Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Emi 18, 508-550-045młoda 18

* * * * - 7 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

DrDoom

DrDoom

Praktykant

• +users
  • 15 postów
Najpierw pracowała z Laura, później z Nicola
http://www.garsonier...00-nicola-priv/
u Nicoli byłem w zeszłym tygodniu i zgodnie z relacja Emi na dłuższym urlopie ale ma wrócić pod ten adres

Zatem temat zamykam do czasu powrotu panny. Poinformujcie o tym przez "Zglos"

Użytkownik xcobra edytował ten post 28 październik 2017 - 02:05

R E K L A M A

xcobra
Re: Emi 18, 508-550-045

xcobra

Weteran

• Moderator
  • 775 postów
Pojawily się ogłoszenia ze zdjęciami tej panny. Ktos może potwierdzić powrot (na podstawie spotkania?)

xcobra

xcobra

Weteran

• Moderator
  • 775 postów
Orwarte

Magnus1

Magnus1

Stary wyjadacz

• +users
  • 260 postów

515-660-047

516-450-588

panna wróciła bardzo wyposzczona po przerwie, ona naprawdę uwielbia sex i daje z siebie tyle, na ile pozwala jej doświadczenie młodej dziewczyny, pozycja obowiązkowa dla wielbicieli młodego, niewinnego, dziewczęcego ciała

Emi żywiołowo reaguje na dotyk, momentalnie wilgotnieje a sex z nią jest namiętny i intensywny, umiejętności oralne marne, dziewczyna jest głośna i spontaniczna, trudno w niej widzieć sex bombę, jednak widok nadziewanej na pal i wijącej się w spazmach lolity - bezcenny

umówienie - 10/10, bez uwag

lokal - 8/10, minus za koleżankę i łóżko z metalowym oparciem, poza tym - top ! tak powinna wyglądać elegancka garsoniera

panna - z perspektywy dwudziestolatka oceniam ją na 5/10 - przeciętna, jest cała masa ładniejszych studentek gotowych do akcji, dla dojrzałego faceta - 8/10 za młodość, wdzięk, świeżość, niewinność, ciekawość seksu i odrobinę szaleństwa w poszukiwaniu rozkoszy

oral - 3/10, słabo :(

sex - 9/10, spokojnie można wyruchać u niej orgazm, mnie się nie udało ale cóż, lata lecą...

mineta - 9/10, świeża, smaczna, pachnąca cipcia, bajka :)

nastrój - 9/10, miło i naturalnie

uległość - zbadam przy kolejnej wizycie

honorarium 300 PLN przekazane bez żalu

Wspomniane oferty

Emi 18 - 515660047

Emi 18 - 515660047
Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
brązowe

Oczy:
piwne

Wzrost:
170 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
300 zł

Emi 18 - 515660047

Uległa 18 - 516450588

Uległa 18 - 516450588
Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
brązowe

Oczy:
piwne

Wzrost:
170 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
300 zł

Uległa 18 - 516450588

swift

swift

Bywalec

• +users
  • 186 postów

Czy to nie ta sama panna ?

https://odloty.pl/pl...lny/203897.html

Kaczorek69

Kaczorek69

Otrzaskany

• +users
  • 95 postów
To dwie rożne dziewczyny. Ta z Twojego linku ma swoją osobną kartoteke.

http://www.garsonier...-maksa-18-full/

Użytkownik xcobra edytował ten post 25 styczeń 2018 - 10:50

jareq7770

jareq7770

Świeżak

• user
  • 9 postów

Byłem u Emilki kilka razy. Ostatnio odwiedziłem ją drugiego dnia po jej powrocie. Rzeczywiście dziewczyna była  mega wyposzczona :zeby:  Fajnie sie nakreca i mozna z nia naprawde niezle poszalec na tym duzym lozku.. Ogolnie to dziewczyna lubi mowic duzo o sobie, taki troche narcyzm, mi tam to nie przeszkadza. Kolejna miła i udana wizyta. Może jeszcze wroce.

Mieszkanie 8/10

Dziewczyna 7/10

Sex 8/10

Atmosfera 8/10

Pozdrawiam

Robercio

Robercio

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Witam,

po wtopce udałem się do Emi, wiek zgodny z opisem. Dziewczyna jest młoda i pozytywnie nastawiona, lokal znany  z dobrej obsługi na Chodkiewicza , sam adres zasłyszany przez telefon wzbudził pozytywne skojarzenia :) Emi ma rzeczywiście 18 lat jest delikatna, rozmowna i jeszcze niezmanierowana. Od progu czułem się swobodnie w pokoju częściowy brak doświadczenia nadrabia świetną atmosferą i zgrabnym jędrnym ciałkiem. Chętnie bierze się za loda, cieszy się nim jak lizakiem, jeszcze chętniej się bzyka, lubi to chyba. Wygląda bardzo atrakcyjnie, ładnie ubrana, czarna bielizna i pończochy. Czysta i pachnąca, koniecznie do powrotu :)

Ustawka- 10/10

Lokal- 10/10

Panna- 9/10

Lodzik- 7/10

Sex- 8/10

Atmosfera- 10/10

Chyba przegapiłem czas nieobecności, fajnie że wróciła :) dobry adres na mapie :)

Koras07770

Koras07770

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Cześć!

Byłem u Emi z tydzień temu. Baaardzo udane spotkanie, a cyferki:

Ustawka: 10/10 Smsowo. Pod blokiem telefon i wjazd do środka. 

Lokal: 9/10 Nowe budownictwo, schludnie. W pokoju na pufach musiałem zostawić ubrania i kurtkę - za to jeden minus.

Panna: 9/10 Młoda, zgrabna i jeszcze trochę dziecinna czarnulka. Rzeczywiste 18 lat. Minus za jeszcze malutkie piersi (ale kto jak lubi - ja bym wolał delikatnie większe :zeby: )

Akcja: 10/10 Dziewczyna się przytula i całuje. Lodzik - ekstra. Z patrzeniem na klienta, okolice również ogarnięte. Seks klasyczny - zaangażowana, sama też poddaje pomysły, aktywna. Ekstra się rumieni w trakcie. W przerwie rozmowy o wszystkim i o niczym. 

Atmosfera: 10/10 Z szacunkiem ale i z pośmianiem się. Luźna rozmowa. Jak z koleżanką. Rozliczenie przed.

Ogólnie ekstra. Figurą i gadką nadrobiła jak dla mnie jeszcze nie w pełni ukształtowaną figurę (chociaż bardzo kobieco i seksownie wygląda). 

martolineo

martolineo

Praktykant

• +users
  • 24 postów

Po stosunkowo pozytywnych opiniach wybrałem się i ja.

USTAWKA 10/10

Ustawka bardzo płynna z wyprzedzeniem (przed południem umówiłem się na wieczór, potwierdzenie popołudniu i jazda). Panna nie musiała się sprawdzać w roli nawigatora, bo lokal przy Chodkiewicza 10 jest mi bardzo dobrze znany ze względu na regularne wizyty u Nikoli priv.

LOKAL 9/10 Mieszkanie w wysokim standardzie, czysto, żeli wybór jak w rossmanie, do tego słynne już na pół a może i całą Warszawę szczoteczki jednorazowe. Z parkowaniem nie ma zwykle problemu, ale trzeba znaleźć miejsce na Kulskiego jakieś 300m od lokalu.

DZIEWCZYNA 8/10 Otwiera dziewczyna autentycznie nastoletnia, sporo tego przerobiłem w stolicy, ale drugi raz trafiam na rzeczywistą nastolatke. Z wyglądu panna mi się bardzo spodobała, ciałko gładkie, kształtne, nie jak u laski fit czy modelki, ale naprawdę spoko (ciało 7,5/10), fajne piersi, co do twarzy (buziak 8/10) po opiniach na forum byłem pozytywnie zaskoczony laska ma bardzo piękne usta i robi z nich świetny użytek przy francuzie i super pocałunkach, naprawdę, najfajniej całująca laska jak dla mnie. Duże brązowe oczy, braknie do mojego ideału ale jest naprawdę ładna.

FBG 9/10 W tej gestii panna jak na swój wiek umie nadspodziewanie dużo, co prawda jest to oral dość delikatny niezbyt głęboki , ale przyjemny , mokry, z wyczuciem, no i jeszcze nikt nie wypieścił mi tak okolic, a to jest chyba moja ulubiona część tych zabaw, no naprawdę jak tylko usta i język panny kierowały się na jajka to odlatywałem gdzieś poza orbite, stąd tak wysoka ocena.

Akcja 9/10 Za umiejętności dałbym pewnie ze 6, ale z racji, że dziewczyna pozwala na dużo, jest zaangażowana i nadzwyczajnie ciasna, była chętna nawet na 3 podejście w godzince, tylko czas nam się skończył, co Emilka skwitowała: ,,następnym razem więcej seksu a mniej gadania", dlatego jestem zobowiązany dać 9. Mówiąc w skrócie: dawno sobie tak fajnie nie użyłem. Podczas akcji pieszczoty itp. Naprawdę się dziewcze stara i sama proponuje kolejne podejścia.

Atmosfera 10/10 Tu chyba największy plus. Są chęci, zaangażowanie, o dziwo rozmowa całkiem ciekawa bo pomimo takiego wieku Emi nie jest mało inteligentna, bardzo mnie to pozytywnie zaskoczyło, tylko nasze pierwsze 5 minut było odnajdywaniem wspólnego języka, a dzieli nas nie tak mało bo około 10 lat.

Podsumowując 9/10 Dziewczyna jak dla mnie super i do pilnego powrotu, nie wiem czy znajdziecie gdzieś ciaśniejszą jak to ona nazywa ,,pusię" w naszym pięknym mieście. Nie jest może moja najbardziej upodobana pozycja na mapie stolicy, ale absolutny top.

egrajek

egrajek

Świeżak

• user
  • 6 postów

U Emi byłem 2 razy, jeszcze jak przyjmowała na Madalińskiego.
Z umówieniem wtedy nie było żadnego problemu, za drugim razem musiałem tylko poczekać 10 minut ponad umówioną godzinę. Ustawka - 10/10
Lokal na Madalińskiego był opisywany wielokrotnie tak więc nic nowego nie dodam - 10/10
Atmosfera - niby sympatycznie, ale jakoś rozmowa się nie kleiła, czegoś brakowało. Jednak nie po to przychodziłem, tak więc - 9/10
Wygląd  - mi się podobała, figura bardzo zbliżona do mojej ulubionej, twarz nie straszy, ubrana tak jak prosiłem, niech będzie - 10/10
Akcja:
Oral - bez rewelacji - 6/10
Klasyk - możliwe różne pozycje, można sobie poużywać - 9/10
Anal - przy pierwszej mojej wizycie jeszcze miała w serwisie, wejście było gładkie, ale dalej jakoś bez rewelacji - 8/10
Ogólnie troszkę powyżej przeciętnej - 7/10. Przy trzech stówach opcja z analem była bardzo dobrą ofertą, teraz mocno zastanawiam się czy zaryzykować spotkanie. Może spróbuję ponownie bo widzę że oceny innych są wysokie.

Yaskier

Yaskier

Weteran

• +users
  • 526 postów

Wizyta w zeszłym tygodniu. Cieżko się umówić. Dzwoniąc rano słyszymy, że dostępne już tylko późne godziny wieczorne. Wziąłem 20 i to chyba był mały błąd strategiczny. Dziewczę za bardzo się nie zmieniło od mojej ostatniej wizyty i to na plus. Ale późna pora = zmęczenie. No i teraz clue tematu. Połączenie zmęczenia i jej infantylności generowało bardzo dziwną atmosferę. Niby zachęcała do akcji aby po chwili przerywać i...zaczynać rozmowę o przysłowiowej pogodzie. Po 2 razie przywołałem delikatnie do porządku i już było lepiej, ale przez to siadł trochę klimat.

Emi ma swojej atuty, jest młoda i niezmanierowana. Może się podobać. Ale skille przeciętne i to w połączeniu z dziwną atmosferą i dość wysoką stawką sprawia, że to chyba był na razie ostatni wypad do niej. Aczkolwiek nikomu nie odradzam, bo wiem że stać ją na więcej ;)

Sumarycznie max 6,5/10.

Czołgiem!

Użytkownik Yaskier edytował ten post 13 luty 2018 - 15:33

Valdiwer

Valdiwer

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Witam

Os dłuższego czasu miałem ochotę na Emi ,i w końcu zawitałem do bohaterki tematu i z czystym sumieniem stwierdzam że był to strzał w 10. Dziewczyna faktycznie młodziutka ale doświadczona .

Ustawka 10 -dwa telefonu i byłem w środku.

Lokal 10 -czysto ,przyjemnie,

Dziewczyna 9-fotki autentyczne ,buzia sympatyczna ciałko jak u nastolatki

Oral 8 jak dla mnie trochę za delikatnie

Sex 10 widać że lubi to i fajnie się nakręca

Koszt 300 

ogólnie całokształt mocna 9 ja wróce napewno

Grumich

Grumich

Świeżak

• user
  • 7 postów

515-660-047 

Witam,

Młoda, wiek  zgodny z ogłoszeniem. Szczupła, zgrabna w czarnych pończoszkach i sukience, buzia bardzo ładna, zjawiskowa. Ciemne oczy i włosy, dla mnie super. Od samego wejścia była kontaktowa i uśmiechnięta co skracało dystans. Rozliczenie na początek, propozycja czegoś do picia, potem prycho i do pokoju.

Figura zgrabna, ładna pupa, długie nogi bez grama tłuszczyku, biust 2   9/10
Buzia naprawdę ładna, młoda, delikatny makijaż podkreślający oczy  10/10
Oral delikatnie, cały dookoła, bez dopychania z zaangażowaniem  7/10
Sex najmocniejszy punkt programu, lubi, słucha i angażuje się w całości 10/10

Ustawka udana, bez czekania, w południe parkowanie w pobliżu bez problemu 10/10
Lokal wysoki standard, ładny czysty pokój, pachnąco  10/10

Cena odpowiednia do serwisu, ładna dziewczyna na małe szaleństwo :)
Pozdrawiam

Równocześnie proszę admina o podmiankę numeru telefonu w temacie bo się zmienił chyba.

Wspomniane oferty

Emi 18 - 515660047

Emi 18 - 515660047
Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
brązowe

Oczy:
piwne

Wzrost:
170 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
300 zł

Emi 18 - 515660047

MisiekPysiek2082

MisiekPysiek2082

Świeżak

• user
  • 4 postów
Podzielę sie opinia na goraco. Po kolei... Ustawka srednia trzeba dzwonić po kilka razy zeby panna łaskawie odebrała 5/10. Osiedle nowe , problem z parkowaniem 4/10... Mieszkanie ładne , czyste ale uwaga !!! I tu przestrzegam wszystkich w drugim pokoju siedzi alf a byc moze był to jakis szwagier u drugiej dziewczyny nie jestem pewien ale krecil sie cały czas po korytarzu ,walił drzwiami przez co nie mozna sie skupić... Co do samej bohaterki... Wysoka ,dosyc szczupła ciało przeciętne troche tłuszczu zbędnego ogólnie ciało 6/10... Buzia sympatyczna, ładne oczy tu najmocniejszy punkt 8/10. Dxiewczyna nieśmiała , troche gadatliwa ,seksu prawie nie było z powidu kręcących sie ludzi za drzwiami, poprzestaliśmy na lodzie ktory był przeciętny akcja 5/10. Jeżeli masz ochotę na małolatę z dosyc ładna buźka to mozna sprobowac, natomiast jeśli liczysz na dobry serwis to nie ten adres... ogólnie nie polecam, powrotu nie bedzie tymbardziej za ta cenę... pozdrawiam!

dreamer_wawa123

dreamer_wawa123

Świeżak

• user
  • 2 postów

witam,

wczoraj odwiedziłem Panią, jestem pod wrażeniem, poniżej moja ocena:

Ustawka: 10/10 - dwa telefony

Twarz: 9/10 gładka skóra, duże czarne oczy

Figura: 9/10 jędrne, młode ciałko

FBG: 7/10 delikatny trochę rączki

Sex: 8/10 ciasno

Anal: 8/10 

Lokal: 8/10 

Atmosfera: 8/10 namiętna

Opinia nieregulaminowa. Jej wiarygodność jest wątpliwa. +10%

Użytkownik marco111 edytował ten post 22 luty 2018 - 20:15

piekon

piekon

Świeżak

• user
  • 8 postów

516-660-047 

Opinia na gorąco z dzisiejszego poranka, umówienie w piątek.

Emi prosiła o potwierdzenie rano, wszystko bez problemu 10/10

Nowe bloki na Chodkiewicza, trzeba szukać miejsca do parkowania.Lokal nowy i czysty,łazienka ok, pokój czysty bialutki, pasuje do niej :) 10/10  jest jeszcze koleżanka ale było cicho, nikogo nie słyszałem

Dziewczyna szczupła i rzeczywiście młoda, jędrne ciało 8/10 

Twarz atrakcyjna na ulicy bym się obejrzał, bardzo ładne oczy, naturalna bardzo dziewczęca  9/10

Akcja bardzo przyjemna, z uwagi na wiek ciężko żeby była doświadczona jak weteranki 30+ ale wdzięk i świeżość to na pewno atut, całuje się, minetka bardzo udana, reaguje na pieszczoty  8/10

Oral delikatnie i z okolicami, przyjemnie 8/10

Spotkanie uważam za udane, Emi była bardzo miła, kontaktowa z rozmowy można stwierdzić że nie jest też głupia.

Do powrotu za jakiś czas.Polecam miłośnikom młodego GFE

magnat99

magnat99

Otrzaskany

• +users
  • 57 postów

Bry..

Wizyta ze 3 tygodnie temu, lokalizacja Chodkiewicza 10. Ustawka bezproblemowa na konkretną godzinę po południu, a dzwoniłem rano, później diva oddzwania pytając, czy może opóźnić o pół godziny, pełna profeska. Nie wiem kurwa czy w tym dniu miałem jakieś zamroczenie łba, albo myślałem już tylko tym drugim, lecz za sk… nie mogłem znaleźć tego adresu, tubylcy a pytałem z osiem osób w tym miejscowych cieci również nie wskazali mi tego budynku. Dopiero po pół godzinie się objawił mi sam. O parkowaniu nie było mowy, zostawiłem bolid przy Kulskiego przy jakimś płocie.  Wjazd już na kwadrat bez czekania i bez problemu, to nowe osiedle i apartamentowce. Drzwi otwiera mi Emi, no i … niezbyt moja bajka, chociaż uwielbiam młodzież, to niezbyt mi się spodobała. Diva wysoka, szczuplutka, czrne pończochy i jakaś tiulowa halka, cycek mały fajny pasuje jej, lecz ten tyłek jest jakiś taki nieproporcjonalny. Kwestia gustu. Była to moja pierwsza wizyta w stawce 300zł i może więcej oczekiwałem. Buzial młody, ładny lecz po h… ten kolczyk jak u jałówki?? :puknijsie: Miła propozycja napitku i ablucja, rozliczenie z góry. Do lokalu się nie czepiam, jest wszystko łącznie nawet ze szczoteczkami do zębów, skorzystałem. Wjazd na pokój, duuuże kojo, fajne nastrojowe oświetlenie, Emi się łasi no i tutaj muszę zaznaczyć, że się złamałem i zacząłem ją całować, do tej pory nie zanurzałem jęzora w divach. Czuć tą młodość, diva twierdzi, że ma 18lat, lecz jej tyle nie daję, może być nawet do 22-23. Zdejmuje szpilki i heja na wyro, chwila całowanka i FBG i powiem wam, że jest zajebiście, musiałem uważać, żeby nie strzelić, łebek jej chodzi pięknie, a języczek jeszcze lepiej. Szybko się męczy i chce gumę. Następnie jeździec, jest ciasno ojoj.. Nie ma większego zaangażowania z jej strony, zmiana od tyłu, tutaj nie ujął mnie widok pośladków, pytanie o anal - niedostępny. Zjazd do buziala na stojąco no i tutaj pojawił się zgrzyt mający odzwierciedlenie na całość spotkania, diva ma pretensje, że za mocno dopchnąłem i zarzuca focha, jak gwiazda. Chwilę to trwało, zanim ją znowu rozruszałem, bo myślałem, że się obraziła na amen. W przerwie później już miła atmosfera, pogawędka, trochę humoru i macanek. Runda druga zaczęta od FBG, później guma i długa moja ulubiona jazda na misjonarza dość ostro zakończona spustem w gumiaka, otarcie wacka, ablucja końcowa i wypad z buziakiem na dobranoc. Przyjmuje razem z Nicola priv.

Punktacja:

Ustawka:      10/10 profesjonalnie na konkretną godzinę

Lokalizacja    7/10 co do chałupy nie ma problemu, apartament, problem z parkowaniem

Diva:

Ciało             7/10 diva jest bardzo ładna lecz niezbyt w moim typie, tyłek mi się nie podoba, nogi piękne, cycek mały zgrabny, skóra zajebista, jędrnie

Twarz           5/10 kolczyk szpeci, reszta kwestia gustu, mówcie żeby rozpuściła włosy - wygląda dużo lepiej

Higiena:         10/10 bez zarzutu

Atmosfera      7/10 byłoby wyżej, lecz incydent ze spustem w buzi niezbyt fajny

FBG                8/10 jest wysoko, lecz szybko się męczy i chce gumę

Klasyk             8/10 można rżnąć jak się chce, ciasno, bardzo ładna cipka, lecz udziela się słabo

Anal                 niedostępny

Resume:

Wizytę zaliczam do udanych, wtopy nie ma absolutnie, diva jest młodziutka i wyrobiona, oceniając wcześniejsze wypady cena 300zł jest tu za wysoka, 200zł byłoby dobrze. Dobrze jest pojechać takie młode ciałko. Nie wracam, za drogo jak dla mnie na tę pannę.

Czołgiem!

:uklon2:

DrDoom

DrDoom

Praktykant

• +users
  • 15 postów

temat do zamknięcia,

dziewczyna miała na wiosnę startować ze studiami i zniknąć,

oferta od paru tygodni nie jest już aktywna, a od ~3 tygodni na jej miejscu pojawiła się Naomi

Yaskier

Yaskier

Weteran

• +users
  • 526 postów

Stary, Emi ciśnie z tą bajerką o studiach od początku. Jak byłem u niej pierwszy raz przed wakacjami 2017 to miała na stałe zniknąć kolejno  od września, później od stycznia, no i jak się okazuje od teraz :D

Ja to jestem raczej sceptycznie nastawiony jeżeli chodzi o koniec kariery. Obstawiam, że zniknie na jakiś czas i znowu gdzieś wypłynie...

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych