Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Michell, 506-578-444Sympatyczna młoda GFE

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Avocato55

Avocato55

Świeżak

• user
  • 7 postów
Numer telefonu: 506-578-444
Dzisiaj w upalny piątek postanowiłem skorzystać z oferty na Odlotach.pl https://www.odloty.p...ell/190441.html. Treść ogłoszenia brzmiała zachęcająco. Bez problemu się dodzwoniłem. Miły głos potwierdził ofertę z ogłoszenia. Podany adres to Cybernetyki 7. I tu niestety skręciła mi nawigacja. W blisko 35 stopniowym upale musiałem się przejść blisko kilometr. Lokalizacja to nowe osiedle na odcinku pomiędzy Rzymowskiego a rondkiem na Cybernetyki. Okazało się na miejscu, że bez problemu można parkować na osiedlu. Po dojściu do budynku zadzwoniłem by uzyskać nr mieszkania. Klatka schodowa bez domofonu, i jeszcze plus za anonimowość wśród osiedlowych budynków. A teraz do rzeczy. Panna, która otworzyła drzwi była jak najbardziej tą ze zdjęć na Odlotach. Młoda, zgrabna, z bardzo ładną twarzą. Naprawdę atrakcyjna i bardzo sympatyczna w obejściu. Zapłata z góry. Udałem się do czysciutkiej łazienki. Do wyboru dwa rodzaje żelu pod prysznic. Po wyjściu z łazienki, wszedłem do sypialni że zdjęć w Odlotach. Panna zniknęła, już zacząłem podejrzewać że sobie pogrywa, ale nie, weszła tylko na chwilę pod prysznic by się jeszcze odświeżyć. Nie było jej tylko przez dwie minuty, z zegarkiem w ręku. Zachowanie po powrocie, jak własnej spragnionej dziewczyny. Bardzo miłe. Zaczęliśmy od francuzika (bez gumki). Pięknie, sprawnie i z wyczuciem, żadna ręczna robota. Jej jędrne i zgrabne ciało działało na mnie bardzo mocno. Wkrótce więc przeszliśmy do konkretów i skończyłem na pieska w gumce. Michelle robi wrażenie. Sex był świetny. Obmyłem się po zabawie i czas opuścić lokum.
A teraz punktacja
Lokalizacja - 10
Lokal. - 9
Łazienka. - 9
Michelle
Biust fakt dwójka ale bardzo fajny - 8
Twarz - 8
Figura - 9
Ciało jędrne i gładka skóra - 9
Miła w obejściu - 9
Sex - 9
FBG - 9
Chęć do współpracy - 10
GFE - 8

Z przyjemnością zawitam jeszcze u Michell, tylko niech te upały zelżeją. Polecam każdemu, zwłaszcza za tę cenę.

Wpisuj telefon w formacie XXX-YYY-ZZZ w tytuł posta, nie tylko w pole formularza na numer telefonu. Poza tym pod tym numerem jest juz wątek: http://www.garsonier...c/137656-irmina Ktoś potwierdzi czy to ta sama panna?

Wspomniane oferty

Młodziutka Irmina - 506578444
Młodziutka Irminaa - 506578444
Michell - 506578444

Użytkownik xcobra edytował ten post 11 sierpień 2017 - 23:41

R E K L A M A

Avocato55
Re: Michell, 506-578-444

Avocato55

Świeżak

• user
  • 7 postów
Michell jest na 100 procent tą ze zdjęcia opisanego Michell. Ma długie czarne włosy ( nie peruka ) . Absolutnie nie są stylizowane jak na zdjęciu Irminy. Michell ma max. 165 cm wzrostu i nie ma aż tak długich nóg w stosunku do ciała. Różnica jest widoczna nawet na fotkach. W czasie gdy tam przebywałem, w drugiej sypialni siedziała inna dziewczyna. Ale widziałem tylko jej nogi w nylonach, tak od kolan. Być może była to właśnie Irmina z drugiego zdjęcia. Przepraszam za post pod postem, ale chciałem choć częściowo uzupełnić swoją wypowiedź.

Dark_L

Dark_L

Praktykant

• +users
  • 24 postów

Czołem. Wizyta 12.08.

Dziewczyna wydzwoniona z: https://www.odloty.p...ell/190441.html

Ustawka wzorowa i na tym kończą się pochwały. Zalecałbym daleko idącą ostrożność przy czytaniu pochwał pisanych powyżej. 

Zatem do rzeczy. Duże, rozwleczone blokowisko na Cybernetyki 7F. Nowe budownictwo. 

Poza tym pod tym numerem jest juz wątek:http://www.garsonier...c/137656-irmina Ktoś potwierdzi czy to ta sama panna?

Obecnie zarówno ogłoszenie Irminy, jak i MIchelle jest na ten sam nr telefonu i żadna z obecnych tam kobiet nie jest tą ze zdjęć. Michelle - ta która umówiła się ze mną, ma niezłą figurę.

Ładna talia, zgrabna dupcia, dziewczyna ogólnie zgrabna. Biust mikro, mało jędrny, wyssany. 26 lat... no może jakieś 5 lat temu. Ale ogólnie co do figury jest ok. Druga dziewczyna, którą widziałem w innym pokoju idąc do łazienki tymbardziej nie ma nic wspólnego ze zdjęciami, bo wygląda na mocno dojrzałą kobietę.

Twarz MIchelle - nie moja bajka. Taka disco lala. Dziewczyna chyba nie wychodzi z solarium, jest prawie czekoladowa. Do tego usta wyglądają mocno nienaturalnie, a twarz mówi mi na start - stary spierdalaj, bo to ty zostaniesz wyruchany.

Niestety zignorowałem alarm i zostałem. Dziewczyna stanowczo upomniała się o kasę przed moim wyjściem do łazienki.

Wróciłem, wyszła ona. Czekałem jakies 2-3 minuty.

Po powrocie panna zdejmuje bieliznę, buty, wchodzi na łóżko, zaprasza do siebie. Robi to wszystko mechanicznie, bez cienia choćby uśmiechu. 

Proszę o loda. Wsuwa czubek (dosłownie czubek) do ust i zaczyna takim szybkim tempem go zanurzać. Aż się zastanawiam... co to kurwa ma być, co ona robi?!

Proszę, by robiła to wolniej i głębiej, na co jej odpowiedź: "Głębiej nie robię", tonem takim, że zrobiło się nieprzyjemnie.

Zatem zażądałem gumę i jeźdźca. Porażka. Panna smaruje żel, wsiada i znów jakoś szybko/płytko zapierdziela myśląc chyba, że spuści mnie jak napalonego nastolatka.

Zacząłem ja lekko stopować, wchodzić trochę głębiej, w związku z czym jej i tak już mało przyjemny wyraz twarzy, zmienił się na jeszcze mniej przyjemny. Zaordynowałem więc pieska.

Tu widok przynajmniej fajny, bo dziewczyna jest zgrabna i ma łądną dupcię. Niestety zaczęły pojawiać się odgłosy, nie mające oczywiście nic wspólnego z tym, że pannie jest dobrze, nie nie. To było coś w stylu mruczanego tak pod nosem niezadowolenia. Aż w pewnym momencie zapytałem, czy wszystko ok, czy nie boli. Na co dostałem odpowiedź, że nie, wszystko ok, ale wypowiedzianą takim tonem, jakby chciała powiedzieć "kończ i spierdalaj". W trakcie zebrałem ostrzeżenie nieprzyjemnym tonem "Nie dotykaj włosów". Pytam więc, czy mogę ja troszkę poprzekładać. Odpowiedź mnie zamurowała. Uwaga! Brzmiało to tak: "Za chwilę to ty stąd wyjdziesz". Czaicie to? Kobieta ewidentnie po prostu ignorowała to, że byłem miły, kulturalny i oczekiwałem tego samego, plus usługi za którą zapłaciłem. Zrozumiałem, że ona robi wszystko, żeby mnie wkurwić i jak najszybciej pozbyć się natręta, który po przyniesieniu jej 200PLN nie podzękował i nie wyszedł, tylko chuj wie czemu został i ją wkurwia. W tym momencie się naprawdę wkurwiłem. Myślę sobie chuj, zapłaciłem, mi będzie dobrze. Złapałem za biodra żeby nie spierdalała i przestałem być delikatny. Waliłem do dna, ostro, mając w dupie, czy ją to boli, a po dźwiękowych reakcjach sądząc, na bank nie było jej fajnie. Dojechałem do końca na pełnej, spust w kalosz. Wziąłem ręcznik i mówiąc "Tak, teraz rzeczywiście stąd wyjdę" poszedłem się umyć, po czym opuściłem lokal.

W samochodzie spojrzałem na telefon. Dzwoniłem do niej spod klatki równe 27 minut wcześniej. Moja akcja trwała zatem jakieś 20 minut...

Cyferki:

Ustawka 10/10

Panna 6,5/10

Francja 1/10

sex 1/10

atmosfera 0/10

Doradzam omijanie tego kurwiego dołka szerokim łukiem. Chyba, że lubicie być ruchani inaczej :D

Użytkownik Dark_L edytował ten post 13 sierpień 2017 - 08:35

Harry_89

Harry_89

Praktykant

• +users
  • 33 postów

Wiem, że nie jest to opinia ale i ja wtrącę swoje 3 grosze, żeby inni nie utopili kasy.

Zdjęcia Irminy - kiedyś (jakieś 3 lata temu) wybrałem się do panny z tymi fotkami przy al. KEN 85. Panna oczywiście nie była tą ze zdjęć, a już nie raz widziałem na odlotach te fotki.

Michell - też nie raz te zdjęcia już widziałem, z kolei u panny, która "była" pod tym anonsem też byłem w podobnym czasie (zanim kompletnie usunąłem ze swojej listy Ursynów) przy al. KEN 54, i też nie była to laska ze zdjęć.

Może alf zmienił lokalizację i podstawia Panny pod stare ogłoszenia. Też zalecam ostrożność.

Pzdr.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych