Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Piękna Kasia masaż 507-528-329ul. Działyńskich

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

qyt

qyt

Świeżak

• user
  • 4 postów

Odwiedziłem Kasie i ja.  Był to mój pierwszy tego typu masaż i muszę przyznać, że zrobił na mnie wrażenie. 
Potwierdzam słowa poprzedników, więc nie będę pisał co i jak.

Lokal: 9/10

Kasia: 8,5/10

Masaż: 9/10

Nuru: 9/10

Zakończenie: 10/10

Atmosfera: 8/10

Polecam, z pewnością wrócę na kolejny masaż.

R E K L A M A

jantolkien
Re: Piękna Kasia masaż 507-528-329

jantolkien

Promotor/Kłamca

• PersonaNonGrata
  • 6 postów

Byłem u Kasi kilka razy , chyba 4 albo 5.

W tym salonie masażu strefa relaks byłem z 10 razy bo mam blisko .

Potem opisze wszystkie  , gdzie byłem , ale teraz  o Kasi .

To bardzo ładna dziewczyna ,  która się bardzo stara i robi bardzo dobry masaż ciałem , masuje cyckami (małe ale ładne ) i dupcią zgrabniutką . Masaż robi w ładnym lokalu z kominkiem , jesteśmy sami .

Bardzo ładnie pachnie . Chyba najlepsza diva w Poznaniu w masażach .

Ale nie zawsze jest tak pięknie  .

Pierszy raz  dzwonie na masaż do Kasi , ustawka standard  na 2 telefony , wchodzę na pokój -czesc , czesc - co ty ? nie ukrainka ?

Nie , polka . Jak to ? A jak masz na imię ? Joko .

No więc umówiłem się do Kasi , trafiłem do jakiegoś paszczura ,którego  bym kijem nie ruszył.

Potem było ok.

Dzisiaj dzwonie - umówiony już  wczoraj . Oj Kasi nie ma , może ktoś inny ?

Rezygnuje . Za chwile telefon - jednak Kasia  jest , to zapraszam .

Cyferki

umówienie 0/10 bo wysyłajom do kogoś innego

lokal 8/10

diva 9/10 śliczna ale małe cycki

masaż 10/10

końcówka 9/10

Ogółem Kasia jedyna warta uwagi dziewczyna w tym salonie , co potrafi masować

bobmarcin

bobmarcin

Praktykant

• +users
  • 22 postów

Witam Szwagrów, nadrabiam zaległości :)

Umówienie 10/10 - przez telefonistkę (większa agencja), co w tym wypadku jest dla mnie na duży plus - zawsze ktoś odbierze, można umówić się na konkretną godzinę z wyprzedzeniem.

Parking 3/10- ciężko z wolnymi miejscami w godzinach szczytu, miejscówka koło urzędu

Wejście 5/10 - wchodzimy do bramy w starej kamienicy i kierujemy się do oficyny, kręci się trochę osób, jest się na widoku w obrębie podwórka. Jak dla mnie trochę słabo, sąsiednie lokale raczej wiedzą co się tam dzieje.

Lokal 5/10 - przerobiony z jakiegoś biura w oficynie, łazienka nie jest najwyższych lotów, ale z drugiej strony niczego nie brakuje. Kominek jest, mata jest, odpowiednie zaciemnienie. 

Czystość - 10/10, nie ma się do czego przyczepić.

Kasia - bardzo ładna dziewczyna ze wschodnim akcentem, uroda też zdradza jej pochodzenie, ale na pewno w samych pozytywach. Zdjęcia na Roksie w 100% prawdziwe. Kontakt bardzo przyjemny z lekkim dystansem, pełen profesjonalizm. Piersi na pewno nie są małe, miseczka C - idealne kształtem, piękne i młode :) Reszta też bardzo zachęcająca. Pomimo, że uroda Kasi nie jest w moim typie, to i tak uważam Bohaterkę tematu za piękność :) Cyferek nie podaje celowo!

Masaż (część tradycyjna) - 10/10 - na pewno jest po jakiś kursach, masuje bardzo dobrze, ma doświadczenie.

Masaż (część erotyczna) - 10/10 - generalnie poezja, dla mnie nr 1 - ponad standard mamy masowanie i ocieranie się muszelką o wszystko, nawet o Wacka (ale z zachowaniem bezpiecznej odległości od żołędzia), masaż pośladkami, bliskość pięknego ciała Kasi i wspaniałe zakończenie. Kasia na mnie usiadła i markowała powolne ujeżdżanie pomagając sobie ręką.....  zakończenie w kilka sekund murowane :) 

Na pewno wrócę nie raz :)

Miłego wieczoru dla Wszystkich :)  

Wicek82

Wicek82

Otrzaskany

• +users
  • 56 postów

Słuchajcie, ABSOLUTNA REWELACJA, objawienie, mój nowy nr 1 (sorry Mila - chociaż obiecuję, że i Ciebie nie będę zaniedbywał).

Ustawka - na dwa telefony, przez telefonistkę. Kiedy zadzwoniłem pierwszym razem, Kasia miała być niedostępna już tego dnia. Nauczony doświadczeniem dzwonię kilka godzin później jeszcze raz, okazuje się, że coś się zwolniło w międzyczasie. Biorę.

Lokum - Nie wiem jak z parkowaniem, tramwajem przyjechałem, ale ogólnie wygląda sprawa kiepsko. Ścisłe centrum miasta, trochę w podwórzu, niewielki lokal (pewnie dawna agencja ubezpieczeniowa czy biuro rachunkowe). Nie chcę tego oceniać, nie bolało mnie tam specjalnie nic, a jeżeli ktoś przychodzi wybrzydzać w rodzaju podłogi, kafelkach na ścianie czy ilości żeli, to niech idzie do jakiejś inspekcji budowlanej czy innego sanepidu, ja przychodze w innych celach. Moim zdaniem - bardzo dobrze. Zaskoczeniem było dla mnie to, że dostaje się w prezencie nowiutką, zafoliowaną gąbkę.

Dziewczyna sama w sobie wybitnie urocza nie jest (ładna, ale bez przesady), za to bardzo sympatyczna. Wschodni akcent dodaje jej uroku, obcisła sukienka - seksowności.

Za akcja - hmmm... jakem żyw, czegoś takiego nie przeżyłem. Masażersko nie znam się (chociaż w porównaniu do większości dziewczyn ma kilka dodatkowych ekstra sztuczek w paluszkach), za to erotycznie. OGIEŃ, absolutny ogień. Wije się piersiczkami, mokrą cipuszką, daje się pieścić wszędzie (palcowania nie próbowałem), zaś samo zakończenie hmmm... nie wiem jak to robi dokładnie, ale bierze Wacława w dłoń, ale rusza się w taki sposób, że symuluje stosunek. Tylko gej by nie doszedł (a niejeden po spotkaniu z Kasią może i by się z gejowania wyleczył).

Bez cyferek, nie ma sensu, wszystko na najwyższym poziomie. Będę wracał często i gęsto.

Użytkownik Wicek82 edytował ten post 19 maj 2018 - 20:57

lechpoznan

lechpoznan

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Hej szwagry.
Skuszony waszymi opiniami,postanowilem odwiedzić Kasię.Ustawka na dwa telefony.Lokal na działyńskich czysty ,pachnący,obok tego w którym przyjmuje Zuza,którą ostatnio odwiedziłem.Drzwi otwarła mi piękna Kasia..jej widok zwalił mnie z nóg,poprostu bogini.Masaż fachowy i zmysłowy,jakich mało.Panna jest profesjonalistką w tym co robi.gorąco polecam
Lokal8/10
Nastroj10/10
Panna10/10
Masaż...hmm tu zabrakło skali...

kolano25

kolano25

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Witam.Byłem kilka dni temu u Kasi.Przyjmuje na działyńskich.

Dziewczyna super,ale co kto lubi-mi pasuje.

Uroda bardziej wschodnia,czuć młodość i zaangażowanie.

Nuru ok,fajne zakończnie.

Lokal    8

Masaż  9

Panaa  9

Finał    9

Ogólnie można polecić z czystym sumieniem.

lechpoznan

lechpoznan

Praktykant

• +users
  • 11 postów
I ja ponownie odwiedziłem Kasię.lokal juz wielokrotnie opisywany,nic dodać nic ująć.Za to Kasia. .marzenie.Ilekolwiek by ją wychwalano,nigdy tych pochwał nie będzie za dużo.
Lokal9/10
Atmosfera10/10
Masaż10/10
Jedyny minus,spore oblężenie i ciężko się dopchać do Kasi

patrykdziki

patrykdziki

Praktykant

• +users
  • 19 postów
Zachęcony opiniami wybrałem się na masaż, umawiajac się dwa dni wcześniej. Przez brak wolnych terminow .
Na miejscu otworzyła mi drzwi blondynka . Przez chwilę zastanawiałem się czy to Kasia iż nr telefonu jest inny w ogłoszeniu niż podany tutaj oraz kolor włosów inny niż na zdjęciach .
Powiedziałem, że chciałem do Kasi na co ona odpowiedziała, że jest Kasia sympatycznie uśmiechając się i opowiadając z wschodnim akcentem o zmianie koloru .
włosów .

Po prysznicu na materac . Po 30 minutach jej masażu, podziwiania jej wdziekow w lustrze , byłem już pewny , że to ta panna opisywana przez szwagrow.
Masaż rewelacyjny , można ją również masować, dotykać piękny biust i pośladki, zakończenie wspaniałe bez pośpiechu jak by ujezdzala mnie trzymając go w ręce .

Sama dziewczyna dla mnie śliczna, wspaniałe ciało i bardzo życzliwa, uśmiechnięta- nie znam drugiej takiej .

Dla mnie pod każdym względem nr 1 !
Napewno będę wracać i ją polecać

https://www.roksa.pl...se/pokaz/551194
https://www.roksa.pl...se/pokaz/551580

kilo82

kilo82

Świeżak

• user
  • 8 postów

Druga wizyta u Kasi i po moich drobnych zastrzeżeniach po pierwszych odwiedzinach nie pozostał ślad :)

Tym razem już w ogóle nie miałem wrażenia, że jest za szybko - było powoli i zmysłowo.

Kasia naprawdę zna się na masażu, a do tego jest przesympatyczną, uśmiechnięta osobą, trudno się z nią rozstać po wszystkim ;)

Tak jak większość kolegów, którzy ją odwiedzili, też będę wracał, i to chyba dosyć często...

Jankers

Jankers

Praktykant

• +users
  • 14 postów
Bylem, mnie juz masaze coraz mniej jaraja. Fajna dziewczyna, stara sie, tylek szczuply fajny. Caloksztalt 8 na 10.

ero321123

ero321123

Świeżak

• user
  • 4 postów

Gol na wyjeździe liczy się podwójnie. Z racji tego, że szwagrowie zachwalali a mnie doskwierał ból łydek postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym:)

Spotkanie z "Kasią" udało się umówić z samego rana jeszcze na ten sam dzień. Spotkanie umawia sekretarka:)

Standardowo ustawka na 2 telefony. Na miejscu okazuje się, że lokal do którego zmierzam znajduje się w podwórzu mimo, że domofon jest od razu przy pierwszej klatce (sekretarka mogłaby o tym napomknąć bo robię z siebie debila stojąc przy domofonie).

Drzwi otwiera sympatyczna brunetka. Tutaj to kwestia gustu - ja wolę nieco bardziej szczupłe i wyższe. Ale na pewno nie pogardziłbym spotkawszy ją "na mieście" :)

Lokal bardzo miły może trochę poza łazienką - jest tam prysznic pod którym nie ma nawet nic na ścianie na co można by odstawić żel. Ręczniki też wyglądają tak jakby kiedyś były białe ale obecnie nie są.

Po wyjściu już wszystko przebiega idealnie :) Propozycja napicia się czegoś zostaje przeze mnie odrzucona więc Kasia od razu przejmuje inicjatywę i prosi bym położył się na macie. Dalej nie będę opisywał bo to po prostu coś co każdy dorosły mężczyzna powinien choć raz zaznać w swoim życiu :) Panna albo kocha to co robi albo ma profesurę z tego jak uszczęśliwić mężczyznę. Z racji tego, że jestem na wyjeździe na pewno jeszcze raz odwiedzę.

I tym miłym akcentem przejdę do moich subiektywnych ocen:

Lokal: 8/10 (punkty odjęte za łazienkę)

Kasia: 8/10

Masaż: 9/10

Zakończenie: 10/10

Atmosfera: 8/10 (Panna słabo jeszcze gaworzy po Polsku dlatego w bardziej złożone polemiki lepiej się nie wdawać).

on54_69

on54_69

Bywalec

• +users
  • 169 postów

Witam, regularnie korzystam ze strefy, zawsze pełen profesjonalizm, a masażystki uśmiechnięte i pełne życia. Tutaj jak się leży na macie, to się nie zastanawiasz czy możesz chwycić za przysłowiową stopę czy nie bo nie wiesz jaki pakiet wykupiłeś, czy pro czy delux. 

Ale do początku. 

Kontakt - wzorowy, telefonistka sympatyczna. Szybka konkretna rozmowa. Umie doradzić i zaproponować jak akurat panna którą chcieliśmy jest zajęta. 

Między innymi tak zwiedziłem prawie całą strefę. 

Loka - i tutaj jak dla mnie jest dramat. Wejście do lokalu przez podwórko gdzie albo siedzą na ławkach stare baby albo tak zwane madki z brajankami. 

Natomiast po wejściu do środa, zapomina się o tych niedogodnościach. Kasia, miła, sympatyczna i uśmiechnięta. Zaprasza po prysznic. 

Łazienka - mała. Ale wystarcza. Jedyny minus to prysznic, gdzie słuchawki nie ma gdzie zawiesić albo gąbki odłożyć. Ręcznik, suchy i czysty. 

Przejście na matę :) to jest poezja. Kasia jest młoda i piękna, lubię taki typ urody. Piersi duże, sterczące i naturalne. Skóra aksamitna, pupa taką jaką lubię, czyli okrągła i jędrna. 

Masaż - poprosiłem o mocny :) i się nie zawiodłem. Tak to powinno wyglądać. Dodatkowo Panna robi to z pełnym zaangażowaniem, jest bardzo uprzejma i miła :) problemy językowe są nie istotne. 

Zakończenie - dla mnie bardzo miłe i byłem zaskoczony umiejętnościami. Połączenie Rity i Zuzi  

Podsumowanie. Warto iść do Kasi. Jest młoda, ładna, sympatyczna i jak będzie trzymać Ci kutasa w rękach to zobaczysz uśmiech na twarzy, jej i swój w lustrze. 

chang

chang

Świeżak

• user
  • 9 postów

Witam 

Krótko mówiąc REWELACJA  :opsa: 

Lokal 9/10 - maly pokój i mala łazienaka , materac na podlodze przykryty jednorazowka , obok stoi imitacja kominka (nastrój) i lustra z boku i z przodu , muzyka z JBL , lazoenak czysta , recznik pachnacy 

Kasia - 20/10 - poza skala ( szkoda tylko , ze nie mozna wiecej) piekna twarz , piekne cialo a przede wszystkim dla mnie super sexy !

Masaż - 10/10 w kategori masaży erotycznych a kategori profesjopnalnych to 7/10

Zakonczenie - 9/10 ( 9 - ka tylko dlatego , ze nie mozna wiecej)- odpłynąlem w swiat erotyki i spelniania erotycznych marzen - bosko 

Najpiekniejsze bylo to , ze po spelnieniu nadal byla czula , masowała i glaskala az do wyciszenia - choc tak naprawde to jescze do teraz nie moge sie uspokoic i tylko o tym myślę.

Polecem , polecam , polecam - ale szanujcie ja  !!!1

Pozdrawiam

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych