Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

The Best of Warsaw, Kabaty, 797-696-145Babcia

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Fifinho

Fifinho

Praktykant

• +users
  • 44 postów
Numer telefonu: 797-696-145
Tel: 797-696-145

Witam szwagrów

Ogłoszenia:
https://odloty.pl/pl...saw/198156.html
https://www.odloty.p...-43/198230.html

Adres: Belgradzka

Teraz szybkie cyferki:
Ustawka 9/10 - szybko i konkretnie, jednak głos zdradza wiek kobiety
Lokal 7/10 - niewielkie mieszkanie, czysto, żele są, duuużyyy minus za zmęczony życiem ręcznik, jakby z demobilu burdelu za 100zł
Pani 2/10 - dużo starsza niż wiek podany w ogłoszeniu, twarz nieładna, gabaryty widoczne na zdjęciach, na plus higiena (nie czuć niemiłych aromatów)
Oral 7/10 - można zamknąć oczy i pomyśleć o kimś ładnym, technika poprawna, duże zaangażowanie
Seks - nie zdecydowałem się, w ogłoszeniu napisano że możliwy anal
Atmosfera 9/10 - było miło, wysoka troska o zadowolenie klienta

Podsumowanie: cena (150h, 100 za 30 min) za wysoka na tak wiekową i nieatrakcyjną panią, reszta tego nie nadrobi, nie wrócę.

Użytkownik xcobra edytował ten post 08 marzec 2018 - 15:50

R E K L A M A

pacjent
Re: The Best of Warsaw, Kabaty, 797-696-145

pacjent

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Witam,

Anons ze strony  https://www.odloty.p...riv/204034.html

Kontakt telefoniczny z numerem 797 696 145

Lokalizacja : Belgradzka /Ursynów/ 5 minut metra Natolin, miejsca parkingowe nie rozglądałem się gdyż dotarłem metrem

NUMERKI ZE SPOTKANIA :

- kontakt poprzez sms i umówienie godziny spotkania, poprowadzenie pod blok bo to przecież Ursynów i numeracja wiadomo że każdy pies z innej budy w sensie numerów za co duży plus 9/10

- wygląd MILFA – wiek około 45-48 lat a nie deklarowane 43 lat ,sympatyczna od samego wejścia pokazuje co gdzie , piersi gigantyczne ale grawitacja również duża, przyjezdna z jakiegoś małego miasta – jakiego nie dopytywałem , kasy nie woła na początku, wielka Pani jednym słowem i dupa wielka wiec myślałem iż będzie z tego powodu problem ale to później w opisie – zdjęcia oddają rzeczywistość 6/10

- łazienka : przyzwoity poziom z wanną, świeży ręcznik ale mający już swoje lata świetlności za sobą , wybór żeli jest na duży plus Pani po mojej ablucji idzie do łazienki nie tylko się odświeżyć ale i skontrolować fakt czy nie jest nachlapane i czy nie trzeba wytrzeć przed moją kolejną wizytą w łazience  co ważne jak dla mnie i za to duży plus ze nie brodzę w wodzie – było by 6/10 ale podnoszę ocenę za to iż dba również czystość przy mojej kolejnej wizycie   8/10

-mieszkanie : dwa pokoje – ten w którym ja obcowałem z Panią połączony jest razem z kuchnią – przyjmuje z koleżanka które egzystuje w drugim pokoju ale nie jest widoczna i się nie panoszy po mieszkaniu , kopulodrom spory ale to rozkładana kanapa wiec noga może wpaść 6/10

- akcja : myślałem iż ze względu na gabaryty Pani będzie problem by ja zerżnąć ale tu miło bo dupa duża jest za co złapać  ale dobrze się wypina wiec nie ma problemu z dostaniem się do jej cipy – wiek robi swoje wiec luzy są  - któryś ze szwagrów musiał nieźle poszaleć dzień wcześniej gdyż śladów na jej wielkiej dupie od klapsów było co nie miara – sprzet do buzi zapakowany i dobrze obrobiony bez ząbków – ciągnie wytrwale – wiec maszt postawiła , zaordynowałem gumę wypięcie się i ładne ułożenie od tyłu i jazda – złapałem więc za dupsko i ile fabryka dała jechałem – bez żadnego sprzeciwu z jej strony – cos tam sobie pomrukiwała przy mocniejszych pchnięciach – skończyłem w gumie – podane papierowe ręczniki i chusteczki nawilżające i wyjazd do łazienki by się obmyć i zawijac do pracy – ocena zostanie zaniżona za poobijana dupę przez wytrwałego szwagra  ale reszta bardzo poprawnie 6/10

- resume: jeśli komuś nie przeszkadzają gabaryty mogę na raz polecić by spróbować bo ściemy nie ma jednak bez powrotu z mojej strony będzie bo 150 pln – gdyby było 100 pln na ciśnieni można wpaść by sobie ulżyć 6/10

pozdro

Majkelos133
Re: The Best of Warsaw, Kabaty, 797-696-145

Majkelos133

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Uszanowanie, 

byłem, przeżyłem, dla mnie słabiutko, ale po kolei.

Ustawka bezproblemowa, jeden telefon - bez odbioru, ale szybko puszczona strzała w moją stronę - po chwili telefon i dogadanie szczegółów.

Podjazd pod lokal (jest to Natolin, a nie Kabaty) - parkowanie przy ulicy pod blokiem - w czasie dnia na pewno problematyczne, wieczorem nie było problemów.

Pod blokiem jeszcze jeden telefon - podanie szczegółów (klatka, kod, piętro), po wejściu niestety niemiłe zaskoczenie, chwila zastanowienia się, czy nie zawrócić, ale na ciśnieniu zostałem.

Panna sporo starsza, niż podano w ogłoszeniu - ja był dał 47-50 lat, niestety z twarzy mocno nieatrakcyjna, a ciało też odbiega od tego co jest na zdjęciach (widoczny gołym okiem celulit, rozstępy), rozliczenie od razu na początku - mówiła, że zawsze tak się rozlicza, nawet ze stałymi klientami, ale miło to wszystko ubrała w słowa, nie było żadnej chamówy.

Zaproszenie pod prysznic - tutaj w porządku, wanna, żele pod prysznic, świeże ręczniki, czysto i schludnie.

Po prysznicu zaproszenie do pokoju uciech (nie widziałem, żeby panna z kimkolwiek przyjmowała) i zaczynamy od smyrania wielkimi, obwisłymi cycami - zamykam oczy i jest całkiem przyjemnie, nawet na tyle, że muszę powiedzieć żeby przybastowała - przejście do francuza - niezbyt wyrafinowana technika, schematycznie, ale bardzo poprawnie i przyjemnie, głęboko - szkoda, że bez okolic, strzał w gębę - dyskretnie później wyplute w chusteczkę.

Chwila relaksu na łóżku, panna leży obok i coś tam smyra po klatce piersiowej, później schodzi na dół, ale sprzęt odmawia posłuszeństwa - głównie dlatego, że sprzedaje historię swojego życia, że pochodzi z małej miejscowości, że syn tutaj znalazł pannę, że to, że tamto -aż się odechciewa.

Gdy w końcu kończy to pierdolenie i przechodzi do rzeczy (znowu francja) zaczyna być znowu całkiem miło, maszt postawiony - pytanie co teraz robimy - proponuję od tyłu i tutaj niemiłe zaskoczenie - poza wyczuwalnym luzem w szparce to niestety dochodzi mi do nozdrzy nieprzyjemny, nieświeży zapach - jadę jednak do końca, wielkie dupsko coś tam jęczy i w końcu spust - po wszystkim szybki prysznic, czekoladka na do widzenia (leży ich cały talerzyk) i się żegnamy.

Ustawka: 8/10 - odejmuję 2 punkty za to, że puściła strzałę - według mnie nie powinno się tak robić z wiadomych względów, poza tym bezproblemowo i konkretnie.

Lokalizacja i mieszkanie: 7/10 - lokalizacja jest w porządku, blisko z metra Natolin, późniejszym popołudniem powinno być też gdzie zaparkować, mieszkanie jest okej, łazienka tak samo - mogłaby być zasłonka do wanny, żeby wszędzie nie chlapać.

Panna: 2/10 - przykro mi, dla mnie totalna klapa - chciałem iść na fajnego milfa, a trafiłem na starą, niezadbaną i niefiligranowych kształtów divę. 

Francuz: 6/10 - przyjemnie, poprawnie, szkoda że bez okolic i cały czas ta sama technika - gdyby było to bardziej urozmaicone to dałbym więcej.

Sex: 3/10 - sztucznie, dosyć luźno i co najgorsze nieprzyjemne zapachy :( - w związku z tym przerobiona tylko jedna pozycja.

Ogółem: 2/10 - dla mnie bez powrotu, być może na wielkim ciśnieniu tylko na francję i hiszpana, ale to musiałaby być naprawdę ostateczność, panna jest dla mnie nieatrakcyjna, atmosfera też nie nastraja - po jednej wizycie nie zachęca do kolejnych...

Pozdrawiam!

Użytkownik Majkelos133 edytował ten post 08 marzec 2018 - 13:16

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych