Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Wieczór z Polą 796-983-216Zimna profeska

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

piecka2525

piecka2525

Świeżak

• user
  • 6 postów
Numer telefonu: 796-983-216

Link do ogłoszenia:

https://odloty.pl/pl...ola/202033.html

A więc tak, ustawka jakoś w zeszłym tygodniu. Nie ma problemów z dodzwonieniem się. Dziewczyna przyjmuje sama w malutkiej kawalerce przy ulicy Plac Hallera.

Płatność na wejściu 150zł.

Od razu ręcznik i do łazienki (malutka ale podstawowe płyny są).

Dziewczyna ze sporym brzuszkiem, prawdę mówiąc nie wiem czy zdjęcia z ogłoszenia są prawdziwe (jeśli tak to były robione kilka lat temu). Reszta ciała szczupła, całkiem ładne piersi. Akcję zaczynamy od loda, bez gumki ale bardzo płytko. Potem przechodzimy do minetki. Cipka ok, zapach prawidłowy :D . Jeśli chodzi o samą akcję to bardzo drętwo. Dziewczyna nie pozwala się całować nawet po szyi. Jest jednak podatna na zmianę pozycji, chociaż mocno się nie angażuje.

Klimaty zdecydowanie nie GFE.

Cyferki:

Dziewczyna 5/10 (z twarzy taka trochę dyskotekowa blachara, ja akurat takie lubię i mi się spodobała,mocny makijaż. Niestety ciało nie za ładne.

Francja 4/10. Za płytko, zbyt wolno, brak zaangażowania.

Sex 6/10. Brak jakiegokolwiek zaangażowania ale bardzo ciasna cipka (czuć, że dziewczyna tam "przytula"). Ponadto podatna na zmianę pozycji.

Atmosfera 1/10 - Praktycznie się nie odzywała.

Podsumowując: Nie polecam, chyba, że na szybki strzał i do domu. Na spotkaniu możliwy jeden spust.

Ocena końcowa 4/10

R E K L A M A

Batory85s
Re: Wieczór z Polą 796-983-216

Batory85s

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Przyjmuje też pod ogłoszeniem Mała Zosia z Pragi tel. 881-411-271 to ta sama postać.

Można to wywnioskować z godzin pracy w obu ogłoszeniach, cen itd. Ale potwierdzenie dostałem też od samej autorki.

Ustawka: 10/10

Kilka telefonów: standardowo ze 2 godzinki przed, a potem już na miejscu o dokładny adres.

Praga PN pl. Hallera koło Biedronki. Jak na tamtą stronę Wisły to fajne miejsce i jest gdzie zaparkować.

Lokal 7/10

Na wejściu trochę gadki, rozliczenie 150 pln z góry, ręcznik i do łazieneczki (bo malutka)  - płyny są, ręcznik czysty, czego więcej chcieć. Właściwie to ona chyba tam mieszka. Nie jakaś spółdzielnia z 3 pokojami i drzwi trzaskają. Kawalerka z kuchnią w korytarzu. Materac na paletach i to wszystko. Tak domowo. Jakbyś do dziewczyny przyszedł, którą poznałeś na disco.

Dziewczyna 9,5/10

Taka koleżanka z Pragi (jak ktoś zna Pragę), ale z tych ładniejszych, dziuniowatych. Osobiście lubię taki typ, stąd wysoka ocena i fajnie, że w końcu trafiłem na taką pannę, bo kiedyś takiej szukałem.

Poprzednik napisał "dyskotekowa blachara" i to też jest dość trafny opis. Zresztą kto takich nie lubi...

Zdjęcia jej, dobrze oddają stan faktyczny. Wspomniany brzuszek jest ale wiadomo, że do zdjęcia to się wyginają, stoją na palcach, prostują itd. Fajny biust, miłe krągłości, kilka tatuaży. Słodko pachnąca - tak jak powinna dziewczyna w jej wieku. Apropos napisane, że 20 - 23 lata (zależy od ogłoszenia) i tak bym jej dawał.

FBG 5/10

Płytko, trochę ząbków, ale za to dość mokro. Krótko, za krótko.

Seks/Akcja: 6/10

Szybko kalosz i Ona na górze, leniwie ale sympatycznie. Stara się, żebyś skończył dość szybko, ale nie szaleje jakoś z tempem. Nie jest to ordynarne. Fakt, stara się zaciskać tam w środku jak może. W sumie to na plus. Szybka zmiana pozycji na od tyłu i koniec w gumie w niej. 

Tu historia się kończy, bo można liczyć tylko na jeden strzał. 

Mi się podobało i polecam. Gdyby było za 100 pln, albo jakaś szybka opcja do 30 min za mniejsze pieniądze niż 150 pln to wpadałbym.

Ostatnio pojawiały się mniejsze kwoty w ogłoszeniu, że za 100 pln, ale nie szło się dodzwonić - w sensie nie odbierała. Jak w tą stronę pójdzie jej marketing to chętnie będę się pojawiał.

Czuwaj.

Użytkownik Batory85s edytował ten post 12 marzec 2018 - 11:50

uwee

uwee

Świeżak

• user
  • 6 postów

Nr telefonu : 881-411-271

Spotkanko odbyło się w środę   (11.04.2018)

Ustawka : 10/10 : Standardowo na 2 kontakty jeden przed spotkaniem, drugi już pod wskazanym adresem.

Lokalizacja : 10/10 :Praga PŁN koło biedronki. Jako , że miałem bardzo blisko i znam dobrze tą okolice to jest gdzie zostawić samochód co jest już dużym plusem.

Lokal 2/10  : No i tu już o wiele gorzej, kawalerka z małym pokoikiem + bardzo malutka łazienka, ale czego można było sie spodziewać po tej dzielnicy, lecz to nie koniec łozko na którym mamy zamiar pobzykać pannę to nie można nazwać tego łozkiem raczej materacem rzucony na jakieś deski, po za tym syf , syf i jeszcze raz syf wszędzie.

Dziewczyna 7/10 : Typowa praska solara, ale ładna taka dziuniowata jak to pisali moi poprzednicy bardzo ładna brunetka, cycuszki ładne i na dodatek sterczące nie żadne zwisy czy inne z tych rzeczy, tyłek już troszke gorszy taki nijaki ani duży, ani mały mi sie nie podobał. Liczne tatuaże, mi nie przeszkadzały .

FPG 6.5/10  : Płyciutko, nie ma co liczyć na GG, brak okolic zwykłe ssanie interesu bez polotu, - chodz ssała dopóki nie powiedziałem zeby nie przestała .

Seks 7/10 : Przerobione 2 pozycje , spust w gumkę przy mocniejszym waleniu jej od tyłu Panna zaczeła stękać nawet mi się to podobało , nie wiem czy udawała czy nie. Możliwosc spustow nieograniczona, lecz po jednym spuscie nie mialem juz ochoty jej bzykać, ani nawet zeby mi robiła laske, moze kwestia nastawienia jej jest słaba.

Nie polecam, ani nie odradzam.. - Jak to sie mówi ? W sam raz na raz.

Nie załuje, ale stawka troszke zawyżona jeżeli byłoby 100zl za 30 minut to bym przemyslał temat..

Bez powrotu.

Użytkownik uwee edytował ten post 16 kwiecień 2018 - 22:29

behcio

behcio

Świeżak

• user
  • 3 postów
Wlasnie wyszedlem od Pauli i... Troche sie zawiodlem. Moze i dziewcayna w w/w typie praskiej blachary, moze i cyc jedrny i sterczaczy, ale cala... Atmosfera po prostu pada... Ani nie widzialem zaangarzowania z jej strony, ani normalnie pogadac... Dla mnie i szkoda kasy i szkoda czasu.

Cyfry
USTAWKA 10/10 bez problemu 30 min przed.

Lokalizacja 10/10 ogolnie dobre mi2jsce. I po drodze i jest gdzie zaparkowac.

lokal 5/10 jak wczesniej opisywali nic dodac nic ujac.... Moze tylko to za straszny balagan wszedzie.

Dziewczyna 6/10 gdyby nie brzuszek bylo by wiecej bo i zgrabna i fajne piersi.

FB 3/10 plytko, slabo, niby mokro ale z zebami... Jak juz zaczolem sie wczuwac zaklada sama z siebie kalosza...

Seks 5/10 przerobiona jedna pozycja, jak opisal moj przedmowca spina sie by szybciej dojsc... Zero namietnosci, zero zaangarzowania. Po prostu doszlifowany warsztat. Skoncz i nastepny.

Ogolne wrazenie bardzo negatywne. Nie wiem, moze miala gorszy dzien, moze cos. Ale wrazenie pozostanie i raczej nie wroce.

janruchacz

janruchacz

Świeżak

• user
  • 6 postów

Mój pierwszy post więc proszę szwagrów o wyrozumiałość.

Ustawka w zeszły miesiącu, tak jak wyżej szwagry stwierdziły szału nie ma dupy nie urywa. Zdjęcia jej lecz po retuszu, panna ma brzuszek. 

Ustawka: 9/10

Dwa telefony, najlepiej 30 minut przed.

Praga Północ, dokładniej plac Hallera tuż przy biedrze jest gdzie zaparkować.

Lokal: 3/10

Kawalerka, panna na stówę tam mieszka. Wszędzie bałagan, ale mniejsza z tym.  Łóżko to zwykły materac na palecie. W łazience czyste ręczniki i płyny.

Dziewczyna 7/10

Gdyby nie ten brzuszek było by więcej, taka typowa "blachara". Cycki ładne sterczące, figura spoko. 

FBG: 4/10

Płytko, za wolno i bez zaangażowania. Panna, po krótkiej chwili sama zakłada kalosza!

Seks: 6/10

Tu już trochę lepiej Panna nie marudzi ze zmiana pozycji, przerobione 5. Stara się, żebyś jak najszybciej skończył.

Podsumowując. Na jednorazowy wypad może być, w 1h masz nieograniczona ilość spustów,  klimatu GFE raczej nie doświadczysz. Za 100 zł może wpadłbym kilka razy.

https://www.odloty.p...sia/204214.html

https://www.odloty.p...ola/202033.html

GordonShymway

GordonShymway

Otrzaskany

• +users
  • 63 postów

Po dłuższej przerwie wróciłem na bałaganiarskie tory, tym razem odwiedziłem Zosie: https://www.odloty.p...sia/204214.html

Umówienie 10/10

Telefon 30 min przed, potwierdzenie pod klatką.

Mieszkanie: b/d

Tradycyjnie nie oceniam, nie ma to dla mnie większego znaczenia,

Mała kawalerka w której dziewczyna mieszka, łazienka z prysznicem, w pokoju materac na paletach, światło przygaszone, muzyczka w tle.

Dziewczyna 7,5/10

Nie określiłbym jej mianem dyskotekowej dziuni, no może w wersji light.

Raczej taka koleżanka z osiedla z którą można wyskoczyć na piwo.

Wiek wizualnie ok 22 lat, z rozmowy wychodzi ciut więcej.

Zdjęcia wg mnie są jej, ale ciut podretuszowane lub dobrze kadrowane.

Co do brzuszka, to nie przesadzałbym, minimalny brzuszek jest, ale pomimo, iż gustuję w szczuplutkich dziewczynach, tutaj zupełnie mi nie przeszkadzał, jakoś tak komponował mi się resztą ciała.

Pupa jak to ktoś trafnie określił ani mała, ani duża.

Piersi natomiast bardzo fajne, akurat do dłoni, jędrne, młode  :oczko:

Cipka wygolona, neutralna.

Atmosfera 7,5/10

Wiedziałem na co się piszę, nie spodziewałem się GFE, więc nie doznałem rozczarowania.

Dziewczyna jest uprzejma, nie czuć zbytniego dystansu. Na minus brak przytulania i całowania, ale będąc na to przygotowanym nie jest to problem.

Po wszystkim krótka, sympatyczna rozmowa, buziak przy drzwiach i nara.

Akcja 8/10

Przyszedłem pobawić się biustem, na minetkę i szybki klasyk na koniec i dokładnie tak wyglądało spotkanie.

Dziewczyna może mało zaangażowana, ale czasami wydawała z siebie ciche jęki i zrobiła się wilgotna.

Wolę to, niż kabaretowe ochy, achy i udawanie orgazmów co minutę.

Dla miłośników GFE - nie ten adres

Dla miłośników akcji jak Paulą Nimfomanką - nie ten adres

Dla lubiących młode dziewczyny w typie osiedlowej koleżanki - można odwiedzić.

Za 100zł byłbym częstym gościem, za 150zł myślę, że odwiedzę od czasu do czasu.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych