Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Doskonały Masaż od Aleksandry, 789-170-831

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

paulisura

paulisura

Praktykant

• +users
  • 33 postów

Aleksandrę odwiedziłem już kilka razy, ostatnio 2 dni temu.

https://www.odloty.p...dry/199197.html

Zdarza się, że ciężko się dodzwonić, ponieważ Aleksandra sama odbiera telefon, a nie zawsze jest to możliwe. Najlepiej też umawiać się z jednodniowym wyprzedzeniem. Gdy już rozmawiamy, Aleksandra oczekuje potwierdzenia, że rozumiemy zakres usług i żaden stosunek czy oral nie będzie możliwy. Rozmowa nie jest zbyt skomplikowana, masażystka tylko trochę mówi po Polsku - wystarczająco, żeby się umówić na konkretną godzinę.

Osiedle przy ulicy Rydygiera 11 jest nowoczesne i ładne. Do mieszkania przechodzimy przez bramę z videodomofonem, a następnie wchodzimy do klatki (również z videodomofonem). Polecam przyjechać 10 minut wcześniej, ponieważ zdarza się, że trzeba chwilę poszukać miejsca do parkowania, szczególnie w porach popołudniowych.

Mieszkanie to standard w nowym budownictwie - jest bardzo czysto, przestronnie. Łazienka jest spora, z wanną i kabiną prysznicową do hydromasażu. Pokój do masażu jest duży, z szeroką matą na środku. Wystrój jest dość minimalistyczny, z indyjskim akcentem na ścianie, świeczkami i kadzidełkami, ale w zupełności wystarczający. Na macie jednorazowe prześcieradło.

Przy pierwszym spotkaniu Aleksandra poinformowała mnie, że w mieszkaniu jest jeszcze jedna masująca koleżanka, z którą możliwy jest masaż na 4 ręce. Nie wiem jak się nazywa i jaka jest stawka, bo przy kolejnych spotkaniach nie pytałem ani nie byłem pytany o chęć. Koleżanki nie słychać i wrażenie jest takie, jakbyśmy byli sami w mieszkaniu.

Aleksandra, której w moim odczuciu wiek jest nieco zaniżony w ogłoszeniu na odlotach (obstawiam bliżej 35l.) to dość wysoka kobieta o interesującej urodzie. Jest zgrabna (choć nie jest chudzielcem), kobieca i seksowna. Zaokrąglona we właściwych miejscach (biodra, pupa, piersi) - ktoś wcześniej napisał, że budową ciała przypomina Jennifer Lopez i wydaje mi się to być trafnym określeniem.

Masaż to połączenie masażu profesjonalnego, fizjo i tantrycznego - proporcje są oczywiście do doprecyzowania. Aleksandra znakomicie potrafi porozciągać i nastawić co trzeba, ale też wie jak dotykać, żeby sprawić maksymalną przyjemność. Potrafi być bardzo zmysłowa podczas masowania, z czułością zajmując się strefami erogennymi. Erotyka będąca obecna cały czas zadowoli każdego, tym bardziej, że Aleksandra masuje nago, ocierając się piersiami i pupą, pozwalając się dotykać (ale w granicach rozsądku) i oglądać. Zakończenie jest ręczne, ale lepsze niż jakikolwiek BJ jaki kiedykolwiek miałem. Po wszystkim jeszcze chwilę masuje, a następnie pod prysznicem pomaga zmyć oliwkę z pleców.

W mojej ocenie są tylko 3 niewielkie minusy: brak jednorazowych kapci, brak jednorazowych gąbek do mycia pod prysznicem (bo oliwkę czasami naprawdę trudno zmyć) i brak wieszaka na ubrania w pokoju - jest tylko krzesło i nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie.

Masaż u Aleksandry mogę polecić każdemu, szczególnie wielbicielom profesjonalnych masaży. Wydaje mi się, że w Aleksandrze znalazłem kompromis między moimi pozostałymi masażystkami - A z Inflanckiej, która masuje profesjonalnie, ale chciałbym ciut więcej erotyki; Izą z Anielewicza, której masaż również jest bardzo profesjonalny, ale erotyki trochę mniej i mieszkanko w niższym standardzie; Andżelą z Banderii, którą odwiedzam, gdy mam ochotę na świetny rimm. Aleksandra jest na szczycie mojej listy masażystek w Warszawie i już planuję kolejną wizytę.

R E K L A M A

ShadowRapporteurs
Re: Doskonały Masaż od Aleksandry, 789-170-831

ShadowRapporteurs

Świeżak

• user
  • 7 postów

Moje niedawne odwiedziny Panny Aleksandry:

https://www.odloty.p...dry/199197.html

Relacja z masażu jest godna pochwał. Panna zna się na rzeczy to nie jakaś pseudomasażystka od siedmiu boleści ale osoba która potrafi sprawić ulgę i wprowadzić w stan dobrego samopoczucie. Masaż posiada wszystkie elementy podgrzewania klimatu erotycznego: wypina się, ociera zmienia pozycje. Na koniec zakończenie manualne ale też bardzo przyjemne. Równocześnie lokal jest przestronny choć z nastawieniem mimalistycznym. Nie lubię przesady więc bardzo mi odpowiadał wystrój a przede wszystkim łazienka. Ustawka również oceniam pozytywnie.

Cyferki:

Ustawka: 9/10

Lokal: 9/10 (miałem problem z parkowaniem, zdecydowanie trzeba szybciej przyjechać)

Masażystka: 8/10 (opuściłem o dwa punkciki ponieważ troszkę wolę inne Panny lecz to żaden zarzut tylko moja preferencja, i oczywiście delikatne oszustwo z wiekiem)

Masaż: 10/10 (jest wszystko co pragnę od masażu)

Erotyka: 9/10 (było fajnie lecz dla mnie coś mi zabrakło, nie wiem sam co)

placebopill

placebopill

Otrzaskany

• +users
  • 50 postów

Trochę opinii już jest, więc bardzo powierzchownie będzie o sprawach podstawowych.

Łatwa i przyjemna ustawka telefoniczne na dwa telefony, osiedle na Rydygiera, problemy z parkowaniem pomimo licznych miejsc.

Przejdźmy do konkretów. Pani jest stosunkowo duża. Duża jednak nie w sensie otyłości. Jest taki żart o tym, że ktoś nie jest gruby tylko ma grube kości i tutaj ten żart trochę nabiera na prawdziwości. Pani Aleksandra jest po prostu rozłożysta. Ktoś to ładnie porównał do Jennifer Lopez i faktycznie jeśli ktoś lubi półśrodek między normalną figurą a rubensowską, będzie zadowolony. I żeby było precyzyjnie: pani nie ma czego "zrzucać" raczej. Po prostu taka jest. Nie jest to zarazem mój typ kobiety, tak samo zresztą jej twarz. Czy jednak jest brzydka? Nic z tych rzeczy. Dla mnie ogólnie takie 6,5, choć i 8 bez problemu rozumiem, jeśli ktoś tyle jej daje.

Przed samym masażem jest precyzyjna informacja o tym, co nie wlicza się w masaż, co jest mocno podkreślane (elementy stricte związane z seksem). Po szybkim prysznicu kładziemy się na materacu znajdującym się na podłodze. Pokój choć obszerny nie jest zbyt klimatyczny, ale jest w nim czysto i stosunkowo wygodnie, więc nie ma co narzekać. Masaż jest konkretny. Poprosiłem o średni i w paru momentach poczułem go intensywnie. Pani Aleksandra zdecydowanie wie jak masować i to jeden z tych przypadków kiedy "profesjonalny" nie jest tylko sloganem. Pochwaliła nawet moją elastyczność w kilku momentach, raz mówiąc, że "przy tym to każdy pan piszczy, że boli". To chyba drugi przypadek po A. na Inflanckiej, gdzie faktycznie można się ucieszyć, że efektem ubocznym przyjścia po erotykę, dostaje się coś dla ciała w innym wymiarze. No ale właśnie - w związku z powyższym, klimatu erotycznego nie było, ale jakieś zaczepki fizyczne pojawiały się, co kazało patrzeć z nadzieją na przyszłość. Zarazem klimat psuty był przez opowieści pochodzącej z Ukrainy Aleksandry na temat wychowywania jej syna na odległość (czemu one nam to robią w takim momencie???). Później porzuciła temat, więc robiło się lepiej. Pewnym chwytem złapała moje dłonie, bym położył na jej piersiach, a sama zaczęła dość przyjemny handjob. Nie była to klasa światowa, ale generalnie "było OK". Całość oceniłbym na 7 z minusem. Raczej nie wrócę.

Przy wyjściu została mi polecona jej koleżanka, bo "tantra" i że w ogóle będzie mi bardziej pasowała niż ona. Z zachwalaniem koleżanek w ten sposób spotkałem się po raz pierwszy, co popchnęło mnie do wizyty o której już w oddzielnej recenzji.

arschloch5

arschloch5

Praktykant

• +users
  • 38 postów

W myśl zasady: 1 bałagan = 1 temat" dodaję drugą pannę pracującą w tym lokalu.

Dziewczyna nazywa się Wiktoria i została mi przedstawiona jako siostra Aleksandry. Niewykluczone że faktycznie tak jest, bo uroda, a w szczególności rysy twarzy obu panien są bardzo podobne. Wiktoria jest młodsza, typuję na jakieś 25 lat, choć ze względu na półmrok panujący w całym lokalu trudno to jednoznacznie stwierdzić. Jest niższa i drobniejsza od Aleksandy, piersi w rozmiarze "pełna dłoń", sylwetka całkiem zgrabna.

Serwis: Wiktoria jest podobno zawodową masażystką, a nie fizjoterapeutką jak Ola, więc standardowo otrzymujemy typowy masażyk relaksacyjny, całkiem przyjemny i składny, w tym sensie, że dziewczyna ma "plan" i wie co robi. Część na brzuchu jest zdecydowanie dłuższa, za to dziewczyna dokładnie rozmasowuje całe ciało. Podczas masażu Wiktoria od początku występowała topless, przypuszczam że ze względu na okres, choć wolałem nie dopytywać. Ma swój scenariusz i niestety raczej unika dotyku inicjowanego przez gościa, więc w części erotycznej jesteśmy zdani na to, co dziewczyna sama sobie wymyśliła. Finał tylko ręczny, raczej bez szczególnej finezji, tu prawdopodobnie wychodzi bardziej brak doświadczenia niż chęci i dobrej woli.

Na plus trzeba zaliczyć to, że dziewczyna jest bardzo miła i bardzo stara się zadowolić klienta, choć miałem wrażenie że była stremowana.

Na minus: braki po stronie erotycznej: sama nagość masażystki to jednak trochę mało, brakuje kokietowania, zalotności itd. Być może to kwestia braku doświadczenia i bariery językowej, dlatego Wiktorię pozostawiam jako opcję rezerwową.

Sprawy techniczne: umówienie bezproblemowe przez telefon Aleksandry, Wiktoria nie ma własnych ogłoszeń.

Sumaryczna ocena 6/10, niezły, uczciwy serwis, miła i ładna dziewczyna, brak przycinki na czasie, mimo pewnych mankamentów odwiedzę za jakiś czas ponownie.

Byłbym zapomniał: masaż odbywa się na dużym materacu położonym na podłodze, nakrytym jednorazowym, papierowym "prześcieradłem", stawka 200 pln/h.

placebopill

placebopill

Otrzaskany

• +users
  • 50 postów
Za kolegą wyżej, opisuję również Wiktorię.

Czekałem kilka dni, bo myślałem, że ogłoszenie wróci szybko na Odloty (tak, miała takowe kolego powyżej) i będzie można założyć oddzielny temat, ale nie ma. Może jak się pojawi to się przeniesie? Chyba że to już tak na stałe jest to opcja rezerwowa przy telefonach do Aleksandry. Biorąc pod uwagę zachowanie dziewczyny to może się boi mieć ogłoszenie na Odlotach. Tam miała oddzielny numer telefonu... Zdjęcia na Odlotach miała nago z jakąś mandalą w tle.

Hasło, że to siostra Aleksandry, jest dla mnie nieco zaskakujące, bo w niczym jej nie przypomina. Nawet nie brzmi jakby była z Ukrainy, choć fakt, że rozmawialiśmy ze sobą znacznie mniej niż z Aleksandrą. Może już tyle tego ukraińskiego słyszę, że się przyzwyczaiłem. Aleksandra jest dość potężnie zbudowana, Wiktoria to filigranowa brunetka, której na ulicy w życiu nikt by nie skojarzył z takimi akcjami i się nie obejrzał. Wiecie, typ pilnej studentki chemii or something. W każdym razie lokalizacja, lokum i tak dalej były opisywane już wyżej, więc przejdźmy do konkretów.

Ciekawe jest to, że Aleksandra poleca Wiktorię, mówiąc, że to tantra. Jak dzwoniłem do Wiktorii z kolei i przekazałem to, to powiedziała... "noooo, jakieś tam elementy może i są". Na miejscu jesteśmy prowadzeni do nawet trzykrotnie mniejszego pokoju niż ten Aleksandry, ale przytulnego. Materac jest na podłodze. Dziewczyna jest bardzo zgrabna. Twarz jest najsłabszą częścią. Nie jest brzydka jednak! Jest ładna. Po prostu... nie "seksualna", pociągająca. Na ulicy nikt by się nie obejrzał, co nie znaczy, że nie ma uroku. Za twarz dałbym 6/10, a za ciało 8/10 i ogólnie 7/10 jest chyba uczciwe. Z tą oceną zresztą nie mam problemu, gorzej z samą akcją, bo ocenienie jej jest zwyczajnie trudne.

Aleksandra jak wiadomo robi masaż mocny, terapeutyczny wręcz, z kolei Wiktora bardziej relaksacyjny, ale konkretny. Nie jest to masaż z cyklu "Jak udawać masażystkę w 5 minut". Jest też jakiś określony scenariusz w tym wszystkim, ale ogólnie powiedziałbym, że jest naprawdę przyjemnie i obiecująco w wariancie na brzuchu, aż człowiek czeka, co będzie dalej. Po przewrotce sam masaż miejsc intymnych jest dość dobry. Po pokierowaniu jej przeze mnie nawet szło jej to bardziej niż poprawnie. Tak między 6,5 a 7/10. Ba, nota mogłaby dojść do 8, cholera wie czy nie więcej, gdyby nie jedna rzecz. Dziewczyny nie można dotykać pomimo że masuje nago. I nie mam na myśli miejsc intymnych czy piersi (o czym mi wspomniała), ale w ogóle. Przy finale siedzieliśmy naprzeciwko siebie i delikatnie ją objąłem na odległość, dotykając tylko ramieniem jej ramienia... Po wszystkim trochę zażartowałem czy nie przesadziłem z tym dotykiem. Wspomniała, że generalnie trochę tak, bo "to jest masaż, który ona wykonuje drugiej osobie". No, to już nawet A. z Inflanckiej pomimo swoich zasad, nie ma takiego podejścia. I ta granica robi tutaj wielką różnicę. Dziewczyna sprawia wrażenie jakby miała bardzo duży potencjał seksualny. Że możnaby z nią zbudować fajny klimat związany z wymianą tego choćby subtelnego dotyku. Zwłaszcza że trochę jej oddech, spojrzenie, sprawiają, jakby nieco ją to kręciło, ale zarazem bała się. Biorąc pod uwagę, że sam handjob to po prostu robota po której można wpisać do dziennika "zaliczone" i zapomnieć, trudno dla mnie znaleźć powód do powrotu. A szkoda, bo sam masaż to jeden z tych wobec których bez względu na to czy się podoba bardziej czy mniej, to trudno pozostać obojętnym - ma swój styl dziewczyna.

Sporym mankamentem jest też cena. Za 200/h można mieć przecież: mocny masaż u Aleksandry, namiętny u Dominiki z Siennej, albo w wykonaniu ładniejszej Natalii z Żytniej (i jeszcze cztery dychy zostaną).

Kawiarnia

Kawiarnia

Świeżak

• user
  • 4 postów

Byłem u Aleksandry kilka dni temu

Ustawka

Tym razem bezproblemowa (kiedyś nie mogłem się dodzwonić), telefon w przeddzień, potwierdzenie sms-em i telefon pod blokiem. Aleksandra sama odbiera, więc w ciągu dnia może być różnie. 

8/10

Miejsce

Żoliborz, daleko od centum ale tramwaje i autobusy blisko. Nawet nie próbowałem samochodem. Nowy apartamentowiec.

8/10

Lokal

Nowoczesny lokal, czysto, łazienka ze wszystkim co potrzeba, wanna z kabiną prysznicową. Pokój do masażu "po japońsku" oddzielony przesuwnymi drzwiami z matowego szkła. W pokoju materac na podłodze z jednorazową podkładką. W mieszkaniu cichutko (chociaż najwidoczniej był jeszcze ktoś, pewnie wspomniana przez Szwagrów siostra)

9/10

Aleksandra

- jest osobą przyjazną, uśmiecha się ujmująco i zaprasza do pokoju. Wydawało mi się, że jest nieśmiała, ale może była to grzeczność i kurtuazja. Szczupła, normalna sylwetka, atrakcyjna kobieta (nie dziewczyna, ale to komplement)

9/10

Masaż

Czuje się klasę masażu zawodowego, a jednocześnie wiadomo po co się przyszło, okolice są odwiedzane, atmosfera się nakręca, Aleksandra masuje nago i w bliskim kontakcie z kandydatem, dotyka plecy biustem niby przypadkowo a nie przypadkowo, dłonie są masowane (nie wszędzie się zdarza że masażystki pamiętają o dłoniach) na jej udach - piękne przeżycie i zaostrza apetyt. Po przewrotce zbliżamy się powoli do meritum. Aleksandra jest dość powściągliwa jeśli chodzi o dotykanie i szkoda psuć atmosfery jakąś większą dozą nachalności. Jednocześnie pozostaje jakiś niedosyt i stary dylemat czy więcej masażu czy erotyki. Masaż Aleksandry jest dla amatorów topowego masażu z nutką erotyki ale nie z całą fanfarą. Może tak i dobrze. 

8/10

bono20

bono20

Otrzaskany

• +users
  • 50 postów

Jak widać pochlebne opinie zadziałały . Link z nową stawką  https://www.odloty.p...dry/199197.html

Szkoda że dla nas konsumentów negatywnie.

Pozdrawiam

spancio123

spancio123

Otrzaskany

• +users
  • 69 postów

Witam, odwiedziłem Pannę i muszę powiedzieć ze masaż świetny i profesjonalny!!! Śmiało powiem że najlepszy na jakim byłem z miłym zakończeniem. W kręgosłupie gruchało przeokrutnie. Stawka 200zł była idealna za masaż 1h, korzystałem z masażu 1,5h za 300. Podniesienie stawki do 300 za masaż (nawet tak dobry) jest nieporozumieniem! dzisiaj miałem powtórzyć wizytę, ale nie powtórzę ze względu na stawkę! Wolę spotkać się ze znajomą małolatką (19L) i miło spędzić 3h w jej towarzystwie za 500zł

Może więcej ludzi wyjdzie z takiego założenia jak ja i Panna pójdzie po rozum do głowy , nie wiem czas pokarze!

Czuwajcie 

Mateho24

Mateho24

Świeżak

• user
  • 7 postów

ja również byłem u Aleksandry

skusiły mnie opinie Szwagrów..stawka poszła w góra ale postanowiłem skorzystac

Ustawka: 10/10

dzwoniłem kilka razy ale w końcu odebrała.pozniej standardowo potwierdzenie

Lokal: 9/10

wszystko ok ładnie czysto i pachnaco.minus taki że daleko centrum

Masaż 9/10

faktycznie dziewczyna umie masować,wymasowała mnie od stop do samej głowy nie pomijajac dłoni

Dziewczyna: 8/10

Kawał kobiety ale bardzo zgrabna w masażu mi to nie przeszkadzało.jest okragła tam gdzie trzeba:)mocne okrągłe uda

erotyka:7/10

szwagry mi sie podobało moze za wyższa stawke sie bardziej przykłada;)

generalnie mimo wszystko za drogo jak tylko za sam masaż...ale może kiedys jeszcze wróce...

R0bert2611

R0bert2611

Świeżak

• user
  • 7 postów
Aleksandrę odwiedzam regularnie. Kobieta jest zawsze zaangażowania w to co robi. Co prawda - nie oferuje seksu, ale jakość masowania jest tak wysoka, że mi to nie przeszkadza. Zdecydowanie polecam zwolennikom dobrego masażu i "tylko" masażu. Nigdy nie zdarzyło mi się, że przycinała na czasie. Zawsze z kulturą, higieną i dobrym podejściem. Niektórzy kręcą nosem, że cena 300 PLN - jak dla mnie - jakość masażu jest warta tej ceny i ma się gwarancję, że idzie się na masaż a nie na mizianie. Ode mnie - duży plus i chętnie wrócę.

To nie jest regulaminowa opinia...

Użytkownik xcobra edytował ten post 30 październik 2018 - 21:54

Yaskier

Yaskier

Weteran

• +users
  • 647 postów

Ja byłem jeszcze na stawce za 200 pln i jak dla mnie to optymalne rozwiązanie. 
Zgodzę się, że masaż naprawdę dobry, można powiedzieć profesjonalny. Ale za 200 pln mam masaż tajski, robiony przez Tajkę, który jest jeszcze level wyżej niż u Aleksandry. Ale jest bez części erotycznej. 

Sama kobieta to już Milf, jednym spodoba się mniej, a drugim bardziej.
W część erotyczną angażuje się nie mniej niż w masaż. Bardzo dobry HJ, ma na to jakiś plan i nie jest to zwykłe walenie konia byle szybciej do mety.

Mocne 7/10. Kiedyś może jeszcze wpadnę.

Czołgiem!

jaro66

jaro66

Świeżak

• user
  • 5 postów

Witam,

Po opiniach szwagrów skusiłem się na masaż u Aleksandry.

Parkowanie bez problemu , dużo wolnych miejsc w godzinach przedpołudniowych.

Potwierdzam masaż profesjonalny, dziewczyna pyta przed masażem jaka intensywność masażu cię interesuje i czy masz jakieś problemy zwyrodnieniowe (za to duży plus)

Dziewczyna bardzo kontaktowa i podatna na sugestie , wygląd oceniam na ok.36L. Ukrainka , można się dogadać nawet jak nie znasz jej języka.

Łazienka bardzo czysta (doskwiera brak kapci jednorazowych)

cena 300 PLN za 1h może trochę zbyt wygórowana. Tak jak ktoś wspomniał wcześniej za 200 PLN za 1.5h  można znaleźć taki sam masaż w Wa-wie

Pani nie przycina na czasie i nie patrzy w trakcie na zegarek. 

W trakcie masażu słychać osoby kręcące się po mieszkaniu i dzwonek do drzwi , trochę to przeszkadza (myślę że w drugim pokoju jest również masarnia)

Masaż odbywa się na macie , w pierwszej kolejności plecy , dość intensywnie i profesjonalnie , okolice również nie są pomijane , czasami dziewczyna przetacza się swoim ciałkiem po tobie ...

Po przewrotce nie zabiera się od razu za "trzepanie" , powoli buduje atmosferę masując przód i zachaczając o jajeczka,

Masaż równolegle wykonuje swoim ciałem co jest dodatkową podnietą , można delikatnie dotykać za dupcię i biust ale bez miziania po cipce,. 

Ogólnie masaż dość profesjonalny ale cena 300 PLN niektórych może odstraszać.

Po masażu Pani pomaga w umyciu pleców i nóg stojąc poza wanną...

Ogólna ocena :

Ustawka 10/10 (dwa telefony)

Atmosfera 9/10 (dobry kontakt )

Pani         7/10 (biuścik niewielki i lekka grawitacja)

Czystość 9/10  (brak kapci jednorazowych)

Masaż       8/10 (fajny , mocny lub słaby , według twojego życzenia)

Dla mnie do rozważenia może kiedyś wrócę ... 

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych