Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Słodki cukierek, 572-014-796

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

drogisynJudy

drogisynJudy

Otrzaskany

• +users
  • 72 postów
Numer telefonu: 572-014-796

https://www.odloty.p...rek/202620.html

https://www.odloty.p...woc/202602.html

https://www.odloty.p...eks/202288.html

Standardowe pytanie: Był ktoś? Rozpoznaje wtopę?   ;)

Wspomniane oferty

Nimfomanka Patrycja - 572014796

Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
brązowe

Oczy:
zielone

Wzrost:
167 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
200 zł

Słodki cukierek - 572014796

Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
blond

Oczy:
niebieskie

Wzrost:
166 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
200 zł

Blondynka - 572014796

Blondynka - 572014796
Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
blond

Oczy:
niebieskie

Wzrost:
168 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
200 zł

Blondynka - 572014796

MasaĹź seks - 572014796

MasaĹź seks - 572014796
Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
blond

Oczy:
niebieskie

Wzrost:
168 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
200 zł

MasaĹź seks - 572014796

Użytkownik drogisynJudy edytował ten post 12 styczeń 2018 - 22:18

R E K L A M A

Tobi7
Re: Słodki cukierek, 572-014-796

Tobi7

Praktykant

• +users
  • 31 postów

Miałem zabrać się za opinię ale widzę że temat już wypłynął.

Wybrałem się do panny choć adres wydawał się mocno podejrzany: Garażowa 5. Telefonistka potwierdza ofertę ze szczególnym naciskiem na to że dziewczyna jest ładna, młoda z cyckiem pełna 2 i bezproblemowym analem.

Nowy budynek z miejscami parkingowymi. Wejście koło cieciówki. 

W lokalu wita mnie "szczurkowata" blondynka z krótkimi włosami. Chwila zawahania, ale czas naglił więc zostałem. Jeszcze raz potwierdzam ofertę i ma być wszystko jak w anonsie. Kasa na stół i do łazienki. No tam to syf z brodzikiem, zagrzybiony rupieć z niedrożnym odpływem. Fuj! Później laska wyszła ale raczej na pogaduchy z kumpelami niż pod prysznic. Gwar, śmiechy i żartów o klientach można było posłuchać. 

Po dłuższej chwili powrót i rozpakowanie. No i GDZIE TA 2?  Ukazał się cycek: mały, obwisły, pomarszczony flaczek, no co prawda miał sutki. Ogólnie figura mega chuda i jakaś taka koścista. Jak się przyjrzałem to pomimo makijażu widać że latek to ma więcej niż 30 :( Przebieg też pewnie spory. Zaczynamy od pocałunków i tu całkiem spoko, tylko nie ma czego pomacać, dupka też w zaniku. Kieruję jej dzioba na dół i tu pokazała swoje doświadczenie. FBG bardzo konkretny, zmienne tempo, czasem nawet głęboko. Może nie ma w tym namiętności ale takie dynamiczne i solidne długodystansowe obciąganie. Nawet bym dał 8,5/10

Przejście dowcipne i tu też można pocisnąć. Choć cipka wypracowana to dobrze udostępniona w każdej pozycji. Przerobiliśmy ich kilka ale jakoś dojść nie mogłem, może ta chudość ciała mnie rozpraszała. Na pytanie o anal odpowiedź OK tylko za 100 extra. Odpuściłem bo widać że drugi otwór też luźny i raczej nie warto. 

Potrzebowałem chwilkę oddechu, no to lala hyc do kuchni bo przyszła kumpela i trzeba z nią znów pogadać. Znów kabaret za drzwiami i myślałem że już nie wróci. Jednak po dłuższej chwili zjawia się i zaczyna pitu pitu o przygodach sylwestrowych. Ch... mnie to obchodzi więc daję znów do dioba aby skończyła robotę, czas ucieka. Znów się ładnie postarała: wytrwale, fachowo i dynamicznie, ale ruch za drzwiami ogólna atmosfera mocno mnie rozproszyły. Nie dałem rady skończyć.

Kolejka do łazienki więc znów musiałem sam poczekać. Wychodząc widziałem młodsza koleżankę z ciemnymi włosami opisaną w innym temacie, która podobno zastępuje dość nieudolnie blondynkę w czasie jej nieobecności. 

Raczej nie wrócę.Choć dziewczyna dość sympatyczna i chętna do roboty to słaba z figury i dużo starsza niż deklaracja w anonsach. Atmosfera taka warsztatowa i brak dyskrecji. Co prawda porządne obciąganie i dymanie bez większych ograniczeń ale to dobre na 1 raz. No i lubię fajne cycki a tu to porażka. 

Pozdro!

xcobra
Re: Słodki cukierek, 572-014-796

xcobra

Weteran

• Moderator
  • 633 postów
Wiadomość automatyczna

Ten temat został przeniesiony z "DZIEWCZYNY WARSZAWA i MAZOWIECKIE (wasze opinie)Samopomoc Warszawa i MazowieckieSamopomoc stołeczna" do "DZIEWCZYNY WARSZAWA i MAZOWIECKIE (wasze opinie)Dziewczyny Warszawa - OPINIE".

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych