Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

KamilkaPriv 794-365-192

* * * * * 1 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

MarekSkwarek76

MarekSkwarek76

Praktykant

• +users
  • 21 postów
Numer telefonu: 794-365-192

Witam

KamilkaPriv 794-365-192

Panna ogłasza sie na Roksie i Eamore, Krąży miedzy Łodzią a Piotrkowem.

https://www.roksa.pl...se/pokaz/453916

Ktoś może u niej był, bo wyglada zachecająco a nic nie mogę znależć na forum:(

R E K L A M A

Aroon
Re: KamilkaPriv 794-365-192

Aroon

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 107 postów
Daj sobie z nią spookòj ja przez tą lalunie zmarnowalem2 godziny pod blokiem bo przedstawiała terminy i i tak nic nie doszlo do skutku ja wychodze zalozenia ze dziewczyny dajace ogloszenia z roksy na portlach typu eamore i oglaszamy to musza byc kiepskie albo nie maja brania lub nie szanuja klientów

kominek789

kominek789

Świeżak

• user
  • 5 postów
Potwierdzam. Dzwoniłem do Divy, potwierdzilem serwis i umówiłem się za godzinę. Głos miły. Nawet zachęca. Pani prosi o tel 20 minut przed spotkaniem. Gdy dzwonię drugi raz mówi, że za chwilę ma klienta i musimy przełożyć. Podziekowalem bo z doświadczenia wiem, że wystawek nie będzie końca.

kropek9

kropek9

Świeżak

• user
  • 9 postów
Dzwoniłem z dwóch numerów w końcu odebrała.
Pojechałem pod adres Ale panna przestał a odbierać.
Nie polecam.

mundurowy

mundurowy

Stary wyjadacz

• +users
  • 255 postów

panna ok ale trzeba uważać bo zjechała świat i na pewno tam przy barze nie pracowała. Atrakcyjna, ale już pod zachodnią granicą. Na pewno wróci lubi łódzkie.

Kto lubi czarne kurwki w oczach to bedzie zadowolony

napalony18

napalony18

Świeżak

• user
  • 3 postów

Panowie, 

Moja pierwsza opinia, chodź czytam ich wiele przed spotkaniami i jestem na bieżąco... 

Dodaję tą opinie, ponieważ jestem bardzo mile zaskoczony tym spotkaniem i tą Divą. 

Diva jak na zdjęciach:

http://www.roksa.pl/...se/pokaz/453916

Po 5 minutach wyczuła, że jestem gościem z garso więc naprawdę się postarała. 

Ustawka - 10/10 - wszedłem z 5 minutowym opóźnieniem; bardzo dobry kontakt SMS, diva poświęca 100% swojego czasu danemu klientowi, więc jeśli liczycie na dobry serwis, warto poczekać niż pisać głupie opinie. 

Dojazd i parking - 10/10 - bez problemu

Lokal - 7/10 - mieszkanie w wieżowcu, jest winda. Mieszkanie przytulne, prysznic trochę ciasny, ale ręcznik ok. W lokalu czysto, miła atmosfera domówki :) Diva miło przywitała usmiechem i otwartością proponując coś do picia. Dodatkowo zachowana prywatność oraz wygodne łóżko :)

Ciało- 7/10 - szczupła i fajnie obrana ( pończochy ), cycek na zdj. wydaje się znacznie większy, a w rzeczywistości raczej skromnie, od tylu na obcasie spoko, wlosy ciemne. 

Twarz – 7,5/10 – Spoko, Delikatny makijaż ( chodz bardzo się rozmazał podczas GG :) )

Oral - 15/10 -   Rewelacja !! Bardzo długie i namiętne GG, bez rąk ale za to z pomrukiwaniem. Lubi to.

Diva z początku nie mogła sobie poradzić z moim olbrzymem, przyznała, że rozmiar ponadprzeciętny więc poprosiła o chwile, zanim się z nim zapozna. Ciągnie jak odkurzacz, do samego końca. Moim zdaniem, ponieważ bardzo lubie GG, mogę śmiało dać 15/10, inne powinny iść na lekcję, jak zadowolić faceta. Spust na buziunie bez marudzenia, lecz z uśmiechem. Pochlapałem jej lekko oko, uśmiechnęła się :) uwielbiam. 

Seks - ( pewnie 10/10? ) – niestety, po Oralu miałem dość, delektowałem się gg ponad 50 min. 

Atmosfera - 10/10 – to chyba najmocniejsza strona spotkania, sympatyczna dziewczyna, opowiada różne ciekawe rzeczy. Prawidza i szczera. Można konie kraść a ona z uśmiechem i w pełni wyluzowana. Jeśli macie ochote na coś więcej niż sex ( uległa, więc dla żądnych przygód, mogę śmiało polecić )

Reasumując,  serdecznie polecam, chodz podobno jutro wyjezdza z Piotrkowa na urlop do ZG. Podczas urlopu na bank nie wytrzyma i otworzy kramik. Istna nimfomanka, więc warto poczekać, aż wróci lub po prostu przejechać się do ZG by przeżyć coś niesamowitego. 

Użytkownik napalony18 edytował ten post 12 październik 2017 - 21:13

gazer

gazer

abstynent

• SuperMod
  • 9478 postów
Wiadomość automatyczna

Ten temat został przeniesiony z "DZIEWCZYNY .:. POLSKA (wasze opinie)Łódź... Miasto ŁódźSamopomoc łódzka" do "DZIEWCZYNY .:. POLSKA (wasze opinie)Łódź... Miasto Łódź".

STACH23

STACH23

Bywalec

• +users
  • 152 postów

Witam szwagrostwo panna tego wątku pracuje na tych samych zdjęciach co Olivia vel Oksana

http://www.garsonier...80-537-209-107/

opis też podobny ktoś potwierdzi czy to ta sama panna?

loft17b

loft17b

Świeżak

• user
  • 5 postów

Witam szwagrostwo panna tego wątku pracuje na tych samych zdjęciach co Olivia vel Oksana

http://www.garsonier...80-537-209-107/

opis też podobny ktoś potwierdzi czy to ta sama panna?

Witam STACH23 masz rację to ta sama osoba. http://www.garsonier...80-537-209-107/

pablo291

pablo291

Świeżak

• user
  • 8 postów

Byłem u Panny dzisiaj.

Kontakt przez SMS i telefon bezproblemowy.

Przy wejściu kuso ubrana, zaoferowała napój do picia. Wygadana, bardzo szybko swoim sposobem bycia skraca dystans. Można czuć się z nią bardzo swobodnie. Podany wiek w anonsie się zgadza, ładna twarz i świetna szczupła sylwetka.

Całe mieszkanie schludne i czyste.

Akcja: długi i głeboki oral, podczas seksu od tyłu przyjemnie pojękiwała. Podatna na sugestie i prośby klientów: Prosiłem o długiego loda i takowego otrzymałem.

Nie zauważyłem żeby Panna podczas akcji spoglądała na zegarek.

Ogółem bardzo udana wizyta, punktacja:

lokum: 8/10 (ponoć wścibscy sąsiędzi, więc wchodzi się do parterowego mieszkania przez dzwi "balkonowe") 

twarz: 8/10 (ładna, aczkolwiek na ulicy bym się nie obejrzał)

ciało: 8/10 (lubię małe cycki, tutaj rozmiar A)

fbg: 10/10 (długo, mokro i głeboko)

seks: 8/10 (subiektywna ocena, wizyta nastawiona na fbg)

atmosfera: 10/10 jak z kumpelą

Polecam

karolek666

karolek666

Praktykant

• +users
  • 22 postów

Ogloszenia zniknely.Laska chyba wyemigrowala z piotrkowa.

ChceMiSie75

ChceMiSie75

Świeżak

• user
  • 4 postów

Ogloszenia zniknely.Laska chyba wyemigrowala z piotrkowa.

Jest w Zielonej Górze https://www.roksa.pl...se/pokaz/453916

Mam nadzieje że nie na stałe. Czekam z utęsknieniem aż wróci do Łodzi albo chociaż do PIotrkowa:)

Tester88

Tester88

Praktykant

• +users
  • 14 postów

Witam,

Dzisiaj postanowiłem spotkać się z Kamilą , korzystając z okazji, że przebywa w ZG.  Ustawka była na kilka smsów, zadzwoniłem nikt nie odbierał po 10 min dostałem od niej wiadomość, że za półgodziny będzie gotowa dla mnie. Zrobiło mi się miło bo potraktowała mnie jak by szykowała się tylko dla mnie. Ustawka bez problemowa chociaż przed blokiem trzeba jeszcze poczekać z 10 minut, aż koleżanka upewni sie czy sąsiedzi nie obserwują ( takie stare mohery, co cały dzień z różańcem wpatrują sie w okno i inwigilują każdego, kto wejdzie do bloku:) :)  ) ocena 8/10

Po wejściu potraktowała mnie jak dobrego kumpla. Swoim zachowaniem (straszny gaduła) od razu przełamała barierę nowo poznanej osoby. Zaproponowała coś do picia , zaproponowała prysznic.  Bardzo mi się spodobało to, że Kamilka nie rozebrała sie odrazu do naga i nie rozłożyła nóg z tekstem rób co  chcesz i spadaj. Położyła sie w ubraniu mogłem Ją sam rozebrać, co mnie strasznie podnieciło:). Pierw zrobiłem jej minetkę po czym powiedziała, że francuza zrobi mi za drugim podejściem ponieważ chce żebym dłużej wytrzymał i sie nim delektował

francuza wzieła mi po same jajka :). Pierwszy raz  usiadła na mnie (ma fajne piersi takie malutkie ale fajnie sie je dotyka (jakby były dopasowane do mojej dłoni). Potem 10 minut rozmowy o Naszych Niemieckich sąsiadach

ponieważ też często tam wyjezdzam. Rozmowa kleiła sie doskonale. Potem na kanapie robiła 

mi francje po same jajka nie trwało to za długo bo bardziej lubie seks od francuza. Pierw akcja własciwa na kanapie potem przenisła sie do sypialni. Laska nie dała za wygraną męczyła mnie tak długo, aż sama nie doszła. Potem jak doszła,akcja od tyłu spust krótka rozmowa. Zapaliliśmy po fajce potem płatność 200zł buziak i dowidzenia.

Ocena francuza 9\10

Ocena seksu 50/10 - brak skali :)

atmosfera 10/10 

Podsumowując:  Z koleżanką spędziłem 1 godzine i 40 minut płacąc tylko za godzinę. Laska uparła się, że musi ze mną dojść :),a ja nie potrafiłem jej odmówić taka dobra dusza ze mnie :). przy czym podniosła moje męskie EGO bo powiedziała, że dawno już nie była z kimś takim w łóżku jak ja :).  Wyszedłem z uśmiechem na twarzy :)

Proszę Cię Kamilko nie wyjzdzaj już do De taki skarb Narodowy musi pozostać tylko dla Polaków. :)

Użytkownik Tester88 edytował ten post 02 grudzień 2017 - 00:28

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych