Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Marta priv 731-344-783Towarowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

lisek1989

lisek1989

Świeżak

• user
  • 6 postów
Numer telefonu: 731-344-783

Skuszony zdjęciami z twarzą skorzystałem z usług Panny co jakiś czas pojawiającej się w Pile.

Link do ogłoszenia:

http://www.roksa.pl/...se/pokaz/424892

Mieszkanie na ul Towarowej.

Po wejściu witam się z Panna, nieco większych rozmiarów niż na zdjęciach. Wiek moim zdaniem trochę zaniżony, może mieć około 25 lat. Zapłata z góry. Buzia bardzo ładna, reszta pozostawia trochę do życzenia.

W mieszkaniu było słychać inna pannę.

Po przywitaniu łazienka- czysto, do wyboru różne żele. Panna po powrocie poszła pod prysznic. 

Zaczęła od orala bez gumy wykonanego bardzo dobrze, mało używała ręki, była podatna na sugestie. Po lodziku chciałem przejść do klasyka, lecz sama namówiła mnie na anal, widać że to lubi. 

Oceny:

Atmosfera: 8/10

Mieszkanie 9/10

Oral: 8/10

Panna 7/10 (dla panów lubiących puszyste)

Ogólnie jak na pilskie standardy polecam, choć cały czas brakuje w tym mieście Pań na wysokim poziomie.

Użytkownik lisek1989 edytował ten post 09 listopad 2017 - 22:20

R E K L A M A

arek03776
Re: Marta priv 731-344-783

arek03776

Świeżak

• user
  • 4 postów

Korzystałem z usług panny jeszcze w Bydgoszczy, przyjmowała na ul. Jagiellońskiej w starej kamienicy przy PKS. Jak widać bohaterka lubi zmieniać miejsce pracy.

Panna większych rozmiarów - zdjęcia robione 15 kg i 5 lat temu.

Skorzystałem z opcji samego orala bez gumy.

Oceny:

Atmosfera nieco sztywna,ale nie popędza i nie wyprasza po akcji, próbuje zagadać ale nie mieliśmy wspólnych tematów - ocena 6/10

Panna - czysta, zadbana, pachnąca, niestety rozbiezność stanu rzeczywistego z zdjęciem obniża ocenę: 6/10

Lodzik wykonany poprawnie 7/10

Mieszkania nie oceniam, bo panna zmienia lokalizacje.

Ocena całościowa 6,5/10

Polecam miłośnikom większych kształtów.

lechgosc

lechgosc

Świeżak

• user
  • 8 postów

Odwiedziłem pannę na gościnnych występach w Tomaszowie Maz.

Lokal bardzo przyjemny nowe bloki. 

Niestety bohaterka tematu mocna już odbiega od zdjęć na roksie powiedziałbym że tak + 15-20 kg jak na tych lepszych zdjęciach. Twarz całkiem przyjemna jak na zdjęciach niestety dość mocna nadwaga psuje cały efekt wizualny.

Jeśli chodzi o akcję warsztat taki sobie lodzik wykonany przeciętnie w dość szybkim tempie z użyciem rączki.Sex tez tak sobie, dużym plusem jest możliwość analu i tu jest w miarę fajnie i ciasno.

Oceny:

Lokal 9/10

Atmosfera: 8/10 ( panna z charakteru bardzo fajna można pogadać o wszystkim)

Panna 6/10 (fajna z twarzy ale dla lubiących puszyste)

Oral: 6/10

sex: 5/10

Podsumowując totalnej wtopy to nie ma ale raczej nie wrócę

Vitaminy

Vitaminy

Otrzaskany

• +users
  • 99 postów
Witam Szwagrów
Odwiedziłem pannę bo z braku laku ... dobry kit ;) jak jeden ze szwagrów napisał rzeczywistość zdecydowanie odbiega od zdjęć :( + 20kg min ale twarz dalej ładna wiec do lodzika wystarczy ;)
Kontakt po dodzwonieniu się dobry dwa tel i jesten na miejscu 8/10 lokal czysty kupulator duży i wygodny łazienka ręczniki żele 9/10 panna 4/10 za twarz jest młoda wiec wszystko jeszcze przed nią ale chyba już osiągnęła maksimum wagi bo jeszcze z 5 kg i pęknie :(
No i lodzik bez gumy bardzo przeciętny chodź panna się stara ale płytko mechanicznie bez okolic 4/10
Byłem nie wrócę
Pozdrawiam

Użytkownik Vitaminy edytował ten post 12 styczeń 2018 - 13:55

turist

turist

Otrzaskany

• +users
  • 79 postów

Ta dziewczyna jest tak gruba, że nie rozbiera się podczas akcji. Brzuch tak twardy że podejrzewam że w ciąży jest i dlatego proponuje anal... Opisywałem ją w innym temacie - moderator może połączyć wątki. Rzeczywiście oral jest dobry (czy tam poprawny) ale poza tym zgodzę się jedynie z faktem, że na pilskim rynku lipa..

Misiaczek07

Misiaczek07

Świeżak

• user
  • 4 postów

Panowie zastanawia mnie jak jest to możliwe że lawina opinii z ostatnich kilku dni tak bardzo odbiega od reakcji w trakcie spotkań? Czy trzeba być w ciąży żeby wykonywać sex analny- nie. Zawsze na spotkaniu pada pytanie bynajmniej u mnie jaki sex sobie Pan życzy, bo wiadomo że nie wszyscy jesteście tacy sami i macie możliwość wyboru - nic nie jest narzucone poza tym nie każdy dokładnie dopytuje przez telefon o serwis i ewentualne dopłaty których tutaj nie ma. Kilogramów się nie wypieram ale bądźmy szczerzy nikt za karę nic nie robi każdy ma możliwość wyjścia/zrezygnowania ze spotkania bez jakich kolejek fochów z mojej strony więc myślę że cyt. Z BRAKU LAKU jest bardzo zabawne gdzie prócz mnie jest około 60 ogłoszeń czyli okolo15-20 dziewcząt ( ogłoszenia lubią się dublowac).
Jak to ujął pewien Pan : utrzymanie się na rynku przez rok jako "wędrowniczka" będąc średnio co miesiąc w tym samym mieście o czymś świadczy. Pozdrawiam serdecznie Panowie

następnym razem jak zechcesz się wypowiedzieć w swojej teczce to proszę się zgłosić do moderatora

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 13 styczeń 2018 - 12:37

wojnaro

wojnaro

Praktykant

• +users
  • 16 postów

Witam, jakiś czas temu korzystałem z usług Panny. Troche wiecej KG jak na zdjeciach, ale oral zrobiony poprawnie i chetna na anal . Panna symaptyczna, ale ciut za dużo kg. 

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych