Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Nowa w mieście, Rewolucji 1905, 792-699-535

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

biedaczek

biedaczek

GarsoManiak

• +users
  • 1664 postów
Numer telefonu: 792-699-535

Witam.

Dzisiaj, niestety, postanowiłem przerwać długi post burdelarski i seksualny. Zlekceważyłem ostrzeżenie w postaci Wiki: https://www.roksa.pl...se/pokaz/267890 , (laska wydzielała silną woń spirytusu i zrezygnowałem) i brnąłem dalej. Padło na Nową w mieście:

https://www.roksa.pl...se/pokaz/455782

Lokal na Rewolucji 1905 r., chyba znany większości, aktualnie oczywiście z wejściem z ulicy, bo od podwórka mamy hotel. Umówienie bezproblemowe, prośba o telefon gdy będę na miejscu i po chwili drzwi otwiera mi dziewczyna z anonsu. Zdjęcia sie zgadzają, na razie nic nie zapowiada wtopy... Następuje typowa procedura pobrania zapłaty, wydania ręcznika i mogę się udać pod prysznic (wejście bezpośrednio z pokoju uciech - nie trzeba paradować po korytarzu). Wreszcie kładę się na okrągłym łożu i dziewczyna po chwili ręcznej robótki, kojarzącej się z ruchami dojenia mleka zakłada mi gumę i wykonuje w swym mniemaniu francuza. Osobliwy on, bo głównie ręczny... Podczas całej tej akcji dotykam sobie lekko biustu (fajny, choć nieduży w stosunku do gabarytów właścicielki) i innych części ciała, gdy jednak moja ręka wędruje między uda, pada ostrzeżenie o zakazie wkładania palców (czego nawet nie próbowałem) i że najlepiej w ogóle tam nie dotykać. Na pytanie o dotknięcie tam językiem podaje cenę - 50zł.

Przystępujemy do akcji w pozycji klasycznej, w trakcie której nieopatrznie próbuję coś zagadać co spotyka sie z mocno agresywna odpowiedzią dziewczyny. Poza tym te kilka minut klasyka wyraźnie jest dla niej złem koniecznym, blokuje mnie udami i dłońmi, unika. W nadziei na szybszy koniec proponuje mi przejście do pozycji od tyłu na co przystaję i szybko kończę tę mękę. Laska zakłada zaraz bieliznę i na moje zdziwienie odpowiada, że mam przecież tylko jeden raz. Nie nalegam ale w swej naiwności próbuję jeszcze spędzić trochę czasu (dużo go zostało) na rozmowie, jednak w końcu odpuszczam i wychodzę. Agresja i demonstracyjne lekceważenie to nie jest to, czego szukam u kobiety.

W liczbach:

Dziewczyna: 6/10

Lokal: 6/10

Atmosfera: 0/10

Seks: 2/10

Francuz: 1/10

Wspomniane oferty

Fantazja - 792699535

R E K L A M A

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych