Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Badania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

freak007

freak007

Bywalec

• +users
  • 184 postów
Numer telefonu: brak

Panowie, gdzie w Wielkopolsce najlepiej zrobić sobie badania (najlepiej anonimowo).

Wiecie, HIV-y, żółtaczki, chlamydia i inne kłykciny! :zawstydzony:

Pora diabłu spojrzeć w oczy, chociaż przyznaję że cholernie się boję bo kiedyś guma trzasnęła u divy.

Użytkownik gazer edytował ten post 11 sierpień 2017 - 18:35

R E K L A M A

Gattor
Re: Badania

Gattor

Bywalec

• +users
  • 189 postów

np. tu http://www.rckik.poznan.pl/

virtuoz

virtuoz

• +users
  • 7006 postów

Anonimowo nie zrobisz raczej nigdzie.

Jednak wszystkie placówki maja obowiązek ochrony danych osobowych i raczej dbają o to. Nie oplacalne sa dla nich wycieki

http://www.certus.me...drowy-mezczyzna

nowak

nowak

wielbiciel małych tyłeczków i ... jacuzzi :)

• +users
  • 1226 postów
Tak polecam ten pakiet, profilaktycznie raz do roku kazdy powinien robić.

freak007

freak007

Bywalec

• +users
  • 184 postów

A można ufać temu? http://quickhivtest.com/

Podobno tego typu testy są tak skonstruowane że w przypadku wyniku negatywnego nie trzeba się konsultować z lekarzem. Od lat znane na zachodzie.

[Dodano: 08 sierpień 2017 - 06:01]

A może taki pakiet online byłby dobry (no i anonimowy) https://zdrowegeny.p...neryczne-pakiet

Użytkownik freak007 edytował ten post 08 sierpień 2017 - 05:56

jelonekabc

jelonekabc

Praktykant

• +users
  • 21 postów

Badania na HIV można zrobić za darmo i anonimowo w różnych "punktach konsutlacyjnych" prowadzonych przez różne fundacje przy wsparciu państwa.. Są co najmniej w większych miastach, jedyny minus jest taki, że trzeba powiedzieć dlaczego się przyszło ("gumka mi strzeliła na Woodstocku").

freak007

freak007

Bywalec

• +users
  • 184 postów

Kurde, czy wszyscy przed testem na HIV mają pietra? Nikt sie specjalnie nie boi WZW, chlamydii, kiły itd.?( Takie odniosłem wrażenie czytając wypowiedzi w necie.)

82motylek

82motylek

Stary wyjadacz

• +users
  • 271 postów

Badanie na WZW C jest śmiesznie tanie. Robiłem je 4 lata temu - dodatkowo na własne żądanie przed nieskomplikowaną operacją -, bo dochodziły mnie słuchy że w X szpitalu były przypadki zarażeń (nieudowodnione prawnie). Każdemu polecam.

freak007

freak007

Bywalec

• +users
  • 184 postów

A jak często robić sobie badania ? Na divach bywam...2-3 razy w roku. Kiedyś miałem nawet ok 1,5 roku przerwy.

Jestem nieśmiały, więc poza okazjonalnymi divami nie utrzymuję żadnych innych kontaktów seksualnych (nie jest to łatwe życie,ale cóż tak bywa).

sudom

sudom

Praktykant

• +users
  • 39 postów
Może to zabrzmi dziwnie, ale po np 5 mc możesz oddać krew. Jak coś masz to znajdą i dadzą znać. Jak będzie ok to jeszcze komuś pomożesz. Czemu taka przerwa - okienko serologiczne. Dane są niejawne a i od podatku możesz $ odliczyć.

gutta

gutta

Otrzaskany

• +users
  • 57 postów

Kurde, czy wszyscy przed testem na HIV mają pietra? Nikt sie specjalnie nie boi WZW, chlamydii, kiły itd.?( Takie odniosłem wrażenie czytając wypowiedzi w necie.)

Nie bój nic, jeśli wszystkie stosunki z divami odbywasz z gumiakiem i raz Ci strzeliła to te dwie sekundy (bo zakładam że wyciągnąłeś od razu) nie czynią Cie nosicielem. Divy potrafią bardziej dbać o swoje zdrowie niż niejedne 'normalne kobity'. Moja rada - nie czytaj nic, wyłącz komputer i nie myśl o tym bo dostaniesz na głowę. HIVem nie zarazisz się tak łatwo jak wszyscy dookoła pierdolą. Pzdr

Mujeres

Mujeres

Bywalec

• +users
  • 172 postów

Ziom -  idziesz w Certusie o 23-24 zero ludzi w sobote czy w niedziele lub w pn o 7 rano i dajesz karteczke w recepcji, ze chcesz HIV, HCV i HBS, VDRL i temat masz z glowy.  Dane mozesz na 99% wymyslic, jesli chcesz anonimowo, ale dajesz dowod i BADANIA SA TYLKO DLA CIEBIE.  W momencie, gdybys cos mial to i TAK BEDZIE CIEBIE WOLAL LEKARZ, BO, WTEDY TEST NA HIV SIE POWTARZA I WYSYLA CHYBA DO KRAKOWA.  Wszystko dla Twojego dobra.  

Poza tym testy min. 3 miesiace po podejrzanym stosunku a nie dzien lub tydzien po, bo testy sa niewiarygodne.  

Teraz mozesz wszedzie zrobic i wyniki masz w necie -  w Certusie tego nie ma jeszcze. 

Pare godzin nerwow i jesli wszystko ok, to bedziesz nosil ZAWSZE GUME nawet do loda.  Jesli nie, to hiv jest choroba z ktora mozesz przezyc prawie cale zycie BIORAC DARMOWE LEKI a jesli chodzi o HBS i od niedawna HCV ( koszt pareset lub parenascie tysiecy zlotych) to leczy Cie Panstwo na OZ na Szwajcarskiej. VDRL antybiotyki.  

Inne chlomydie, Herpes to albo antybiotyki lub antywirusowe.  

W skrocie STRASZNE choroby, ale mozna duzo z nimi zrobic a w wiekszosci wyleczyc!!

Użytkownik Mujeres edytował ten post 11 sierpień 2017 - 19:39

freak007

freak007

Bywalec

• +users
  • 184 postów

Rzeczywiście od tego czytania dostałem na głowę. I to prawda że tzw. normalne kobity (normalni ludzie) niewiele wiedzą o choróbskach. Z ojcem ostatnio coś zacząłęm gadać o WZW i on też o niczym nie wiedział! Dalej tematu nie będę zgłębiał, bo kumpel który gumek nie lubi uzywać powiedział mi przed laty że jemu nic nie jest!

Użytkownik freak007 edytował ten post 19 sierpień 2017 - 21:13

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych