Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Trasa Poznań - GnieznoDK5

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

dzekus

dzekus

Praktykant

• +users
  • 18 postów
Witam wczoraj postanowiłem odwiedzić dziewczynę która stoi przy zjeździe na barcinek szczupła brunetka z lekkim brzuszkiem. Na imię ma Karolina 23 lata z Mielna,co do urody to sądzę że na drogowke nie ma tragedii cennik Leko mnie zdziwił sex 50 lodzie 50 full service 70. Postanowiłem skorzystać z opcji 70 jazda do lasu dość głęboko ale dyskrecja to podstawa. Panna chętnie się rozbiera pozwala dotykać tu i tam i zabiera się do dzieła. Co do lodzika to płytki szybki i trochę szoruje zębami ale na prośbę zwolniła szczekoscisk i tępo po chwili zapraszam do tylu na dalszą część programu. Laska rozkłada nogi jak szeroko się da na myszce delikatny zarost ale w granicach dobrego smaku. Na początek wziąłem ją klasycznie a skończyłem od tyłu. Ogólnie powiem tak jak by pozbyla się oponki to za siedem dych warto się zastanowić

R E K L A M A

skoczylas82
Re: Trasa Poznań - Gniezno

skoczylas82

Praktykant

• +users
  • 27 postów

Dzisiaj lecąc na Gniezno zachaczyłem o rudą małolatę, stała przy zjeździe na Barcinek)po lewej w strone gniezna), przy zjeździe na Uzarzewo jakaś blondynka ale z bliska lipa.

Koleżanka dość młoda twierdzi że z nad morza, jazda w pobliski lasek, (uwaga na grzybiarzy) lodzik w gumie 50 zestaw 100, wybrałem opcje numer jeden. Lodzik mechaniczny żeby szybko skończyć  zagryzanie zębami, średnio podatna na sugestie, no i płytko.

Moja ocena:

Laska 6/10  drobna małe cycki, komunikatywność średnia

Lodzik słabe 3/10 płytko i mechanicznie.

Ogólnie przy mega dużym cisnieniu można, ale lepiej  odczekać kawałek i zachaczyc o panny za gnieznem.

droite

droite

Świeżak

• user
  • 6 postów

Witam, ciekawi mnie dlaczego tutaj tak pusto. Stoi tutaj pare ładnych panienek :) Dzisiaj przejeżdzałem o 13 i widziałem pare km od Poznania w strone kobylnicy przed stacją shell po lewej stronie stała jakaś nowa dziewczyna, nie mogłem skorzystać ale wyglądała świetnie, nie 'kure*sko' ale bardzo kusiła, młoda- poniżej 30 drobniutka niezbyt wysoka blodynka, zgrabne nogi twarz też również przypadła mi do gustu. Na pewno niedługo odwiedze. Ktoś już próbował? :)

To nie jest recenzja ze spotkania.

4,5 roku na forum, 4 posty, 1 abrakadabra, 2 pytania w śmietniku. Kusi mnie abyś pożegnał sie z nami.

Zapoznaj się z regulaminami każdego działu w którym zamierzasz sie wypowiedzieć. Kolejne złamanie zasad = BAN.

Dzisiaj 10% i 10 dni odpoczynku.

v.

Użytkownik virtuoz edytował ten post 27 kwiecień 2015 - 14:22

swingrocco

swingrocco

Praktykant

• +users
  • 49 postów

Jako że pogoda sprzyja Drogowym Harcom wybrałem się dziś na wycieczkę krajoznawczą, i jadąc w kierunku Gniezna na wysokości Stacji Shell w Janikowie stały dwie Panny:

- wyżej opisana Blondi

- czarnowłosa węgierka

Jako że miałem ochotę spróbować trochę "egzotyki"wybrałem węgierke

Ubrana w różowe kurewskie wdzianko :] Cycuchy i tyłek widoczny :], kolczyk w okolicach ust.

Cenowo 50/70/100 -    FZG, SEX, Komplet

Jako że dziewcze po polskiemu słabo, to gadaliśmy po angielsku "little bit"

Wybrałem opcje  FZG

Jazda kawałek dalej w las,cycuchy na wierzch i jazda. Bardzo fajnie pracowała językiem + praca głową, przy tym takie "mruczenie", Okolice nie ruszone (raz mi się tylko zdarzyło :(  ) :)
Po kilku minutach finał, bez grymaszenia, guma sprzątnieta, cycki schowane i odwózka

Oceny:

Pani 7/10 - mimo iż z daleka mocno mnie podkręciła gorzej z buzką, Ciało jednak OK, fajne cycuchy taka 3.5 - 4 :]

Oral 8/10 - żywo, bez rączek, bez ząbków, ale też bez okolic :(

Strój - 10/10 - jak na dzisiejszą pogodę idealnie trafiła w moje gusta :]

Atmosfera 8/10 - Bez grymaszenia, bez fochów, z uśmiechem, humorem , bez pośpiechu

Swoją drogą Obie dziewczyny w dniu dzisiejszym przynajmniej mają na prawde sporą popularność :]

Na moje pytanie " You stay here everyday? " odpowiedziała mi "yes, everyday"

Tak więc szwagry jak ktoś tak jak Ja bedzie chcial leśnych harców z Panną z Węgier, Polecam - mnie się podobało :]

favorit

favorit

Bywalec

• +users
  • 115 postów

W piątkowe popołudnie przejeżdżałem tą trasą. ok godziny 10.

Tak jak wyżej, niedaleko stacji Schell stała Węgierka, była sama. Cennik to 50 za loda w kaloszu, 70 sex i 100 za komplet. Dziewczyna umie po polsku przedstawić swoją ofertę, więcej musimy dowiadywać się po angielsku. Brałem lodzika, bardzo fajnie wykonany, energiczny, ze zmiennym tempem, cycki na iwerzchu, tyłeczek fajniutki. Byłem zadowolony.

Po polsku umie już przeklinać:) "ja pierdole", a najbardziej rozwaliło mnie zjej ust " węgierka zajebista" :)

Dalej w kierunku Gniezna w drożce na Uzarzewo dwie dobrze znane mi panny. Działają już tutaj od mniej więcej 5-6 lat. To Dorotka i Ela. Obie blondynki. Dorotka z silikonowym cycek, szczuplutka i zgrabna, jak dobrze pamiętam to ma 27 lat. Ele starsza i mniej atrakcyjne ciako.

Jeszcze dalej w drodze w lewo na bodajże Barcinek szczuplutka szatynka, opalona lecz z niwielkim cyckiem, o imieniu Karolina, wiek 24 latka. Ceny to 50/50/100

ricop01

ricop01

Praktykant

• +users
  • 20 postów

W czwartkowe popołudnie około godziny 15 przejeżdzałem trasą lecąc w stronę Gniezna, przed Miejsowością BUGAJ jest skręt w lewo stoją tam zazwyczaj standartowo panny gdy przejeżdzałem to była tam tylko jedna taka młoda  fajna i szczuplutka z dziarą na ręce podjechałem cennik był taki lodzik w gumie 50, sex 50 komplet 70zł Utargowałem z panna komplet za 50 jazda w stronę działek i skret w las , jadac tą drogą leśną zauważyłem że ktoś biega po krzakach pewnie jakiś zbok -podglądacz więc pojechałem spoooro dalej, sama akcja: lodzik poprawny pracowała buźką a mniej rączką, sex w aucie ponieważ laseczka obawiała się tego zboka żeby przypadkiem nie wystąpić na YOUTUBIE Zacząło się normalnie klasykiem ale stwierdzam że jednak najlepszy u niej był sex od tyłu bo jest chudziutka i ma fajny tyłeczek więc widoki fajne a niezłe Tyłeczki mnie kręcą cycka praktycznie zero ale nie oto mi chodziło w końcu. Gdy wracałem już przez ten lasek znowu ten sam kioleś się kręcił blisko tego samego miejsca gdzie wcześniej się czaił krótki rękawek w paski biało granatowe .

Moje oceny:

Laska 8/10

FWG 8/10

sex 9/10 za fajną dupcię

dzekus

dzekus

Praktykant

• +users
  • 18 postów

Witam przejedzajac ostatnio ta droga postanowiłem skorzystac z usług jednej z dzewczyn. wybrałem blondynke na w prost stacji shell zjazd na mechowo. na imie ma weronika 20 lat szczupła drubna blondynka jak na te warunki to nawet całkiem ładna mój typ. cennik 70 za lodzika sexu nie robi bo podobno myszka ja boli i jest na lekach. stargowałem lodzika do 60 zl i pojechalismy w plener dosc daleko. do akcji sie rozbiera ale podobno trzeba to usalic przed targowaniem sama akcja bardzo dobra bywa delikatna ale tez dosc ostra i reaguje na prosby zmiany tempa po wszyskim dziekuje i zaprasza ponownie

oceny 

dzewczyna 8 na 10

akcja 8 na 10

sexu  niestety nie było

Użytkownik dzekus edytował ten post 09 sierpień 2015 - 14:03

ooonnnn

ooonnnn

Promotor/Kłamca

• PersonaNonGrata
  • 17 postów
Skorzystalem z uslugi wyzej wymienionej blondynki- mloda , zgrabna, niezla buzia. Generalnie pierwsza klasa jak na warunki drogowe.
Cena wyjsciowo 70 za fzg. Mialem ze soba 50 i problemu nie bylo.
Akcja daleko w lesie( to jedyny minus).
Sama robota bardzo dobra. Nigdy takiej jakisci w lesie nie doswiadczylem. Cierpliwie pracowala i nie marudzila ze dlugo , bo ja do szybkich nie naleze:)
Pozwala sie dotykac i rozbiera bez problemu.
Dziewczyna 9/10
Fzg 9/10
Generalnie polecam

Dziewczyna zapowiada, ze na zime sie do lokalu przenosi.

czesiuu

czesiuu

Negocjator :)

• Emeryt
  • 1603 postów

Nie wiem jak Wy możecie się zachwycać tą Panną. Kiedyś jadąc tamtędy, zatrzymałem się obejrzeć to "cudo". Fakt z daleka wygląda nieźle. Z bliska porażka po całości. Zniszczona cera, zniszczone zęby, kompletnie nieapetyczna. Po wysłuchaniu cennika podziękowałem i gaz w podłogę. Jak to jest 9/10 to ja nie wiem jak wygląda 1/10 :dwarf:

Użytkownik czesiuu edytował ten post 16 wrzesień 2015 - 09:05

Duckworth

Duckworth

Świeżak

• user
  • 8 postów

Skorzystalem z uslugi wyzej wymienionej blondynki- mloda , zgrabna, niezla buzia. Generalnie pierwsza klasa jak na warunki drogowe.
Cena wyjsciowo 70 za fzg. Mialem ze soba 50 i problemu nie bylo.
Akcja daleko w lesie( to jedyny minus).
Sama robota bardzo dobra. Nigdy takiej jakisci w lesie nie doswiadczylem. Cierpliwie pracowala i nie marudzila ze dlugo , bo ja do szybkich nie naleze:)
Pozwala sie dotykac i rozbiera bez problemu.
Dziewczyna 9/10
Fzg 9/10
Generalnie polecam

Dziewczyna zapowiada, ze na zime sie do lokalu przenosi.

Panowie, też ją często mijałem...jednak ostatnio jej tam już nie widuje. Podczas "ostatniego razu" diva stwierdziła że z końcem września przenosi się na domówkę. Jeśli któryś ze szwagrów coś będzie wiedział w tej materii proszę pisać. Dziewczyna była faktycznie warta grzechu ;)

inzaghi

inzaghi

Praktykant

• +users
  • 16 postów
Krótki wypad za miasto kilka dni temu.Mimo że bylo zimno panny nadal stały.Janikowo naprzeciwko stacji-blondnka,ubrana o stóp do głow,gruba zimowa kurtka.Gdybym niewiedzial ze to miejscowka to bym pomyslal ze poprostu jakas dziewczyna na kogo czeka.Jade dalej,zjazd na Uzarzewo tradycyjnie zastaje opuszczony.Skręt na Barcinek,stoi szczupla blondynka.Mijałem ją w tym roku juz kilkanascie razy jednak nie skorzystałem ani razu,nie jest brzydka ale nie kręci mnie wcale.Powrót na Poznań tym razem w Janikowie obok blondynki stoi czarnulka,ubrana bardzo zalotnie,kozaczki do kolan później długo nic,widac długie zgrabne szczupłe nóżki i połowe pośladków,wyżej jakas mini i kurteczka.No to zjazd,fzg50zl,wjazd do lasku,można dotykac tyłeczka,lodzik całkiem niezły niema sie do czego przyczepic.Jedynie miejscówka troche przypałowa obok ogródków działkowych,na dodatek o tej porze roku liść na drzewie nie występuje wiec widocznosć z daleka dobra.Lodzik w aucie w miare dyskretny ale sex w aucie w biały dzien w tym miejscu lekkie ryzyko.Ogólnie polecam panne.

splif

splif

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Nowa sztuka za Promnem jadąc na Poznań. Szczupła, młoda czarnulka. Bułgarka. Nawet ładna. Szczuplutka. Uśmiechnięta i rozmowna. Cennik standard. Podjeżdżamy nad samo jezioro. Cieszy się, że ma własną plażę. Wziąłem FWG. Całkiem spoko. Pomaga sobie czasem ręką ale ogólnie w miarę głęboko. Fajnie mruczy, można dotykać. Mocne 6/10.

wojtek1232

wojtek1232

Otrzaskany

• +users
  • 98 postów
Dzisiaj jadąc od Poznania na Gniezno dobrze znana miejscówka obok stacji shell pusto, jakieś 100 metrów dalej niepozorny zjazd w las i widzę stojąca taxi i wysiadajaca z niej szczupła czarnulke. Jazda dalej, nawrotka i zjazd. Z bliska Panna masakra. Nie mój typ chociaż ciało 7/10. Po wysłuchaniu cennika 50/100 po namyśle zrezygnowałem. Raz ze mi się nie podobała a dwa że zero dyskrecji.

droite

droite

Świeżak

• user
  • 6 postów

Dzisiaj jadąc do Poznania przy wyżej wymienionej stacji shell zobaczyłem nową panienkę, koło 30 dosyć ładna, z lekkim brzuchem ale jedrnym. Jednak się spieszyłem i nie skorzystałem. Czekam na opinie.

Jak masz tylko tyle do powiedzenia i to 4 raz na 5 postów to odpocznij 30 dni

gazer

Użytkownik gazer edytował ten post 17 czerwiec 2016 - 05:57

pod27

pod27

Praktykant

• +users
  • 18 postów

Leciałem w zeszłym tygodniu na Gniezno. Po lewej za zjazdem na Uzarzewo blondynka. FWG 50 sex 60. Ciśnienie było wziąłem seks. Panna 5/10 (śmierdzi fajkami). Sex4/10 jedna pozycja szybki spust.

Użytkownik pod27 edytował ten post 29 maj 2017 - 11:46

dzalalabad

dzalalabad

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Jakiś czas temu odwiedzona brunetka stojąca przy zjeździe na Uzarzewo. Jest to ta sama panna która wcześniej stała naprzeciwko stacji shell przy zjeździe na Mechowo. Pani szczupła,zgrabna więc szybki wjazd w leśną dróżkę (trasa raczej na wysokie zawieszenia) i ruszamy z FWG.....i tu miłe zaskoczenie.....panna w trakcie bardzo przyjemnie zabawia się jajkami co jest rzadko spotykane w drogowych usługach......solidny punkt na wielkopolskich drogach. cennik 50 za FWG o resztę opcji nie pytałem :oczko:

favorit

favorit

Bywalec

• +users
  • 115 postów

Ta dziewczyna to Karolina. Przeniosła się z naprzeciwko Shella w drogę na Uzarzewo. Stoi teraz z dwiema blondynkami - Dorotką i starszą Elą.

Sex bywał za 60 zł a komplet za 100 zł.

Dziewczyny można spotkać od ok 9.00 do ok. 13.00 od poniedziałku do piątku.

Kawałek dalej, jadąc w stronę Gniezna po lewej stronie bywa dziewczyna, która wcześniej stała przy Rusałce w Poznaniu. Chyba Beata.

Se7en

Se7en

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Czy ktoś się orientuje czy dziewczyny już tam urzędują ?

30/30

nic się jeszcze nie nauczyłeś?

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 30 marzec 2018 - 07:42

robertpys

robertpys

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Witam.
Z racji że byłem blisko i miałem trochę wolnego czasu wybrałem się na tą trasę.
Przyjechałem w stronę Gniezna aż do Pobiedzisk i nic, pusto. Nawrotka i jadąc w stronę Poznania na zjeździe na Barcinek stała wyżej opisana przez kolegę pod27 blondynka.
Cennik to fwg 50 sex 60 a komplet 80.
Panna już dobrze po 30.
Miałem czas to wziolem komplet.
Wjazd do lasu kawałek za ogródkami, szybkie rozliczenie i guma na maszt.
Lodzik dość przyjemny ale krótko.
Sex bez rewelacji.
Od panny czuć zapach papierosów co trochę przeszkadza.
Panna 5/10
Lodzik 6/10
Sex 4/10.
Ogólnie szału nie ma ale tragedii też nie.
Pozdrawiam R.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych