Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Piękna Kasia masaż 507-528-329 782-135-434ul. Działyńskich

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

pbnorbert

pbnorbert

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Numer telefonu: 507-528-329

Witam szwagra, to jest mój pierwszy założony temat iż muszę się nim podzielić z wami, zawsze czytając wasze opinie korzystałem z usług.

Postanowiłem wybrać się na masaż do dziewczyny której nazwa mnie przyciągnęła piękna Kasia nuru 507-528-329 https://www.roksa.pl...se/pokaz/447357.

Ustawka - miły głos telefonistki, podane os kosmonautów , drugi telefon nr lokalu.

Spotkanie - parkuje, idę trochę poddenerwowany czy za chwilę nie będę musiał wraca, z myślą w głowie jak wygląda kobieta która otworzy mi drzwi, nazwa piękna Kasia może mieć w końcu wiele znaczeń. Dochodzę do klatki na środku cztero piętrowego bloku z lat 80. Wbijam na 2 piętro, dzwonię do drzwi i emocje niczym w randce w ciemno. Otwiera iii uffff piękna, młoda kobieta z uśmiechem na twarzy w obcislej sukience, wchodzę od razu! Krótka instrukcja gdzie jest łazienka, co po prysznicu, wręczenie ręcznika, żelu, kapci. Okej idę do łazienki, mały prysznic, umywalka, pralka czysto i zadbanie. Po wchodzę do jednego z dwóch pokoi, kładę się i czekam, pokój wystroju y w lampiony, wachlarze, duże lustra, świeczki, ledy muzyka, leżę i czekam. Wchodzi Kasia naga idealna, piękna, cudowne ciało, dotyk aż drzalem gdy mnie dotykala. Masaż super rewelacja, połączenie prawdziwego masażu z masażem erotycznym , dziewczyna ma ogromne doświadczenie w rozmasowaniu Każdego mięśnia! Naprawdę wielki szacunek, finał tylko ręczny niestety.

Ja wybrałem opcję 60m 200zl i będę wracać napewno!

Ustawka - dwa tel bez problemu 10
Lokal - czysto, wystrojony fajny 10
Miesjce - duży parking, dużo miejsca blisko centrum
Panna - dla mnie rewelacja 10
Zakończenie - tylko ręczne 8

Użytkownik prozac edytował ten post 28 wrzesień 2017 - 11:56

R E K L A M A

pdknorbert
Re: Piękna Kasia masaż 507-528-329 782-135-434

pdknorbert

Świeżak

• user
  • 5 postów
Witam potwierdzam , jestem u Kasia min dwa razy w miesiącu

https://www.roksa.pl...se/pokaz/447357
https://www.roksa.pl...se/pokaz/444465
Dziewczyna ma piękną urodę, ciało i "fach" w rękach
Pomogla mi przy bólu pleców i rwy a to rzadkość w połączeniu z nuru i pseudo masazami roksy .

Lokal -nienaganny , spełnia oczekiwania . Mogłaby być większa łazienka a tak to mi pasuje .

Masaż - można wybrać stół lub materac , i różne rodzaje od stóp , pleców po głowę . Ja lubię łączyć sportowy z nuru . Z czystym sumieniem polecam

Ustawa - dwa telefony , napewno telefonistka odbiera . Dziewczyny pracują na zmianę

Oceniając :

Lokal 9
Masaż 10
Panna 10
Finał - manualny ręczny 10

pbnorbert

pbnorbert

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Byłem w sobotę u Kasi ponownie, dziewczyna ma nowy adres,ul dzialynskich.

Ustawka dwa telefony, miejsce jest, dostałem mandat za brak biletu parkometrowego 2!

Lokal na petardzie, dziewczyna jest zupełnie sama 10!

Masaż jak pisałem wyżej dla mnie bardzo dobry 10!

erobert

erobert

Świeżak

• user
  • 7 postów
Numer telefonu: 507-528-329

dziś zawitałem u Kasi 

ustawka - dwa telefony 

lokal - w podworzu odnowionej kamienicy , dyskretny czysty, dobrze urzadzony , lazienka wypucowana . 

Panna - ze zdjec , sylwetka sportowa , wiek okolo 22 lata , bardzo mila , akcen wschodni . uroda moj typ . 

masaz - na materacu , bardzo mi sie podobal , rowna godzina . 

zakonczenie - reczne 

loka 10

Panna 9 

masaz 10 

zakonczenie 8 iz reczne 

napewno bede wracac , podoba mi sie to ze jestesmy zupelnie sami .

gazer

gazer

abstynent

• SuperMod
  • 9999 postów

https://www.roksa.pl...se/pokaz/444193

Michal84pazura

Michal84pazura

Praktykant

• +users
  • 28 postów

Odwiedziłem ostanio Kasię:

https://www.roksa.pl...se/pokaz/444193

Kontakt 10/10
Udawało mi się dodzwonić za pierwszym razem, kontakt na dwa telefony, nr mieszkania podawany jest za drugim razem.

Lokal: 7/10
Lokal w podwórzu, elektryczny kominek przed głową na macie z boku lustro podkręcające klimat, świeczki i zacinająca się muzyka jak dla mnie za głośno. Jest prysznic ale największy minus to wilgotny ręcznik.

Panna: 9/10
Młoda brunetka bardzo zgrabna i bardzo ładna, co prawda zaciągająca wschodnim akcentem ale byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zdjęcia nie oddają nawet w połowie jej urody.

Masaż: 7/10
Masaż wykonany bardzo dobrze i dokładnie. Szczegółów nie będę opisywał, ale dziewczyna musi się troszkę poprawić. Po 20min przewrotka na plecy, i po nie długim czasie zakonczenie. Było miło można dotykać tu i tam, ale po powrocie do auta patrze na bilecik parkingowy, a tam brakuje 5 min do wykupionej godziny. Tak że od momentu wyjścia z auta a zaparkowałem ulice obok do powrotu mineło 55min więc masaż trwał max 40min.
Nie wiem czy to jednorazowa wtopa bo umówiłem się na szybko i szlo wyczuć podczas rozmowy że mnie wciska w lukę godzinową, ale jak tak wszystkich traktuje to zdecydowanie do poprawy.

Zakończenie: 9/10
Panna stara się, jest miło. Po przewrotce na plecy masażystka usiadła na mnie tyłem potem przodem . Pozwala się dotykać.

Podsumowując:

Miła i ładna Panna ale czas masażu i ręczniki do zdecydowanej poprawy!!!

Użytkownik prozac edytował ten post 14 październik 2017 - 10:03

katedra

katedra

Bywalec

• +users
  • 134 postów

Była teczka tej masażystki pod tym linkiem: http://www.garsonier...az-507-528-329/

Jakaś awaria forum, że teczki aktywnych masażystek znikają???

pbnorbert

pbnorbert

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Gazer usuwa wszystkie pozytywne komentarze, poza masaze. Niby jest stałym bywalec szefowej. Dlatego co dodajemy znika.

gazer

gazer

abstynent

• SuperMod
  • 9999 postów

Ja usuwam komentarze? Ja bywam u szefowej? 
Widziałeś ją ostatnio na forum? Bo z tego co mi wiadomo została zbanowana.

Za to pójdziesz do sprawdzenia bo na 7 postów 3 są w tym temacie. 

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 4125 postów
A czy to w ogóle jest maserka ze stajni masaze.com?

dwaw

dwaw

Praktykant

• +users
  • 36 postów

Byłem i ja w czasie goscinnych występów w Poznaniu.

Umówienie - 10/10

Telefon odbiera telefonistka. Generalnie nie lubię telefonistek bo wole pogadac z dziewczyna.. czesto juz przez telefon mozna wyczuc czy bedzie dretwo czy bedzie ok. No ale plusem jest to ze telefonistka zawsze odbierze. Ta jest do bólu konkretna - ale na plus :) Umówiona godzina, prośba o potwierdzenie godzinę przed. Nie mogłem zadzwonić więc wysłałem sms z potwierdzeniem - odpisała szybko że ok. Spóźniłem się dość znacząco ale na szczęście nie było nikogo za mną w kolejce więc nie było dramatu. Jestem pod wskazanym adresem, dzwonię żeby dostać numer mieszkania, telefonistka odbiera po czym... połączenie się rozcina i dostaje sms od Play ze skonczyly mi sie srodki na karcie... nosz k**a... myslalem ze wroce do domu z niczym ale telefonistka przytomnie oddzwonila do mnie natychmiast i podala numer mieszkania. Za to wielki plus bo mogła mnie w sumie olać...

Lokal - 8/10

wejście delikatnie straszy. Stara kamienica i trzeba przejść przez troche nieciekawa "klatke" ale to raptem 20m, potem juz jest odnowiona część i tam jest bardzo ładnie. Sam lokal świeży, ładny, fajnie wyposażony. Dość minimalistyczny ale klimat jest zbudowany (lustra, świece, muzyka itp).  Absolutnie nic więcej nie trzeba. Ktoś pisał o wilgotnym ręczniku. Mój był suchy więc może kolega miał pecha albo ktoś czyta recenzje i reaguje :) Oceny 9 i 10 zostawiam dla lokali skrajnie high-end'owych. W lokalu jesteśmy sami.

Dziewczyna - 9.5/10

Absolutnie mój typ. Otwiera w szpilkach i fajnej sukience z głębokim dekoltem. Młoda brunetka, sportowa budowa ciała. Uśmiechnięta, życzliwa. W pierwszej chwili pomyslalem ze to nie jest dziewczyna ze zdjec w anonsie i ze w sumie to sie ciesze ze trafilo mi sie zastepstwo. Ale po powrocie do domu przyjrzalem sie zdjęciom i to jest ona. Poprostu te zdjęcia nie oddają jej urody. Na zdjeciach tego nie widać ale ma bardzo fajne duże piersi. Nie za duże - takie idealne do masażu nuru właśnie.

Mówi po polsku na tyle zeby zaproponowac wode, cukierka na droge i zapytac jaki chcesz masaz, ale raczej ciezko bedzie z nia pogadac o pierdolach. Jakby dalo sie z nia pogadac, posmieszkowac i powyglupiac sie to byloby 10/10. Wizualnie absolutnie nic bym nie zmieniał. Dla mnie ideał.

Masaż - 10 / 10

Wybrałem opcję 1h. To nie jest mizianie olejkiem tylko naprawde dobry masaż. Plecy, nogi, głowa, pośladki. Po 20-30min przewrotka na plecy i masaż ramion, klatki, dużo ślizgania :) Można dotykać a jest co dotykać. Nie próbowałem pchać paluchów bo uważam (może niesłusznie) że masaż to masaż i dziewczyna może sobie nie życzyć a nie chciałem zepsuć zajebistej atmosfery. Dziewczyna reaguje ślicznym uśmiechem na każdy mój sygnał że "tak jest fajnie". Super klimat, fach w rękach i bardzo miła atmosfera.

Zakończenie - 11/10

Wreszcie znalazłem to czego szukałem. Czyli zakończenie za pomocą masażu, który jest zmysłowy do samego końca i do samego końca zostaje masażem. Wcześniej próbowałem masażu kilka razy poza Polską i zawsze kończyło się to w pewnym sensie waleniem konia. Niby fajnie, ale tracił się klimat. Tutaj do samego końca mamy zmysłowy masaż i ani przez moment nie ma bezdusznego walenia byle do spustu. Po spuście masaż jeszcze trwa i jest faza "wygaszenia" w czasie której prawie odpłynąłem. BARDZO mi się podobało.

Na koniec jeszcze 2 plusy:

1. Mimo mojego spóźnienia spotkanie trwało regulaminową godzinę - za to duży szacun bo śmiało mogła skrócić spotkanie o moje spóźnienie i powiedzieć że następni czekają.

2. Zauważyłem że warto wspomnieć mimochodem o garsonierze bo sie dziewczyny bardziej starają. Tutaj zapomniałem o tym wspomnieć a zostałem potraktowany naprawde po królewsku.

Wyszła laurka ale naprawde zasłużona. Jak bede ponownie w Poznaniu to zdecydowanie wroce w to miejsce.

erobert

erobert

Świeżak

• user
  • 7 postów
https://www.roksa.pl...se/pokaz/445273
https://www.roksa.pl...se/pokaz/474103

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 4125 postów

Lara 731-143-481 to koleżanka ze spółdzielni Kasi

Mujeres

Mujeres

Bywalec

• +users
  • 194 postów

Jak ktos pisał na górze: lokalizacja ul. Działyńskich vis a vis byłego Jacka.  

Koleżanka Ukrainki Kasii czyli wielokrotnie już opisywana Lara ( jedna z wielu co uciekła od Julii z Jualia masaz -  zawsze to samo kasa i sex-  kasy bo za malo a sex, ze niby inne robia.  

http://www.garsonier...24-669-193-667/

Jeśli powiększyła ofertę o lody i sex to warto lub chociaż palce w -  jeśli nie to nie.  

Użytkownik Mujeres edytował ten post 21 listopad 2017 - 01:06

SowaCorp

SowaCorp

Stary wyjadacz

• +users
  • 287 postów

Zawitałem do Kasi - po takich recenzjach grzechem by było nie iść ;)

Rewelacja - tak w skrócie :D

Pani jak na foto, może z tym "piękna" to trochę nad wyrost, ale faktycznie całkiem ładna brunetka ze wschodu.

Lokal - mieszane uczucia, bo wejście i łazienka bieda z nędzą, ale pokój do masażu już całkiem ok i klimatyczny.

Wziąłem masaż w full opcji, czyli mix masaży 90 minut (obecnie cena 300zł) i WOW!

Początek to ok. 30-40 minut mocnego masażu klasycznego - Pani Kasia naprawdę rewelacyjnie masuje i mogłaby śmiało pracować jako fizjoterapeutka ;)

Potem rozpoczyna wplatać nieco więcej erotyki i nuru i robi się gorąco. Przewrotka na plecy i coś niesamowitego - ona w ogóle prawie nie bierze ptaka do rąk! Cały czas ociera się ciałem, cyckami, pośladkami, udami. Nie spieszy się i nie dąży do zaspokojenia klienta raz dwa i wygonienia z pokoju. Przy takim podnieceniu nie trudno o orgazm i kiedy doszedłem... wytarła mnie i kontynuowała masaż i pieszczoty, postawiła mnie na baczność poraz drugi i doszedłem ponownie jakieś 10-15 minut później. Coś pięknego ;)

Można dotykać tu i tam, nie jestem nachalny bo wczułem się w klimat, ale bez problemu mogłem ją całować delikatnie po ciele czy pieścić cipkę (bez jakiejś chamskiej palcówki :P).

Dobrze wydane pieniądze i zdecydowanie jedna z najlepszych masażystek jakie odwiedziłem kiedykolwiek.

Lokal: 6/10

Kasia: 7,5/10

Masaż: 9/10

Nuru: 9/10

Zakończenie: 10/10

Atmosfera: 8/10 (trochę dystans było czuć, ale pewnie kilka wizyt i jak się lepiej poznamy to będzie jak z koleżanką ;)).

Kokaina123

Kokaina123

Praktykant

• +users
  • 19 postów

W tygodniu postanowiłem odwiedzić Kasię, a raczej postanowiłem odwiedzić jakąś Dive, ale ze względu, że do żadnej nie udało mi się dodzwonić zdecydowałem się na Masaż u Kasi. Podchodziłem dość z dystansem do takiego masażu bo miałem duże ciśnienie na sex. 

Zadzwoniłem telefon odbiera telefonistka więc z dodzwonieniem się nie ma problemu umówiłem się na 16.00 dzwoniąc o 15.15 więc spoko. Dojazd trochę kicha bo w centrum, ale z zaparkowaniem nie ma problemu. Dzwonie domofonem, później do drzwi i tu bardzo miłe zaskoczenie bo drzwi otwiera no jak dla mnie Petarda (zdecydowanie najładniejsza dziewczyna u jakiej byłem). Jakimś znawcą masaży to nie jestem, ale byłem w 100% usatysfakcjonowany z Masażu i zakończenia. Kasia jest z Ukrainy można z nią fajnie porozmawiać, ale to raczej samemu trzeba zaczynać tematy. 

Naprawdę polecam jak dla mnie najlepiej wydane 200 zł ( nie licząc rudej z Gdyni :>) na tego typu uciechy. 

123456t

123456t

Praktykant

• +users
  • 39 postów
Witam jestem świeżo po wizycie u brunetki z Ukrainy pieknej jak piszecie.Dziewczyna faktycznie ładna zgrabna młoda przede wszystkim bardzo miła i ciagle uśmiechnięta .Łazienka bieda PRL szef mógł by naprawić lub wymienić baterie w prysznicu bo tragedia .Pomieszczenie do masazu fajne klimatyczne z kominkiem sztucznym dwa duże lustra w których fajnie widac dziewczyne.Masaż mocny tak jak lubię dziewczyna fajnie masuje posladkami kręci tą pupa miłe uczucie i swietne widoki.Zakończenie to raczej bicie konia z dotykaniem wacka o piersi.Chciałem dodac ze to nie jest ta dziewczyna ze zdjec które wkleił Mujeres tamta ma duze piersi a Ukrainka srednie żeby nie powiedzieć małe=).lokal 6/10. Dziewczyna 8/10. Masaż8/10. Zakończenie7/10.

Mujeres

Mujeres

Bywalec

• +users
  • 194 postów
To byl opis Lary, co tez tam pracowala a teraz podobno jest cichodajka. Zdjecia z Odlotow z automatu sie wklejaja.

Linki do Kasii z Ukrainy sa powyzej - piekna Kasia ma Roksie, itd.

Krystian88h

Krystian88h

Promotor/Kłamca

• PersonaNonGrata
  • 9 postów
Cześć szwagry.
Wreszcie miałem chwilę żeby do was zawitać i pochwalić się wizytą u niesamowitej laski.
Wywarła na mnie niespotykane dotąd wrażenie.

Zaczynając od początku :
Umawia miła telefonistka. Telefon x2.

Parking na ulicy i o dziwo bezproblemowo bo w centrum to różnie bywa.

Trafiłem bez problemu u progu drzwi stała apetyczna Kasia w sukience.
Pierwsze wrażenie bajka, dała mi odczuć, że jestem mile widziany. Zauważyłem, że przygotowała się specjalnie na moją wizytę a nie byłem przyjęty świeżo po kimś. Otrzymałem koszyk ze świeżym pachnący ręcznikiem, zafoliowanymi kapciami i gąbką.

Łazienka zwyczajna ale czysta i zadbana. Nic więcej nie trzeba w niej.

Następnie zostałem zaproszony na materac z jednorazowym przescieradłem. Lustra z przodu i boku, kominek podkręcający atmosferę.

No i teraz konkret :
Masaż petarda!!! Nie jestem znawcą ale wydaje mi się, że jest mega profesjonalistką w tym temacie. Potrafiła w seksowny sposób rozmasować mięśnie i zwinnie przejść do intensywnego nuru. To co wyprawia swoimi cycuszkami i pupą jest nie do opisania plus można ją dotykać.

Finał - myślałem, że nie wytrzymam do końca ale jednak zdążyła przejąć go w swoje zwinne rączki. Po wszystkim nie poganiała, wręcz przeciwnie mogłem dojść do siebie.

Uważam, że to była dobrze wydana kasa. Zbieram na następną wizytę.

kilo82

kilo82

Świeżak

• user
  • 8 postów

Do tej pory korzystałem z nuru jedynie u Mili i chciałem, tak z ciekawości, zobaczyć jak to będzie w innym miejscu. Skuszony pozytywnymi opiniami, postanowiłem odwiedzić Kasię. Moja ocena też będzie jak najbardziej pozytywna, aczkolwiek nie wszystko było idealnie. No ale po kolei.

Z ustawką nie ma problemu - dwa telefony, na spotkanie umawia telefonistka.

Lokalizacja ok, centrum, jeśli ktoś nie lubi się wspominać po schodach, będzie zadowolony - lokal w podwórzu. Ja trafiłem akurat na wścibskiego administratora budynku, który bardzo zainteresował się co ja tam robię...

Wnętrze, przynajmniej ta część na dole, gdzie odbywa się masaż, nie jest wielka, ale w zupełności wystarcza. Są dwa lustra, więc można podziwiać widoki w trakcie, a jest co oglądać :) Łazienka mała, ale jest prysznic, więcej w sumie nie trzeba. Minus za to, że po wyjściu z prysznica, przed i po masażu, jest dosyć chłodno...

Sama Kasia to naprawdę ładna (choć w pierwszej chwil aż tak wielkiego wrażenia na mnie nie zrobiła, ale już podczas masażu, ze spiętymi włosami już tak :)) i sympatyczna dziewczyna. Bardzo fajne ciało, śliczny uśmiech i ten urokliwy, wschodni akcent. Jak najbardziej mój typ.

Najważniejsze, czyli sam masaż. Widać już na początku, że dziewczyna zna się na masażu, zaczyna od masażu pleców i głowy i czuć, że rzeczywiście wie co robi. A nuru...z jednej strony wszystko jest super - jest bardzo erotyczny, widoki są ekstra, odczucia też, widać, że się stara...No i byłoby wszystko pięknie, ale jak dla mnie trochę... za szybko. Chodzi mi o same ruchy - może tak właśnie powinno wyglądać prawdziwe nuru, ale mnie bardziej podoba się jak jest wolniej, spokojniej, jak również o czas masażu - ja spędziłem u Kasi równo godzinę, od wejścia do wyjścia, z dwoma prysznicami, rozebraniem się i ubraniem, krótką rozmową, czyli sam masaż mógł trwać 45-50 min.

Nie wymagam, że musi trwać równe 60 min z zegarkiem w ręku, no ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Jak wspominałem, mam jedynie porównanie z Milą, gdzie tempo jest wolniejsze, a sam masaż kiedy leżymy na brzuchu trwa chyba prawie tyle co cały masaż u Kasi...

Wyłączając to, było naprawdę bardzo miło i absolutnie nie żałuję tej wizyty. Myślę, że wpadnę jeszcze raz zobaczyć jak to będzie przy kolejnej wizycie.

Generalnie, mimo swoich uwag, polecam odwiedziny u Kasi i przekonanie się samemu co i jak :)

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych