Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Które to bajzle zamknęli?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

kami

kami

małpiszon

• JEDYNA
  • 34897 postów

Przed chwilą na tvn24 mówili, że rozbili jakąś dużą grupę alfiarską, która działała w trzech województwach. 

Trafili jakąś trzydziestopięcioletnią burdelmamę, jakieś call-center itp. 

Ktoś, coś? 

R E K L A M A

Icek10
Re: Które to bajzle zamknęli?

Icek10

GarsoManiak

• +users
  • 1528 postów

http://www.garsonier...zseks-biznesae/ - nie o to chodzi?
https://epoznan.pl/n...ch_zawodnik_MMA

Kord77

Kord77

Praktykant

• +users
  • 30 postów
We Wrocławiu w kilku miejscach. Kilka grup antyterrorystycznych w okolicy ulicy Glinianej i Wapiennej. Kilku zatrzymanych.

Julia6565

Julia6565

Praktykant

• +users
  • 23 postów
No to teraz z Wrocławskiej roksy zniknie z 500-600 ogłoszeń, choć raczej trzeba będzie zaczekać aż same wygasną. Jak dla mnie jest to dobra wiadomość i zapewne dla wielu dziewczyn również. Każda dziewczyna, która miała styczność z tą „Panią” dobrze wie czym to pachnie i jak to wszystko tam wyglądało. Pomijając syf i spęd najgorsze było zachowanie owej „pracodawczyni” wobec pracujących tam dziewczyn. Po rezygnacji ze współpracy zaczynały się „dziwne” smsy, szantażyki taki klimat...karma wraca i zawsze jest suką. Cóż... nie można wiecznie ślizgać się na czyjejś dupie.

Użytkownik Julia6565 edytował ten post 07 grudzień 2017 - 17:21

MOBIX

MOBIX

PODPALACZ

• +users
  • 535 postów
Tutaj znalazłem więcej:

https://wiadomosci.w...95450062747265a

avent333

avent333

Bywalec

• +users
  • 197 postów
Julia ja to myślałam że te czasy już dawno minęły. Odważna babka mogła się liczyć z tym że skończy jak cycolina :) :)

xcobra

xcobra

Weteran

• Moderator
  • 564 postów
Problem jest w tym, ze nic zlego sie tej Pani nie stanie. Dostanie pewnie zawiasy i dalej bedzie robic to samo. I to nie moje zdanie tylko policji.

Julia6565

Julia6565

Praktykant

• +users
  • 23 postów

Julia ja to myślałam że te czasy już dawno minęły. Odważna babka mogła się liczyć z tym że skończy jak cycolina :) :)

No coś Ty :) „duch” burdel mamy wiecznie żywy :) miałam okazję tam być (przez jeden dzień) to wiem co to za obóz niewolniczy. Po za tym owa „Pani” była zbyt pewna, że jest bezkarna- przynajmniej tak jej się wydawało. Bardzo pewna siebie osoba. Możesz mi wierzyć czy nie , ale laski się jej bały.

RockHardRideFree

RockHardRideFree

Otrzaskany

• +users
  • 57 postów

Materiał tvn: https://www.tvn24.pl...cje,796339.html

Maggi1975

Maggi1975

Weteran

• Baba
  • 646 postów

Może w końcu ten wrocławski syf, rozciągnięty na sąsiednie województwa się skończy.

Ten "zawodnik mma" mnie ciekawi ;)

We Wrocławiu jest kilka takich "korporacji" więc mam nadzieję, że to początek czystki

mala_mi93

mala_mi93

Stary wyjadacz

• +users
  • 442 postów
Nie tylko sąsiednie przecież one jeździły do Kielc Rzeszowa nawet a potem kolesie bali się iść do jakiej kolwiek dupy z lepszymi fotami bo oni mieli tez przecież foty modelek i były różne dziwne jaja....

stbolo

stbolo

Otrzaskany

• +users
  • 89 postów

Mnie ciekawi co zrobia teraz te 'biedne' dziewczyny chętne na taki zarobek..

Coś czuję, że wzrośnie liczba 'cichych' we Wrocławiu  :mysli:

avent333

avent333

Bywalec

• +users
  • 197 postów
To były agencje towarzyskie czy one tylko dawały ogłoszenia prostytutkom ? Bo te 6 telefonistek...i wszędzie mówią Sex-korporacja

AnnaLaka

AnnaLaka

Praktykant

• +users
  • 16 postów
Cieszy mnie to niezmiernie
Myślicie dziewczyny ze można spokojnie wbijać teraz do Wroclawia?
Nigdy tam nie byłam a od 7 dni na pusto zwiedzam Europe (Zurich-Frankfurt =0 ) i szczerze mówiąc mam już dość tych burdelikow (i pozyczania na bilety bo na koncie 40 zł mi zostało ) !!!
PS. Pytam gdyż w Polsce pracowałam tylko kilka razy i to tylko w Lubelskim i jestem kompletnie zielona jeżeli chodzi o nasz kraj, wiem tylko tyle co Wy piszecie na forum

shuter1

shuter1

Bywalec

• +users
  • 101 postów
A mnie zastanawia jak.można w tych czasach jeździć po.tych brudnych mieszkaniowkach zgadzać się na warunki typu 50 od klienta dla burdel mamy,a w ogóle już dla mnie niedorzeczne jest to że ktoś zarzadza moim i ogloszeniami i odbiera za mnie telefony...niewiem może ja jestem glupia ale jak można dawać zarobić komuś na swojej dupie?przecież co.takiego jest trudnego w tym żeby założyć sobie samej parę anonsów kupić dwa telefony i pracować samej dla siebie na hotelach albo apartamentach zamiast na smierdzacych mieszkaniowkach gdzie często kolezankami są zwykle cpunki brudaski i pijaczki bo mało w tym świecie normalnych dziewczyn które jadą zarobić kasę robią swoją i wracają i mają też własne życie prywatne A nie żyją tylko burdelem i 360 dni w roku jest w rozjazdach .....

Margolcia50

Margolcia50

Bywalec

• +users
  • 177 postów

W Warszawie też się działo....

https://wawalove.wp....94017796130433a

Użytkownik Margolcia50 edytował ten post 08 grudzień 2017 - 09:39

Maggi1975

Maggi1975

Weteran

• Baba
  • 646 postów

W tych korporacjach to nie 50 od klienta a 50/50 się dzieliły. Różne są dziewczyny. Niektóre zarabiają kupę kasy a na drugi dzień na śniadanie nie mają. Inne nie ogarniają, jak ogłoszenie zrobić. Najczęściej chyba trafiają tam nowe, które po prostu nie mają pojęcia, że można inaczej. I potem albo szybko zakuma i odejdzie albo się uzależni i siedzi, wydaje jej się, że jak ma 200 zł dziennie to kokosy.

shuter1

shuter1

Bywalec

• +users
  • 101 postów

W tych korporacjach to nie 50 od klienta a 50/50 się dzieliły. Różne są dziewczyny. Niektóre zarabiają kupę kasy a na drugi dzień na śniadanie nie mają. Inne nie ogarniają, jak ogłoszenie zrobić. Najczęściej chyba trafiają tam nowe, które po prostu nie mają pojęcia, że można inaczej. I potem albo szybko zakuma i odejdzie albo się uzależni i siedzi, wydaje jej się, że jak ma 200 zł dziennie to kokosy.

ehh dokładnie....wiele dziewczyn zamiast odkładać to myśli że jak zarobią dziennie tysiaka to są zarobaski a tu niestety trzeba odkładać bo każdy dzień jest inny ale 50=50 w zyciu bym nikomu nie dała,nie wyobrażam sobie żeby ktoś miał czerpać korzyści z mojego tyłka

paulina123

paulina123

Praktykant

• +users
  • 16 postów

Jak jedna z wielu też miałam przyjemność ale lata temu. To było moje drugie miejcie pracy, gdzie z pieszego uciekłam przez przemoc.

Spotkała mnie tylko jedna niemiła sytuacja która po poprzednich doświadczeniach włączyła czerwoną lampkę. Nie mam pojęcia czy te X lat w tył był inny system rozliczeń ale o "dniówkach" dowiedziałam się jakieś 3 lata później.

Miała wtedy jedno mieszkanie, sama odbierała telefony i umawiała spotkania, no bo łatwiej laską zarabiać jak nie muszą się o to martwić i za coś się te pieniądze oddawało. Bardzo dbała o porządek z tym że mieszkała w tym mieszkaniu. Pieniądze zarabiało się tam naprawdę duże.

Często słyszałam jak rozmawia po rosyjsku. Często jakby dzwoniła do rodzinnego domu.

Byłam świadkiem sytuacji,która do tej pory mnie zastanawia. Przyjechała jakaś kobieta i bez ceregieli opieszała ową "szefową". Wyglądało to tak jakby to ta druga trzymała kierownice.

Nie zdziwiłabym się gdyby de facto "szefowa" była słupem biorącym na siebie odpowiedzialność w razie kłopotów.  Podejrzewam, że mecenas nie będzie z niskiej półki, paczki nie będą z tanimi produktami a pieniądze przelewane na wypiski pozwolą w spokoju odbyć jej wyrok. O ile nie powie za dużo. 

Ogłoszeń z Wrocławia nie ma już 500 pytanie kto je wyłączył? Nie wiem jak działa to w wypadku zatrzymania grupy prowadzącej ale prędzej spodziewałabym się że wygasną bez dalszego opłacania. 

avent333

avent333

Bywalec

• +users
  • 197 postów
No to biedny admin Roksy :) Stracić taka klientkę toż to dramat . 500 ogłoszeń lub więcej razy 50 zł za sztukę Ale teraz dziewczyny tam pracujące mają mniejszą konkurencję.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych