Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

pozycja od tylu a sex bez gumy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

czarnebambo

czarnebambo

Świeżak

• user
  • 8 postów

Zauwazyłem ze bardzo latwo mozna pannie wsadzic fiuta bez gumy w pozycji od tylu.

Mam pytanie jak byscie zareagowali jak ktos cos takiego by zrobił ?

Czy jestescie wstanie sie szybko zorientowac ze jest fiut wlozony bez gumki niepatrzac jak szwagier go wklada?

Jak to wyglada jak szwagier wlozyl bez i dochodzi i sie spuscil w waszej cipce?

R E K L A M A

oos
Re: pozycja od tylu a sex bez gumy

oos

skromny troll z Kartaginy

• +uzytkownik
  • 10161 postów

A mnie przy takich tematach zawsze zastanawia, czy takiemu szwagrowi nie zależy na własnym zdrowiu? Czy może nie ma nic do stracenia? Podnieca go, że sprzeda pannie HIV-a? Albo że sam coś złapie?

Użytkownik oos edytował ten post 13 styczeń 2018 - 13:24

passing_by

passing_by

Praktykant

• +users
  • 36 postów

a ja jestem bardzo ciekawy jak szybko ten temat zostanie zamknięty. Jeśli szybko, to moderacja działa. Jeśli nie - to słabo.

A ontopic - mnie zawsze zastanawiał mechanizm psychologiczny nielubienia gum. Może jest jakaś różnica... Ja nie widzę. Zawsze myślałem że to chodzi o kontakt z osobą a nie pocieranie błonami śluzowanymi, ale co ja się tam znam.

A taką świnią być i oszukiwać hasając bez gumy, to nie wiem w jakim chlewie trzeba było dorastać.

Never underestimate the power of the Dark Side... - M.

mateush2401

mateush2401

Otrzaskany

• +users
  • 75 postów

Zauwazyłem ze bardzo latwo mozna pannie wsadzic fiuta bez gumy w pozycji od tylu.

Mam pytanie jak byscie zareagowali jak ktos cos takiego by zrobił ?

Czy jestescie wstanie sie szybko zorientowac ze jest fiut wlozony bez gumki niepatrzac jak szwagier go wklada?

Jak to wyglada jak szwagier wlozyl bez i dochodzi i sie spuscil w waszej cipce?

Proponuje wybrać się do panny na spotkanie i coś takiego przetestować. Jak nie wyjdziesz od niej z obitym ryjem albo w gipsie to panna ma coś z głową. W głowie mi się nie mieści jak można pomyśleć o włożeniu pannie bez gumki (jeszcze w takiej branży) a tym bardziej o spuście w niej  :szok:

znicz

znicz

Otrzaskany

• +users
  • 74 postów

1. http://www.rp.pl/Swi...ezerwatywe.html

http://www.garsonier...e-prezerwatywy/

2. Z tego co kojarzę to przewinęły się tu wypowiedzi dziewczyn, które miały takie akcje. Z tego co kojarzę od tamtego momentu bardzo często za każdym razem patrzyły na ręce i sprzęt klienta czy wszystko jest na swoim miejscu.

http://www.garsonier...66#entry1224225

http://www.garsonier...-463/?p=1223926

3. Liczę, że wygląda to tak, że szwagier wygląda tragicznie ze względu na obity ryj. Ewentualne powinno się takie zwierze jakoś znaczyć na stałe, aby było wiadome z kim ma się kontakt.

Użytkownik znicz edytował ten post 13 styczeń 2018 - 14:02

czarnebambo

czarnebambo

Świeżak

• user
  • 8 postów

a tym bardziej o spuście w niej  :szok:

seks bez gumy a finisz...........

interesuja mnie bardziej wypowiedzi kobiet niz mezczyzn

Mialem taki przypadek ze panna miala za duzy rozmiar prezerwatywy  i gumka trzymala sie jak worek i samoczynnie sie ssuneła i przez chwile ani ja ani ona sie nie zorientowalismy,

Przypadkowe suniecie dzwine ze jak wyciagnalem waclawa bo sie zorientowalem ze zsunela i szybko wycowalem sie i zaczalem sie ubierac a panna czemu tak szybko juz wychodze trwalo to ok 5min zanim sie ubralem a panna sie przez ten caly czas niezorientowala ze w srodku cipki ma gumke.  Przypadkowe ssuniecie przez nieodpowiednie ogumienie to przypadek a nie celowe zdjecie. 

seks bez gumy a finisz........... spadla guma i sie ulotnilem a co jak ssunie sie guma spuscisz sie w niej................?

Mangusta

Mangusta

Innocence proves nothing

• Inkwizytor
  • 13348 postów

A co jak Cię jebnie nagle w głowę meteoryt ??? :unsure2: Zamknę ten wątek zanim będę musiał kogoś zakopać... 

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych