Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Kawalerski w stolicySzukamy laski na striptiz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

garbarz

garbarz

Praktykant

• +users
  • 25 postów
Numer telefonu: 999-999-999

Witajcie

Świadek jest pipa i chce zorganizować jakieś zabawy z przedszkola.

Dlatego też chcemy uratować ta imprezę, myśleliśmy nad Sogo ale najfajniej by było gdyby jakaś Pana wbiła do mieszkania gdzie byśmy jedli i pili i zrobiła jakieś małe show, a może nie tylko rozebrała? :)

Macie takie sprawdzone Panny? 

Wspomniane oferty

Doświadczona 35 - 999999999

R E K L A M A

Mejzing
Re: Kawalerski w stolicy

Mejzing

Bywalec

• +users
  • 224 postów

Podbijam temat, szukamy panny,która oferuje striptiz,może być profesjonalna striptizerka,ale może być i diva,która amatorsko wykonuje striptiz i po nim wezmie się za przyszłego pana młodego :zeby:  

Mam też pytanie odnośnie klubu nocnego,który klub w Warszawie ma ładne laski,przystępne ceny i ogólnie fajny klimat?

Sofia?,Soho? a może coś innego polecicie?

czeslawniemen

czeslawniemen

Otrzaskany

• +users
  • 50 postów

ja nie korzystałem ale opinie na forum gdzies sa: 

http://warszawa.ogla...walerskich.html

rullerz31

rullerz31

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Panowie, najłatwiej taki temat ogarnąć poprzez serwis lokalnych ogłoszeń drobnych. Lento.pl, Gumtree.pl czy nawet wywołujące tu mieszane uczucia ogloszenia24.pl. Dajemy anons, że szukamy konkretnej usługi i negocjujemy z zainteresowaną tancerką przy okazji wypytując o jej faktyczne umiejętności w tym zakresie. Wątpię aby agencyjna diva potrafiła zatańczyć i stworzyć klimat, o który chodzi. Z przekazów bliskich kolegów stwierdzam, że zapraszanie divy-profesjonalistki na kawalerski jest pozbawione 'artystycznej' otoczki i sprowadza się do zupełnie przyziemnej kopulacji :)

alvarinho

alvarinho

Praktykant

• +users
  • 18 postów
Ze swojej strony mogę polecic New Orlean. Panny bardzo ladne i nie są zbytnio nachalne. Piwko chyba 18 zl zza tego co pamietam. Jest tam jakis pakiet do wykupienia no ale warto zajrzec na stronę bo janie nie pamietam. Co do serwisu to pan młody może uswiadczyc taniec z dotykaniem delikatnym. Panie wszystkie zgrabne z ładnymi twarzami, po niektorych widać znudzenie ale pare perełek również, w lokalu około 20 dzieczyn i kazda po kolei idzie na taniec na srodku lokalu.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych