Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Trasa Poznań - GnieznoDK5

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

lightminimal

lightminimal

Świeżak

• user
  • 3 postów
Witam

wracałem dzisiaj z poznania do gniezna, na całej długości tej trasy jest kilka punktów gdzie stoją panny. Niekiedy przejezdzałem i miałem ochote stanąć na chwile. No i stało się, dzisiaj zatrzymałem się vis a vis stacji s.ell przed kobylnicą. Była młoda bułgarka, niby 28 lat jak zapytałem , ale ni chu chu po polsku. Uroda fajna, ale zbyt drobna, cycki 5/10 (B). No nic ryzyk- fizyk. Sprawiała wrazenie speszonej i chyba bala sie..
Pytam- ile?? , ona: 50. Heh za 40 dychy robisz loda i jedziemy. Mruknela tylko OK. Pojechalismy w las, zaczela robic swoje ale mizernie, pomagając rączką i bez wiekszego animuszu. Teraz najlepsze: po pół godzinie skonczyłem :( Troche zbyt chyba sie napaliłem i niestety nic dobrego nei zdołała mi zrobić. Ogólnie nota 2/10.

R E K L A M A

awtors
Re: Trasa Poznań - Gniezno

awtors

Praktykant

• +users
  • 45 postów
ta trasa to przyslowiowa "kiszka" jezdze kilka razy w tygodniu i zadna rewelka a na ta co opisywales szkoda nawet hamulcy :P kawalek dalej(moze z 1km) po tej stronie co shell stoi na przystanku podobno niezla wysoka w kreconych wloskach(tak slyszalem) ale jakos nie widzialem, ogolnie trasa kiszka od 2lat

Użytkownik pan-em edytował ten post 18 czerwiec 2007 - 20:37

poznaniak27

poznaniak27

Otrzaskany

• +users
  • 96 postów
Masz pewnie na myśli przystanek autobusowy z zatoczką samochodową przy lasku-
faktycznie bywała tam niezła laseczka, ale chyba od roku już nikogo tam nie widziałem, co mnie troszkę dziwi, przez chwilkę dwie panienki czatowały na przystanku zaraz na wylocie z Kobylnicy ale przez częsty pobyt "radarowców" w tejnokolicy niewielu się tam zatrzymywało.

awtors

awtors

Praktykant

• +users
  • 45 postów
tak o tym przystanku mowa i dzis stala ok 11 to bylo ale niestety jechalem z kims i nie moglem skorzystac :(
zwolnilem i z wygladu nawet nawet wysoka szczupla wloski dlugie rozpuszone wygladala na nowa w tej branzy :)
sprawdze to opisze :)

cat32

cat32

Stary wyjadacz

• +users
  • 476 postów
Panna z przystanku twierdzi że ma 20 lat, pracuje tylko od poniedziałku do środy, codziennie od około 9 do 14.
Stawka 40/50/70. Nie ma opcji na oral bez.
Skorzystałem z "oral z" i 5/10, bez wielkich rewelacji i z dużą ilością prac ręcznych.

Pozdro 4all

lightminimal

lightminimal

Świeżak

• user
  • 3 postów
Witam grono ;)

Jadąc dzisiaj, koło 12 skorzystałem z blondyny w kręconych włoskach na wjeździe do kobylnicy (jadąc od strony Pobiedzisk ). Cena za seksik 50. Dupa całkiem fajna jak na swój wiek, mi powiedziała ze ma 22:) Akcja w lasku w postaci seksu (z małą rewelacjią)- spodnie w dół i hejaa. Plusem było to, że pozwoliła tarmościć cycuszki( miedzy B a C) jadąc od tyłu. Po kilku minutach stwierdziłem, żeby wejsć do fury i tam dokonczyć bo troszku jajka mi pomarzły- nie protestowała. Wtedy akcja zaczela sie podkręcać i po około 10 min zakonczyłem strzałem na bebch. Jako że fura mam dużą z miejscem nie było problemu, nie grymasiła na moje prośby o zmiane pozycji, wiec spox..
Potem cmiczek, gadka o jej robocie i heeeja w trase..

Seks : 7/10
Czystość : 9/10 (ogólnie zadbana)
Wygląd : 8/10
Chęci : 7/10 (jak się ładnie poprosi)

Ogółem jedna z lepszych panien na tej trasie.
Pzdr

poznaniak27

poznaniak27

Otrzaskany

• +users
  • 96 postów
Z usług "pomocy drogowej" już przestałem korzystać ale ku pomocy poinformuje, że na trasie z Poznania do Gniezna znowu wysypało.
Jedna panienka na przystanku po prawej stronie zaraz na końcu Kobylnicy.
jakieś 1,5 km dalej- Dwie na przystanku w lesie po prawej stronie-
500 metrów dalej na skrzyżowaniu w lewo kolejna panienka.
Pozdrawiam

Futrzak

Futrzak

Weteran

• +users
  • 908 postów
jechałem w piątek 13 czerwca i potwierdzam ,że zaraz za Pobiedziskami na przytsanku 1 diva-wiek ok.25 lat-z wyglądu ładna,miła twarz, dalej na drodze do lasu stały 2 panny-ale z wyglądu -ciemna karnacja-odrzucało i jeszcze jedna -wiek ok.25 lat -całkiem 'apetyczna"-stała przy drodze polnej .
Niestety ;-( nie jechałem sam ale z rodzinką....

picio66

picio66

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Jadąc dziś na Gniezno skusiłem się i ja. Zgrabna blondyneczka stała po lewej stronie na przeciwko stacji Shella przy wjeździe do Kobylnicy. Nazywa się Paulina i ma 25 lat (w sumie na tyle wygląda). Stoi w tygodniu w godzinach 11-16. Trochę narzekała, że nie ma dziś ruchu w interesie :) Ceny standardowe: 60 sex, 50 FZG (nie ma możliwości bez). Ja stargowałem tą drugą opcję na 40. Laska całkiem miła i przyjemna - żadnych fochów. Sama akcja poprawna, pozwoliła sie tarmosić za cycki, ale sporo pracowała ręką. Ogólnie wyjechałem zadowolony, bo tego się właśnie spodziewałem. Podsumowując:
figura 7/10
twarz 7/10
cycki 5/10 (nie małe ale bez rewelacji - B?)
FZG 6/10
Ogólna nota 6/10

furek

furek

Bywalec

• +users
  • 161 postów
no i na jakis czas ta trasa dla panienek jest zamknieta :-(
miał miejsce niemiły incydent i panienki sie zmyły.

zenx

zenx

Otrzaskany

• PersonaNonGrata
  • 56 postów

no i na jakis czas ta trasa dla panienek jest zamknieta :-(
miał miejsce niemiły incydent i panienki sie zmyły.

sprecyzuj jeżeli możesz

macek282

macek282

Praktykant

• +users
  • 35 postów
FUREK jaki incydent?

Wczoraj jechałem i stały 3 dziewczyny. Jadąc od Gniezna w kierunku Poznania, około 500 m za drugimi światłami w Biskupicach mała w krótkich włosach (z daleka 5/10) - nie skorzystałem. 100 metrów dalej szczupła blondynka - (ocena 6.5/10), miałem ciśnienie więc ją wziąłem - FZG za 50 zł (jakość średnia), lodzik 5/10. Ogólnie miła ale jakaś taka dziwna... Ktoś jeszcze ją testował? Jadąc na Poznań jeszcze jedna koło przystanku PKS przed Kobylnicą, szczupła blondynka, oceny nie będzie bo zwinął mi ją gość ciężarówką ****:)

Bez takich szczegółów proszę. Nie wsypujmy sie nawzajem. Cezzz

Użytkownik Cezzz edytował ten post 08 październik 2008 - 18:48

furek

furek

Bywalec

• +users
  • 161 postów
http://poznan.naszem...nia/895699.html

Wczoraj około godziny 13.00 w okolicach Kobylnicy znaleziono ciało zamordowanej kobiety. Zwłoki odnalezione zostały w pobliskim lesie przez grzybiarza. Policjanci poszukują osób mogących pomóc w ustaleniu wszelkich okoliczności tragicznego zajścia.

Mężczyzna natknął się na zwłoki leżące w lesie pomiędzy miejscowością Kobylnica a Uzarzewo. Ofiarą okazała się młoda kobieta w wieku około 20 lat, wzroście około 165 cm, ze stwierdzonymi ranami kłutymi w okolicach klatki piersiowej.

Od wczoraj sprawą zajmuje się specjalna grupa powołana przez Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu. Jej zadaniem jest ustalenie zarówno tożsamości ofiary, jak i okoliczności zdarzenia. Oficerowie proszą o informacje pod alarmowym numerem telefonu 997 lub (061) 841-25-90, które pomogą w rozwikłaniu sprawy zabójstwa. Każda wiadomość może okazać się niezwykle cenna

coprawda jest to z 9-9-2008

Wklejamy treść , co też pozwoliłem sobie uczynić. Bywa że linki się dezaktualizują.
Cezzz

Użytkownik Cezzz edytował ten post 09 październik 2008 - 10:41

nomyhs

nomyhs

Praktykant

• +users
  • 12 postów
Jak juz wypisujemy ciekawostki z tej trasy to dla potomnych: oprocz panienek w okolicach Kobylnicy obsluge klienta prowadzi rowniez Straz Miejska ze Swarzedza powolujac sie na art. 161 KW: "Kto, nie będąc do tego uprawniony albo bez zgody właściciela lub posiadacza lasu, wjeżdża pojazdem silnikowym, zaprzęgowym lub motorowerem do nienależącego do niego lasu w miejscu, w którym jest to niedozwolone, albo pozostawia taki pojazd w lesie w miejscu do tego nieprzeznaczonym, podlega karze grzywny." podobno można sie zalapac i na 500pln ;) - dla Ciekawych - kazda nieutwardzona droga jest miejscem niedozwolonym no chyba, ze sie mieszka kawalek dalej a droga prowadzi do tego domu.

Użytkownik nomyhs edytował ten post 24 październik 2008 - 23:25

Concorde2

Concorde2

Praktykant

• +users
  • 14 postów
Panowie co się aktualnie dzieje na trasie Poznań - Gniezno. Ostatni tam jechałem i były straszne pustki, nic. Czy miałem pecha i wszystkie się pochowały w lasach czy morale się poprawiło i interes się nie opłaca.
Kiedyś stała fajna laska, za Kobylnicą w kierunku Gniezna po lewej stronie, wylot z ulicy, chyba skręt w kierunku jeziora Kowalskie. Bardzo fajna laska, FBG 50zł ale warto, Polka, pogada, miła zajmie sie jąderkami, dobry relaks.
Potem dalej przed Biskupicami, przed światłami stała taka młoda szczupła laska, też godna polecenia, jeżeli jeszcze tam się pokazuje. Często niestety widuję tam tylko ich starszą koleżankę :-( nie sprawdzałem choć dziewczyny polecały ale jakoś tak wolę młodsze.

furek

furek

Bywalec

• +users
  • 161 postów
witam
bracia kto "spedza milo czas" z panienkami co stoją na wysokości uzarzewa
prosze was nie jeżdajcie do uzarzewa za tory bo ja wszystko widze z okna hi hi hi

karlos77

karlos77

GarsoManiak

• +users
  • 1661 postów
moze widziales w piatek czarnego mercedesa e ? :)))

furek

furek

Bywalec

• +users
  • 161 postów
takiej uwagi to nie przywiązuje
dzisiaj widze ze ostro walcza w dwie i na zmiane przez gogzine 9 aut naliczyłem hi hi hi

karlos77

karlos77

GarsoManiak

• +users
  • 1661 postów
licz furek licz- moze oplaca sie cos tam jeszcze wystawic?

Futrzak

Futrzak

Weteran

• +users
  • 908 postów
jeszcze jeden z takich postów a oberwiecie zonki i czas na zastanowienie zanim cokolwiek napiszecie!! jeden z userów już oberwał % a post wyleciał.Proszę o konkrety!!!!

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych