Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Hermetyczne towarzystwoNowi userzy a Starzy wyjadacze, Weterani

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Michael_36_Wro

Michael_36_Wro

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 21 postów

Witam, jestem tu dopiero od dwoch tygodni, ale juz zdazylem zauwazyc, ze wieksza czesc Starych wyjadaczy patrzy dosc nieprzychylnym okiem na nowych uzytkownikow. Wychodza z zalozenia, ze nowi przychodza tylko po to, zeby wyludzac numery/kontakty do cichodajek. Oczywiscie moge mowic tylko w swoim imieniu, ale jak do tej pory nie skorzystalem tu jeszcze z zadnego kontaktu, a zamiescilem cztery nowe i cztery co juz byly. Wyszukiwanie tez do tej pory nie pomoglo mi przed spotkaniem z jakas panna. Takze szalu nie ma, dupy nie urywa, nie wiem czego tu tak strzezecie, ze zamiast podpowiedziec Swiezakowi jak cos zle zrobil, to wolicie zapodac go do moderatora, liczac chyba na to, ze go zaraz stad usunie.. Kazdy tutaj Swiezak ma za soba kilka, kilkanascie spotkan i wstepujac tu moze je dodac wszystkie na raz. I to jest dla Was i dla Garsoniery wartosc dodana, Wy chcecie nas tu miec :)

A co do mnie samego to niestety nasunela mi sie dzisiaj dosc smutna konkluzja, ze jestem tu glownie dlatego, zeby dodawac opisy swoich spotkan i patrzec jakie robia wrazenie.. I moze wynikac to z jakiegos niedowartosciowania. Tak czy siak bede musial sie nad tym i nad soba powaznie zastanowic. Pozdrawiam

R E K L A M A

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych