Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Justyna-erotyczny masaż ciałem790-345-485Fajny masaż

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Mlodziak95

Mlodziak95

Praktykant

• +users
  • 20 postów
Numer telefonu: 790-345-485
Witam Kolegów,
Ogłoszenie wygląda na bardzo świeże, na Garso nie znalazłem nic. Skończyło się to moim pierwszym doświadczeniem w roli sapera. Zaniepokojonych kolegów uspokajam – przeżyłem i to w całkiem niezłej kondycji fizycznej i psychicznej :-)
Ustawka i lokalizacja 10/10
Nie ma żadnych problemów z dodzwonieniem się. Przywitał mnie miły głos, podający wszelkie niezbędne szczegóły oferty i lokalizacji. Drugi telefon już na miejscu. Lokal mieści się w budynku przy Klifie. Bardzo dogodnie, bo brak problemów z parkowaniem
Lokal 8/10
Dwupokojowe mieszkanie, porządnie utrzymane, wyposażone we wszystko, co potrzebne amatorowi masażu. W łazience wybór żeli, ręczniki w porządku.
Pokój, w którym odbywa się masaż jest niewielki, ale spełnia swoją rolę. Na podłodze leży mata, a strategicznie umieszczone na ścianie lustro, pozwala obserwować całą akcję.
W lokalu była jeszcze jedna dziewczyna, ale w żaden sposób nie przeszkadzała. Prawdopodobnie w trakcie mojej wizyty przyszedł do niej klient, bo dzwonił domofon.
Justyna 
Zdjęcia są prawdziwe. Dziewczyna mówiła, że robione kilka dni temu w tym lokalu i ja jestem w stanie w to uwierzyć. Dlatego nie było niemiłych niespodzianek. Twarz może się podobać, ale nie wszystkim musi przypasować, jak to niektórzy, bardziej doświadczeni koledzy piszą „typ sympatycznej sąsiadki”. Mnie się akurat spodobała. Justyna jest szczupłą i filigranową kobietką. Do jej zgrabnej figury bardzo dobrze pasuje niewielki, ale bardzo ładny biust. Wiek prawdopodobnie zgodny z ogłoszeniem, może +1 lub 2 lata.
Masaż i inne elementy 8/10
Dziewczyna rozbiera się do naga i rozpoczyna masaż. W pozycji na brzuchu masuje dłońmi (nie oczekujcie tu Panowie profesjonalnej fizjoterapii) i ciałem, w tym wspomnianym powyżej, apetycznym biustem. Nie ma problemu z dotykaniem Justyny. Ja ograniczyłem się do biustu i domyślam się, że to pasowało Justynie, bo wygląda na osóbkę raczej delikatną i chyba trochę (sic!) nieśmiałą. Po zmianie pozycji dalszy ciąg masażu ciałem i spokojne przejście do ręcznego zakończenia. Tutaj nie ma fajerwerków (czy mogą być przy zakończeniu ręką?), ale mnie się podobało. Jednym zdaniem, część techniczna bardzo w porządku.
Mnie, jako gadule, brakowało trochę jakiejś dłuższej wymiany zdań, ale to raczej nie ten typ (no chyba, że ja nie byłem ciekawym rozmówcą). Panowie lubiący kontemplowanie masażu, powinni być bardziej zadowoleni.
Nie wiem, od jak dawana Justyna pracuje w takim charakterze, ale być może ta małomówność to oznaka braku doświadczenia i lekkiego skrępowania.

Podsumowując, była to udana wizyta (8/10). Spotkanie z młodą, zgrabną dziewczyną, z przyjemnymi wrażeniami natury estetycznej i erotycznej – tego właśnie potrzebowałem. Pewnie wrócę za jakiś czas, żeby zobaczyć w jakim kierunku rozwija się „kariera”.

Admina uprzejmie proszę o usunięcie dwóch poprzednich postów, które są niewidoczne przez problem z ładowaniem zdjęcia :-)

Wspomniane oferty

Justyna-erotyczny masaż ciałem - 790345485

Miasto:
Warszawa - Wola

Włosy:
brązowe

Oczy:
piwne

Wzrost:
164 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
150 zł

Justyna - masaż ciałem - 790345485

Miasto:
Warszawa - Centrum

Włosy:
brązowe

Oczy:
piwne

Wzrost:
164 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
150 zł

MasaĹźystka Justyna - 790345485

Miasto:
Warszawa - Wola

Włosy:
brązowe

Oczy:
piwne

Wzrost:
164 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
150 zł

Justyna - body to body massage - 790345485

Miasto:
Warszawa - Centrum

Włosy:
brązowe

Oczy:
piwne

Wzrost:
164 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
200 zł

Justyna & Majka - masaĹźystki - 790345485

Miasto:
Warszawa - Centrum

Włosy:
brązowe, brown

Oczy:
piwne,

Wzrost:
Tak

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
300 zł

Justyna - masaĹźystka - 790345485

Miasto:
Warszawa - Wola

Włosy:
brązowe

Oczy:
piwne

Wzrost:
164 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
150 zł

Justyna&Majka-4 hands massage - 790345485

Miasto:
Warszawa - Centrum

Włosy:
brązowe, brown

Oczy:
piwne,

Wzrost:
Tak

Biust:
3

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
300 zł

Śnieżynka Justynka - masaż :) - 790345485

Miasto:
Warszawa - Wola

Włosy:
brązowe

Oczy:
piwne

Wzrost:
164 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
150 zł

Justyna - szczupła masażystka - 790345485

Miasto:
Warszawa - Centrum

Włosy:
brązowe

Oczy:
piwne

Wzrost:
164 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
150 zł

Justyna - erotic body massage - 790345485

Miasto:
Warszawa - Wola

Włosy:
brązowe

Oczy:
piwne

Wzrost:
164 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
150 zł

Justyna i Maja - masaĹźystki - 790345485

Miasto:
Warszawa - Wola

Włosy:
brązowe, brown

Oczy:
piwne,

Wzrost:
Tak

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
300 zł

Easter Bunny - Body Massage - 790345485

Miasto:
Warszawa - Centrum

Włosy:
brązowe

Oczy:
piwne

Wzrost:
164 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
150 zł

Użytkownik xcobra edytował ten post 25 sierpień 2017 - 13:16

R E K L A M A

MartinT
Re: Justyna-erotyczny masaż ciałem790-345-485

MartinT

Praktykant

• +users
  • 18 postów

Witam Szwagrów,

W ostatni Piątek postanowiłem odwiedzić Justynę, zdjęcia bardzo zachęcające i opinia Szwagra powyżej również co potwierdzam.

Ustawka 10/10

Lokalizacja dla mnie 10/10 parking przy bananowym Klifie, bez problemu z miejscem

Dziewczyna mnie się podobała twarz i ciało super i tutaj 9/10 jeszcze nie ideał.

Jeżeli chodzi o masaż to bardzo miło nie ma się do czego przyczepić, dziewczyna według mnie kontaktowa (bardzo miło)

Podsumowując 9/10 , będę wracał.

Starszak

Starszak

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Kontynuuję zwiedzanie Warszawy
Zachęcony fajnymi zdjęciami kilka dni temu zadzwoniłem do Justyny. Sympatyczny głos odpowiedział na wszystkie moje pytania i pokierował mnie na adres Okopowa 56. Zapaliła mi sie czerwona lampka ponieważ kilka razy był ten adres opisywany jako wtopa, ale czytałem też pozytywne opinie więc zdecydowałem sie przyjechać i mieć nadzieję że trafie dobrze i tak tez było, ale o tym później. Justyna gwarantowała, że zdjęcia są jej i że są robione w lokalu w którym sie spotkamy etc więc ok.
Z parkowaniem w tej lokalizacji nie ma problemu, jest przy samym Klifie. Drzwi otworzyła mi Justyna. Filigranowa, uśmiechnięta, zdjęcia sie potwierdziły. Twarz też fajna.
Krótka wizyta w łazience i przejście do pokoju. Mając do wyboru łóżko do masazu i matę, wybrałem to drugie. Duży plus to lustra na ścianie wokół maty, można obserwować Justynę, już bez opakowania. Wrażenia jak najbardziej w porządku. Biust mały ale wysoko w mojej osobistej skali (jak się potem okazało w dotyku też)
Justyna masuje chwile rękoma (tu bez zachwytów, byłem na lepszych masażach), później przechodzi do obiecywanego masażu ciałem. Wg mnie pełna profeska, naprawde bardzo relaksujący i podniecający masaż. Zakończenie masażu tylko dłońmi ale wiedziałem to wcześniej, nie wiem jak ona to zrobiła ale było super, wolno, zmiany tempa itp, mnie sie podobalo , dziewczyne mozna dotykac podczas calego spotkania.

Umówienie 10/10
Lokalizacja i lokal 10/10. Łatwy parking. Bardzo ładny lokal.
Justyna 8/10. Bardzo zyskuje, kiedy jest nago. Im dłużej byłem, tym bardziej mi się podobała :)
Akcja 8/10. Ja jestem zadowolony

Zapytałem o te opisywane na forum wystawki i fałszywe zdjęcia pod tym adresem. Justyna odpowiedziała, że u nich tak to nie działa i zawsze w tym lokalu maja swoje zdjęcia, ale inne lokale w tym budynku z tego co mowia klienci działają inaczej.

BlackWawer

BlackWawer

Świeżak

• user
  • 2 postów
przepraszać za błędy, które użyłem tłumacza.

Masaż koło galerii klifu łatwy parking.
Jeśli chodzi o umawianie się 10/10

Odnośnie miejsca, w którym był masaż. Duży czysty pokój ma matę i stół do masażu. W łazience można gąbkę i wziąć kapcie. Ładnie ładnie pachnie, czysty ręcznik. Apartament 10/10

Jeśli chodzi o dziewczynę 7/10
Mała, nie mloda dziewczyna, krótkie włosy. Małe stopy. Nie rozumie nic po angielsku, niestety, trudno się dogadać, więc myślę, że to nie ona odpowiada na telefon, ponieważ nie było żadnych problemów przez telefon. Dziewczyna może tylko kiwać głową. Nie w moim stylu. Jedyną rzeczą, która może to zrobić jest "ok" "very very good massage?"good" i "senkju" Nie wiem w ogóle dlaczego ludzie to używają.

Masaż 3/10 Ponieważ zostałem oszukany zamówiłem 1,5 H i powiedziałem ok bez problemu Dostałem ręcznik poszedłem pod prysznic I wróciłem masaż rozpoczęty na macie. Masaż jest jak dobre ciało, ale trudno coś poczuć, ponieważ dłonie nie masują tylko ciała i ciała, ale nie ma piersi,. Dla mnie to nie był masaż.koniec szybko. Nic nie powiedziała, nie przeprosiła, nie wyjaśniła, że ​​jest krótsza wizyta. Po 50 minutach byłem już przy drzwiach. Tylko "good?" Trzy razy spytała, tu tylko oszukać cudzoziemca, nie polecam. Zapłaciłem, nie wrócę.

Doktorek30

Doktorek30

Stary wyjadacz

• +users
  • 302 postów

Ta spółdzielnia to jedna wielka ściema, jak widać najtrudniej jest trafić na Justynę, Ja byłem w przerwie międzyświątecznej, telefonistka aksamitnym głosem powiedziała, że wolna jest tylko Justyna. Otworzyła dziewczyna zupełnie niepodobna, brzydka twarz, włosy w kucyk, na szczęście chyba Polka. Oczywiście zrobiłem w tył zwrot, nie lubię być oszukiwany. Dla mnie adres spalony na zawsze, chyba, ze pojawi się jakaś bardzo fajna, REALNA, dziewczyna.

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Weteran

• +users
  • 532 postów

Byłem tam jakiś czas temu, u Justyny. Nie wiem czy otworzyła mi Justyna ze zdjęć czy jakaś podstawiona, ale była to mała, krępa panna z krótkimi włosami małymi cyckami (czyli niezbyt się zgadza, ale wiadomo, że na odlotach retuszują nieźle zdjęcia). Taka nijaka taka. Nieciekawa, ale zostałem. Sam masaż był nawet ok, ale część erotyczna totalnie beznamiętna i mechaniczna. Jako że panna mi nie podpasowała ani z twarzy, ani z figury, ani z podejścia, to wyobraźnia działała na pełnych obrotach, by spotkanie zakończyło się szczęśliwie. Być może zakończenie francuskie jest lepsze (o ile jest w ofercie, nie pytałem), ale wybrałem ręczne. Na plus trzeba zaznaczyć, że panna przykłada się do masażu i reaguje na sugestie. Nie jest to więc totalna porażka, ale ja lubię łączyć dobry masaż z ekscytującą i stopniowaną erotyką, a tu tego zabrakło.

Aha, masażu ciałem jakoś nie pamiętam szczególnie. Jakieś smyrnięcie małymi cyckami, nic ciekawego (za małe cycki do tego).

Użytkownik wojtekqwerty edytował ten post 13 styczeń 2018 - 15:57

123abcd987

123abcd987

Świeżak

• user
  • 7 postów

Chyba się starzeje, bo coraz częściej mam fazę na klimaty lightowe, czyli masaż zamiast pełnozakresowych usług. Już kryzys wieku średniego? Trafiłem więc do Justyny i ja.

To moja kolejna wizyta w tym lokalu, bywałem tam jeszcze za czasów kiedy był inny skład dziewczyn, rowniez oferujacych zakonczenia francuskie. Ale niedawno tez odwiedziłem dwie nowe dziewczyny – Anitę (chyba gwiazdę tego miejsca sądząc po jej wątku) i Maję (ten biust!) i z obu tych wizyt bylem zadowolony. Stad podjalem probe mimo opinii powyzej. Bralem pod uwage szybki odwrot, ale zostalem i w sumie nie żałuje

Teraz konkrety. Cóż, Justyna miss nie jest. Rzeczywiście niska, biust niewielki. Z drugiej strony zgodność ze zdjęciami 100%, więc widzialy gały co brały. Moim zdaniem jednak napewno nie odstrasza, jest dosc ladna i usmiechnieta, tym bardziej że dość szybko skraca dystans i jest miła, powiedziałbym że dość gadatliwa. Ja lubię, jak mi dziewczyna trochę ponawija w trakcie spotkania.

Masaż, jak masaż. Ani poniżej ani powyżej poziomu w takich miejscach. Mizianie, ale dość składne, podobal mi sie masaz karku, dosc mocny. Mnie akurat jej biust się spodobal (mały, ale zadziorny) więc na masaż ciałem nie narzekam. Lustra koło maty to super sprawa.

Kiedy przeszliśmy do części erotycznej zaczęło się tak sobie moze troche za szybko, ale wykazałem się refleksem i powiedzialem kilka wskazowek. Od tego momentu było naprawdę dobrze. Delikatnie i z wyczuciem.

Po końcówce jeszcze trochę masażu biustem (na moją prośbę). W sumie spędziłem w lokalu godzinę z małym haczykiem

Numerologia:

Ustawka 10/10. Szybko i sprawnie, wskazówki dojazdowe jasne (co mnie teraz już jako bywalca wali)

Lokal 10/10. Dla mnie jeden z lepszych w W-wie. Czysto, pachnąco, lustra, jednorazowe kapcie, gąbki, bajery, rowery. W moim męskim mieszkaniu mam gorzej jak zawale zakupy 

Justyna (chyba trzeba podzielić na segmenty)

Wygląd 6/10. Tak jak napisałem, bez zachwytów.

Technika masażu 7/10. Byłem na lepszych, ale też na gorszych

Erotyka 8/10. Fajny dotyk biuściku, akcja po mojej interwencji ok

Atmosfera 8/10. Mnie było miło. Jak z kumpela

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych