Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Masaż i lodzik priv 691-478-257

- - - - -

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
destrukt

destrukt

    Bywalec

  • +users
  • 183 postów
  • Dołączył: 13-11-2005
Numer telefonu: 691-478-257

Witam.

Na ciśnieniu przeglądałem roksę w telefonie w poszukiwaniu masażystki i znalazłem https://www.roksa.pl...se/pokaz/310753 adres ul. Bolesława Orlińskiego 1, ustawka za 30 min, podjeżdżam - nowoczesny apartamentowiec jeszcze w trakcie wykańczania, dużo ekip remenotwo -budowlanych kręcących się po klatce schodowej i podwórku, jak dla mnie dyskrecja OK (wolę to, niż starsze panie lokatorki z bloku z czasów PRL wiedzące od razu dokąd się idzie) 

Otwiera dziewczyna chyba ze zdjęć, jednak do nich ustawiła się w korzystnej pozie, jak dla mnie cięższa niż podane w ogłoszeniu oraz wiek ok 35l, a nie jak w ogłoszeniu 26l

W mieszkaniu są dwie panny tu druga: https://www.roksa.pl...se/pokaz/418510

Po prysznicu wszedłem do pokoju, a tu łoże małżeńskie, panna poszła się umyć, przez chwile myślałem, że będziemy się stukać, bo na łóżku leżały kondomy w saszetce.

Akcja: Powrót panny, ręcznik na łóżko ja na brzuch i zaczęło się wcieranie oliwki, czego nie można nazwać masażem. Laska w czasie "masażu" siedziała na moich nogach i mnie strasznie pokłuła swoimi.

Pojeździła cyckami po plecach i po 10 min przewrotka. Oliwka na kutasa i handjob, po chwili miedzy cyce, wytarcie kutasa z oliwki i kutas bez gumki ląduje na chwilkę w jej buźce. Spust na cycki. Panna masuje w majtkach i nie można tam gmerać i ich ściągać. Nawet cycki ciężko potarmośić, bo panna klęczy między naszymi nogami, że ciężko sięgnąć.

Podsumowanie:

Ustawka 10/10

Panna 5/10 (wiek nie ten i waga większa)

Atmosfera 7/10 (panna zagaduje żeby było miło, skraca dystans, brak kawy, herbaty, nastawienia na szybki pojedynczy spust)

Serwis 2/10 (wcieranie oliwki, brak ściągniętych majtek, ja lubię pobawić się cipką w trakcie no i ograniczona zabawa cyckami) 

Cena 200pln zbyt wysoka jak na masaż.

Panna mówiła, że pracowała w Rzeszowie i faktycznie ma założony temat z opinią pod która się podpisuje dwiema rękami http://www.garsonier...iv-691-478-257/

 R E K L A M A
Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych