Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Lena vel Słodka Nimfomanka 726-309-755

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

MACHO87

MACHO87

Świeżak

• user
  • 6 postów
Numer telefonu: 726 309 755

Czy ktoś jest w stanie umówić mnie z Tą dziewczyną?
Laska umawia się tylko z facetami, z którymi się już widywała. Chciałbym się dostać pierwszy raz.

Kto pomoże?

R E K L A M A

kooondorr
Re: Lena vel Słodka Nimfomanka 726-309-755

kooondorr

Praktykant

• +users
  • 16 postów

skoro laska się umawia z tymi co już u niej byli to po co cały czas szuka klientów na roksie? coś tu facet pierdzisz robisz jej i sobie reklamę bo pewnie ruch jej zmalał przy takiej stawce i takim przebiegu jak ona ma, czas już zejść z takiej stawki a jak nie i jak piszesz ma swoich sponsorów  to dlaczego cały czas szuka nowych klientów na roksie? a po za tym jak jest nimfomanką to powinna non stop mieć ochotę na seks z przygodnie poznanymi facetami a nie robić to tylko ze stałymi, nimfomanki mają to do siebie, że lubią świeże mięsko no ale trzeba narobić znowu szumu koło laski, że tak rozrywana jest hehehehe. Niby garso jest takie nieszumne ale jak interes spada to trzeba tutaj coś skrobnąć, żeby ludzie przypomnieli sobie o niej hehehe. 

gebelss

gebelss

Bywalec

• +users
  • 117 postów

Jak byś chodził @kooondorr to byś wiedział że ma ruch w interesie i nie pisał niepotrzebnych komentarzy bez sensu . 

kooondorr

kooondorr

Praktykant

• +users
  • 16 postów

jakby miała interes to byście nie nagrywali jej klientów przez garso. Jak zwykle odpowiadają ci którzy rzekomo są jej klientami, dziwnym trafem są te same nicki, pewnie laska wam się wypłakuje jak to ma ciężko na rynku i udajecie jej ,,obrońców'', że ma problemy zdrowotne, że chce z tym skończyć ale potrzebuje kasy etc. Nie ma to jak łapać na litość. Byłem ja u niej i mój znajomy i wiemy jak się ona zachowuje, dziwne, że jak napisze się o niej inaczej jak same zachwyty to zaraz odzywają się ci sami jaka to ona nie jest naj i super nie przyjmujecie do wiadomości, że inni mają inne zdanie o niej i na siłę nabijacie jej posty. A po za tym jak ma taki ruch to po ciula ogłasza się na roksie, skoro przedmówca twierdzi, że umawia się tylko z tymi co u niej byli to po co szuka innych albo szukacie? A i jeszcze jedna kwestia rzekomo jej biseksualności jak znajomy chciał umówić się z nią i ze swoją dziewczyną na takie zabawy to stwierdziła, że to tylko taka reklama i że ona nie umawia się z parami. Sytuacja miała miejsce rok temu, znajomy umówił się z nią na mieszkaniu i tam padła taka propozycja nie przez sms-y, najwyraźniej dziewczyna boi się konkurencji.

avent333

avent333

Bywalec

• +users
  • 178 postów
Koondor konkurencja jesteś ty, po twoich wpisach wnioskuję że jesteś zakompleksiona laska podszywająca się pod klienta i wypisujesz tu farmazony jeśli natomiast jesteś facetem, to musisz mieć nieźle z deklem skoro dziwki traktują cię jak śmiecia. My czasem celowo takich cweli jak ty , traktujemy jak gówno . Żebyś przepadkiem znów nie zawitał w nasze progi. To nie nasza wina że jesteś nieudacznikiem i traktujemy cię zgodnie z tym jak na to zasługujesz. Przestań chodzić na dziwki bo każda cię będzie traktować jak frajera, bo nim jesteś.

kooondorr

kooondorr

Praktykant

• +users
  • 16 postów

z twojej wypowiedzi wynika jak jesteś płytką kobietą skoro klienta traktujesz jak gówno bo twoim zdaniem tylko nieudacznicy do takich dziwek chodzą, cytuję ciebie bo ja nie traktuj kobiet pracujących w tej branży jak szmaty ale jak kogoś do kogo idę skorzystać z usługi, którą Diva oferuje i takowej oczekuję a nie ściemnianie, cwaniakowanie uważanie że jestem śmieciem, frajerem bo płacę za seks i że trzeba mnie wydoić jak krowę, co bardzo często się zdarza nie mam tu na myśli tylko siebie ale i innych facetów, którzy pojechali na spotkanie a zostali potraktowani jak to ty wyżej napisałaś jak frajer, który chodzi na ,,dziwki'' bo nie ma innego wyjścia a tak na marginesie gdyby nie tacy ,,frajerzy'' to ty nie miałabyś za co żyć bo dupska nie chce ci się ruszyć do pracy chociażby w markecie bo jesteś tak piękna, że swoje walory postanowiłaś sprzedawać a raczej wnioskując z twojej wypowiedzi ,,doić'' naiwniaków. Wkurza was to, że są tacy którzy jasno piszą i pokazują jakie są cwaniary w tym biznesie, jak mają odwagę napisać, że jedna dziewczyna działa na 10 ogłoszeniach licząc na to, że klient jej nie rozpozna a jak ma odwagę takiej pani powiedzieć, że jest ściemniarą to usuwa ogłoszenia, zmienia numer, farbuje włosy itd ale cały czas chce istnieć na rynku i niestety cały czas z takim samym podejściem do klienta, zamiast mieć na tyle przyzwoitości, żeby zmienić swoje podejście do nas, którzy was odwiedzają bo nie każdy z nas traktuje was jak śmiecia, ale podchodzi do was z szacunkiem ale mimo to wy nie wszystkie na szczęście bo są na rynku naprawdę bardzo fajne Divy ale ja skupię się na takiej jak ty, która nazywa siebie dziwką ma coś z psychiką ponieważ takie jak ty mają poczucie wykorzystania przez facet bo odpowiedział na twoje ogłoszenie i dał ci swój interes do buzi bo takową usługę wykonujesz no ale w twoim mniemaniu potraktowałem ciebie brzydko bo dałem ci do buzi, to taki prosty przykład jak takie jak ty myślą psychicznie, jak macie chore podejście do usługi jaką wykonujecie, same na to się zdecydowałyście a nas facetów oskarżacie o to, że dajemy wam interes do buzi i opowiadacie jak to nie potrafimy was szanować. U niektórych pań pracujących w tej branży można odnieść wrażenie, że powinniśmy grzecznie takiej pani zapłacić i najlepiej tylko zrobić sobie rączką i to jak najszybciej, popatrzeć na Divę a na koniec jeszcze pięknie podziękować, że łaskawie nas pani przyjęła i uraczyła swoimi wdziękami na odległość. Takie jest myślenie co niektórych pań pracujących w tej branży a jak zaczynamy domagać się tego co oferujesz w swojej usłudze to nazywacie nas zwyrodnialcami, zboczeńcami, kurwiarzami etc. Boli was, że mamy gdzie dzielić się swoimi spostrzeżeniami i że oczekujemy uczciwości bo wbrew pozorom bycie prostytutką nie daje przyzwolenia żadnej z was bycia nieuczciwą. Bywacie na tyle bezczelne, że bierzecie pieniądze i straszycie nas swoimi alfami, odgrywacie jakieś przedstawienia, żeby tylko nas zniechęcić do uprawiania z wami seksu, wymyślacie jakieś bóle zęba, jak boli cię coś to po prost nie pracuj, jasne tak? jak masz dzieci to siedź z nimi a nie uraczasz mnie opowiastką o tym jak masz ciężko bo masz dziecko, czy kasjerka czy pani w urzędzie uracza mnie opowiastką o swoich osobistych sprawach w takcie wykonywania swoich obowiązków? skupia się na swojej pracy a co niektóre z was obarczają nas klientów tym jak macie przejebane w życiu, rozumie że nie macie lekko ale w końcu to jest WASZA PRACA więc WYKONUJCIE JĄ RZETELNIE I UCZCIWIE. To taki apel nas klientów do was bo my też chcemy być traktowani z szacunkiem. I jeszcze jedna prośba przestań myśleć o sobie jak o dziwce ale jak o osobie, która zdecydowała się na wykonywanie takiej usługi a nie innej i że jesteś prostytutką znającą się na swojej robocie. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę ci fajnych relacji z nami klientami.

Bigger_dick

Bigger_dick

Bywalec

• +users
  • 144 postów

Tego, że ktoś napisze tutaj że Lenie nagrywają klientów koledzy z Garso, bo jej interes nie idzie, to nawet ja się nie spodziewałem.

Łapy opadają.

mateosl

mateosl

Praktykant

• +users
  • 16 postów
Wracając do tematu. Pomimo kilku wizyt w tym roku chyba nie trafiłem do jej listy stałych klientów.

avent333

avent333

Bywalec

• +users
  • 178 postów
Nawet nie chce mi się czytać twoich pierdół Powtórzę raz jeszcze. Nie wszystkich klientów traktujemy tak jak ciebie. Są klienci na których nam zależy i jesteśmy kochane. Są natomiast takie barany upośledzone jak ty, których z premedytacją traktujemy jak gówno , żeby zniechęcić do ponownego odwiedzenia nas. Nawet gdybyś zapłacił 3 razy więcej , takie nieudacznicy jak ty nie mają wstępu poraz 2. Nie wrzucaj mi tu wszystkich fajnych klientów do jednego wora. Pisze ,odpowiadam dla czego ty jesteś traktowany jak gówno. Bo jesteś nie wychowany, brak ci klasy, zarozumiały, arogancki, bezczelny. Żegnam . Bez odbioru wieczny kawalerze w okularkach.

kooondorr

kooondorr

Praktykant

• +users
  • 16 postów

brak kultury to tobie brakuje i faktycznie nie ma sensu ci niczego tłumaczyć bo jesteś płytka jak...napewno sama znajdziesz odpowiednie słowo określające ciebie. Jak to napisałaś ,,bez odbioru'' bo z nim masz problem jak z samą sobą. Panowie którzy są bystrzy mają teraz przykład jak nas traktują panie które dzięki nam zarabiają, oczywiście nie wszystkie panie, tu mamy przykład starszej pani, która już ma takie nawyki, że aż strach trafić do takiej cytat; dziwki. Oby młody narybek nie był ,,edukowany'' przez takie wprowadzające w ten biznes ,,dziwki', również żegnam starszą Divę.

prozac

prozac

Expert

• Moderator
  • 2172 postów

skończyliście?

to każde po 10% i urlopik za te przepychanki.

jak coś komuś nie pasuje to zamiast tego jest guzik "zgłoś"

Użytkownik prozac edytował ten post 11 październik 2017 - 18:13

MACHO87

MACHO87

Świeżak

• user
  • 6 postów

kurde nie sądziłęm, że tak można odebrać tego posta.

Kolega nie pomyslał może, że komus zależy na tym żeby sie umówić z tą dziewczyną? 

todzik

todzik

Praktykant

• +users
  • 17 postów
Myślę że należy ten temat zamknąć bo nic już nie wnosi do tego jak się umówić z "LENĄ" 
Owszem udało mi się parę razy spotkać z LENĄ i ja uważam ją za swoje TOP3.
Przychodzisz do takiej panny w wiadomych celach i takie cele otrzymujesz – każdy z Nas ma swoje fantazje!!!. Jednak kultura musi być jakaś zachowana a że jakiś % ludzi go nie ma no to trudno ale nie znaczy to że za kasę można kogoś zgnoić.
Sama LENA ma swoje podejście do klienta i gdybym miał więcej kasy to częściej bym u niej bywał lecz nie każdy ma tak gruby portfel ja Kulczyk. Można jedynie powiedzieć że TRZEBA ŻAŁOWAĆ spotkań z taką kobietą. Lenka ma podejście do klienta takie jakie winno być. Z szacunkiem i dobrocią rozpoczyna spotkanie które obecnie na górze zmienia się w coś zupełnie innego, a że LENKA woli się spotykać z takim ludźmi którzy u niej byli to sam sobie odpowiedziałeś. Raczej nie spotyka się ona z 12-chłopa każdego dnia jak to można przeczytać na tym forum u innych panienek- mijasz się w drzwiach z następnym.
Można jedynie powiedzieć że buc bucem będzie i lepiej poszukać innej panny a jest ich wiele w tej profesji niż dywagować nad tym jednym przypadkiem. Nie spodobała się komuś to trudno ( mi się nie podobają panny przy kości i z wielkimi zwisającym cyckami oraz charakterze "płać i spadaj")

BARDZO PROSZĘ JESZCZE RAZ O ZAMKNIĘCIE TEGO TEMATU

+10/10 dla Ciebie 

a skoro byłeś to ja się pytam gdzie recenzja?

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 12 październik 2017 - 16:21

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych