Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Doskonały Masaż od Aleksandry, 789-170-831

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Przemek73

Przemek73

Praktykant

• +users
  • 41 postów
Numer telefonu: 789-170-831
Byłem dzisiaj na masażu , zdecydowałem się ze względu na wiek
Małolatki przeważnie masują bez zaangażowania i powiem wam że trafiłem najlepiej jak do tej pory.

Od jakiegoś czasu chodzę i szukam fajnej masażystki , trochę ich w Warszawie odwiedziłem i ta pani zdecydowanie numer 1 w Warszawie ! Ładna z twarzy zadbana brunetka.

W pełni profesjonalny masaż , pani wie co robi , masuje dłońmi, łokciami , piersiami i ciałem .
Nie wiem czy jej się spodobałem, powiedziałem jaj kilka komplementów na wstępie :) , atmosfera była bardzo dobra.

Doznania zajebiste, zahacza o okolice, buduje cały czas podniecenie, robi to z bardzo przyjemnym wyczuciem, z podgrzewanym olejkiem .

Po jakimś czasie przewrotka na plecy i masaż członka i jajek, to co ta pani wyprawia to lingam najwyższej klasy , byłem w szoku , że masaż może być tak przyjemny, nie pozwalała kończyć od razu tylko jak dochodziłem to przerywała i od nowa masaż piersiami, pupą, ciałem. KLASA! Wreszcie jak byłem już prawie na tamtym świecie dokończyła robotę.  Zakończenie tylko ręczne ale lepsze od większości lodów które miałem.

Po finale nie wygania , masuje jeszcze delikatnie ciało , zaprasza pod prysznic , umyła mnie z olejku , po prostu bajka , nikt mnie jeszcze tak nie obsłużył :)

Bardzo dba o zadowolenie , czuć że jest w tym bardzo dobra, wyszedłem na miękkich nogach, UFF :)

Wyszła laurka ale na kilkadziesiąt masaży erotycznych , które miałem w życiu ta pani zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie.

Zdecydowanie polecam .

Pani 9/10
Masaż  11/10 - ideał , dla wielbicieli masaży erotycznych pozycja obowiązkowa!

Zły format numeru telefonu. 11/10 to sobie możesz oceniać... ale nie tutaj. 21 dni urlopu i 20%

Użytkownik xcobra edytował ten post 19 październik 2017 - 19:16

R E K L A M A

pegam33
Re: Doskonały Masaż od Aleksandry, 789-170-831

pegam33

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Dla mnie perła. Nie wiem, czy mnie admin tu mojego wpisu nie uwali, że krypciochę jakąś uprawiam, ale muszę w samych superlatywach napisać.

Umówienie się wzorcowe (telefon kilka godzin przed, potem już przy lokalizacji, wszystko bez problemu i o czasie) - 10/10. Lokal to b. ładny apartament, dojście przez domofon, droga "bezcieciowa", na miejscu czysto, elegancko, świeżo, wypasiony prysznic, sam bym tak chętnie pomieszkał - 9/10 (jedynkę odejmuję, bo to mini spółdzielnia z koleżanką, więc nie ma komfortu bycia całkiem samemu). Masaż na macie, zdumiewająco fachowy - zależało mi też na "normalnym" mocnym masażu i to dostałem z nawiązką, prawdziwa profesjonalistka ze sporym doświadczeniem. Masaż - 10/10. Taki masaż genialnie przenika się z erotycznym i to jest super. Droga na szczyt jest baaardzo przyjemna .... W tym temacie to też profesjonalistka wysokiej klasy. Pani jest bez niczego na sobie, pokazuje i pozwala dotykać to i owo ... Erotyka 10/10. Pani jest Ukrainka, po polsku to tyle, o ile, i generalnie nie jest wylewna, ale nie przyjechałem na konwersacje, to dla mnie było OK. Pani całkiem ładna i zgrabna, jest zaangażowana i ma w sobie 'to coś'. Czyli masażystka też 10/10.

Pani w ogłoszeniu podkreśla, że całość bez francuza, bez seksu i pytała się mnie dwa razy - przez telefon i potem już na miejscu, czy na pewno to doczytałem - więc widać ma z tym problemy. Sprawa jasna i takie podejście szanuję.

Byłem na różnych masażach u różnych masażystek, generalnie jestem wymagający - nigdzie jednak nie było takiego efektu WOW! Czyli ogólnie 10/10. 

Doktorek30

Doktorek30

Stary wyjadacz

• +users
  • 305 postów

Ogromne problemy z parkowaniem. Panna sympatyczna od wejścia, miła dla oka buźka ale faktycznie przed zdjęciem butów pyta czy dobrze się przeczytało ogłoszenie. Atmosfera bardzo luźna, panna fajna z poczuciem humoru, często się uśmiecha. Masaż dość ciekawy, przede wszystkim dość mocny i zdecydowany z wyginaniem kończyn w różne strony - panna ma sporo siły. Po przewrotce pieszczoty i ręczny w różnych pozycjach (jej) i różnymi technikami. Dodatkowy plus za umycie ciała pod prysznicem. Urody nie oceniam, bardzo fajna kobietka, miła rozmowa.

Masaż: 8/10, Atmosfera 10/10, cześć erotyczna 8/10. 

Dla mnie pod rozwagę do powrotu.

muffdiver

muffdiver

Bywalec

• +users
  • 119 postów

Podzielę się i ja wrażeniami.

Aleksandra zarówno przez telefon jak i już na miejscu jasno zwraca uwagę na zakres jej usług. W sumie to dobrze.

Od wejścia jest bardzo miła i uprzejma - od razu robi się przyjemna atmosfera.

Jeśli chodzi o urodę - może się podobać. Mi się podobała, z twarzy oczy, figura, może ciut za dużo w brzuszku.

Masaż bardzo fajny, dość mocny, dobrze masowała nogi i uda. I było trochę zahaczania :)

Czuć było, że zna się na masażach powyżej przeciętnej.

Mam trochę zastrzeżenia do końcówki - trochę za mało masażu, a za dużo ruchów posuwistych (czyt. walenia konia)

Pod koniec trochę pobudzana prostata - finał przyjemny.

Lokal 7

Pani 7

Masaż 8+

Końcówka 7

Nie od razu ale nie wykluczam powtórki

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Weteran

• +users
  • 535 postów

Lokal daleko, gdzieś na obrzeżach miasta, okolica w budowie, błoto, zaparkować trudno.

Panna ze wschodu, ma wyraźny akcent. Ładna, ale myślę że dobrze po 30ce. No ale ciemno było w lokalu (to plus), więc może źle oceniam. Panna raczej nie jest filigranowa, ale i nie gruba - raczej taka akurat, tylko że spory cycek wyraźnie zbliża się do ziemi, niestety.

Masaż wyjątkowy! Panna dopytuje co i jak, a potem aplikuje wyginania, uciskania, rozciągania, pracuje dłońmi, przedramionami, łokciami. Pierwszy raz miałem taki masaż. Bardzo mi się to podobało. W trakcie masażu panna dba o erotyczną atmosferę muskając od czasu do czasu piersiami. Niestety te są dość miękkie i grawitujące, co mnie akurat mocno nie odpowiada. Jest też trochę zahaczania o okolice. Po przewrotce urozmaicony masaż ręczny. Na wstępie pani zapowiada, że nic ponad to nie będzie, więc nie można czuć się zawiedzionym. Na plus trzeba pani policzyć, że nadstawia się do dotykania, a pupę ma zgrabną i nie wzbrania się przed jej pieszczotami tudzież pozwala lekko zapuścić się tu i tam. Mnie to zdecydowanie pomaga. Wystrzał na ciało, ejakulat wytarty ręcznikiem papierowym. Potem panna pomaga umyć plecy.

Generalnie bardzo fajny, zupełnie inny niż wszystkie, masaż. Część erotyczna, wprawdzie tylko ręczna, ale w erotycznej atmosferze.

Myślę, że kiedyś wrócę, niemniej lokalizacja oraz niezbyt jędrny biust mnie trochę zniechęcają.

mikigetfriki

mikigetfriki

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Pare dni temu zawitałem do Aleksandry.

Lokal czysty i zadbany, Łazienka ok.

Już przez Tel Panna określ swoje warunki masażu.

Ustawka 2 tel i jestem.

Otwiera mi dosyć ładna kobieta na moje oko ok. 35 lat. Znowu powtarza co mi wolno czego nie (pierszy raz sie spotykam że ktoś kika razy mówi mi to samo, ale pewnie wiele szfagrów w trkacie masżu próbuje jednak zeby zmieniła zdanie.===

Ógólnie masaż bardzo fajny i poprawny, powtarzam sie ale masż profesjonalny.

Panna troszke zachacza podczs masowania, dla mnie zdcydowanie za mało.

potem przewrotka i dosyć fachowe walenie konia.

ogólnie bardzo miło spędzony czas, jednk wiecej erotyzmy by nie zaszkodziło w ogólnej ocenie.

da ni)

Starszak

Starszak

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Witam Szwagrów.
Niedawno, po kilku nieudanych próbach, udało mi się umówić i spotkać z bohaterką tematu. W sumie udana wizyta. A oto więcej szczegółów i numerki:

Lokalizacja 6/10. Dla mnie daleko i niewygodnie. Parking mocno utrudniony. Oczywiście to nie wina Pani, ale dla mnie to średni początek.
Lokal 7/10. Trudno się do czegoś przyczepić, ale mnie zabrakło trochę nastroju. Po prostu mieszkanie z wyposażeniem masażowym
Pani. Nie jest nastolatką, ale ma dużo uroku i tego wdzięku, który pojawia się u nieco dojrzalszych dam. Niewątpliwie jest sympatyczna i zaangażowana w to, co robi. Mnie nawet nie przeszkadzało to przypominanie o zakresie usług. Łatwiej to wytłumaczyć gościowi na wejściu niż wtedy, kiedy jest maksymalnie napalony i ma centrum zarządzania niżej niż zwykle.
Część masażowa 8/10. Wstęp ok, ale bez szaleństw. W drugiej części znacznie lepiej, a zakończenie jedno z lepszych, jakie miałem. Z pewnością to, że Pani się rozbiera i że pozwala się dotykać poprawia wrażenia i zachęca do częstszych odwiedzin.
Ja zdecydowanie nie wykluczam powrotu

wasil

wasil

Otrzaskany

• +users
  • 71 postów

Hej

byłam u niej ok 4 - 5 tyg temu.

Umówienie bardzo sprawne, miły zmysłowy głos.

Lokal bardzo ok, nastrojowy pokój do masażu z łóżkiem i materacem - do wyboru.

Pani to dorosła kobieta, ładna i zgrabna - kobiece kształty.

Wybrałem materac.

Widać, że bardzo lubi masować i zdaje się że jest profesjonalistką z wiedzą medyczną.

ma skłonności do mocnego, energicznego masażu z elementami jakichś technik medycznych, lubi też w pewien sposób dominować, kontroluje przebieg masażu

podczas masowania była rozebrana i tak się układała żebym mógł podziwiać jej ciało z różnych stron - pięknie prezentowała także swoje wdzięki od tyłu - jest na co popatrzeć

miałem z tego przyjemność - choć wolę delikatniejszy masaż.

Finał ręczny, dobry.

ja ją polecam ze względu na bardzo nastrojowy klimat lokalu, rzetelne podejście i dojrzałość i polecam szczególnie szwagrom lubiącym mocny masaż

Ja wolę delikatniejszy dotyk z większym wczuwaniem się w klienta, więc nie wiem czy wrócę, choć nie wykluczam.

Lokal 10

Atmosfera 8

Pani 8

Masaż 7 (wolę słabsze)

Zakończenie 7

mareksex

mareksex

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Byłem kilka dni temu u Oli na masażu i jak się okazuje tytuł ogłoszenia w niczym nie oszukuje Doskonały masaż od Aleksandry naprawdę jest doskonały! Ale po kolei Umuwienie na dwa telefony bardzo dobry kontakt.Parkowanie tak jak tu już ktoś opisywał to duży minus ,trzeba zarezerwować z 15 min żeby gdzieś zaparkowac. Dzwonię jestem pod adresem panna prowadzi przez tel na miejsce duży blok więc jest ciałem spoko. Docieram na miejsce i otwiera mi drzwi ładna brunetka,która zadaje chyba wszystkim to samo pytanie. Czy pan czytał dokładnie ogłoszenie chodzi o brak sexu. Aleksandra za bardzo jest poważna na początku może zrazić i zdecydowanie za mało się uśmiecha a zaznaczę że uśmiech ma bardzo ładny ,piękne białe równe ząbki.co do figury to Ola ma figurę Jennifer Lopez piękny duży tyłek śliczny uśmiech i ładne zadziorne oczka,dobra wydało się mi Ola się bardzo podoba.Co do lokalu to zwykle mieszkanie o wysokim standardzie, sam masaż na macie wykonany bardzo dobrze,fachowo i z wyczuciem, widać że panna zna się na rzeczy a wiem co piszę bo byłem nie na jednym masażu.Zakończenie bardzo erotyczne z kontrolą wystrzału ta kobieta doskonale wie co i kiedy facet czuje. Jedyne czego mi zabrakło to kapci jednorazowych i ewentualnie pytania o coś do picia.Dla mnie wizyta u Oli to coś wyjątkowego więc nie pozostaje mi nic jak polecić wizytę u pani. Cyferki Umowienie-10 Parkowanie -5 Lokal-10 Panna-dla mnie z urody i figury 10! Umiejętności-10 masaż-9 cześć erotyczna-10 Co bym zmienił lub czego mi brakuje to zdecydowanie kapcie jednorazowe,coś do picia i zdecydowanie więcej usmiusmichu

Yaskier

Yaskier

Weteran

• +users
  • 596 postów

Wpadłem i ja. Lokal na Rydygiera 11. Nie wiem, co Wy Szwagry z tymi problemami z parkowaniem :)? Przecież wokół tam jest co najmniej kilka miejscówek do zaparkowania. O różnych porach bywałem w tej okolicy i nigdy nie miałem kłopotu.

Tyle off topu. Umówienie z drobnymi przeszkodami, chyba Pani Aleksandra ma spory ruch. I w sumie nic dziwnego. Masaż rewelacyjny! Lepszy masaż miałem tylko w profesjonalnym studio masażu. Jeżeli chodzi natomiast o masaż połączony z erotyką to najlepszy jakikolwiek miałem. Jest dość mocno, ale Aleksandra wie co robi. Naprawdę sprawnie znajduje miejsca napięcia i je skutecznie rozluźnia.

Część erotyczna również na poziomie. Najpierw masaż nagim ciałem, a później robótki ręczne. Bardzo przyjemnie.

Jak zostało wspomniane powyżej piersi już dopadła spora grawitacja i delikatnie zarysowuje się już brzuszek. Pupka natomiast bardzo fajna. Z twarzy może się podobać, naturalna uroda. Ale trzeba pamiętać, że to już MILF. Bohaterka tematu już raczej 35+ niż deklarowane w ogłoszeniu 30.

Masaż 9/10.

Część erotyczna 7/10

Być może jeszcze kiedyś wrócę.

Czołgiem!

arschloch5

arschloch5

Praktykant

• +users
  • 38 postów

Zawitałem i ja niedawno i dołączam do grona fanów Pani Oli.

Ustawka: 10/10, na 2 tel. konkretnie, bez ściemy, rozmowa bezpośrednio z masażystką.

Lokal: 9,5/10, ten sam blok przy Rydygiera, w którym przyjmuje/przyjmowała Stella, ale chyba inne mieszkanie (nie pamiętam, bo dawno u Stelli nie byłem). Pokój przyjemnie zaciemniony, jest stół do masażu oraz wygodny materac na podłodze, na materacu jednorazowe "prześcieradło". Łazienka z dużą, zabudowaną wanną z panelem do hydromasażu, kilka żeli do wyboru, czysty ręcznik, generalnie kwadrat czysty i ogarnięty. Z mp3 leciała przyjemna, orientalno-nastrojowo-energetyczna muzyczka. Odjąłem pół punktu, bo zamiast wieszaka na ubranie, jest tylko krzesło, ale to już tylko czepialstwo z mojej strony.

Pani: 7/10 w kategorii milf, dość wysoka, na pewno nie w typie wieszaka, ma "na czym usiąść", piersi niestety już słabe (opisywana już grawitacja). Ciało generalnie zadbane, proporcjonalne, skóra bardzo przyjemna w dotyku, buzia raczej nie w moim typie, ale w sumie niebrzydka. Jest bardzo uprzejma i raczej wycofana, z czasem trochę się rozkręca, przy czym zdecydowanie nie jest to typ tzw trajkotki. Mnie to pasuje, bo wolę skupić się na doznaniach niż wysłuchiwać opowieści o czyichś przeżyciach.

Opis i punktację usługi podzielę na dwie oddzielne części:

- masaż "leczniczy" z elementami fizjo: 9/10, ja co prawda w tematach fizjo jestem raczej zielony, ale Pani Ola najwyraźniej zna się na rzeczy, bo zostałem wymasowany i rozciągnięty jak nigdy dotąd w takim miejscu. Ma parę w rękach i chwilami potrafi zaboleć.

- masaż ero: 10/10 i to bezdyskusyjnie. Przypasowała mi na 100%. Ola masuje całym ciałem, pozwala na dotyk i odwzajemnianie pieszczot. Oczywiście w granicach rozsądku i zgodnie z tym co jest wymienione w ogłoszeniu. Na finiszu jest co prawda "tylko" handjob, swoją drogą lepszy niż 90% płatnych lotów jakie miałem, za to cała zabawa jest spójna, przemyślana i bardzo ekscytująca. Na koniec pomaga w zmyciu oliwki z pleców. Wyszedłem na miękkich nogach i z bananem na ryju.

Sumarycznie wystwię mocne 9/10, bo choć Ola nie jest ani młódką ani super-laską, a zabawa jest nietania (300pln za 1/5h), to jednak to spotkanie trafiło w 100% w moje upodobania i będę na pewno wracał. 

kojot69

kojot69

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Udana wizyta.

tel:  789170831

https://odloty.pl/pl...dry/199197.html

Umówiene wzorowe, 2 telefony.

Lokal:

Nowe bloki ul. Rydygiera obok Arkadii. Mieszkanie perfekcyjne, super łazienka, pokój uciech duży, z klimatem.

Panna- dziewczyna koło 40, ale zgrabna , ładna, kobieca,fajne nogi, niezła pupa-taka brazylijska, piersi kształtne lekka grawitacja. Uwzględniając wiek naprawdę jest dobrze. Zdjęcia w miarę zgodne ze stanem faktycznym.

Masaż- pierwszy raz trafiłem  w takim miejscu na osobę ,która naprawdę wie co robi. Kobitka robi robotę fizjoterapeuty. Szybki rekonesans dolegliwosci i kontuzji i jedziemy. Opracowane główne punkty, niezbędne do ogólnego rozluźnienia całego ciała. Wszystko przeplatane zahaczaniem okolic oraz akcentami erotycznymi.Całość wykonana na macie,wymasowane absolutnie wszystko oprócz głowy. 

Po przewrotce na plecy, masaż frontu oraz  stymulowanie głównego bohatera. Zakończenie , to efekt świadomego w pełni kontrolowanego i przemiłego masażu członka. Orgazm raczej z tych lepszych, pomimo braku udziału ust.

W trakcie można sobie Pannę podotykać ale bez wtykania paluchów, sexu brak w ofercie.

Pani w 100% nastawiona na zadowolenie klienta, w pewnych momentach aż mi było głupio, że się nie posłuchałem i zepsułem jej jakiś etap mojej frajdy. Na miejscu spędziłem godzinę ze sporym plusem , nawet nie wiedząc ,że już jest po czasie, bo zegarek wisi w takim miejscu,że go nie widziałem.

Cyferki:

ustawka 10/10

Lokal 10/10

Panna 8/10 - uwzględniam wiek 35-40

atmosfera 8/10

masaż 9/10

zakończenie w kategorii hand job- 9/10

Wyszła laurka, ale to było naprawdę bardzo miło wydane 200zł :)

Raczej będę częstym gościem.

ediciti

ediciti

Świeżak

• user
  • 3 postów

Hej
byłem u Pani kilka dni temu.
Umówienie bardzo sprawne, miły głosik.

Lokal w porządku, nastrojowy pokój do masażu z łóżkiem i materacem - jaka kto woli.

Przyjmuje sama, dla mnie to ważne lubię dyskrecję.
Pani jest ładna i zgrabna.

Widać, że potrafi masować i zdaje się że jest profesjonalistką.

ma skłonności do mocnego, energicznego masażu , kontroluje przebieg masażu

podczas masowania była rozebrana i tak się układała żebym mógł podziwiać jej ciało z różnych stron - pięknie prezentowała także swoje wdzięki od tyłu - bardzo fajnie

Finał ręczny, bardzo dobry, gdyby był fbg byłby odjazd
ja ją polecam ze względu na bardzo nastrojowy klimat lokalu, rzetelne podejście i dojrzałość i polecam szczególnie szwagrom lubiącym mocny masaż

Lokal 10
Atmosfera 9
Pani 9
Masaż 10
Zakończenie 9

Doc65

Doc65

Otrzaskany

• +users
  • 76 postów

Witam, mogę tylko potwierdzic pozytywne opinie przedmówców!

Cyferki jak wyżej, nie będę się powtarzał.

Dodatkowy plus za bardzo nastrojowy lokal.

Jednak wyraźnie podkreślam i ja, że pani masuje mocno ale profesjonalnie, zna się na tym co mnie bardzo odpowiada, oraz zakończenie wyłącznie ręczne co także mi odpowiada. Ola naturalna, poważna ale nie zmanierowana i bez fochów.

Będę wracał!

Użytkownik Doc65 edytował ten post 09 luty 2018 - 12:50

rimming69

rimming69

Praktykant

• +users
  • 29 postów

Doskonały Masaż od Aleksandry

tel:  789170831

https://odloty.pl/pl...dry/199197.html

Umówiłem się bez problemu. Jedynie trzeba wziąć poprawkę, że to nie jest Polka i trochę inny akcent może powodować drobne utrudnienia przez telefon.

Lokal: nowe bloki ul. Rydygiera 11. Mieszkanie ok, super łazienka, pokój do masażu super, jest stół i mata, przyjmuje również koleżanka więc to może być dla niektórych pewna niedogodność.

Ola - dziewczyna koło 35 moim zdaniem, zgrabna, ładna twarz, kobieca, piękne nogi - jak dla mnie bardzo seksowna ale to też pewnie ze względu na atmosferę. O mankamentach co do urody już napisano, nie będę się powtarzał. Zdjęcia zgodne ze stanem faktycznym, zalety są ładnie wyeksponowane.

Masaż - Całość wykonana na macie, wymasowane całe ciało z dużą ilością rozciągania i nastawiania kręgów - jako fizjoterapeutka naprawdę daje radę - robota mistrza, nie dam od razu max bo zobaczę następnym razem :) 9/10. Do tego pojawiają się elementy erotyczne, Pani masuje nago, ociera się, przytula, bardzo kusząco nawet jeśli masaż momentami bolał, bo chciałem mocno.

Po przewrotce na plecy, masaż frontu oraz  stymulowanie penisa i okolic. Natomiast jak dal mnie największą zaletą jest element erotyki, kuszenie, eksponowanie swojej kobiecości. Jak dla mnie jak dotąd najlepsze połączenie erotyki i profesjonalnego masażu - 9/10, daję 9 bo liczę ze będzie następnym razem jeszcze lepiej.

Cyferki:

ustawka 8/10

Lokal 8/10 - brak jednorazowych kapci

Panna 8/10 - jak dla mnie ponętna

atmosfera 10/10

masaż 9/10

zakończenie ręczne 9/10

Jak dla mnie nr 1 jeśli chodzi o połączenie profesjonalnego masażu i erotyki - będę wracał.

arschloch5

arschloch5

Praktykant

• +users
  • 38 postów

Orientuje się ktoś kiedy Aleksandra wraca do Warszawy?

bono20

bono20

Praktykant

• +users
  • 49 postów

Jakoś między 20 - 22 gi maja .

aschly

aschly

Praktykant

• +users
  • 17 postów

Czyżby nowy anons? 

https://odloty.pl/pl...zek/204716.html

Yaskier

Yaskier

Weteran

• +users
  • 596 postów

To zdecydowanie nie jest bohaterka tego wątku.

nick131

nick131

Świeżak

• user
  • 6 postów

jest aktywny  anons    https://www.odloty.p...dry/199197.html

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych