Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Namiętna Jola/Klaudia 510-962-632, 512-535-979Fajna sąsiadeczka

- - - - - Nowy Sącz Nowy Sącz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

jakub922

jakub922

Świeżak

• user
  • 7 postów
Numer telefonu: 510-962-632, 512-535-979

Była ochota, wiec szybki przegląda portali i wybór pada na Namiętną Jolke.

https://www.roksa.pl...se/pokaz/261837

https://www.roksa.pl...se/pokaz/195618

https://www.roksa.pl...se/pokaz/268441

USTAWKA: Na dwa telefony, dokładny numer podany dopiero przy drugim ( pani przyjmuje tuż przy ul. sucharskiego w bloku.

LOKAL: Mieszkanko bardzo zadbane, czyste. Łazienka z wanna, świeże ręczniki, pokój przyjemności z dużym łożem i zasłonami w oknach, całkiem nastrojowo.

DIVA: Sympatyczna pani pod 40, z lekką nadwagą, ładnie opalona, zadbana w szpileczkach i jakiejś sukience. Ciągle uśmiechnięte i sprawiająca dobre wrażenie. Taki typ sąsiadki z naprzeciwka

AKCJA: Kasa z góry (150zł) i przechodzimy do działania, pani daje się pieścić i fajnie reaguje, zaczyna od pocałunków i bierze się za fbg, całkiem przyjemnie (trochę ząbkowania). Pyta jak chce dalej więc mowię, żeby się wypieła i mam ochote na anala, a pani bez problemów wykonuje. Anal ciasny jak cholera aż guma nie wytrzymałą, szybka zmiana sprzetu i lecimy dalej. Pierwszy spust i chwilka przerwy, można pogadać, pożartować jak z koleżanką i lecimy z tematem drugi raz tym razem inny otwór. PAni sama się dopycha i fajnie pojękuje kolejny spust, czas dobiega końca wiec zbieram się do łazienki, szybki ogar i wychodze. Pani na wyjściu jeszcze się przymila, całuje i zaprasza na kolejne spotkanie.

Czy wrócę? Nie wiem. Jeśli nie pojawi się na ogłoszeniach coś nowego, to jest opcja powrotu. Dobrze wydane 150zł na 1h przyjemności z niezmianierowaną panną.

PS: Miałem wrażenie, że za ścianą w pokoju znajduje się jakiś bodyguard divy, ale może jestem w błedzie.

Użytkownik jakub922 edytował ten post 13 luty 2018 - 13:29

R E K L A M A

marco111
Re: Namiętna Jola/Klaudia 510-962-632, 512-535-979

marco111

Pleciuga

• Moderator
  • 3146 postów
Wiadomość automatyczna

Ten temat został przeniesiony z "DZIEWCZYNY .:. POLSKA (wasze opinie)Kraków - bohema i...Samopomoc małopolska" do "DZIEWCZYNY .:. POLSKA (wasze opinie)Kraków - bohema i...".

mm535

mm535

Praktykant

• +users
  • 19 postów
Byłem u panny na początku marca.
Ustawka - dwa telefony plus 30 minut czekania. Na szczescie galeria w pobliżu wiec nie zamarzłam. 3/10
Lokal - standard. Blok obok galerii-można tam zaparkować. Zdaje sie że ktoś był w mieszkaniu ale nie przeszkadzało mi to. 7/10
Panna - moim zdaniem ok 40 lat, figura niezła, niestety cycki już trochę obwisłe, brzuch lekko wystaje. Po zdjęciach na Roksie spodziewałem sie czegoś więcej. 5/10
Lody - miało byc bez gumy, na miejscu okazało sie że może byc tylko w gumce. Jak na loda w gumie nieźle, 6/10.
Sex - dwie pozycje przerobione bez marudzenia. 6/10
Atmosfera - rób swoje i spadaj. Najgorsze jest to udawanie przez pannę. Tylko włożyła chuja do ust a już tak jęczała jakby orgazmu dostawała. Dziewczyno, takie udawanie bardzo drażni! 1/10

Adres nie dla mnie. Nie wrócę.

Użytkownik mm535 edytował ten post 17 maj 2018 - 05:03

mobilnymasazysta

mobilnymasazysta

Świeżak

• user
  • 3 postów
byłem u koleżanki wczoraj. ustawka tak jak zawsze na 2 tel . mieszkanie ok chociaż w łazience nie byłem. Ale do rzeczy na początku kasa po czym siada na łóżko i zaczyna ssać (miało być bez ) w gumie...dlatego chwilę to trwało zanim przechodzę do akcji... szybkie 3 opcje po czym kończę i chwila rozmowy...po jakiś 40 min koleżanka zaczyna się ubierać mimo iż było ustalone 2 podejście z analem. zbieram się i wychodzę.. . nie lubię się dopominac. W sumie ocena 6/10 można odwiedzić na konkretnej chcicy w innym wypadku lepiej poszukać jeszcze innych ofert.

mialnaimiemirek

mialnaimiemirek

Świeżak

• user
  • 6 postów

http://www.roksa.pl/...se/pokaz/261837
Numer telefonu: 512-535-979

Witam
kilka dni temu odwiedziłem kobietę z ogłoszenia, jak się okazało była to diva z którą miałem już styczność w Nowym Sączu...

Lokalizacja - osiedle nieopodal galerii Trzy Korony. Można zaparkować na parkingu galerii i spacerkiem w 3 minuty jesteśmy pod klatką
10/10

Ustawia - 2 telefony - najpierw podaje nr bloku, a potem klatka i mieszkanie 10/10

Lokal- blok z lat 80tych, małe schludne mieszkanko, czysto Ale dawno nie było tam nic unowocześnienie, łazienka z małą wanną.. czysty ręcznik, w Sypialni duże łóżko 7/10

Diva - kobieta 40+ , cyc C-D, figura kobieca, szersza w biodrach, brzuch płaski, cycuszki lepiej się prezentują niż u nie jednej małolaty.. nie wiszą, jędrne... twarz i fryzura to kwestia gustu. dobrze się trzyma jak na swój wiek 8/10

Atmosfera - kobieta miła, komunikatywna, ale przychodzi się do niej na spanie A nie na pogaduchy. nie zadaje zbędnych pytań, ma poczucie humoru.

Francja - na starcie pyta czy z gumą czy bez, nie dała się namówić na finał w ustach. nie bierze głęboko Ale widać że pierwszy raz generała w ustach nie ma.. 7/10

Sex - ciasna, nawet bardzo... preferuję klasycznie, ale po wygra to na pieska to nie problem czy też na jeźdźca
czy 15 min czy 30min jest 1 zjazd...
7/10

Cena - 1h 150, 30 min i 15 min 100zl

Ocena ogólna - Mocne 7.... skusiłem się z racji ceny, trafiłem na znaną mi dive, liczyłem.na nowość Ale w sumie się nie rozczarowała.

Poprawiłem format numeru tel. +10%

Użytkownik marco111 edytował ten post 02 sierpień 2018 - 18:51

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych