Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Monia analna debiutantka, 884-850-513Saper ujebało mi nogi

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Policjant

Policjant

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 6 postów
Numer telefonu: 884-850-513
Witam 

link : https://www.odloty.p...-24/202955.html

w szybkim skrócie bo chcę o tym zapomnieć 

Miejsce: wisi na Bemowie jednak jest to Wola ul.Skierniewicka 34 nowe bloki
Ustawka : spoko jak pojawia się klient którego można wyruchać na kasę to zawsze jest wzorowo 
Mieszkanie : ot mała kawalerka nowe budownictwo więc jest czysto
Panna: wiek ok. 35 lat piersi widać że wiekowe na brzuchu widać rozstępy widać że dużo tyła i dużo chudła w swoim życiu
Akcja: kolejna jak sama siebie nazywa "prostytutka" która bierze kasę i od tego momentu robi wszystko żeby Cię wkurwić swoim zachowaniem i żebyś jak najszybciej wyszedł. No co tu dużo gadać niczego nie wolno, jak ją przycisnąłem to to pozwoliła na 2 raz... takie dmuchanie trupa nawet dobrze nie stanie bo tak chujowa atmosfera
Podsumowanie: na pytanie po chuj kłamie na odlotach odpowiedziała  ze te ogłoszenia to kopiuj wklej, i nie maja nic wspólnego z prawdą także czułem moralny obowiązek żeby coś z prawdą powstało na jej temat.
Pozdrawiam nie polecam. Ostatnio obserwuje taką tendencje na odlotach i garso że jeszcze mi sie nie zdarzyło żebym pojechał na temat z Ukrainy i był bym mega wkurwiony zawsze jest lepiej gorzej ale zaliczam to do udanych spotkań natomiast wśród tematów Polek to na palcach u jednej ręki mogę wskazać fajne tematy reszta to zwykłe kurwy. O tak to podsumuje Panowie i Panie : chcemy spotykać się z gwiazdami a będziemy jechać z tanimi kurwami !!!

Wpisuj numer telefonu w tytul tematu oraz pole "numer telefonu". W obu miejscach w poprawnym formacie XXX-YYY-ZZZ

Użytkownik xcobra edytował ten post 15 styczeń 2018 - 17:07

R E K L A M A

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych