Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

KKS Lech Poznań. Sezon 2017/2018

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

komandos63

komandos63

Weteran

• +users
  • 850 postów
Włączyłem tv na ostatnie 20 min. Widzę że gra już wam fajnie wychodzi . Szkoda tej 3 rundy ...i aż strach pomyśleć ( dla mnie ) jakbyśmy z wami grali. 6 jak nic Legia by dostała...

PrzyjacielRodziny
Re: KKS Lech Poznań. Sezon 2017/2018

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3385 postów
Nie przesadzaj z tym 6...mecz slaby, tylko koncowka dobra. ..najważniejsze 3 punkty...

krisskross

krisskross

Amen.

• +Premium user
  • 1601 postów

W relacji na Onecie brzmiało to tak,jak napisał PiaR.

bobbyperu

bobbyperu

GarsoManiak

• +users
  • 1787 postów

Wyglądało na to że skończy się remisem , który biorąc pod uwagę boiskowe wydarzenia odzwierciedlał by przebieg tego nudnego spotkania .

W pierwszej połowie to my mieliśmy minimalną przewagę , w drugiej to Cracovia cześciej atakowała .

O stylu gry Lecha najlepiej zapomnieć bo był wyjątkowo bezbarwny ale 3 punkty wpadają na szczęście na nasze nasze konto .

Wszystkie bramki są zasługą rezerwowych w tym akurat meczu , fajnie ze mamy bardzo długą ławkę rezerwowych i każdy kto wchodzi przeważnie wiele wnosi do gry .

Makuszewski jest obecnie w mega formie no i Gytkjer też wyglada bardzo dobrze , zdaje się że w trzech ostatnich meczach zdobył 5 bramek , byle tak dalej sezon w jego wykonaniu wyglądał .

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3385 postów

Robert Gumny przedłużył kontrakt z Lechem do końca czerwca 2021. Dobra decyzja jego i klubu. No i zasłużył:) coś czuje,że za 2 lata-jeśli dalej będzie się tak rozwijał,to sprzedadzą go za niezłe siano.

bobbyperu

bobbyperu

GarsoManiak

• +users
  • 1787 postów

Niedługo zaczyna się mecz w PP z Pogonią w Szczecinie .

Losowanie w tym sezonie mamy fatalne ale wszyscy są do przejścia i o PP można zdecydowanie powalczyć .

A skoro powoli kończy się granie co trzy , cztery dni to Bjelica zapowiada w najbliższym czasie koniec z rotacjami i wystawianie w pierwszym składzie tylko tych którzy prezentują najlepszą formę . Mam nadzieję że tak będzie bo na niektórych graczy którzy obecnie regularnie pojawiają się w składzie patrzeć po prostu nie mogę .

Conan

Conan

Barbarzyńca

• +Premium user
  • 11423 postów

Jak można spierdolić okazję taką jak w 92 minucie?

Rozumiem, że ktoś prowadzi 3:0 i już nie musi strzelać, ale 4 powinno być.

Straszny łomot, współczucie.

Ale może chłopakom kubeł zimnej wody się przyda i wyciągną wnioski.

Skupieni na lidze mogą powalczyć o najwyższy cel

bobbyperu

bobbyperu

GarsoManiak

• +users
  • 1787 postów

Mecz w naszym wykonaniu to całkowita tragedia a 3-0 to chyba najmniejszy wymiar kary .

Pozostała tylko liga i walka o tytuł .

I to nie może tak wygladać że prześpimy początek ligi jak w poprzednich sezonach a później do końca będziemy gonić liderów , raz że nie ma już podziału punktów a dwa z takim składem jaki obecnie mamy powinniśmy punktować rywali jednego po drugim i rywalizować o mistrzostwo z Legią ( jeśli zespół ze stolycy formę złapie ) a jeśli jednak nie złapie zostawić ligową konkurencję po prostu daleko w tyle . 

Niestety z Bjelicą może to być różnie , mamy zespół który tytuł w tym sezonie może zdecydowanie wywalczyć , niestety mamy też trenera który mam wrażenie może poważnie w tym przeszkodzić . 

Obym się jednak mylił bo szkoda by było zmarnować taki zespół który potencjał jak na polską ligę ma wyjątkowo duży . 

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3385 postów
Słabo to ostatnio wygląda. ...wczorajszy remis- mimo, ze z liderem, to jednak jak porażka. Nie stwarzamy sytuacji...

bobbyperu

bobbyperu

GarsoManiak

• +users
  • 1787 postów
Fakt że Zagłębie jest liderem , albo grając z nami przynajmniej nim było.
I w tym sezonie przypuszczam że zespół z Lubina może być do końca groźny .
W związku z tym może się okazać że wczoraj graliśmy z zespołem który tak jak my będzie w tym sezonie walczył o puchary i ponownie grając u siebie nie potrafiliśmy zespołu z czołówki ligi pokonać.
Najwyższy czas się przebudzić , została nam tylko liga i z takim składem walka o mistrzostwo . A jeżeli Bjelica w najbliższym czasie nie będzie potrafił niczego więcej z zespołu który w dużej mierze sobie dobrał wycisnąć to po mojemu powinien pożegnać się z klubem .

krisskross

krisskross

Amen.

• +Premium user
  • 1601 postów

Bobby, i co dalej? Który trener zrobi z tej melasy spirytus?

Magierę też już zwalniają na forach.

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3385 postów
Jesli strata do lidera na przerwe zimowa nedzie wynosiła powyżej 10 punktów, to niestety trzeba bedzie Nenada pożegnać. Mam jeszcze do jiego zaufanie,ale przez głupie gadki z ostatnich paru miesięcy jest jyz ono bardzo niewielkie. ..

bobbyperu

bobbyperu

GarsoManiak

• +users
  • 1787 postów

Bobby, i co dalej? Który trener zrobi z tej melasy spirytus?

Magierę też już zwalniają na forach.

@ Kriss nie wiem wprawdzie kto ewentualnie zrobi z tej melasy porządny spirytus i czy w ogóle następcy by się to udało ale wiem że Bjelica ma w tej chwili całkiem konkretny zespół i w dużej mierze klocki które sam sobie wybrał . Jeżeli dalej Lech bedzie grał w kratkę przeplatając dobre występy słabymi to pewien jestem że Bjelica z tych dobranych przez siebie klocków raczej nic nie wyciśnie .

Ale mam nadzieje że jednak zespół zacznie w końcu grać regularnie dobrze i do żadnych zmian w sztabie szkoleniowym nie bedzie musiało dochodzić tyle że podobnie jak u PR te nadzieje są coraz mniejsze bo wypowiedzi jak i decyzje Bjelicy od dłuższego już czasu są dla mnie w dużej części całkowicie niezrozumiałe .

Icek10

Icek10

GarsoManiak

• +users
  • 1384 postów

Nie było mi dane obejrzeć meczów z Craxą, Pogonią i Zagłębiem (kurwa, znajomy walnął nam bramę :dwarf: ) ale fakty są nieubłagane. Początek sierpnia, a nas nie ma już w 2/3 możliwych rozgrywek. A przecież pod tym kątem były robione hurtowo zakupy. 

Powtarzam się, ale nie mamy środka. Bjelica na jednej z konferencji mówił, że naszą grą będzie gra skrzydłami. Ok. Tak gra ma sens. Ale nie jest tak, że skrajni zawodnicy sami rozmontują obronę przeciwnika. Raz, dwa razy może się udać. Ale po pewnym czasie takie granie robi się przewidywalne. Do takiej gry potrzebni są środkowi pomocnicy, którzy nadążają za akcją, którzy zrobią przewagę w polu karnym, którzy zbiorą odbitą piłę itp itd.....

Nie widzę żadnego usprawiedliwienia dla rotowania bramkarzami, a teraz, po tym, gdy zostaliśmy tylko z graniem w lidze, ogólnie rotacja powinna być ograniczona, bo w przeciwnym razie będziemy mieli Henninga Berga II. 

bobbyperu

bobbyperu

GarsoManiak

• +users
  • 1787 postów

Bjelica twierdzi że czas rotacji w składzie się skończył i teraz będą grali tylko najlepsi .

Oprócz ligi nie gramy już nigdzie więc z tylko jednym celem do zdobycia powinniśmy zacząć punktować rywali w lidze . I to regularnie punktować a nie tylko raz na kilka kolejek . 

Co do rotacji z bramkarzami całkowita racja . Rozumiem gdy trener danej drużyny wystawia jednego bramkarza w lidze a drugiego w krajowych pucharach , w tym wypadku sprawa jest całkowicie jasna , ale rotowanie bramkarzmi we wszystkich rozgrywkach jest dla mnie kompletnie niezrozumiały .

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3385 postów
Za niecałą godzinę gramy w Niecieczy z Termalika...obysmy wywalczyli tam 3 punkty. ..

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3385 postów
3 punkty przywiezione i to jest najważniejsze. Do strzelania 1 bramki jie sxlo tego oglądać. ..

Icek10

Icek10

GarsoManiak

• +users
  • 1384 postów

Na plus Gumny, Gytkjaer i Makuszewski.  Nie było przeciwnika. 3 punkty. I tyle można napisać o tym meczu.

bobbyperu

bobbyperu

GarsoManiak

• +users
  • 1787 postów
Makuszewski już kolejny raz jest za szybki dla rywali .
A Gytkjaer zaczyna mi się podobać . Praktycznie wszystkie bramki zdobywa z pola karnego i "żyje "z podań kolegów z zespołu . Może nie jest to napastnik który zdobywa bramki po jakiś spektakularnych solowych akcjach ale miejsce w polu karnym potrafi sobie znaleźć znakomicie i robi to regularnie .
A sam mecz raczej mało ciekawy ale za to wyjątkowo krwawy .

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3385 postów

Trałka złamany nos...szkoda byłoby,gdyby wypadł z gry,bo jest w tym sezonie w bdb formie.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych