Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Egzotyczna uroda / Masażystka Kasia, 570-786-XXX, 572-454-548Przyjemny masaż

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

lawa

lawa

Stary wyjadacz

• +users
  • 456 postów
Numer telefonu: 570-786-XXX 572-454-548
Witam
Po dłuższej przerwie wpisaniu postów postanowiłem trochę nadrobić zaległości.

Od czasu do czasu wchodzę na forum i widzę że rynek masażowy rozrósł się i to bardzo to żaden ze szwagrów nie kwapi się by opisać jakieś nowe miejsca. Nie wiem czym to jest spowodowane. Czy idąc w nowe miejsca chcą je zachować dla siebie a może ich zachowanie zdradza że są z garsoniery i dziewczyny same się dopytują i proszą by je nigdzie nie opisywać?

Dziewczynę które chce opisać znalazłem na portalu z ogłoszeniami czyli na znanym OLX.
Zaznaczam że mam mieszane uczucia pisząc ten post a to z powodu że panne łatwo na necie znaleźć i są zdjęcia jej twarzy. Nie było by problemem jak by ogłaszała się na odlotach a że ona tego nie robi to proszę o dyskrecje. Wydaje mi się że panna nic o garso nie wie i ja też nic nie wspominałem a zresztą nigdy tego nie robię.

A więc do dzieła.
Sama dziewczyna to młoda ok.170 cm szatynka o dosyć ciekawej egzotycznej urodzie i biuście coś pomiędzy 3-4. Biust jędrny i nie oklapły że tak powiem. Co do urody to jak ktoś znajdzie jej foty na necie może mieć mieszane uczucia bo jak mówię uroda jest dość egzotyczna i nie każdemu może odpowiadać.
Co do wieku to myślę że jakieś 22-25 lat.

Miejscówka to duże mieszkanie usytuowane w wielkim bloku tuż przy Metro Wilanowska. Piechotą od stacji to jakieś 2 minuty. Samo mieszkanie jest duże czyste i bardzo zadbane. Mi osobiście się spodobało chociaż nie byłem w każdym pomieszczeniu. Co do pokoju gdzie odbywa się masaż to takie pokoje są 2. Podobno w drugim pokoju masuje koleżanka ale jej nie widziałem.
Pokój dość duży z postawionym na środku wielkim łóżkiem przy czym pisząc wielkie to mam na myśli takie że spokojnie na nim mogą spać 3 dorosłe osoby i żadna drugiej nie będzie przeszkadzać. W pokoju jest też coś w rodzaju mini sauny. Łóżko i ta sauna robią naprawdę duże wrażenie.Dla mnie pokój rewelacyjny.

Teraz może o samym masażu.Czy panna skończyła jakieś kursy to nie mam pojęcia ale na pewno masaż nie robiony jest na odpierdol. Masowane jest całe ciało i jest to robione w moim odczuciu dość fachowo. Ja miałem masaż relaksacyjny i było mi naprawdę miło. Minusem jest to że podczas masażu nie masowane są miejsca intymne. Możliwe że ja o tym nie wspominałem w trakcie co nie oznacza że jak ktoś z Was nie poprosi to nie będzie tam wymasowany. Po odwróceniu się masowane są nogi brzuch ręce no i na końcu członek aż do wytrysku. Pannę można delikatnie dotykać. Ja z łapami się nie pchałem więc czy można sobie na coś więcej pozwolić to tego Wam nie powiem.

Zauważyłem że na innych stronach z ogłoszeniami można znaleźć naprawdę ciekawe oferty dziewczyn które tylko tam mają swoje ogłoszenia. Masaże w ich wykonaniu są różne od tych z odlotów. Oczywiście są takie co też ogłaszają się na odlotach i się z tym nie kryją.

Jeżeli ktoś ma ochotę być wymasowany przez młodą dziewczyne za 200zł to myślę że może się tam wybrać. Czy 200 to dużo czy mało trudno mi ocenić jednak cena 150 byłaby bardziej odpowiednia.
Jeśli ktoś u niej był niech coś napisze.
Pozdrawiam

Użytkownik xcobra edytował ten post 13 marzec 2018 - 17:32

R E K L A M A

luklukasz
Re: Egzotyczna uroda / Masażystka Kasia, 570-786-XXX, 572-454-548

luklukasz

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Prosimy o pełny nr telefonu. Wcale nie jest tak łatwo ja znaleźć

xcobra

xcobra

Weteran

• Moderator
  • 881 postów
Ten początek numeru jest w wątku: http://www.garsonier...aj-570-786-xxx/

Przypadek?

crackerjack

crackerjack

Otrzaskany

• +users
  • 93 postów

Nie, nie przypadek, to ona. Jest jeszcze trzeci temat o tej lasce tu: http://www.garsonier...sia-ka-wilanow/ . A wspomniane ogłoszenie to https://www.olx.pl/o...html#500e2871f6 . Byłem u niej kilka razy już, mi się podoba. Ale mi udało się choć trochę ją do siebie przekonać, na początku była bardziej nieufna. 

ramag

ramag

Praktykant

• +users
  • 40 postów

Jako ciekawostkę podam że dokładnie te same zdjęcia można znaleźć na bdsm.pl ogłasza się jako płatna domina o niku pochodzącym od najpopularniejszych kwiatków nagrobnych. Koledzy gustujący w dominach mogą spróbować :)

ramag

ramag

Praktykant

• +users
  • 40 postów

tu jeszcze ogłoszenie z odlotów  https://www.odloty.pl/pl/ogloszenia-towarzyskie/warszawa/mokotow/masazystka-kasia/205198.html

tyu22

tyu22

Praktykant

• +users
  • 17 postów

tu jeszcze ogłoszenie z odlotów  https://www.odloty.pl/pl/ogloszenia-towarzyskie/warszawa/mokotow/masazystka-kasia/205198.html

Czy był ktoś u tej panny czy możliwy jest sex z nią ,oral ?

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Piszesz z ASUS_Z010D a wiec zakładam ze możesz z niego tez dzwonic - zadzwon zapytaj. W szczegółach na odlotach ani w powyższych opiniach nie ma mowy o seksie

Użytkownik xcobra edytował ten post 15 marzec 2018 - 12:36

lawa

lawa

Stary wyjadacz

• +users
  • 456 postów

crackerjack jak byłeś u panny to opisz może u niej wizytę bo moje słowa w pierwszym poście potwierdzają to co napisałem. Chodzicie do dziewczyn ale żeby coś napisać to już nie napiszecie. Jak bym wiedział ze panna ogłasza się na odlotach to bym dał linka.

Czemu na forum tak jest że jak ktoś opisze panne to zaraz budzą się inni i piszą że byli u niej pare miesięcy temu? Chuj mnie obchodzi że ktoś był pare miesięcy temu u jakieś panny. Jak ktoś pisze takie rzeczy teraz to czemu nie pisał zaraz po wizycie? Crackerjack nie bierz tego sobie co napisałem do serca ale takie podejście szwagrów jest wkurzające. Co mam opisać dziewczyne u której byłem a nie była tu opisana żeby znowu ktoś napisał że u niej kiedyś był?

Pytanie jeszcze jedno w tym temacie do xcobra. możesz wytłumaczyć co oznacza Twój 3 post w tym temacie? O co chodzi z tym ,, Przypadek?"

xcobra

xcobra

Weteran

• Moderator
  • 881 postów
Tak mogę wyjasnic - "przypadek?" było zapytaniem czy zbieżność numerów jest przypadkowa czy też ten wyiksowany numer (a co za tym idzie i opinie) należą do opisanej przez Ciebie panny. Są 3 wątki o tej pannie. Pierwszy post z 2015 roku więc nie opisales jej jako pierwszy... ale masz trochę racji...

Użytkownik xcobra edytował ten post 16 marzec 2018 - 21:40

mlody88

mlody88

Otrzaskany

• +users
  • 62 postów

Panowie, ktoś potwierdzi:

https://www.eamore.com.pl/508973 tutaj znalazłem numer telefonu zgody z tym podanym w temacie.

W między czasie rzuciło mi się to zdjęcie z bdsm: http://bdsm.pl/user.php?id=206322

Czy to ona?

luklukasz

luklukasz

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Tak

crackerjack

crackerjack

Otrzaskany

• +users
  • 93 postów
I jeszcze coś takiego: https://www.odloty.p...row/206800.html

polki4

polki4

Świeżak

• user
  • 5 postów
Byłem, sprawdziłem, w skrócie nic specjalnego. Lokal na Bukowińskiej bardzo ładny czysty. Koleżanka z tego co mi się wydaje jest sama w mieszkaniu. Ładna czysta łazienka. Niestety koleżanka ma bardzo specyficzny typ urody. Zdjęcia nie oddają prawdy i wypadają na korzyść. W rzeczywistości jest dużo gorzej. Szczupła budowa ciała ale twarz jakaś okrągła. największym rozczarowaniem jest biust i słaby masaż - bardzo delikatne mizianie, nic więcej. Osobiście wizyta jednorazowa. Nie wrócę

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych