10 - Odrestaurowana kamienica na Chełmonskiego 20,  minus parking

Lokal 9/10 - Apartament, prysznic, duże ręczniki, tv wszystko ok

Panna - 8/10 -   podane 34lata w opisie jest ok,  widać dojrzała kobieta ktora wie czego chce w zyciu
Podczas stosunku widać ze Panna to lubi i czerpie z tego przyjemność więć mega + za to

Biust - 5/10 - biustu nie eksponuje, zakryty jest tuinką ale Panna ma wiele innych atutów, fani sylikonow beda zwiedzeni chociaz to nie jest sztuczna lala więc duże balony nie są jej potrzebne.  To jest 100%naturalna Kobieta bez Tuningu.

FBG - 10/10 -  zrobiony rewelacyjnie, prawie eksplodowałem, dużo zabawy ustami, bardzo podatna na wszelkie sugestie choć sama wie dobrze co robić.

Sex - 10/10 - rozmowa pocalunki,  fgb , seks na wiele sposobow, pocalunki finish rozmowa godzina bardzo szybko zleciała zaznaczam pełna godzinka

Atmosfera - 11/10 - Panna oprocz tego ze to lubi robic i czerpie z tego przyjemność buduje bardzo fajną atmosfere przez co szwagier czuje sie jak ten jedyny wyjatkowy

Ogólnie warto wydać te 200, żeby spełnić ukryte fantazje bo bez grymasu, za to z wielkim uśmiechem zrobi wszystko co w granicach zdrowego rozsądu.

rampage997

rampage997

Bywalec

• +users
  • 116 postów

Generalnie powielam pozytywne opinie szwagrów, ale do beczki miodu dodam łyżkę (czy kroplę) dziegciu:

- po pierwsze: Chełmońskiego to Łazarz, a nie Jeżyce :)

- po drugie: 34 lata z ogłoszenia stuknęły jakąś dekadę temu.

- po trzecie: 56 kg to raczej na ważeniu, dzień przed walką ;)

Diva doświadczona i od lat aktywna (z czym się nie kryła), więc zakładam, że temat zostanie połączony z innym, gdy tylko któryś ze szwagrów zidentyfikuje bohaterkę.

Kawalerka bardzo przyjemna, schludna. Akcja możliwa na rozkładanym narożniku, ale również na stole czy przed lustrzaną szafą typu komandor. Łazienka i prysznic ok. 8/10

Diva starsza niż w opisie, zadbana, twarz przyjemna, cycki niewielkie, ale tyłek spory. W trakcie całego spotkanie nie zdjęła sukienki/podomki, co - w moim odczuciu - miało zapewne na celu niwelowanie ewentualnych niekorzystnych wrażeń estetycznych. W tej sytuacji trudno ocenić c(i)ałokształt, ale z tego co widziałem - 5/10 (w kat. MILF: 7/10).

FBG bardzo przyjemny: z pluciem, jękami, lizaniem jajek itp. Nie kończyłem, więc nie wiem jakie "opcje" są możliwe. 8/10

Sex w różnych pozycjach i bez oporów, ale czuć trochę luzu. Zaangażowanie na wysokim poziomie, więc 8/10

Atmosfera bardzo przyjemna, można pogadać zarówno o sytuacji społeczno-ekonomicznej w kraju, jak i dupie Maryni. Tu 10/10.

Cena: 200,- PLN płatne po.

Biorąc pod uwagę deklarowany przez divę staż oraz jakość obsługi, której doświadczyłem przyjmuję, że diva nie minęła się z powołaniem, nie grozi jej "zmanierowanie", a większość szwagrów zapewne wyjdzie ze spotkania usatysfakcjonowana.

klikaczcz

klikaczcz

Świeżak

• user
  • 5 postów

Skuszony opiniami postanowiłem spróbować umówić się z Zuzą. Po 2 dniach udało mi się w końcu usłyszeć jej głos w słuchawce :)
Ja akurat problemu z zaparkowaniem nie miałem, ale pewnie akurat mi się trafiło, że miejsce blisko się zwolniło.

Panna bardzo ale to bardzo miła! Po prostu jak najlepsza kumpela. Podobało mi się jak na mnie patrzy od samego początku, w jej oczach było widać pragnienie, u żadnej innej kobiety tego nie widziałem. To co zrobiła za mną Zuza było po prostu cudowne! Nawet gdybym chciał się do czegoś przyczepić, to naprawdę nie mam do czego...  Dziewczyna z gatunku tych co wie po co stworzono kobietą i wie jak z tego korzystać. Lodzik, minetka, orgazm, pocałunki, pieszczoty, seks głęboki i upojny - co to za Kobieta! Ona robi to bo lubi a nie dla kasy i da się to odczuć, seks jak z napotkaną dziewczyną, noo może lepiej z racji doświadczenia.

Godzina w raju!

- Łazienka 8/10

- Zuza- 10/10 - bardzo kobieca i stwarza super atmosferę

- lodzik - 1010  - z okolicami, mokry, głęboki

- atmosfera - 10/10 - absolutne wyluzowanie

Za całość 200zł bez pośpiechu z czystym sumieniem moge polecic wszystkim szwagrom.

Giorgio_Ulani

Giorgio_Ulani

Świeżak

• user
  • 4 postów

Zachęcony opiniami i ja odwiedziłem Divę. 
Wszystkie pochlebne opinie są jak najbardziej prawdziwe. Był to strzał w 10. 
Pani co prawda na pewno starsza niż deklarowane 34lata, celowałbym raczej 40, waga też większa. Wyglądu nie będę opisywał, dobrze zrobili to koledzy u góry.
Za to nadrabia zaangażowaniem i umiejętnościami. Od samego początku bardzo miła, luźna rozmowa i podchodzi bardzo indywidualnie do każdego. 
Az zdążyłem zapomnieć, że jestem tam klientem. 
Bez patrzenia na zegarek, nie wygania :)

Oceny:
Wygląd 7/10
FBG 9/10
Sex 8/10

Na 10/10 jeszcze nigdzie nie trafiłem, także te oceny uważam za bardzo wysokie. 
Z czystym sumieniem polecam. Kto pójdzie będzie chciał wrócić.

Comat12

Comat12

Świeżak

• user
  • 9 postów
Witam
Po przeczytaniu opini poszedlem i ja.
Zgadzam sie z opiniami innych. Kobieta przyklada sie do spotkania angazuje sie. W lokalu jestesmy sami nikt nie przeszkadza. Mila luzna atmosfera.
Moze ma troche wiecej lat niz w ogloszeniu. Ale dobrze sie rusza :)
Kontakt - 9/10 
Lokum - 9/10
Panna - 9/10
Klimat - 10/10
Akcja - 10/10!

Pozdrawiam

SowaCorp

SowaCorp

Stary wyjadacz

• +users
  • 280 postów

Ostatnio raczej nie bywam na dziewczynach z roksy, no chyba że masaże ;) Ale skuszony niską ceną i pozytywnymi opiniami sprawdziłem Zuzkę.

Generalnie potwierdzam opinie, panna jest naprawdę super zaangażowana i przemiła. GFE jakie być powinno.

Niestety dla mnie za stara, nie wrócę więcej z tego powodu.

Lokal: 9/10 (stylowo)

Pani: 6/10 (kiedyś pewnie była fajna sucz :D)

FBG: 9/10 

Seks: 9/10

Klimat: 10/10

Polecam - jeśli nie przeszkadzają Wam panny 40-45+

kros81

kros81

Świeżak

• user
  • 3 postów

Byłem i ja :),jedyny minus to problem z parkowaniem.

Całe spotkanie uważam za super udane.

Wiek faktycznie trochę zaniżony w ogłoszeniu.Panna nie pogania

Kontakt - 10/10 

Lokum - 10/10

Panna - 9/10

Klimat - 10/10

Akcja - 9/10

xsrt88

xsrt88

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Witam,
chyba wszystko w temacie już napisano ale dla potwierdzenia napisze opinię na temat panny. Tak dużo pozytywnych postów nie wzięli się z nikąd. Jak dla mnie, można iść w ciemno. Panna miła, rozmowna i umie wytworzyć atmosferę w której ma się ochote zerwać sukienkę, rzucić na ziemię i zerznac jak sukę.
Ja byłem na początku tygodnia, zapewne ruch był znikomy bo spontanicznie po powrocie do Poznania panna mnie przyjęła właściwie w przeciągu godziny. Ja akurat jechałem taksówka więc co do lokalizacji nie mam zastrzeżeń. Kontakt na dwa telefony i w drzwiach otwiera mi kobieta o bardzo ładnej (jak dla mnie) twarzy. Zaprasza do środka, łyk wody, szybka toaleta i do lozka. Oral bez gumy, delikatny, mało ręki. Fajnie że patrzy w oczy w czasie roboty. Potem dwie pozycje i koniec od tyłu. Widoki całkiem całkiem ale mogłaby trochę zjechać z wagi. W każdym razie ukrywa zbędne kilogramy. Rozmowa się kleiła ale ja musiałem jechać dalej więc skończyło się na jednym razie (o drugi nawet nie pytałem).

Podsumowując:
Kontakt 10/10
Ekosystem 10/10
Panna 8/10
Klimat 9,5/10
Akcja 8/10

Ja polecam, uczciwa oferta, oby więcej takich kobiet w Poznaniu.

Brandzloveran

Brandzloveran

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Niniejszym radośnie dołączam do fanów Zuzanny.

Od rana telefon potem sms. Oddzwoniła z informacją o której bedzie wolna.

Powitanie jak starych znajomych....z resztą okazało się, że widzielismy się już kiedyś przypadkiem na mieście. Ma dziewczyna pamięć do ludzi.

Szklanka wody, rozmowa, ręcznik i łazienka.
Na początek podniecajace głaskanie i pocalunki. Następnie Zuza usiadła na dywanie i zajęła się moim przyjacielem jakby był co najmniej oblany czekoladą.....łącznie z okolicami. Przerwałem jej na trochę, żeby się odwzajemnić, soczyście, pachnąco.
Potem dokończyła mnie na łóżku, ładunku nie bierze.

Chwila na odświeżenie, potem gatka i nie zauważyłem, że mój czas już minął. Gacie w górę, kasa na stół.

Sama mówiła , że nie lubi cyferek. Mi się podoba.
Kontakt 10
Ekosystem 10
Atmosfera 10
FBG 9,9

Wrócę na pewno.

dewastor

dewastor

Praktykant

• +users
  • 14 postów

cześć

całkiem niedawno dołączyłem do Waszej bandy ale mam trochę doświadczeń z Naszego miasta więc sukcesywnie będę się nimi dzielił  ;)

Zuzkę odwiedziłem i po spotkaniu byłem zadowolony.

Mam już swoje lata więc w spotkaniu cenię sobie przede wszystkim atmosferę, klimat i zaangażowanie ze strony dziewczyny, 15min. fajerwerki mnie nie interesują.

I to czego chciałem otrzymałem.

Kontakt bezproblemowy, dojazd/parkowanie - lubię spacerować więc w Poznaniu auto zostawiam w garażu i poruszam się transportem publicznym + nóżki własne - nie ma stresu (polecam to rozwiązanie również przyjezdnym), przemiły uśmiech na powitanie kupił mnie całego. Zuza od drzwi tworzy klimat randki, jeżeli klient wie jak się zachować to nie czuje się klientem tylko starym znajomym ("wersal", buziak, kasa bez "dogłębnego omawiania tematu" dyskretnie zostawiona gdziekolwiek, łazienka bez namawiania i ...) .

Numerki:

kontakt 10/10 bez problemów

lokal 9/10 - mi się podoba, ale zawsze może być lepiej, + za łazienkę i porządek, przewietrzony pokój i szeroki asortyment napojów do wyboru

dziewczyna 8/10 - o tym dalej

fbg 9/10 - wie jak to robić i wiedzę wykorzystuje, szkoda że nie połyka

sex 7/10 - wszystkie zaproponowane pozycje się odbyły, bez marudzenia i grymasów i z dużym zaangżowaniem - duży plus,dziewczyny nie lubią jak się wchodzi i wyciąga a jak tak niestety najbardziej lubię i Zuzka się pod tym względem nie różni, to jest problem sztucznej lubrykacji

atmosfera -12/10 - poza skalą - jak bym się spotkał z moją byłą sprzed 20lat która ciągle coś do mnie czuje - poszedłem bo na coś liczyłem a ona na mnie czekała.

pora na minus - Zuzka nie zrzuca wszystkiego. Nikt nie jest idealny, czas biegnie równo dla wszystkich - jeżeli klient prosi o full naked, a kobieta nie chce/pozwala się całkiem rozebrać to trochę psuje temat (ja nie jestem adonisem i się tego nie wstydzę)

podsumowując polecam - miło spędziłem trochę ponad godzinę w miłej i owocnej atmosferze

pozdrawiam

m.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych