Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Rudziutka 573-267-388

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

nakwasowany

nakwasowany

Świeżak

• user
  • 8 postów
Numer telefonu: 573-267-388

https://www.roksa.pl...se/pokaz/430220

Kiedyś Płomienna Rozkosz, obecnie Rudziutka.

tel. 573 267 388

Cena 120 zł za godzinę.

Witam, byłem u tej Divy jakoś w lutym br. Przyjmowała w wieżowcu róg Julianowskiej i Kochanowskiego. Ale jak dzwoniłem 2 miesiące temu to zmieniła lokal i jest na ul. Prusa. Co do lokalu w którym byłem się nie rozpisuję bo już jej tam nie ma, a był naprawdę ok. W nowym nie byłem bo ustawka się nie udała. Ale do rzeczy.

Laska ma obecnie 40 lat. Szczupła, zgrabny tyłeczek, ładna i smaczna cipka. Twarz średnia. tzn tak 6/10. Cycki malutkie. Jest dość inteligentna i można z nią pogadać i pożartować.

Pierwsza ustawka na 2 telefony, zażyczyłem sobie przez telefon cieliste cienkie rajstopki, namiętne pocałunki, fetysz stóp i złoty deszcz. Była na tak. Gdy wszedłem była jeszcze nie ubrana jak należy ale luz. Zapłaciłem i poszedłem się wykąpać. Gdy wróciłem była już ubrana tak jak chciałem. Na stoliku leżały różne erotyczne gadżety. kilka wibratorów o różnych rozmiarach, małe baciki itp. Zapytałem czy mogę zapalić papierosa bo ja lubię na początku zajarać. Trochę kręciła nosem ale się zgodziła. Fetysz stóp był bardzo dobry, w porównaniu do innych Divek, które nic nie robią tylko leżą. Rudziutka była aktywna. Namiętne pocałunki były też ok, dobrze się całuje i to mnie bardzo nakręciło. Cycuszki ma malutkie (rozmiar 1) ale to mi nie przeszkadzało. Trochę je wypieściłem. Lodzik był też super, ssała dobrze, wylizała też okolice. W ogłoszeniu miała rimming więc sobie zażyczyłem bo nigdy nie miałem lizanego rowa. Zrobiła to świetnie, leżałem na brzuchu wypięty a ona mnie tam lizała i co chwila pluła i znowu lizała. Później zabrałem się za jej cipeczkę, która była wygolona i bardzo smaczna. Wziąłem ze stolika jakiś niewielki dildosek i zacząłem jej wkładać do cipki. Po chwili ona wzięła ze stolika większy wibrator na baterie i sama zaczęła sobie go wsadzać. Była bardzo nakręcona, nie wyglądało aby to było udawane. W między czasie przypominałem się o złotym deszczu. Poszliśmy w tym celu do łazienki, chociaż gdybym był hardkorem i zamierzał wszystko wypić to można w pokoju na łóżku ale, że ja lubię deszczyk na ciało to poszliśmy do łazienki. Na początku trochę się całowaliśmy, była minetka i w końcu czekam na ten deszcz. Coś tam poleciało ale krótko niestety. Opłukaliśmy się dodatkowo pieszcząc się. Wróciliśmy do łóżka, trochę było jej zimno ale szybko ponownie się rozgrzała. Przeszedłem do rzeczy i zaczęło się bzykanko w pozycji klasycznej. Byłem bardzo napalony i myślałem, że szybko skończę bo po 30 sek bzykania już nie wytrzymywałem. Ale powiedziała mi, że to jest tylko w mojej głowie więc się wyluzowałem i starałem się nie nakręcać, spojrzałem na kosz, który stał obok i bzykanko szło świetnie. (na drugi dzień miałem zakwasy na mięśniach brzucha). Po bzykanku postanowiłem zakończyć, w jej ustach z połykiem (tak miała kiedyś w ogłoszeniu). Possała i wszystko pięknie połknęła.

Aha, powiedziała jeszcze (tak na przyszłość) że może być dominą i to ona będzie mówić co mam robić aby ją zadowolić.

Rozpisałem się ale po raz pierwszy mogę powiedzieć, że warto ją odwiedzić w 100%. Godzinka zleciała szybko. Atmosfera była super. Z nią można wszystko. Nie wiem czy obecnie ma taką ofertę jak kiedyś ale można zapytać. Za 120 zł to perełka. Nigdy nie bawiłem się lepiej.

Lokal 9/10 (teraz jest inny, w którym nie byłem)

Pocałunki 8/10

Fetysz stóp 8/10

Złoty deszcz 6/10 (bo krótko)

FBG 9/10

Seks 9/10

Rimming 7/10

Minetka 9/10

Atmosfera 10/10

ps. Ktoś już o nią pytał ale temat był zamknięty więc założyłem nowy.

R E K L A M A

Lilarusz
Re: Rudziutka 573-267-388

Lilarusz

Praktykant

• +users
  • 15 postów

Jak to kurwa jest że piszesz posta 4 minuty temu, wklejasz link, a ogłoszenie nie istnieje, pytam się ?????????

Grzecznie kur.....

Ja tu jestem od zadawania pytań a nie ty

Ostrzegam

Kiero

Użytkownik kiero0 edytował ten post 14 sierpień 2017 - 10:01

nakwasowany
Re: Rudziutka 573-267-388

nakwasowany

Świeżak

• user
  • 8 postów

jak zaczynałem pisać to ogłoszenie jeszcze było, a teraz ni ma.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych