Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Cipka z kolczykiem Ostrów-Mazowiecka 507-541-365Pani na szybka akcje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

POMOWIAK

POMOWIAK

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Numer telefonu: 507-541-365

Mając trochę wolnego postanowiłem odwiedzić okoliczne Divy.Wybór mały wypadło na owoą paniahttps://www.roksa.pl...se/pokaz/422140 .Do rzeczy dwa telefony i jestem pod blokiem ulica Widnichowska.Wbijam na chate i tu zonk pani ma remont bałagan straszny. Co do wyglądu niska przy kośći pani foto mysle autentyczne.Rozliczenie przed 100 zł zmienia właściciela niestety miaął byc godzinka ale pani zmęczona godziny poranne zaznaczam.Przejdźmy do meritum.Akcja pani wchodzi w reczniku nie jak obiecała w sukience i szpilkach dobra ciśnienie jest jedziemy dalej.Nagle słyszę meski gruby głos wtf alf w drugim pokoju?

Akcja francja kalosz na małego i tu dośc dobrze głęboko i bez ząbków pani sie stara.Akcja właściwa znów zonk pani twierdzi że jest przemęczona i tylko misjonarz wchodzi w grę no żesz w mordę.Dobra jadę dalej seks pani rozkłada nogi zamyka oczy  i to jej całe zaangażowanie ,przepraszam jest reakcja ciągłe zerkanie na zegarek.Dla mnie pani w stylu rób swoje i spadaj.Może ktoś trafił na lepszy dzień tej pani.

Ocena:

-kontakt 10/10

-pani 8/10 zdjecia dobrze odzwierciedlają wygląd

-oral 8/10 dałbym więcej bez gumki

-seks 3/10 na szybkie odprężenie tak

Jak dla mnie pani na szybkie zrzucenie balastu.W mieszkaniu często są przelotem inne Divy

Użytkownik marco111 edytował ten post 08 październik 2017 - 20:27
poprawiłem błąd w cenie

R E K L A M A

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych