Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Charlotte / Jennifer 739-215-946

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Tajniaczek

Tajniaczek

Praktykant

• +users
  • 33 postów
Numer telefonu: 739-215-946

Nie znalazłem opinii o pannie, więc zdecydowałem się na misję saperską.

Udana to mało powiedziane.

Jak na Jasło to panna rewelacja 

Spotkanie w hotelu Amigo w jaśle.

Co do wieku, wydaje się przed 30.

Zdjęcia z linków jak najbardziej jej

https://www.roksa.pl...se/pokaz/504158

https://www.roksa.pl...se/pokaz/353627

https://www.roksa.pl...se/pokaz/441095

Ustawka - 10/10 Wcześniejszy kontakt z ustaleniem godziny i telefon z przed hotelu.

Lokal - 8/10 Wszystkim znany hotel amigo (teraz nazywa się Sepia), można wejść dyskretnie, standard w miarę ok.

Wygląd - 8/10 Jak na zdjęciach, byłoby 9 gdyby były większe piersi.

Francja - 7/10 poprawnie w gumie, nie pytałem czy można bez

Sex - 10/10 Zna się na rzeczy, nie grymasi, patrzy w oczy i czerpie przyjemność.

Jeśli tylko będzie taka możliwość, na pewno wrócę. Panna jest super.

Oczywiście to tylko moje odczucia.

Cena 100 za 30 minut

R E K L A M A

Papajpatryk
Re: Charlotte / Jennifer 739-215-946

Papajpatryk

Świeżak

• user
  • 2 postów
Gościłem u Niej,także. Jej ogłoszenia,sa zgodne z rzeczywistością. Milo i konkretnie brzmi w słuchawce. Spotkanie przebiega w fantastycznej atmosferze. Wita w drzwiach sexownie ubrana,pachnąca i uśmiechnięta.Nie idzie na ustepstwa,francuz tylko w gumie. Nawet 200extra Jej nie przekonało ... Ona jest do tego stworzona. Namiętna i drapiezna . Zacząłem odwiedzać Ja regularnie.

marekt

marekt

Weteran

• +users
  • 571 postów

https://www.roksa.pl...se/pokaz/531560 nr tel. bez zmian

sirjusz

sirjusz

Stary wyjadacz

• +users
  • 270 postów

Byłem u niej w Krośnie ( Sikorskiego 11) Dziewczyna taka jak na foto - przyjemna buzia , seksowny ciuszek , czyściutka i pachnąca . Drzwi otwiera uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do klienta iiiii swojej ,,pracy ''. Nie meczą jej dociekliwe pytania na temat zakresu usług ( niestety jest stanowcza - i nic ponadto co opisane w ogłoszeniu ). Lodzik w gumce ( całkiem przyjemny ) ,przerobionych  kilka pozycji  ( nie marudzi - nic ją nie boli - dzisiaj ) , przytulanki , miła rozmowa , prysznic iiiiiii 150 zł zmienia właściciela ( dopiero przy wyjściu - ale chyba oboje żeśmy się zapomnieli - podobno zwykle kasę bierze przed ) Miła dziewczyna i przyjemnie spędzony czas - gdyby poszerzyła zakres usług ( nawet kosztem ceny ) byłbym u niej stałym klientem            

ustawka 10/10 - dwa telefony i wiadomo co gdzie i za ile

lokal 8/10 - parter , czyściutko , prysznic , żele , mały ręcznik - wystarczająco dyskretnie

wygląd 8/10 - przyjemna buzia , figura taka jak na foto ,wiek prawie się zgadza , zadbana iiiii te kurwiki w oczach ?!?

atmosfera 10/10 - jak ze ,,starą'' dobrą znajomą - zero spiny - wszystko naturalnie bez ciśnienia i pośpiechu

akcja 8/10 - dałbym mniej bo zakres usług trochę skąpy , ale co było ustalone przed to było , wiec nie mogę się czepiać , tym bardziej że wszystko na bardzo przyzwoitym poziomie .

Dziewczyna co jakiś czas zagląda do Krosna , to i ja raz na jakiś czas zajrzę do niej - nie są to pieniądze wyrzucone w błoto

lubiekobitki

lubiekobitki

Otrzaskany

• +users
  • 98 postów

Lokal na Sikorskiego, już raz stąd uciekałem wystraszony tym co zobaczyłem za otwartymi drzwiami. Tym razem wszedłem, ale niech nikt nie liczy, że zobaczy to co wymarzył sobie na Roksie. Nie jest tak pięknie, a im dalej w las tym gąszcz robi się coraz większy. Nie ruszaj, nie dotykaj, tak nie...bo Ci czasu braknie. Itp. itd.

Generalnie trzeba zrobić szybko to po co się przyszło, a że dziewczyna taka sobie średnia i do tego słabo współpracuje to miodów nie ma. A chciałem sobie zrobić skok w bok od krakowskiego rynku płatnej miłości. No i mnie pokarało.

Jak dla mnie już nigdy Sikorskiego w Krośnie.

To jeszcze 10% i 10 dni za brak merytorycznej opinii ze spotkania. Napisz mi na PW jak wyglądała panna z którą się spotkałeś i nr lokalu.

Użytkownik zakm edytował ten post 18 maj 2018 - 19:34

sirjusz

sirjusz

Stary wyjadacz

• +users
  • 270 postów

Piszesz o Sikorskiego 11 , ale A czy B  bo to dwa rożne lokale .( to i dziewczyny na pewno nie te same ) .........Podtrzymuję swoją powyższą opinię , a jeżeli dane mi będzie spotkać się jeszcze raz z Charlotte ( a będzie coś niehalo ) to wspomnę o tym na forum .

Skorzystaj z PW. Dział opinii to nie czat.

Użytkownik zakm edytował ten post 18 maj 2018 - 19:36

gremlin99

gremlin99

Świeżak

• user
  • 4 postów
I ja byłem u tej dziewczyny. Dziewczyna uśmiechnięta i sympatyczna. Spotkanie mogę ocenić na duży plus. Dziewczyna ze zdjęć, które według mnie ani trochę nie są przerobione. Na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie, mimo że lubię szczupłe dziewczyny to bohaterka tego tematu bardzo mi się podobała. Nie jest na pewno gruba , powiedział bym że ma kobieceksztalty i ma coś w sobie. No i z twarzy na prawdę jest ładna. Na pewno bym się za nią obejrzal na ulicy.
Co do samej akcji lodzik w gumie może być, seks natomiast świetny. Nie ma problemu z dotykaniem, przytulaniem, zmianami itp. nie wiem czy jej się też podobało czy to aktorstwo, ale jeśli to drugie to dobre.
Dziewczyna 8/10(1 pkt + za twarz)
Fwg 7/10
Seks 8/10
Całokształt 7.5/10
Chętnie wroce

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych