Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Sexy Siostry 889-330-450

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Rafalinio

Rafalinio

Praktykant

• +users
  • 36 postów
Numer telefonu: 889-330-450

Czołgiem Szwagry.
Czy ktoś korzystał z usług tych pań i może się podzielić opinią ?

https://odloty.pl/pl...try/201814.html

Wspomniane oferty

Sexy Siostry - 889330450

Sexy Siostry - 889330450
Miasto:
Warszawa - Bemowo

Włosy:
czarne, black

Oczy:
zielone,

Wzrost:
Tak

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Tak

Za 1godz:
300 zł

Sexy Siostry - 889330450

Użytkownik xcobra edytował ten post 10 styczeń 2018 - 15:27

R E K L A M A

Rafalinio
Re: Sexy Siostry 889-330-450

Rafalinio

Praktykant

• +users
  • 36 postów

żadnej pomocy :) chyba trzeba będzie na sapera uderzać. :zmeczpony:

Marek26x

Marek26x

Praktykant

• +users
  • 13 postów
Ja byłem na sapera, i absolutnie nie polecam.
Przez telefon telefonistka obiecuje, że duet, że za 300zł, że bez limitu, że spust gdzie chcesz, i wogóle cuda na kiju.
Na miejscu rzeczywistość okazuje się trochę inna od obietnic.
Duet za 300zetów wydał mi się lekko podejżaną ofertą, ale postanowiłem zaryzykować, bo lokal miałem blisko mojej regularnej trasy.

Szczegóły wizyty:
1. Umówienie. 
Pierwszy telefon na dogadanie szczegółów i godziny spotkania, drugi przed wyjazdem, trzeci na miejscu.
Przyjeżdżam autem dokładnie o czasie, dzwonię, a tu panna mówi, że jeszcze nie są gotowe, żeby dać im jeszcze 10 minut.
Ok, no to przerwa na fajka, spacer, zwiedzanie okolicy. Dzwonię po 10 minutach, a ta znowu mówi, że jeszcze nie mogą, i żeby dać im jeszcze z 15 minut (pewnie jeszcze poprzedni klient u nich siedział).
No to znowu fajek i spacer, i ostatni telefon, już po pół godziny (!) od umówionego terminu. W końcu dostaję numer klatki i mieszkania, wchodzę.
2/10

2. Lokalizacja
Nowe bloki, ul. Żeromskiego 1, przy stacji metra Słodowiec. To są Bielany, a nie Bemowo, ale jest to zgodne z lokalizacją na odlotowej mapie.
Z tyłu bloku można zaparkować przy ul. Słodowiec, i innych osiedlowych uliczkach ze starszymi blokami.
Jest 1 dyżurka ochrony, ale da się wejść tak, żeby nie musieć obok nich przechodzić. Są kamery do okoła.
8/10

3. Lokal.
Nowe mieszkanie, ale lekko zaniedbane. Futryna drzwi pokoju ubita, łazienka w miarę czysta, są męskie mydła, brak płynów do płukania ust. Ręcznik czysty, dość mocno sprany.
Łóżko podwójne zwyczajne, bez szału. Po akcji panny chyba nie zmieniły prześcieradła.
6/10

4. Panny.
2 laski, wygląd zgodny ze zdjęciami, zdjęcia były robione w tym mieszkaniu (poznałem po szczegółach tła).
1 młoda, ok. 22-25 lat, 2 starsza, 25-30 lat. Obie całkiem zgrabne, uroda typu wiejskie laski z gminnej dyskoteki w remizie, opalone na solarium, czarne mocno farbowane włosy, niezbyt inteligentne prowadzenie rozmów. Młodsza całkiem ładna, starsza taka sobie. Cycki rozmiar 2-3, chyba nie poprawiane.
Szparki ogolone, można było dotykać w środku. Ale od 1 z nich lekko było czuć rybą (nie pamiętam której)...
Później okazało się, że za ścianą była jeszcze 3 panna, którą też nazywały siostrą (jeśli to prawda, to pogratulować rodzinnego pomysłu na biznes). Trzecia w wieku 25-28, trochę gruba, twarz przeciętna.
Młodsza 7/10
Starsza 6/10

5. Akcja
Na wstępie starsza panna zaczyna rozmowę od tego, czy wiem, że mogę z nimi tylko 1 raz. Odpowiadam, że przez telefon była inna gadka, a ona na to niemożliwe. Pyta czy zostaję. Nie chcąc zmarnować czasu zostałem. Kasa płatna z góry, 300zł. 
Po zapłacie, starsza laska wygania (dosłownie, tonem rozkazującym) do łazienki (jakbym się umawiał na dominację, to byłaby zaleta). Po powrocie z łazienki, laski mówią, że teraz one muszą się umyć, i ogolić. Zdziwiony, i lekko zdenerwowany, czekam w pokoju jakieś 5-10 minut.
Potem przychodzą, starsza się rozbiera zupełnie, młodsza tylko ściąga majtki i zostaje ubrana w sukience. Kładą się na łóżku... i nic! Czekają, leżą, i sobie gadają o głupotach. Przy próbie rozebrania młodszej, ta narzeka, że jest chora, że jej zimno, itp, nie chce ściągnąć ciuchów.
Całować się obie też nie chciały, i miały na to opracowane wymówki.
Na moją sugestię żeby zaczęły od loda zaczęły się kłócić między sobą która ma to zrobić. W końcu jedna się zabrała do roboty, ale po chwili zaczęła komentować, czemu ptak taki mały/krzywy/owłosiony/miękki...
Wtedy zrozumiałem, że to chyba ich celowa taktyka - tak wkurwić klienta żeby jak najszybciej wyszedł.
Po krótkim, słabym lodzie, na zmianę przez 2 panny, zaproponowałem akcję właściwą, tj. guma i na pieska. 1 z lasek powiedziała, że której włożę, to w tej mam skończyć. No to wybrałem młodszą. Brałem ją od tyłu, a starsza obok leżała biernie. Gadała z nią dalej o głupotach, nawet o byłych/obecnych ich chłopakach!
Potem znudzona wyszła z pokoju, ale to nawet dobrze, bo dzięki temu można było spokojnie się skupić na skończeniu.
Spust, łazienka, ubranie się do domu, i wyjście.
Podczas całej akcji było co kilka minut słychać dzwonki telefonów i głos telefonistki zza ściany.
Ocena
2/10 (a to i tak tylko dlatego, że udało się jako tako skończyć)

6. Ocena ogólna
1/10
Nie polecam, omijać z daleka.
Panny cię wydymają, ale głównie finansowo i nerwowo, na zwykłe dymanie nie za bardzo mają ochotę.

Epilog:
Było kiedyś ogłoszenie z tą samą ceną i podobnymi zdjęciami, Bi Sisters, Bielany, ul. Zgrupowania AK Żmija.
Recenzji duetu tutaj nie znalazłem, ale są osobne kartoteki, które pasują do tego co zobaczyłem.
Ale nie dam sobie niczego obciąć, żeby zagwarantować, że to te same panny.

Użytkownik Marek26x edytował ten post 26 styczeń 2018 - 15:52

xcobra

xcobra

Weteran

• Moderator
  • 776 postów
Już była jakaś wtopa na AK Żmija...

[Dodano: 26 styczeń 2018 - 15:57]
Wiadomość automatyczna

Ten temat został przeniesiony z "DZIEWCZYNY WARSZAWA i MAZOWIECKIE (wasze opinie)Samopomoc Warszawa i MazowieckieSamopomoc stołeczna" do "DZIEWCZYNY WARSZAWA i MAZOWIECKIE (wasze opinie)Dziewczyny Warszawa - OPINIE".

Marek26x

Marek26x

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Nowe ogłoszenie tych samych dziewczyn, parę zdjęć się powtarza z poprzednich ogłoszeń. 

https://odloty.pl/pl...tki/205580.html

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych