Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Sandra 502-059-606 Pl.Bohaterów Getta

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Smakosz9

Smakosz9

Świeżak

• user
  • 4 postów
Numer telefonu: 500-059-606

Odwiedziłem wczoraj Sandrę, zachęciły mnie super fotki, szeroki wachlarz usług oraz bardzo miła rozmowa przez telefon. Bezproblemowo zaparkowałem w strefie, dzwonie jestem podała nr mieszkania. Mieszkanie małe, ale czyste, zdejmuje buciki i słyszę mam złe doświadczenia płatność z góry, płacę. Dziewczyna prosi o skorzystanie z prysznica, malutki ręczniczek i zaniedbana łazienka, prysznic z dużą ilością długich włosów blond czyli właścicielki. Łóżko przykryte kocem, który nie jedno już przeżył, w niektórych miejscach mokry :(

Dziewczyna po zdjęciu czarnych fatałaszków nie zachęcająco wygląda, biust małe B wiszący. Franc bez gumki, niespecjalny ale stawia na nogi, stosunek w pozycji klasycznej, od tyłu, zakończony finałem. Jest możliwość powtórki, więc po kilku minutach rozmowy Sandra zaczyna ssać ponownie, lizać okolice co działa szybko. Gumeczka i ciąg dalszy zabawy, spust i kończymy. Mam wątpliwości czy to aby na pewno dziewczyna z fotek w ogłoszeniu.

Sandra nie ma nic wspólnego z diamentem, byłem pierwszy raz i na pewno ostatni.

https://www.roksa.pl...se/pokaz/414744

R E K L A M A

Misiek1988
Re: Sandra 502-059-606 Pl.Bohaterów Getta

Misiek1988

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Ja również umówiłem się z Sandrą, ale dziewczyna otwierająca drzwi nie była zbyt podobna do dziewczyny ze zdjęć w ogłoszeniu. Podczas jej uśmiechu spostrzegłem dość mocno zniszczone uzębienie i ochota na ciąg dalszy uleciała :/

Nie jest jasne, czy posuwałeś ja bez ochoty, czy zrezygnowałeś. Staraj się opisywać sytuacje precyzyjnie. +10%

Użytkownik marco111 edytował ten post 18 październik 2017 - 22:27

jarekcholewa
Re: Sandra 502-059-606 Pl.Bohaterów Getta

jarekcholewa

Praktykant

• +users
  • 19 postów

Sandra kiedyś pracowała na Ruczaju, skojarzyłem dopiero gdy zapłaciłem. Łazienka mała elegancka lecz troszkę zapuszczona, dziewczyna na fotkach z ogłoszenia nie ma nic wspólnego z Sandrą. Generalnie dziewczyna jest miła, ale niepowtarzalna zmysłowa czarująca to gruba przesada. Zrzuciłem z kręgosłupa i tyle. Denerwujące dzwoniące telefony, leżące na stoliku. https://www.roksa.pl...se/pokaz/414744

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych