Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Laura 22 575-293-xxx 794-341-xxxZbornik, eamore

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

rozpustax2

rozpustax2

Świeżak

• user
  • 8 postów
Ja również potwierdzam opinie . Byłem na ciśnieniu i żałuję.

Ustawia na 2 tel więc 8/10 , minusem jest odległość
Sama dziewczyna bardzo ladna 10/10 no i na tym koniec.
Zacznę od tego ze laska wprowadza taka atmosferę ze sie odechciewa, zero zaangażowania 0/10
przy akcji fbg zastanawiam sie czy to żart i po tym juz tez mi sie odechciało i wyszedłem.
Nie polecam

R E K L A M A

Ivangroznysamozwanie
Re: Laura 22 575-293-xxx 794-341-xxx

Ivangroznysamozwanie

Świeżak

• user
  • 6 postów
Z ciężkim sercem muszę podzielić opinie szwagrów. Szkoda! Tak zmarnować taki potencjał wizualny to strata dla świata wielka! Mogłaby spokojnie z takim wyglądem zwojować Poznań. Cyferki podam tylko ze względu na panujący tutaj regulamin, chociaż uważam, że w tym przypadku można by sobie ich podarować, bo co z tego, że lokal, ładny, dziewczyna śliczna (jak na mój gust) i że ustawka bezproblemowa, skoro serwis o który przecież tutaj chodzi nie pozwala powiedzieć o sobie nic dobrego?

Ustawka: 9/10
Panna: 9/10
Lokal: 8/10
FBG: 0/10
Nawet w kategorii handjob słabe 2/10
Zaangażowanie: -10/10

Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda.

Michal225

Michal225

Świeżak

• user
  • 7 postów
Byłem u panny jakieś 2 miesiące temu, ustawka szybka, bez problemu 2 tel. Mieszkanie ładne nowe bloki. Panna młoda zgrabna, może się podobać, Atmosfera drentwa, a akcja kiepska, na plus że lodzik do końca. Ustawka: 9/10
Panna: 7/10
Lokal: 9/10
FBG: 2/10
Zaangażowanie, atmosfera 1/10

Zawiodłem się. Szkoda.

Darkoss92

Darkoss92

Świeżak

• user
  • 5 postów

Poznałem Laure na portalu DZ.... Szybka ustawka, był to maj ul. Karpia. Panna młoda, zgrabna, Cycki zrobione. Trochę rozkazuje i do akcji... Lodzik do końca ratuje sytuacje. Jeśli wrócę to na mega ciśnieniu i przejazdem.
Panna 8/10
Lokal 9/10

FBG 3/10

Atmosfera - znikoma.

konesercipek997

konesercipek997

Praktykant

• +users
  • 27 postów
Laurkę poznałem przez zbiornik, trochę nieśmiała ale miła dziewczyna, wszystko co pisze i spotkaniu to się sprawdza, ona nie wypytuje o moje sprawy życiowe a ja o jej. Tym razem jadąc do niej wyjechałem trochę szybciej i zauważyłem jak wraca do domu więc podwiazlem ją, a że już jestem jej stałym bywalcem nie miała oporów żeby wsiąść do auta :-)
Lodzik jak zawsze super bo już nie jestem u niej pierwszy raz, cipka pachnąca bo nie używana podobno hehehe
Finał tym razem na te piękne cycuszki ;-)
Zdjęcia w 100% oddają jej urodę, ja polecam i będę wracał za kazdym razem :-*

Lodzik 9/10
Minetka 11/10
Lokal 10/10

lucyfer6666

lucyfer6666

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Udało mi się wreszcie gdzieś wyrwać a że potrzebna była jakaś panna stricte na oral to uderzyłem do Laury (wyłapana na datezone ale chyba jest na każdym portalu). Ustawka szybko i konkretnie 2 telefony. Po przybyciu wita zajebista panna, aż myśli się że szkoda że tylko oral. Cycek ma super zrobiony, zgrabna ładna dziewczyna. Zostałem na mineta + oral. Szybkie odświeżenie i jedziemy. Panna czysta i smaczna, reaguje na pieszczoty, cycki typowe jak to robione. Zmiana miejscami no i coś zgrzyta, panna jakoś ni to ssie ni to wali ręką, nie daje się sterować ot robi jak chce i na nic nie reaguje.Byłem napalony to szybko poszło, przyjęła ładunek i nic innego nie zostało jak spadać.

Oj jakby sensowniej podchodziła do tego to by zdobyła wielu adoratorów.

Ustawka 9/10

Panna 10/10 (z tym nie da się walczyć)

Lokal 9/10

Lód 4/10

Atmosfera 4/10

Podsumowując, tylko na mocnym ciśnieniu i chęci na taką dziewczynę. Szczerze 150zł można o wiele lepiej zainwestować na sam oral.

Użytkownik lucyfer6666 edytował ten post 11 lipiec 2018 - 18:36

patjaro

patjaro

Świeżak

• user
  • 3 postów

Jakiś czas temu zawitałem skuszony propozycją ze zbiornika.

Telefon - głos miły, konkrety, potem kilka smsów i jestem pod blokiem.

Kazała czekać - niby wraca z zakupów.

Otwiera - ładna, wysoka, szczupła, jędrny biust, ale... na tym koniec... łazienka, krzesło lizanie główki, praca ręczna, nie dotykaj i powiesz jak będziesz kończył. Koniec w rękę, łazienka i papa... szkoda kasy.

Ustawka 7/10

Panna 9/10

Lokal 8/10

Lód 1/10

Atmosfera 0/10

Nafalski1

Nafalski1

Świeżak

• user
  • 2 postów

Pani ogłasza się na eamore.com.pl

https://www.eamore.com.pl/526196

Adres prawdziwy, tzn. Karpia 22 <ciach>, a potem - jak już przejdziemy zabezpieczenie w postaci stróżówki, <ciach>

Otwiera blondie. Wiek powyżej dwudziestu. Raczej 25 lat. Dość mocno zbudowana. Nie spodziewajcie się wielkich kreacji, raczej szortów i podkoszulki. Grzecznie do łazienki (upomniany zostałem o zdjęcie butów:). Łazienka schludna, ręcznik nieco mokry, ale rozmiar przyzwoity.

Wychodzę nagi, przechodzę do pokoju, uiszczam zapłatę 100 złotych (lodzik z połykiem, bo panna nic innego nie oferuje, chyba że minetkę, to wtedy 150 złotych).

Pytanie od niej. Na stojąco, czy wolę leżeć? Wolę stać. Zaczyna, a ja kładę rączkę na szyi i szukam cycka poniżej. Ostrzeżenie.. Mam się wyprostować! No dobra, choć cycek z góry doskonale się mieni, ale po dotyku czuć, że robiony... 

I...niestety koszmarna szkoła seksu oralnego. Dwa ruchy ręką, płytkie zanurzenie ustami, i tak, cały czas. W dodatku potwornie ściska członka ręką, aż boli. Mnie bolało strasznie i poprosiłem o lżejsze i wolniejsze ruchy. Niczego to nie zmieniło. Za chwilę komunikat.. Nie dojdziesz? Dojdę mówię i nie chcę już komentarzy. Tym razem komunikat nadszedł po kolejnej minucie, a kolejne były coraz szybsze. Wreszcie... Nie dojdziesz, bo jesteś zestresowany. Spotkajmy się innym razem. W międzyczasie oglądanie paznokci.

Klęska.

Ustawka 8/10 nie lubi za dużo tłumaczyć

lokalizacja 9/10 - parking i mało samochodów

lokal 9/10

łazienka 9/10

panna 7/10 (odejmuję za wiiielkie sztuczne rzęsy)

lodzik 1/10 - największa pomyłka w moim życiu

sex - nie było.

Na pewno nie powrócę i nie mogę polecić. Zupełny brak techniki i brak zainteresowania wykonywaną usługą.

wszystko spoko tylko dlaczego podajesz pełny adres!!!!

dyskrecji Cię nikt nie nauczył?

10/10

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 18 lipiec 2018 - 23:17

wojtek1232

wojtek1232

Bywalec

• +users
  • 101 postów
Ze mam słabość do cycatych blondyn postanowiłem i ja sprawdzić powyższa pannę. Ustawka tylko SMS miejscówka już wielokrotnie opisywana powyżej. Umówiony z panna byłem dopiero na 23 z racji tego ze tego dnia wracałem z delegacji wiec postanowiłem sobie ja nieco przedłużyć. Panna otworzyła mo w halce bez majtek, fajnie wyeksponowane cycki. Zostałem poproszony w trybie oznajmującym o możliwości skorzystania z łazienki co i zrobiłem bo po podróży chciałem się odświeżyć. Następnie przejście do pokoju, panna niestety od samego początku stwarza barierę, upomina czego nie robić. Dalej właściwie to samo czyli marne trzepanie wacka, jednak na moja sugestie brania powoli i delikatniej przystała, nawet w pewnym momencie zdjęła ramiączka i kazała się dotykać po cyckach, które notabene sa fajne ale twarde. Skończyłem jej w ustach, natychmiast poszła wypluć. Właściwie stosunek do mnie zmieniła kiedy dałem jej sowity napiwek i wnioskuje ze byłaby chętna się puknąć gdybym jeszcze ja pomęczył... cóż kwestia czasu. Myśle ze może się fajnie bzykać. Całe spotkanie Ok 45-50 minut. Jednak myśle ze panna szuka jeleni podnieconych bardziej jej uroda niż umiejętnościami. Nie wiem czy wrócę chyba tylko wtedy jeśli przekonam ja do pukania.
Panna 8/10
Lokum 7/10
Oral 4/10

h164

h164

Świeżak

• user
  • 2 postów

A ja się nie zgodzę z poprzednimi przedmówcami. Co prawda jest sztywna i surowa ale widać, że od dawna w biznesie bo ma twarde zasady których się trzyma, to ona stawia granicę a to w kobietach lubię (zdecydowanie) Pomimo wszystkiego udało jej się zrobić dobrego lodzika podczas którego ja nacieszyłem się jej pięknymi aczkolwiek nie naturalnymi cycuszkami rekompensującymi jej urodę (twarz jak u konia niestety) Gdyby atmosfera była dobra to pewnie bym wrócił a tak zachowam jej numer jedynie jako alerntywę gdy inne divy będą zajętę bo z Laurą łatwo o spotkanie (terminy)

Panna 2/10

Biust 8/10

Lokum 9/10

Lodzik 8/10

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych