Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Blanusia Namiętność 536-552-694Krzyżowa 7

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

riws

riws

Otrzaskany

• +users
  • 88 postów
Numer telefonu: 536-552-694

Po wielu ustawkach, spotkaniach z roznymi divami, wtopami, a co najwazniejsze w oczekiwaniu na znalezienie nowej super swiezynki z super potenciałem (podobnym do Leny) w sumie ktore u mnie trwało 2 lata bo w   Poznaniu przez ten okres w sumie nic nie było ciekawego i czlowiek tylko chodzil do stałych div bo innymi był rozczarowany wkoncu  udało sie spotkać to CUDO. Stawka 400zl/1h i jest to pełna godzinka bez przycinania i pospiechu. Polecam ale w sumie niepowinienem pisac tej recenzji bo potem bede miał problem z dodzwonieniem się do Panny kolejny raz jak inni szwagrowie zobaczą ze Panna jest cudowna i dobra w te klocki. Pisze to ze bede mial utrudniony kontakt przy kolejnym spotkaniu piszac ta recenzje bo  Panna spotyka się sporadycznie na pare godzin wiec to tez  utrudnia umówienie się z Panną a juz zrobiła mi ochote na kolejne spotkanie.

Ustawka 3 telefony, przez telefon juz slychac ten miły cichy głosik młodej dziewczyny. Otwarła mi drzwi 20 letnia bardzo ładna dziewczyna, stroj jak na fotkach, wie co dobre czarne ponczoszki takie jak na zdjeciach mrrrrr  szpilki, twarz jak na fotkach, kolczyk w ustach, cycki trojeczka (silikony lecz nie sa to takie typowe balony tylko dobrze zrobione cycki  ktore sie dobrze komponuja z resztą figury) zadnych tatuazy, ciało aksamitne widać ze jest to studentka w wieku 20 lat i zaczyna dopiero kariere na roksie a takiej  swiezynki Poznań potrzebował. Seks na jezdzca skacze jakby galopowała na koniu, moze jeździ bo bardzo fajnie sie rusza, seks bajka spore zaangazowanie chociaz dzwieki ktore wydobywa podczas seksu sa moim zdaniem udawane ale mi to wogole nie przeszkadzalo lub ma tak wrazliwa cipke. Nawet jak byly udawane to jest jaknajbardziej zaangazowana w seks i w spotkanie a niektorym divom to sie nic nie chce. Jesli chodzi o seks jest niewyrzyta (taki komplement) rucha sie jak prawdziwa nimfomanka a pisząc nimfomanka wiem co mowie bo taką jak ona nimfomanką jest Lena z  zawad ktorej tutaj nie musze opisywać. Tak samo ślini penisa robią francuza jak Lena plus do tego jej piekne usta  ktore ciagną fiuta ze pałka stoi pionowo. Obrobione okolice i francuz głęboki. Loda robi naprawde zajebiscie. Spotkanie przebiega w klimacie GFE jak u Leny. Panna sie stara aby atmosfera była super jak na nową w branzy i z takim zaangazowaniem podejsciem chęciami jakie wykazuje w trakcie spotkania to podbije Poznań. Widać ze lubi to. Fajnie sie usmiecha, Ogłoszenie jak najbardziej prywatne i z Potenciałem.

Jak dla mnie Panna wskoczyła u mnie na numer 1 przed Leną.

Lokalizacja Krzyżowa 7 Wilda - apartament na wynajem wiec lokalizacja moze sie w sumie zmienic.

https://www.roksa.pl...se/pokaz/519646

https://www.roksa.pl...se/pokaz/515602

Taką ochote mi narobiła na kolejne spotkanie mmrrr bede musial obserwowal ogloszenia kiedy  bedzie kolejny raz dostepna :-) :*

Jak czytasz to to pisze to ten który był z twarzy poważny i sie nie usmiechał tak pieknie jak Ty się usmiechałas od samego początku spotkania, przepraszam lecz byłem w lekkim pośpiechu i ogolnie musisz mi wybaczyc bo ja juz tak mam:-/

jak piszesz to nie zapominaj o nr telefonu w temacie i ulicy w opisie pod tematem

poza tym wszystko na plus

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 21 luty 2018 - 09:10

R E K L A M A

czarnebambo
Re: Blanusia Namiętność 536-552-694

czarnebambo

Praktykant

• +users
  • 21 postów

Blanke odwiedziłem 27 lutego w ogłoszeniu w opisie zmienila sie tylko jedna cyferka jestem dostepna 20 lutego zmiana jestem dostepna 27 lutego ogolnie nie kazdy tak dokladnie czyta ogloszenia i je obserwuje zeby dostrzec tą zmiane ze jedna cyferka sie zmienila w opisie ale ze byłem nagrzany na panne przez tydzien i obserwowałem jej ogloszenie udało mi się znią spotkać w godzinach ktorych przyjmowała 17-22. Ogolnie poleciłbym jej zmiane zamiast opisu, zmiane tytułu zamiast '' Blanusia Namietność''  Jestem 27.02 17-22 na dzien w ktorym pracuje.
Niestety nie przyjeła mnie w ponczochach ze zdjec :-( Zaproponowała na poczatek masaz ale masaz mnie nie kreci wiec sie zabralismy odrazu do akcji.

Kontakt 10/10

Lokal 9/10 wynajmowany apartament na Krzyzowa 7
minus 1 zel w łazience panna sie nieprzygotowala ale tez sie nie pytalem ten 1szt mi wystarczyl,
prysznic ok mozna sie dobrze umyć bo w niektorych miejscowkach przysznice sa tak ciasne ze nie mozna sie obrucic albo dobrze wytrzec.

Buźka 8/10 kwestia gustu, widać ze to taka 20-letnia studentka ktora wieczorami grzeszy, ma specyficzne usteczka
widac tutaj je na pierwszym zdjeciu w jej ogloszeniu roksa.pl/pl/anonse/pokaz/519646  nie sa to takie powiekszone jak wiekszosc kobiet powieksza zeby robic sobie dziubek, ma taki szeroki usmiech, nietypowe usta ktore moga sie podobac, szeroki usmiech-

Ciało 8/10 dużo punktują cycki jak dwie gruszki ładne zrobione bo nie sa takie typowo wielkie ani okragłe tylko jak
przecieta połowka gruszki napewno biust sie wyroznia, oraz ta pupa jej, po francuzie  wstała po gumki i z tyłu ten
dziewczenczy krągły tyłeczek FIT

Atmosfera 9/10 trzeba samemu zaczać rozmowe, nie jest gaduła, zamiast gadać woli sie zabrac za robote wiec jest to pracowita dziewczyna

FBG 10/10 kolczyk w ustach, slina na facławie, głęboki oral bez gumki z lizaniem jajeczek ogolnie widac ze lubi brac do buzi, finał w pozycji stojacej i spuszczony w jej ustach z polykiem bo nic nie wyplówała ani nie szła do łazienki. Moze za jakis czas przestanie połykać bo czytajac na forum dopiero divy po jakims czasie  orientuja sie i ze połyk to nic dobrego co do ich zdrowia w pozniejszym czasie ( na przelomie kilku lat ) Wiec mozna powiedziec ze to młoda i zarazem NOWOczesna diva oraz patrzac na ''oferowane uslugi'' - eksperymenty, wyglada na taka co lubi eksperymentować :)

Akcja 10/10  PRYSZNIC-MASAZ(ktory odmówiłem)-głęboki ORAL-Minetka-SEX-GFE-GFE-SEX-ORAL i finał w jej ustach z połykiem.

Ogolnie nie jestem osobą figo fago ktory przejmuje incjatywe bo ale jakbym był takim Romeo  to pewnie bym się z Panna na koniec jeszcze miział i całował patrzac ze ma to w ofercie i jest chętna do zabawy i nie przycina na czasie wiec pewnie mimo finishu jeszcze kilka minut dluzej z Blanką spotkanie miłoby trwało ale ze  Inne divy przyzwyczaiły mnie płacic ruchac i wychodzic wiec tak sie nauczyłem i nie przejmuje dalszych inicjatyw bo czasem co nie ktora moze dac ci w ryj jak bedziesz chcial drugi raz.
Nie chciałem przeedluzac spotkania wystarczył mi jeden raz i tak tam długo byłem. W oferowanych uslugach ma wiele orgazmow - ja nie sprawdzałem czy oferuje drugi numerek w godzince.  W oferowanych uslugach ma tez RIMING ale nie wiem w ktora strone lecz całkowicie mie to nie podnieca wiec nigdy z tego nieskozystam.
Odwiedze Panne napewno jeszcze raz ze wzgledu na ORAL GFE-pocalunki i jej usta i zeby zobaczyc jeszcze raz ta fitnes pupcie i dotknac tych cyckow.

czarnebambo

czarnebambo

Praktykant

• +users
  • 21 postów

Link do 3 ogłoszenia https://www.roksa.pl...se/pokaz/523022

MlodyJa90

MlodyJa90

Otrzaskany

• +users
  • 87 postów

https://www.erodate....kownicy/3937815

Użytkownik prozac edytował ten post 01 marzec 2018 - 08:43

kubaz

kubaz

Praktykant

• +users
  • 18 postów

Cudowny kwiat w Poznaniu. Mam nadzieję, że na długo zostanie w tym mieście, tak abym mógł ją odwiedzać kiedy tylko będzie okazja. 100% satysfakcji.  

Sex 10/10 ostre jebanie połączone ostrym zssaniem kutasa
Fbg 11/10 Perfekcyjne! dodatkowy punkt za spust do ust z połykiem
Dziewczyna 9/10 (ciało 8, twarz 9)
Kontakt 10/10
Lokalizacja 8/10 problem z parkowaniem wieczorem. Jest to ulica pod górke wiec kto nie ma ręcznego w aucie niepolecam tam parkować.

Prawdziwe gfe.  Plus za zgodność zdjęc i opisu. Oceniam spotkanie bardzo pozytywnie, warto odwiedzić. MłodyJa dzieki za linka na erodate, widze ze z erodate przeniosla sie na rokse.

aweryfikator

aweryfikator

KLON=aaabland

• PersonaNonGrata
  • 35 postów

Blanka jest ładniejsza w realu niż na zdjęciach,

spotkanie oceniam na jedno z lepszych w ostatnim czasie, dlatego tez ze jest w moim typie

bardzo ładna 20 latka

sex 10/9,5

lokalizacja 8/10

lokal 9/10

panna 10/9,5

buzia 10/8,5

francuz 10/11

całość 10/9,5

polecam warto

riws

riws

Otrzaskany

• +users
  • 88 postów

i kolejny link do eamore   eamore.com.pl/502844  w sumie nie wiem po co Blanka dodała tam ogloszenie bo te portale erodate/eamore/datezone to jest jakaś porażka...

Użytkownik riws edytował ten post 02 marzec 2018 - 14:29

LtG77

LtG77

Świeżak

• user
  • 3 postów

Ja niestety dobrej opinii nie wystawię. Pierwszy telefon niecałą godzinę przed, umówiony, adres: Krzyżowa. Po przyjeździe przez 25 minut nie mogłem się dodzwonić.

ustawka 0/10

a zatem i reszta 0/10, bo się nie odbyło. 

Stracony czas na dojazd i czekanie, zwykła wyjebka.

maniakseksu

maniakseksu

Świeżak

• user
  • 8 postów

Byłem wczoraj i myślę że to inna dziewczyna tez młoda, ładna cycki zrobione, ale szczuplejsza niż na zdjęciach, możliwy finał tylko na cycki, zero pocałunków, zero klimatu .  Adres ul.Krzyżowa. Jak za 400zł to lipa.

kubaz

kubaz

Praktykant

• +users
  • 18 postów
Blandusia sie rozkreca widze ze coraz czesciej jest  dostępna   ale  doszły mnie tez suchy ze coraz czesciej mozna spotkac sie z  jej kolezanke a nie blandusie ;-(

''  Jestem : 16 i 17 kwietnia 2018 r w godzinach  9.30 -13.30 oraz 17-22  !  '''

co to qrwa jest??
kubaz ogarnij się
20/20
prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 16 kwiecień 2018 - 16:52

gebelss

gebelss

Bywalec

• +users
  • 171 postów
Odwiedziłem i ja i to co piszą Panowie na górze jej kartoteki musi dotyczyć jakiejś innej Panny .
Kontakt dobry . Jak zwykle pytanie czy  to jest cena za 2 razy i czy jest rimming itd. to co w ogłoszeniu - odpowiedz szybka rzeczowa że TAK OCZYWIŚCIE . 
Miejsce Krzyżowa . 
Na początku plusy panna młoda , bardzo ładna i zgrabna i tu koniec plusów . 
Akcja:  lodzik bardzo słaby ledwo wkładana główka i trzepanie ręką . Na prośbę o zabranie się za okolice niestety odmowa - ona takich rzeczy nie robi , więc juz wiedziałem że nie ma co marzyć o spuście itd. 
Przejście do akcji właściwej i tu sex jak sex  nie marudzi najważniejsze . 
Po pierwszym razie idę się obmyć do łazienki  , przychodzę a ona już ubrana .
Mówię że przez telefon mówiła że są dwa razy . To nie ona bo ona ma TELEFONISTKĘ , a w łazience słyszałem jak umawia się z kolejnym klientem .
Więc reasumując zostałem wydymany na 400 zł . 
Pannę można polecić kolegą którzy chcą zapłacić 400 zł. żeby sobie tylko popatrzeć na ładne ciało . 
dodane:

Nie rozumiem takich kobiet . Dostają 400 zł. i to jest jak na Polskę dobra stawka za odrobinę przyjemności , a one i tak oszukują bo chcą to załatwić 
w 10 minut . Jeśli chce 400 za jeden raz to niech to napisze w ogłoszeniu i sprawa będzie jasna .
To może być ta sama dziewczyna ,ale po takiej początkowej ilości dobrych ocen mogła sobie po prostu odpuścić staranie się bo klientów było za dużo .
Ta dziewczyna ma dziecko i jeździ na motorze więc może komuś też opowiadała swoją historię i będziemy wiedzieć czy to ta sama laska . 

Użytkownik prozac edytował ten post 16 kwiecień 2018 - 16:53

prozac

prozac

Pleciuga

• Moderator
  • 3229 postów

panowie!!

ostatni raz widzę tu prywatne dywagacje na temat divy, które nie są recenzjami

posprzątałem to i żebym nie musiał tego robić drugi raz

Znajomonieznajomo

Znajomonieznajomo

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 2 postów

Nie spotkałem jeszcze lepszej divy niż Blanka. Uroda 10/10 , seks 10/10 francuz 9.5/10 skromna, szczuplutka , młoda....

Masakra , chciałbym taką laske na własność mieć.

tak, a świstak siedzi i ...

żegnam

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 17 kwiecień 2018 - 17:59

Niezamezny

Niezamezny

Świeżak

• user
  • 2 postów

" Gebelss "Wypraszam sobie . Musiał Pan być i innej dziewczyny ,bo mnie nie było od godz. 9.30- 13. Przyjmuje tylko wieczorami. Nie zycze sobie oczerniania "mnie " jeśli to nie byłam ja. Zapraszam do mnie to zobaczy Pan co to znaczy przyjemność. Ja nie robię lipy

pani sobie odpocznie

i zdecyduje się na płeć w tym czasie

20/20

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 17 kwiecień 2018 - 17:58

riws

riws

Otrzaskany

• +users
  • 88 postów

To jeszcze u mało div byłeś Znajomonieznajomo  a twoje konto wyglada mi na klona. Numer 1 na poznańskim rynku to była Lena.

Gebelss to niezle cie wydymała na 400zł ogolnie w ogloszeniu jest napisane

3. Zdjęcia moje są aktualne i prawdziwe - jeżeli nie zobaczysz mnie podczas spotkania -to ja zapłacę Ci pieniądze :) ;).

Wiec jakbym zobaczył koleżanke zarządałbym od niej rekompensaty o ktorej pisze w ogłoszeniu. Jak byłem pierwszy raz napewno nie było tam żadnej telefonistki i sama odbierała telefon

Niezamezny Musiał Pan być i innej dziewczyny ,bo mnie nie było od godz. 9.30- 13. Przyjmuje tylko wieczorami. Ja nie robię lipy.

Jednak robisz lipe bo w ogłoszeniu jest wyraznie napisane jest to wyłącznie moje prywatne ogłoszenie , Zdjęcia moje , przyjmuje od 9:30-13 i 17-22

wiec bys nie pisała w swoim '' prywatnym ogloszeniu '' ze przyjmujesz od rano 9:30-13 w dodatku Nie pracuję i nie pracowałam w żadnej agencji, na mieszkaniówce

chyba od jakiegoś czasu zaczełas pracować jesli na twoim ogloszeniu mozna spotkać inne dziewczyny i o tym napisalaś oficjalnie wyżej ''Musiał Pan być i innej dziewczyn''

Teraz aż stach tam iść bo nie wiadomo na jaka dziewczyne sie trafi bo niezła agentura się tam robi na tej Krzyzowej. 

Jak kolezanka pracuje na jej ogloszeniu to wypadałoby o tym poinformować ze w tym okresie nie pracuje lub zmienic nr tel w ogloszeniu ale w sumie rocznik 98 to w głowie tylko same wyjebki.

Szkoda ryzyko zbyt wysokie teraz na wyjebke..

riwis to samo

jak jest problem to zgłaszamy.

to nie spontan

10/10

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 17 kwiecień 2018 - 18:01

prozac

prozac

Pleciuga

• Moderator
  • 3229 postów

jeszcze jeden post niebędący recenzją = ban

bez wyjątków!

Użytkownik prozac edytował ten post 17 kwiecień 2018 - 18:03

aaabland

aaabland

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 2 postów

czyżby to była kolezanka blandusi  http://www.garsonier...-358/?p=1351912 adres ten sam, krzyzowa 7/XX widze ze niezły burdel tam jest jak kilka div przyjmuje juz na tym adresie.

sex 5/10 bo był
lokalizacja 8/10
lokal 8/10
panna 6/10
francuz 5/10 bo był

Spotkanie przeciętne ale napewno nie warte kwoty 400zł takie numery można odwalać na stawce 150-200 max

Ta dziewczyna ma dziecko i jeździ na motorze więc może komuś też opowiadała swoją historię i będziemy wiedzieć czy to ta sama laska .

MI też to mówiła i masz racje z tym co napisałeś po takiej początkowej ilości dobrych ocen mogła sobie po prostu odpuścić staranie się!

ogarnij się

po co podajesz pełny adres?!

musiałeś sie sklonować za blokadę co?

zatem żegnam

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 20 kwiecień 2018 - 14:08

jpfake

jpfake

Praktykant

• +users
  • 33 postów

Po przeczytaniu  pozytywnych opinii i ja umówiłem się  z bohaterką tematu. Niestety odradzam jazde tam bo diva nie  miała się jak do divy z ogłoszenia, nie była pasztetem ktory straszy ale mnie nie bawią takie zabawy, że pod zdjęciami innej divy pracują inne kolezanki. Podziękowałem i wyszedłem. Miałem ochotę na młodą 20-letnią dive a dostałem starego milfa w wieku ok +50
Zdecydowanie najgorsze spotkanie w mojej historii.

Cyferki:
Kontakt 8/10   bezproblemowa - 2 telefony
Panna 0/10 - niezgodność ze zdjęciami a to dyskwalifikuje.
Sex : Nie było
Spotkanie 0/10 bo nie było, wyszedłem na cisnieniu

Omijać szerokim łukiem ten adres Krzyżowa 7 w obecnej chwili syf jakich mało

Giorgio_Ulani

Giorgio_Ulani

Świeżak

• user
  • 4 postów

czyżby to była kolezanka blandusi  http://www.garsonier...-358/?p=1351912 adres ten sam, krzyzowa 7/XX widze ze niezły burdel tam jest jak kilka div przyjmuje juz na tym adresie.

sex 5/10 bo był
lokalizacja 8/10
lokal 8/10
panna 6/10
francuz 5/10 bo był

Spotkanie przeciętne ale napewno nie warte kwoty 400zł takie numery można odwalać na stawce 150-200 max

MI też to mówiła i masz racje z tym co napisałeś po takiej początkowej ilości dobrych ocen mogła sobie po prostu odpuścić staranie się!

ogarnij się

po co podajesz pełny adres?!

musiałeś sie sklonować za blokadę co?

zatem żegnam

prozac

Trafiłem na tą samą dive. Też opowiadała o dziecku i motorze. 
Ma tatuaż pod lewą piersią.
Nie warta 200 zł a co dopiero 400.. 
Zaliczyłem wtopę, tyle...
Co prawda figurę ma ładną, więc wielu na pewno się spodoba.
Akcja już niestety nieadekwatna do reszty.
Cyferki
Twarz 7/10
cialo 8/10
FBG-5/10 bez starania, po chwili już jej się nie chce
Sex 5/10 bo był

Użytkownik Giorgio_Ulani edytował ten post 24 kwiecień 2018 - 13:07

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych