Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Natalia, ul. Kasprzaka, 725-543-083koleżanka Witkorii

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Pablito16

Pablito16

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Numer telefonu: 725-543-083
Panna systematycznie ogłasza się na ogłaszamy24.pl. Numer telefonu: 725-543-083

Lokal znany przy ul. Kasprzaka (spotkać tam się można jeszcze z Wiktorią i Izą).

U Natalii byłem kilka tygodni temu. Do odwiedzenia zachęciły mnie młody wiek i fajne zdjęcia. Dziewczyna rzeczywiście jest bardzo młoda ok. 20 lat, trochę niska, ale bardzo ładna. Przywitała mnie owinięta w ręcznik. Panna masuje na macie. Przed rozpoczęciem masażu zdejmuje ręcznik i masuje całkowicie nago. Ciało również bardzo ładne. Jedyne do czego można się przyczepić to kolczyki w sutkach. Dziewczyna stosunkowo niedawno zaczęła się zajmować masażami, więc nie należy spodziewać się profesjonalnego masażu. Mimo to sam masaż dosyć przyjemny, delikatny. Po przewrotce panna masuje łydki, uda, klatę. Niestety zachowuje duży dystans, nie patrzy w oczy, zero uśmiechu. Zakończenie ręczne i tu katastrofa - chamskie, szybkie i dość mocne trzepanie konia, inaczej tego nazwać nie można. Mimo, że dziewczyna naprawdę ładna, to zakończenie w ogóle nie było dla mnie przyjemne. Widać, że dziewczyna tego nie lubi i robi to wbrew sobie. Wyszedłem wk***iony, z poczuciem wyrzucenia kasy w błoto. Gdyby panna tworzyła erotyczny klimat, a samo zakończenie było normalne, bez pośpiechu, wracałbym regularnie. Ponieważ wizyta była niemiłym doświadczeniem, nie wrócę i innym też odradzam. A pannie, jeśli to przeczyta radzę poszukać sobie normalnej pracy, sprawiałaś wrażenie inteligentnej, więc nie powinnaś mieć z tym problemu.
Cyferki:
Umówienie 10/10 - nie było problemu
Uroda dziewczyny 9/10 - odjęty punkt za te kolczyki
Masaż 7/10
Atmosfera 3/10
Część erotyczna 1/10 - tylko dlatego, że był wytrysk

Wspomniane oferty

Bombowa masaĹźystka Klaudia - 725543083

Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
brązowe

Oczy:
zielone

Wzrost:
167 cm

Biust:
7

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
150 zł

Użytkownik xcobra edytował ten post 23 lipiec 2017 - 13:47

R E K L A M A

bcl5
Re: Natalia, ul. Kasprzaka, 725-543-083

bcl5

Świeżak

• user
  • 9 postów
Witam,

Umówiłem się na masaż z Wiktorią,

Po chyba dwoch telefonach i ustaleniu stroju wybieram się na Bliską Wolę i otwiera Natalia

http://warszawa.ogla...saz-Cialem.html

Od razu mój komentarz, że miała być Wiktoria. Zostałem przeproszony, że Witkoria nie może. Dziewczyna dodała "... ale mam nadzieję, że nie jesteś zawiedziony, że Ci otworzyłam?"

Podmianki mogą być irytujące ale nie mogłem narzekać. Natalia ubrana w seksowne wdzianko, w szpilkach. Ładna twarz, filigranowe ciałko. Jest dobrze.

Prysznic i do pokoju zwierzeń.

Nie mam zamiaru wszystkiego opisywać, bo chciałbym pielęgnować to wspomnienie w samotności.

Dziewczyna atrakcyjna. Peruka blond (niby chce pozostać incognito), kolczyki w niestandardowych miejscach. Normalnie ma ciemne włosy, chętnie bym ją zobaczył w naturalnym kolorze. Twierdzi, że ma 19 lat, myslę że realne.

Jest bardzo przejęta swoją rolą i bardzo się stara. Możemy decydować o przebiegu spotkania. W czasie spotkania zaliczyłem dwa spusty, z czego jeden to footjob.

Masuje dobrze, niektóre okolice lepiej, niektóre gorzej. Najlepiej wymasowane nogi. Część erotyczna na wysokim poziomie. Ma zadbane stopy, choć mój ideał wygląda inaczej. Natomiast to co nimi wyrabia to jest istne arcydzieło. Perfekcyjny FJ. 

Kilka wpisów z tematu Wiktorii opisuje Natalia. Była smutna, że wpis pochwalny nie powędrował na jej konto. Toteż obiecałem stworzenie nowego tematu.

Ocena:

Lokal 7/10 nowoczesne mieszkanie na nowym osiedlu, tragedia z parkowaniem. Brakuje luster
Dziewczę 8/10 atrakcyjne, ponętne, sympatyczne, zaangażowane. MInusem były drapiące odrastające włoski na łydkach, nie jestem również zwolennikiem peruki
Masaż: 8/10 bardzo się stara, ja potrzebuję bardzo mocnych masaży i czułem jej parę w rękach ale pod tym względem ogranicza ją fizyczność (155cm wzrostu)
Erotyka: 10/10 FJ i inne atrakcje, nie ma się do czego przyczepić
Atmosfera 9/10 Odejmę 1pkt bo z tego co pamiętam to pełnej godziny troszkę zabrakło.

Z lokalu wyszedłem bardzo zrelaksowany, chyba najlepszy masaż jaki miałem (Klaudia z Katowic może lepiej pod względem fizjoterapii)

NUMER TELEFONU MA BYĆ TEŻ W TYTULE TEMATU. Czy to tak ciężko zrozumieć?

Użytkownik xcobra edytował ten post 11 październik 2017 - 22:08

kuba7

kuba7

Praktykant

• +users
  • 31 postów

Byłem raz u Natalii,

Generalnie widać, że jest jeszcze początkująca jednak było widać, że mega się stara. Trochę też sprawiała wrażenie speszonej co ma swój urok :)

W każdym razie:

Uroda 10/10 idealnie mój typ, filigranowa z fajnym biustem (bardzo miły w dotyku)

Masaż 8/10 bardzo mi się podobało (pewnie przez urodę)

Lokal 10/10 nie ma się do czego przyczepić

alfredh

alfredh

Praktykant

• +users
  • 29 postów

Czy to ogłoszenie i numer telefonu na pewno są prawdziwe, a masażystka rzeczywiście ma filigranową figurę? Po wpisaniu numeru tel. w googlach wyświetlają się ogłoszenia niejakiej "Krągłej Klaudii", której daleko do szczupłej sylwetki.

https://www.eamore.com.pl/415334

Dark82

Dark82

Świeżak

• user
  • 2 postów

Witam czytelników w swoim debiucie.

Byłem kilka razy u Natalii i muszę powiedzieć, że było super. Ale po kolei.

Mieszkanie na nowym osiedlu. Z parkowaniem - słabo (proponuję autobus). Przy pierwszej wizycie trzeba się nastawić na dodatkowe emocje związane z poszukiwaniem właściwego wejścia. Za drzwiami do klatki czeka lustro wypełniające całą ścianę - robi wrażenie i ciśnienie może skoczyć, więc odprężenie w postaci masażu jest tym bardziej wskazane. Mieszkanie zadbane, łazienka czysta, jest prysznic, czysty ręcznik w zestawie - wszystko ok (niektórym może przeszkadzać brak jednorazowych klapków). Oprócz Natalii w lokalu pracują 1-2 koleżanki, ale dziewczyny sprawnie i dyskretnie zawiadują ruchem, tak że nie wpływa to na komfort. W pokoju jest przyjemnie - nastrojowa muzyka, wygodny materac, woda do picia (kiedyś były cukierki czekoladowe - może jeszcze wrócą?). Jedna rzecz, której nie mogę przeboleć, to brak jakiegokolwiek lustra przy materacu.

A jest to minus tym poważniejszy, że Natalia jest po prostu śliczna i za ograniczenie możliwości jej oglądania powinien być paragraf. Ma świetną figurę (filigranową, ale niczego jej nie brakuje), piękne usta i oczy, w których można utonąć. Jest bardzo miła (rozbroiła mnie już na początku pytaniem: ile mam dla niej czasu? - super sposób na dowartościowanie klienta), bardzo swobodnie się z Nią rozmawia, ale - uwaga - jeśli ktoś szuka infantylnej blondyneczki, to może być zawiedziony. Natalia jest inteligentna i ma takie spektrum zainteresowań, że ja ze swoimi kryminałami, filmami i piłka kopaną poczułem się dość ograniczonym egzemplarzem. Ale pocieszam, że jest też opcja masażu w ciszy, bo Natalia nie narzuca się z rozmową.

Co do samego masażu - przychodziłem na masaże relaksacyjne, 1,5 godzinne (średnio tyle trwały wizyty - raz kilka minut krócej, raz trochę dłużej). Nie umiem ocenić walorów technicznych takich masaży, ale z pewnością były one bardzo przyjemne, nie mechaniczne, w bardzo miłej atmosferze tworzonej przez piękną masażystkę. Miła atmosfera ma jednak swoje granice, tzn. raczej nie liczcie na klimat "jak z narzeczoną" i nie pytajcie o seks, bo go nie ma. Ale zakończenie masażu i tak jest na najwyższym poziomie - do wyboru rączką albo nóżkami. Co do drugiej opcji, to napiszę tylko, że jeżeli brazylijscy piłkarze mają taką technikę, że potrafią nogami wiązać krawaty, to mam wrażenie, że Natalia potrafiłaby stopami nawlec wełnę na igłę i bez użycia rąk uszyć sweter na nadchodzące chłody.

Podsumowując:

Lokal: 8/10 (brak lustra w pokoju sprawia mi wielkie cierpienie)

Masażystka: 10/10

Atmosfera: 9/10 (gdyby ktoś w ramach erotycznej atmosfery oczekiwał seksownych "ochów" i "achów" od masażystki, w przeciwnym razie 10/10)

Masaż: 9/10 (nie jestem specjalistą, więc zostawię punkcik w zapasie).

Ps. Zdjęcie z pierwszego postu wg mnie jest pomyłką. Zgadza się tylko numer. Na portalu oglaszamy.24 jest pełno ogłoszeń Natalii z różnymi zdjęciami.

konesercipek997

konesercipek997

Praktykant

• +users
  • 16 postów
Dziewczyna ma piękną urodę, ciało i "fach" w rękach
Pomogla mi przy bólu pleców i rwy a to rzadkość w połączeniu z nuru i pseudo masazami roksy .

Lokal -nienaganny , spełnia oczekiwania .

Masaż - można wybrać stół lub materac , i różne rodzaje od stóp , pleców po głowę . Ja lubię łączyć sportowy z nuru . Z czystym sumieniem polecam

Ustawa - dwa telefony , napewno telefonistka odbiera . Dziewczyny pracują na zmianę

Oceniając :

Lokal 9
Masaż 10
Panna 10
Finał - manualny ręczny 10

misiek8080

misiek8080

Praktykant

• +users
  • 16 postów

witam,

Natalie odwiedziłem w połowie października.

Lokalizacja bliska wola, miejsce do parkowania pod blokiem - ciężka sprawa nawet w godzinach południowych.

w Lokalu z koleżanką Viktorią - mają w ofercie masaż w ducie.

Umówienie wzorowe można sms, odpisują która godzina ewentualnie wolna

stawka jak na stolicę dobra - 150 zł/h, 100 zł/30 min.

Masażystka Natalia: młodziutka śliczna drobnej postury kobietka, w moim typie. Jak się na nią patrzy nago aż chciałoby się coś więcej...

poprosiłem mocny masaż - i ku mojemu zdziwieniu był mega mocny. widać że dziewczyna robi to z pasją i potrafi masować.

najprzyjemniejsza część po przewrotce na plecy. widoki wspaniałe. można dotykać, niestety zakaz lizania:p

przy zakończeniu w pozycji 69 aż samo się prosi żeby polizać:) 

odczucia mega pozytywne. będę wracał. Oczywiście szkoda że FBG brak ale cóż nie można mieć wszystkiego...

ocen nie wystawiam na prośbę zainteresowanej. Nie lubi być "cyferkowana", aczkolwiek znamy prawa tego serwisu.

z mojej strony mocny punkt na mapie Warszawy jeśli chodzi o salony masażu. Można się zrelaksować i nawet miło porozmawiać

Doggy95

Doggy95

Świeżak

• user
  • 3 postów

Witajcie,

Natalię odwiedziłem jakoś w lipcu, wpadłem po pracy na godzinkę aby odprężyć się przy masażu i fetyszu stóp, spotkanie kosztowało 150 zł. Ustawka przez sms, otrzymałem adres gdy byłem już na miejscu to pokierowała mnie telefonicznie, kontakt bez zarzutu.
Co do miejsca - są to nowe osiedla na Kasprzaka, mieszkanko w środku fajnie urządzone, schludnie, elegancko, łazienka również czysta. 

Natalia powitała mnie ubrana bardzo niewinnie i w domowym wydaniu, ale urzekła mnie bardzo ładną buzią i sympatycznym uśmiechem. Oczywiście od razu skierowała mnie do łazienki aby się odświeżyć, otrzymałem czysty ręczniczek i po wszystkim marsz do pokoju. Dziewczyna bez namysłu zrzuca z siebie ciuszki i moim oczom ukazuje się szczuplutkie, zgrabne ciało drobnej nastolatki raczej bladej karnacji co akurat mi bardzo odpowiada. Zaskoczył mnie piercing w sutkach - nie jestem ani fanem ani przeciwnikiem, ale było to interesujące, może nie ma szczególnie dużych piersi ale w sumie małe jest piękne :) Stopy małe, zgrabne ze starannym miętowym pedicurem.

Rozpoczęliśmy masażem, który trwał jakiś kwadrans, ma bardzo miły dotyk, może ten masaż ciałem o ciało był jakiś taki nieporadny, nie czułem zbytniej przyjemności. Następnie poprosiłem Natalię aby zaczęła zadowalać mnie ręką - tutaj bardzo duży plus, dziewczyna ma świetne wyczucie, ja w tym czasie zająłem się lizaniem jej stóp. Jeśli chodzi o footjob był bardzo dobrze wykonany jednak nie wystarczająco abym był w stanie zakończyć, więc finalnie Natalia dokończyła dłonią, ale doznania były bardzo intensywne. Podczas wszelkich pieszczot nie było problemu także z głaskaniem jej drobnych pośladków. Po wszystkim zostałem "wysprzątany" a ponieważ zostało nam odrobinę czasu poprosiłem jeszcze o chwilę masażu. 

Po wszystkim udałem się do łazienki zmyć z siebie oliwkę i resztę bałaganu i poczułem jak bardzo odprężyło mnie to spotkanie. Zapłaciłem Natalii przy wyjściu bez żadnego upominania z jej strony. Jestem mega zadowolony i gorąco polecam towarzystwo Natalii, sama słodycz, gorąco ją pozdrawiam jeśli będzie miała okazję to przeczytać :)

Lokal 9/10
Natalia 9/10
Atmosfera 8/10
Finał 9/10

Użytkownik Doggy95 edytował ten post 13 listopad 2017 - 00:46

Mk08

Mk08

Świeżak

• user
  • 6 postów

Byłem u Natalii w ubiegłym tygodniu.

Kontakt 10/10 - sama zadzwoniła czy przypadkiem się nie zgubiłem.

Lokal 9/10, łazienka z prysznicem, kapciuszki, czysty duzy ręczniczek, pokój czysty, ładny, nowy budynek

Natalia 9/10 - bardzo drobna ale proporcjonalna i ładna dziewczyna

Atmosfera 8/10 nie narzuca się rozmową ale chętnie kontynuuje różne tematy, ogólnie kontaktowa i miła

Masaż 8/10 czegoś mi brakowało, moze częstszego "zahaczania"  a moze po prostu ciut za duzo tej oliwki. Na szczęście bezwonna. Widać , że dziewczyna się stara, czasami spogląda w oczy i ucieka jakby płochliwie

Finał 8/10... patrząc na jej pupę przed oczami o mało się nie zapomniałem i nie wgryzłem w te pośladki...

Ogólnie polecam. Ładna, filigranowa, przyjemna w obyciu dziewczyna

horny99

horny99

Praktykant

• +users
  • 22 postów
Nati chodziła mi po głowie od jakiegoś czasu, ale zawsze było pod górkę z czasem.
Dziś się udało. Mam słabość do mlodych zgrabnych dziewczyn i ich stópek, dlatego też udałem się z myślą o spotkaniu fetysz - masaż.
Kiedy tylko ujrzałem tego Aniołka, który ma w sobie coś z diabełka od razu zrezygnowałem z części masażu, wolałem wykorzystać moje 30 minut w inny sposób.
To był idealny czas, dziewczyna jest prześliczna, ma cudną twarz, genialne ciało i stópki 100/10.
Wizyta polegała na delikatnych pieszczotach i fj, ktory byl tak mistrzowski, że strzeliłem po kilku minutach.
Nie bedzie cyferek, to jest dziewczyna do zakochania się, cud malina!
Nie jestem czestym gościem u kobiet z branży rozrywkowo masazowej, ale lepszej nie ma nigdzie w Polsce ( tak mi sie wydaje).
To typ najladniejszej aczkolwiek skromnej dziewczyny ze szkoły.
Polecam

Ragnar82

Ragnar82

Świeżak

• user
  • 2 postów

Dzień dobry Panowie.

Byłem u Natalii 16 list 2017. Dziewczyna drobniutka, ma piękne gładziutkie ciałko. Nie znajdziecie na nim grama tłuszczyku. Mocny makijaż i chyba perukę. Wielkim atutem są śliczne piersi z kolczykami w sutkach.

Sam masaż bardzo przyjemny i mimo drobnych rozmiarów masująca Natalia potrafi zrobić to mocno. Mimo, że Natalia wyglądała na lekko zestresowaną (chyba przez to, że czekała na obiadek) pod koniec zrobiło się naprawdę gorąco. gdy zaczęła masaż "właściwych części ciała.

Jeśli mam ocenić Natalię to daję jej 8/10

sam masaż i to na co mi pozwoliła 10/10

lokum 7/10

Smutny_69

Smutny_69

Praktykant

• +users
  • 17 postów

Cześć,

Dziewczę jak dla mnie zjawiskowe.

Piękne delikatne ciało, wydaje się być taka krucha.. Jedynym dysonansem jest mocny makijaż twarzy kontrastujący z jej delikatnością.

Śliczne małe, naturalne piersi, kształtna pupcia.

A teraz trochę narzekania.

Dziewczyny umawiają klientów bez przerw, na dodatek na tą samą godzinę. (Trzy telefony: umówienie, potwierdzenie 30 minut przed, pod klatką).

Stałem pod klatką czekając z 10 minut aż poprzednik się uwinie, przy okazji drugi taki zagubiony gość z telefonem przy uchu usiłował odnaleźć drogę do koleżanki zapewne.

Jak już dostałem zaproszenie na górę to ten zagubiony okupował łazienkę i  miałem dłuższą chwilkę by napawać się widokiem Natalii.

Z 90 urwało mi łącznie z 15 minut co jest kiepskim rezultatem.

W łazience wysypana na podłogę kupa brudnych ręczników czekająca na pranie, naprawdę nieestetycznie to wyglądało.

Szmatka przed kabiną całkowicie zmoczona przez poprzednika.

Prysznic lekko uszkodzony, za kilka dni szlag go trafi.

Jednorazowe kapcie zapakowane leżały w łazience, ale, że nie poinformowano mnie, że są dostępne dla gości to nie ruszałem.

Lokal ładny, ale znajduje się na terenie budowy osiedla i o parkowaniu można zapomnieć. Najbliższy parking u panny M.

Teraz już chyba tylko pochwały.

Natalia twierdzi, że nie uczyła się masażu na żadnych kursach, taki po prostu samouk, koleżanki pokazały... Trudno w to uwierzyć bo naprawdę czuć w jej ruchach, że wie co robi. Ponieważ wybrałem matę nie mogła w pełni się wykazać. W drugim pokoju podobno jest stół do masażu.

Natalia nie wypracowała sobie jeszcze takiego całościowego scenariusz spotkania, ale na to trzeba lat doświadczenia. Z jednej strony daje nam to okazję do przejęcia inicjatywy, ale jeśli chcemy sobie poleżeć te półtorej godziny to może nie starczyć jej pomysłów.

Można się przytulać, pieścić, ale dziewczyna pozostaje zdystansowana, moim zdaniem odrobina teatrzyku np. tak z 10% jak u Dominiki by znacząco pomogła w budowie atmosfery.

Lokal: 8/10,

Umówienie: 6/10,

Masaż: 7/10,

Erotyka: 7/10.

90 (75) minut - 200 PLN.

Polecam.

P.S.

Uważajcie na szminkę, trwała i rzuca się w oczy....

Użytkownik Smutny_69 edytował ten post 23 listopad 2017 - 18:21

5891liamg

5891liamg

Praktykant

• +users
  • 24 postów

Witam szwagierskie grono,

tel. 725-543-083

Musiałem nieco ochłonąć, zanim zabrałem się za napisanie recenzji, cyferki mówią same za siebie. 

Zaczynając od kontaktu, muszę przyznać, że chyba nauczyłem się umawiać. Generalnie kontakt telefoniczny bardzo dobry, umówienie również bez zastrzeżeń. Ustawka 10/10.

Nie wiem czy wszyscy czytają nasze wypociny w temacie, dlatego zaznaczam tu, że do poniższej numeracji należy dodać sobie plus dwa punkty, bo dla mnie średnia by wyszła na poziomie dziewięć i pół, bo zawsze można znaleźć jakiś niedosyt. Może powinna być nieco bardziej otwarta, co pokazała dopiero z końcem spotkania. Jeżeli ktoś sugeruje się wyłącznie cyferkami, pozostawi mi otwartą furtkę i nie będzie kolejki :)

Samej akcji i tego co się działo za drzwiami nie warto opisywać, bo i po co.

Lokalizacja znana i opisana powyżej, nie wiem co za problemy z parkowaniem, ale przy Ordona zawsze coś znajduję. Sam adres to Kasprzaka 31(cośtam), wyżej rzeczywiście nikt nie opisał, bo napisaliście, że to koleżanka Wiktorii i dla niektórych nie musi być to jasne, że to ten sam adres. Ale to ten sam adres. Jedynie do klatki ciężko trafić za pierwszym razem.

Sama Natalia - 7,5/10 - taka skromna koleżanka z pracy, której nikt by nie odmówił.

Masaż - 7/10 ale wyłącznie dlatego, że był moim zdaniem za mocny, wiem, mogłem się odezwać, ale nie chciałem :)

Erotyka - 7/10 ale to chyba, przez skromność Natalii - mogłaby dołożyć więcej ognia, ale i tak uważam, że jest ok.

FJ - nie moje klimaty, nie wiem

HJ - bezapelacyjnie 8/10 :)

Lokal to 7/10.

Trochę rozjechałem się z jej scenariuszem (tak mi się wydaje), ale wyszło tak jak chciałem i jestem zadowolony.

Szanujcie tą dziewczynę, obie (wraz z Wiktorią) to dla mnie na tą chwilę bardzo dobry punkt na mapie stolicy.

Żeby nie było tak pięknie - jeżeli ktoś umie czytać ze zrozumieniem - jedyne co mi nie pasowało, to, że lubię inne cukierki :)

Wspomniane oferty

Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
brązowe

Oczy:
zielone

Wzrost:
167 cm

Biust:
7

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
150 zł

Użytkownik 5891liamg edytował ten post 29 listopad 2017 - 13:58

bosss4365

bosss4365

Praktykant

• +users
  • 16 postów

tel. 725-543-083

Byłem i ja i powiem tak bardzo miłe dziewczyny.

atmosfera 10/10

uroda 10/10

masaż tu niestety za krótko tak jak ustaliliśmy bo nie było czasu tego dnia 7,5/10 (za erotykę bo tak to nie było by oceny)

masaż 30 minut to za mało by oceniać obiektywnie 

czy polecam TAK jak zawitam do stolicy może będę miał więcej szczęścia

Wspomniane oferty

Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
brązowe

Oczy:
zielone

Wzrost:
167 cm

Biust:
7

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
150 zł

Starszak

Starszak

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Witam Szwagrów. Dla zwolenników konkretów, bardzo udane spotkanie. Do powrotu.
Dla zainteredowanych szczegółami, kilka zdań poniżej.

Ustawka i lokalizacja 9/10. Ja miałem trochę kłopotów z dodzwonieniem się. Udało się za 4-5 razem. Z kolei z parkowaniem nie było żadnych problemów. Pewnie jedno i drugie to kwestia farta.
Lokal 7/10. Opisywany wielokrotnie powyżej i w wątku Viktorii. Ja dodam, że jestem przyzwyczajony do wyższego standardu w miejscu, które odwiedzam często. Tutaj, o klasę niżej
Bohaterka. Obiektywnie ładna i zgrabna dziewczyna. Mnie akurat nie zachwyciła, ale zadowolym się nie dziwię. Ocenę podnosi to, że jest uśmiechnięta i sympatyczna. Ciało w trakcie masażu, szczególnie części erotycznej, jest fajnym dopełnieniem działalności manualnej.
Akcja. Masaż część wstępna - daleko do profesjonalizmu, ale ok - 6/10. Część erotyczna - znacznie lepiej, z wyczuciem i fajnymi, rajcującymi widokami 9/10.
Dla mnie dobry punkt na liście rezerwowej

Użytkownik Starszak edytował ten post 06 grudzień 2017 - 23:29

kipa

kipa

Świeżak

• user
  • 3 postów

Witam szwagrów.

Raz na jakiś czas mam ochotę na masaż i tak też było dnia dzisiejszego. Zachęcony opiniami udałem się do Natalii co prawda nie na mokotowie ale na woli. Ustawka bez problemowa jednakże z dotarciem już gorzej. Niestety nie jestem z Warszawy więc trochę pobłądziłem. Dokładając korki na mieście w godzinach popołudniowych zaliczyłem porządne spóźnienie o którym informowałem telefonicznie przed spotkaniem. Wszedłem spóźniony, otrzymałem ręcznik i udałem się do łazienki. Po powrocie od razu pozostałym zaproszony na materac.  Masaż pleców odbywał się dosyć energicznie co mi odpowiadało. Na duży minus brak zahaczania o okolice. Już po kilku minutach dało się wyczuć, że Panna bardzo się spieszy. Po przewrocie na plecy praktycznie w trybie ekspresowym zostałem doprowadzony do finału. Niestety na drugi finał nie miałem co liczyć. Od razu zostałem zaproszony pod prysznic słowami w  stylu "za spóźnienie się płaci". Po wejściu do łazienki i spojrzeniu na zegarek okazało się że masaż łącznie z prysznicem trwał 30 minut.  Panna nic nie wspominała na początku że nie będzie pełnej godziny.  Przy opuszczaniu mieszkania tak bardzo się oburzyła jak zamiast za godzinę zapłaciłem za tyle ile faktycznie trwał masaż(pół godziny), ze aż zawezwała koleżankę na pomoc. Na szczęście koleżanka była normalna i mnie wypuściła.

Rozumiem, że się spóźniłem ale jeśli Panna byłaby uczciwa to od razu po wejściu powiedziałaby ze ma pół godziny i że będę musiał zapłacić za godzinę. Niestety nie zamierzam płacić za szybki 25 minutowy masaż jak za godzinę. Frajerów niech szuka gdzie indziej.

Ustawka i lokalizacja 9/10. Nie wiem jak z parkowaniem bo jechałem komunikacją miejską.

Lokal 7/10 Bywało dużo lepiej ale źle nie jest

Natalia 7/10 Fajna zgrabna

masaż 4/10  Panna bardzo się spieszyła

Erotyka 4/10 brakowało zahaczania o okolice.

Ja nie wrócę :)

Pablito16

Pablito16

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Witam.

Natalię odwiedziłem kilka miesięcy temu i napisałem o niej opinię w poniższym wątku jeszcze przed powstaniem tego wątku:

http://www.garsonier...ia-725-543-083/

połaczyłem tematy

Bardzo zdziwiły mnie pozytywne opinie kolegów na jej temat. Ok, panna jest całkiem ładna, ale atmosfera u mnie była bardzo chłodna, a "masaż" miejsc intymnych najgorszy jaki kiedykolwiek miałem. W dodatku sam początek był niefajny - po wyjściu spod prysznica musiałem sam w pokoju czekać na nią z 10 minut, chociaż widziała jak wychodziłem z łazienki.

Byłem też kiedyś u Wiktorii.Dziewczyna nie jest  moim typie, ale z nią było bardzo miło i przyjemnie.

PS. Zdjęcia powyżej nie są Natalii, tylko dziewczyny, która tam kiedyś pracowała i miała ten sam nr telefonu. Natalia chyba w ogóle nie ma anonsów na odlotach, ogłasza się na oglaszamy24.pl. Po co więc wklejać inne zdjęcia, w których zgadza się tylko nr telefonu i wprowadzać użytkowników w błąd?

Wspomniane oferty

Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
brązowe

Oczy:
zielone

Wzrost:
167 cm

Biust:
7

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
150 zł

Użytkownik marco111 edytował ten post wczoraj, 16:32

janpalony28

janpalony28

Świeżak

• user
  • 2 postów
Byłem ostatnio i wszystko ok :) mieszkanie przy Kasprzaka 31B, od tego tygodnia ponoć przeprowadzka na.. Żniwną?

To nie jest opinia. 10% i 10 dni

Użytkownik xcobra edytował ten post dziś, 00:48

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych