Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Anal i więcej 576-941-205Radom, petarda

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Grzesiek1454

Grzesiek1454

Świeżak

• user
  • 2 postów
Numer telefonu: 576-941-205

Witam kolegą miałem przyjemność przedstawić wam opinie na temat pani Anal i więcej. 

https://www.roksa.pl...nse/pokaz/67682

https://www.roksa.pl...se/pokaz/378855

Więc dzwonie do pani, odbiera miła kobieta i umawiam się na spotkanie po pierwszym telefonie. Jadę pod blok. Drugi telefon a tam podaje pani numer mieszkania i piętro. Kontakt 10/10

Wchodzę do bloku blok jak blok więc nie oceniam nie wina pani.

Wchodzę do mieszkania od razu piękny widok wita mnie piękna blondynka wzrostu około 160 cm pachnąca z ust nie śmierdzi jak nie którym waga około 60 kg wiem ponieważ była taka pozycja  stojąca, zawieszona.:-) ale to później... Za wygląd 10/10 

Pani pyta się na ile zostaje więc jak zawsze u innych godzina 

Pani się pyta czy skorzystam z łazienki ja zawsze skorzystam 

Mieszkanie też 10/10 w szczególności łazienka 

Po powrocie z Łazienki pani poszła tez do łazienki wraca w samym ręczniku i do akcji 

Ciało jak na kobietę w tym wieku to nie jedna nastolatka by chciała mieć takie. 

Cycuszki bajeczne. Pani wygolona. Nie robię minetki na takich spotkaniach ale taka ładna że chciałem to zmienić ale mówię nie szalej. 

Za ciało 10/10

Lodzik mistrzostwo 10/10 z bez gumy 

Sex pozycja na jeźdźca pani sama proponuje.Później ja na niej , i pozycja stojąca zawieszona i na koniec od tyłu. Sex 10/10 bez analu opcja dodatkowo płatna następnym razem skorzystam 

Finał na ciało pani pani pomogła ustami i cała spermę przyjęła na cycuszki :-) za ten moment 10/10 ponieważ na spokojnie.

Po całym finale była miła rozmowa. 10/10 

Mówię trzeba się zawijać drugi raz nie dam rady więc ide się ogarnąć.

Po łazience miłe pożegnanie 

Polecam tą panią ocena 10/10 na 100 % wpadnę ponownie. 

Poprawiłem format nr. tel. +10%

Użytkownik marco111 edytował ten post 15 styczeń 2018 - 23:18

R E K L A M A

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych