Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

D(z)ivka patriotka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

kami

kami

małpiszon

• JEDYNA
  • 34883 postów

Pierwsza prostytutka nacjonalistka, „tylko dla patriotów”. Żenująca oferta Natalii obiega sieć (ZDJĘCIA)

http://pikio.pl/pier...a-siec-zdjecia/

To coś absolutnie niespotykanego. W sieci pojawiła się pierwsza oferta prostytutki nacjonalistki, która swe usługi kieruje tylko do Polaków patriotów. „TERAZ POLSKA!” – informuje w swoim anonsie. 

Natalia z Bydgoszczy jest użytkowniczką portalu „Roksa.pl”. Za jego pośrednictwem oferuje usługi seksualne. Natalia ma 31 lat, mówi po angielsku i.. jest prawdziwą patriotką. Wskazuje na to opis jej profilu.

Zapraszam Panów na spotkania sponsorowane do mojego przytulnego mieszkania na namiętny sex klasyczny w różnych pozycjach, miłość francuską, 69, pocałunki, pieszczoty oraz lekki masażyk całego ciałka i fiutka:) Ogólnie lubię kizianie:) – zaczyna Natalia.

Sam opis oferty nie zdradza jeszcze poglądów Natalii. W następnym zdaniu dziewczyna jednak zawarła coś, co jednoznacznie ukazuje jej poglądy.

Nie przyjmuje cudzoziemców- TERAZ POLSKA!!! – napisała Natalia z Bydgoszczy.

Prostytutka zadecydowała, że zaspakajać będzie jedynie Polaków. Dla obcokrajowców w jej łóżku nie ma miejsca.

Jak wynika z ocen, klienci są zadowoleni z jej usług. Poniżej kilka recenzji…

Śliczna malutka kobietka o szafirowych oczętach. Ciałko opalona nasączone pachnącym olejkiem i bardo miła. Sex to odlot, wspaniały francuzik z kontaktem wzrokowym i w zależności od sytuacji aktywna lub uległa. Po prostu supeeer. Polecam – pisze użytkownik wicior.

– hej śliczna spotkanie z tobą było cudowne jak zwykle te twoje pieszczotki, pocałunki i lodzik śnią mi się po nocach będę przychodził do ciebie częściej jesteś najlepsza na Roksie i ten ciasny tyłeczek .pozdr. serdecznie buziak dla CIEBIE – dodaje kolasa11.

bardzo piękna kobieta zmysłowe kształty piękne niebieskie oczy świecą jak gwiazdy nigdy ich nie zapomnę i ten jej tyłeczek cudowny i namiętne usteczka poezja tylko ona i nikt więcej :-) pozdrawiam i już tęsknię – komentuje malutki76.

A wydłubałam to z innego artykułu...

O stąd:

http://www.nienawisc...i-nowy-alfabet/

Tak, wiem, że według zasad powinnam też wkleić treść drugiego artykułu... ale chyba mi się nie chce.

Ba... nawet do końca czytać mi się go nie chciało. Siły brak.

Chyba ktoś coś zerżnął z NIE.

R E K L A M A

Maggi1975
Re: D(z)ivka patriotka

Maggi1975

Weteran

• Baba
  • 638 postów

Ten drugi artykuł bardzo mi się podoba  :oczko:

Co do pani Natalii to pomijając tekst w ogłoszeniu "Teraz Polska", to wypisy o przyjmowaniu tylko etnicznych mieszkańców danego kraju są powszechne np. w Norwegii i nikt tam o tym nie pisze artykułów. I dokładnie tak mają napisane - tylko etnicznie rodowici Norwegowie.

Sama nie umawiam się od jakiegoś czasu z obcokrajowcami, wprawdzie informuję ich o tym przez telefon a nie w anonsie. I dotyczy to każdego - Niemca, Anglika czy Ukraińca. Z własnych, osobistych powodów i przemyśleń.

kleo25

kleo25

Stary wyjadacz

• +users
  • 385 postów
No żadna nowość i sensacja :) Przyjaciulka z Lublina miała taki sam opis od lat :) Ja osobiście biorę wszystkich bo nie paczę na ludzi pod przyzmatem narodowości .Idiote nie wezmę to jesc pewne ale Anglik czy Albańczyk czy Polak nie ma znaczenia . Ale nie ... kiedyś byłam Polska patriotka :) W Opolu Niemcy przylazili i tak traktowali prostytutek .. jak worki na spermę i myślałi ze te go euro to wszysko można . To w pewnym momencie przestała ich przyjmować ..normalnie mówiłam przez telefon ze to ogłoszenie tylko dla Polaków :) Oni tez myslali ze ja Polka -patriotka :) Chociaż nie jestem Polka a Polki same wyrobili sobie opinie w swiecie jako tanie worki na spermę ..i tam u Niemców czy u Anglików czy gdzieś tam nie tylko ze nie maja patriotycznych i rasistskich zapędów a wogolie stracili honor i szacunek sami do siebie.

lantier1

lantier1

Bywalec

• +users
  • 152 postów

co ja pacze ;-)    Laska ma wybór komu daje dupy wiec nie wiem skąd zainteresowanie tym tematem ..........  W wielu ogłoszeniach jest zaznaczone ze nie spotyka się ze starymi albo z młodymi. Jeżeli ma taka wizje to może sobie w ogłoszeniu napisać ze nie przyjmie łysego albo z nadwaga.  BTW Patriotka albo nacjonalistka to chyba za duzo powiedziane, myślę ze pani z ogłoszenia chodziło tylko o miłośników kóz z nadmiarem pigmentu  ;-) 

BlondiS

BlondiS

Stary wyjadacz

• +users
  • 267 postów
Nie zapomnę nigdy mojej przygody z pewnym artykułem ale ,w gazecie. Ruch się nie kończył.
Nie rozumiem jej patriotyzmu gdyż Polak,Niemiec czy Anglik nie różnią się bardzo pod względem erotycznym.

Moge spotykać sie z obcokrajcowcami bo ćwiczę niemiecki i angielski a dzięki temu wiem że nie wiedza zdobyta nie wyleci w kosmos.

Nie chce tylko innej rasy u siebie,a łamanie języków w przypadku Turków, Arabów itp wylapuje podczas rozmowy w związku z czym udaje mi się ich unikać.

Użytkownik BlondiS edytował ten post 13 październik 2017 - 09:30

patiwawa

patiwawa

Otrzaskany

• +users
  • 61 postów
Jaka tam pierwsza.. https://www.roksa.pl...se/pokaz/211972 :D

[Dodano: 13 październik 2017 - 15:10]
Swoja droga..wspolczuje. Pewnie po zamieszczeniu artykulu, dzwoni duzo "zartownisiow"

PartnerNr8

PartnerNr8

a tam w dupie

• Moderator
  • 5521 postów

Żaden szanujący się i swoje zwierzęta- hodowca np psów rasowych- nie sprzeda mastifa neapolitańskiego lub wodołaza komuś do bloku na 4 piętro... i nikt mu nie zabroni... a na większości stron www na których możemy sobie takie hodowle oglądać pisze jak wół wielkimi literami- żeby nawet nie dzwonić i nie pytać o pieska jak ktoś mieszka w bloku bo od razu ban na wstępie.

Jakbym chciał to bym mógł tu z każdej branży minimum po jednym huknąć... co to kogo obchodzi jak ktoś rządzi własną dupą albo własnymi szczeniakami? Nacjonalistka? Chuj złamany kogo obchodzi co, komu i z kim laska robi we własnej melinie- nie wpuszczam więcej do domu świadków jehowy to kim jestem?

SLAYER88

SLAYER88

Otrzaskany

• +users
  • 63 postów

Zjednej strony może to kogos dziwic że niektóre dziewczyny nie przyjmuja obcokrajowców( wiekszośc pewnie skusiła by mozliwość "napiwków") ale przypomniała mi sie historia z paru lat temu o murzynie roznoszącym hiv także byc może dziewczyny sa ostrożniejsze w temacie.

Użytkownik SLAYER88 edytował ten post 15 październik 2017 - 16:43

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych