Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Samantha także Hot duet 696-911-452

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

MRKr

MRKr

Otrzaskany

• +users
  • 61 postów
Numer telefonu: 696-811-452
Przede wszystkim jestem pewien, że opisywaną Pannę już spotkałem. Na 99% ma już kartotekę, dlatego proszę wytrawnych szukaczy o znalezienie tematu i prosba do Moderatora o połączenie.
Jak w temacie Panna wyłącznie dojeżdża. Zamówiłem do hotelu i jak się okazało "stara znajoma" - zarówno z duetu jak i solo (kiedyś przyjmowała na Kazimierza Wielkiego z Kalinką).
Ustawka - mail, SMS, telefon. Potwierdzony godzinę przed spotkaniem. 10/10 - wydaje mi się, że Panna tak sobie od czasu do czasu dorabia.
Panna - zdjęcia są zgodne ze stanem faktycznym sprzed jakichś 6-7 lat. Przybyło kilogramów. Wiek dodałbym jakieś 4-5 lat (przed 40-tka). Brzuszek też się zaokrąglił, biust grawituje. 6/10
Kiedyś dawała radę anal - zapytana potwierdziła. Za niewielką dopłatą. Po uiszczeniu całości prysznic i przechodzimy do pokoju.
FBG- stara szkoła w dobrym tego słowa znaczeniu. Gleboko, płytko, jak pasuje. Z okolicami. Dużo śliny. Dla mnie bomba 10/10
Seks: klasyk, od tylu - chętna na zmiany i podatna na sugestie. Anal dość płytko ale czyściutko, po wszystkim strzał w buzię. Wypluty w łazience. 8/10.
Atmosfera: jak z dobrą koleżanką.
Reasumując całokształt 7-8/10.
Jesli ktoś lubi okrąglutkie blondynki, naturalne w zachowaniu, z kumpelskim podejściem, z ładną buzią - to jest to dobry adres. Minus, że nie ma lokum, ale tak jak wspomniałem to sposób na dorabianie.

R E K L A M A

MRKr
Re: Samantha także Hot duet 696-911-452

MRKr

Otrzaskany

• +users
  • 61 postów
https://www.roksa.pl...se/pokaz/383660 - przepraszam zapomniałem

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych