Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Słodki cukierek, 572-014-796

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

drogisynJudy

drogisynJudy

Otrzaskany

• +users
  • 80 postów
Numer telefonu: 572-014-796

https://www.odloty.p...rek/202620.html

https://www.odloty.p...woc/202602.html

https://www.odloty.p...eks/202288.html

Standardowe pytanie: Był ktoś? Rozpoznaje wtopę?   ;)

Użytkownik drogisynJudy edytował ten post 12 styczeń 2018 - 22:18

R E K L A M A

Tobi7
Re: Słodki cukierek, 572-014-796

Tobi7

Praktykant

• +users
  • 39 postów

Miałem zabrać się za opinię ale widzę że temat już wypłynął.

Wybrałem się do panny choć adres wydawał się mocno podejrzany: Garażowa 5. Telefonistka potwierdza ofertę ze szczególnym naciskiem na to że dziewczyna jest ładna, młoda z cyckiem pełna 2 i bezproblemowym analem.

Nowy budynek z miejscami parkingowymi. Wejście koło cieciówki. 

W lokalu wita mnie "szczurkowata" blondynka z krótkimi włosami. Chwila zawahania, ale czas naglił więc zostałem. Jeszcze raz potwierdzam ofertę i ma być wszystko jak w anonsie. Kasa na stół i do łazienki. No tam to syf z brodzikiem, zagrzybiony rupieć z niedrożnym odpływem. Fuj! Później laska wyszła ale raczej na pogaduchy z kumpelami niż pod prysznic. Gwar, śmiechy i żartów o klientach można było posłuchać. 

Po dłuższej chwili powrót i rozpakowanie. No i GDZIE TA 2?  Ukazał się cycek: mały, obwisły, pomarszczony flaczek, no co prawda miał sutki. Ogólnie figura mega chuda i jakaś taka koścista. Jak się przyjrzałem to pomimo makijażu widać że latek to ma więcej niż 30 :( Przebieg też pewnie spory. Zaczynamy od pocałunków i tu całkiem spoko, tylko nie ma czego pomacać, dupka też w zaniku. Kieruję jej dzioba na dół i tu pokazała swoje doświadczenie. FBG bardzo konkretny, zmienne tempo, czasem nawet głęboko. Może nie ma w tym namiętności ale takie dynamiczne i solidne długodystansowe obciąganie. Nawet bym dał 8,5/10

Przejście dowcipne i tu też można pocisnąć. Choć cipka wypracowana to dobrze udostępniona w każdej pozycji. Przerobiliśmy ich kilka ale jakoś dojść nie mogłem, może ta chudość ciała mnie rozpraszała. Na pytanie o anal odpowiedź OK tylko za 100 extra. Odpuściłem bo widać że drugi otwór też luźny i raczej nie warto. 

Potrzebowałem chwilkę oddechu, no to lala hyc do kuchni bo przyszła kumpela i trzeba z nią znów pogadać. Znów kabaret za drzwiami i myślałem że już nie wróci. Jednak po dłuższej chwili zjawia się i zaczyna pitu pitu o przygodach sylwestrowych. Ch... mnie to obchodzi więc daję znów do dioba aby skończyła robotę, czas ucieka. Znów się ładnie postarała: wytrwale, fachowo i dynamicznie, ale ruch za drzwiami ogólna atmosfera mocno mnie rozproszyły. Nie dałem rady skończyć.

Kolejka do łazienki więc znów musiałem sam poczekać. Wychodząc widziałem młodsza koleżankę z ciemnymi włosami opisaną w innym temacie, która podobno zastępuje dość nieudolnie blondynkę w czasie jej nieobecności. 

Raczej nie wrócę.Choć dziewczyna dość sympatyczna i chętna do roboty to słaba z figury i dużo starsza niż deklaracja w anonsach. Atmosfera taka warsztatowa i brak dyskrecji. Co prawda porządne obciąganie i dymanie bez większych ograniczeń ale to dobre na 1 raz. No i lubię fajne cycki a tu to porażka. 

Pozdro!

xcobra

xcobra

Weteran

• Moderator
  • 969 postów
Wiadomość automatyczna

Ten temat został przeniesiony z "DZIEWCZYNY WARSZAWA i MAZOWIECKIE (wasze opinie)Samopomoc Warszawa i MazowieckieSamopomoc stołeczna" do "DZIEWCZYNY WARSZAWA i MAZOWIECKIE (wasze opinie)Dziewczyny Warszawa - OPINIE".

aguaardiente

aguaardiente

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Ja też odwiedziłem dziewczynę już w tym roku, na początku stycznia. Byłem z ogłoszenia Blondynka, na wcześniejsze zdjęcia bym się nie skusił. I było to bardzo przeciętne spotkanie. Lokalizacja niby ok, ale mało dyskretnie, nowy budynek z obowiązkową portiernią. W mieszkaniu na pewno nie byliśmy sami co było na szczęście tylko słychać, a nie widać, bo nie chciałbym się przywitać ze szwagrem w drzwiach łazienki. W której rzeczywiście nie za czysto, ale kiedy ja byłem, odpływ działał. Mieszkanie w ogóle nie było jakieś rewelacyjne. Figura dziewczyny ze zdjęć Blondynka to zdecydowanie to, co lubię, a dziewczyna, która mnie przyjęła, fakt, szczupła i drobna, jak dla mnie była za chuda. Nie wiem, czy to podmianka, czy Photoshop. No ale na pewno nie miała 20 lat. Na początku była miła, chyba starała się, żebym został, ale później jej podejście zmieniło się w profeskę w nie do końca dobrym tego słowa znaczeniu. Mało namiętności i zaangażowania. W tym wszystkim najlepszy był francuski, bardzo porządny. Sexu ledwo spróbowałem, musiałbym się sporo namęczyc, żeby dojść. I tak jestem zadowolony z dwóch strzałów przy francuzie.
Nie polecam i nie odradzam, bo francuski był niezły. Ale atmosfera i wygląd, a zwłaszcza rozbieżności z anonsem... kto chce, musi ocenić sam, ale to już na własną odpowiedzialność.

Jonnn

Jonnn

Świeżak

• user
  • 2 postów
Właśnie dziś miałem do niej pójść ale kazała chwile poczekać przed blokiem i po 10 min czekania zawinalem się. Szczęśliwie, wychodzi na to.

Fajnie ale wystawek nie opisujemy - tylko spotkania ktore doszly do skutku. Zapoznaj sie z regulaminem

Użytkownik xcobra edytował ten post 07 luty 2018 - 00:58

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych