Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Emi 18, 508-550-045młoda 18

* * * * - 3 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

Erosman69

Erosman69

Praktykant

• +users
  • 14 postów
Numer telefonu: 508-550-045
Witam,
przeszukałem całe forum i nie mogę zlokalizować dziewczyny.. może któryś ze szwagrów już był, sam wiek mnie zastanawia bo wydawałoby się, że to "świeża" dziewczyna. Fotki zachęcające, lubię szczupłe laseczki ale wiadomo wolę zaczerpnąć opinii. 

https://odloty.pl/pl...-18/194168.html

Pozdrawiam

Dodałem numer do tematu na Twój koszt - 10%. A dział pytań jest w samopomocy.

Wspomniane oferty

Emi 18 - 508550045

Użytkownik xcobra edytował ten post 19 czerwiec 2017 - 14:46

R E K L A M A

mkowal434
Re: Emi 18, 508-550-045

mkowal434

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Witam, 

Odwiedziłem Emilkę we wtorek i muszę przyznać, że będzie to bardzo ciekawa pozycja na mojej mapce. Dziewczyna szczupła z jędrnym młodym ciałem, bardzo ładna twarz ale wiadomo to kwestia upodobań. Wiek maksymalnie 18-20 lat więc zgodny z ogłoszeniem. Atmosfera bardzo na plus, chętnie się przytula i całuje co na mnie zadziałało mega pozytywnie. Co do akcji to francuz wykonany dobrze  jak poćwiczy to będzie naprawdę dobra, stara się, więc pewnie niebawem dołączy do grona technicznie uzdolnionych... :oczko:

Sex już tu wyższa półka, jest aktywna, słucha i  zmienia pozycje. Widać, że chce coś uszczypnąć dla siebie, na minetkę wystawiła się chętnie a w międzyczasie zapytała o anal. Skuszony, skorzystałem i tu też całkiem nieźle. Chyba to lubi .. :opsa:

ustawka  10/10

lokal  8/10 

figura 9/10 

buzia  10/10 

FBG  8/10 

klasyk 8 /10

anal 8/10 

atmosfera  9/10 delikatnie, miło, ewidentnie GFE

Wracam za jakiś czas na sprawdzenie, na tą chwilę polecam, bardzo fajna dziewczyna.

Wspomniane oferty

Emi 18 - 508550045

Rafalinio

Rafalinio

Praktykant

• +users
  • 31 postów

Jakiś Link Kolego ?

pio2tr

pio2tr

Dowcipniś

• +users
  • 1016 postów

https://www.odloty.p...-18/194168.html

nic6nie9powiem

nic6nie9powiem

Świeżak

• user
  • 9 postów
Zadzwoniłem i okazało się że adres to Madalińskiego, a mam tam same pozytywne doświadczenia więc poszedłem.

Dziewczę że zdjęć, bardzo młoda i jeszcze niewinnie niedoświadczona. Czarne włosy, ładne duze oczy. Całuje sie bardzo przyjemnie. Stara się spełniać standardy, kleka na podłodze itd. Oral bardzo delikatny, jak na młodziutkie dziewczę przystało. W mieszkaniu przyjmuje koleżanka. Czysto i cicho.

Ustawka 9/10 czekałem chwile
Panna 9/10
Atmosfera 10/10 GFE
FBG 7/10
Lokal znany i opisywany
Sex 8/10

Pewnie niedługo zaczną się pielgrzymki szwagrów szukających prawdziwych osiemnastek i nie będę się temu dziwił. Sam na pewno wrócę po jędrne ciałko, śliczna twarz i koleżeńska atmosferę. Panów szukających ostrzejszych doznań przestrzegam. Będziecie zawiedzeni. Za 200 byłoby pełne 10/10, za 300 jest 8/10.

xcobra

xcobra

Stary wyjadacz

• JuniorMod
  • 435 postów
Wiadomość automatyczna

Ten temat został przeniesiony z "DZIEWCZYNY WARSZAWA i MAZOWIECKIE (wasze opinie)Samopomoc Warszawa i MazowieckieSamopomoc stołeczna" do "DZIEWCZYNY WARSZAWA i MAZOWIECKIE (wasze opinie)Dziewczyny Warszawa - OPINIE".

Narsill

Narsill

Otrzaskany

• +users
  • 78 postów
Witam

Lokum znane także opisywać nie ma co - czysto i ok.
Natomiast co do panny mam wątpliwości. Owszem ładna i zgrabna , ale młodziutka i niestety z zerowym doświadczeniem.
Francuz ledwo ledwo coś tam miziała, klasyk ospale i bez polotu od tylca. Byłem 50 min. I wyszedłem średnio usatysfakcjonowany. Do ewentualnego powrotu za rok.

Oceny

Diva 8/10
Oral 3/10
Sex 5/10

I tyle w temacie. Bez szaleństw, a stawka wysoka.

rmal

rmal

Praktykant

• +users
  • 34 postów

Moja ocena będzie czymś pomiędzy ocenami szwagrów.

Dziewczę piękne, twarz mocne 8/10 ciało 9/10. Piersi niewielkie 2 ale pięknie reagują. Tyłeczek kosmos. Przywitała mnie w czarnej sukience, długo będę pamiętał ten widok.

Dziewczyna faktycznie może mieć 18 lat. Brak doświadczenia nadrabia namiętnością. A to zależy czy zgramy się z Panną. Mi się udało więc za sex daję mocne 7/10. FBG słabo nie będę oceniał. O anal nie pytałem.

Atmosfera jak dla mnie ok 8/10. Jest o czym porozmawiać. Dostałem zaproszenie na następny raz, czy skorzystam sam nie wiem.

Erosman69

Erosman69

Praktykant

• +users
  • 14 postów

Numer telefonu 508-550-045

Witam, opinie szwagrów niewiele mówią, nie są negatywne więc udałem się i ja. Głównie ze względu,że dziewczę jest młode i niezmanierowane jeszcze:)  Adres znany z dobrej obsługi, lokal czysty, dosyć dyskretnie.Fotki są jej, co potwierdzam więc już na wejściu byłem zadowolony. Co do akcji to jest bardzo miła i rozmowna, chętnie nawiązuje kontakt, skraca dystans. Fbg robi dobrze (subiektywna opinia), delikatnie choć brakuje jej doświadczenia, seks namiętnie jak z koleżanką nie odczułem braku zainteresowania wręcz przeciwnie. Anal w mojej ocenie najlepiej, nie należę do "konusów" ale dała radę. Myślę,że ta opcja interesuje ją najbardziej i chętnie korzysta z takiej sytuacji.

Ustawka: 10/10 - dwa telefony

Twarz: 9/10 gładka skóra, duże czarne oczy

Figura: 9/10 jędrne, młode ciałko

FBG: 7/10 delikatny trochę rączki

Sex: 8/10 ciasno

Anal: 8/10 

Lokal: 8/10 

Atmosfera: 8/10 namiętna

Płatne przed, jeszcze wrócę bo lubię ten typ urody i szczupłe pupcie.

Polecam choć jeszcze wszystko przed nią...

Wspomniane oferty

Emi 18 - 508550045

BywalecMK

BywalecMK

Świeżak

• user
  • 7 postów

https://www.odloty.p...-18/194168.html

Dwa dni temu zawitałem do Emi, powiem że podzielam te pozytywne opinie szwagrów.

Dziewczyna młoda i bardzo ładna, długie ciemne włosy, jędrne cycuszki jak to u nastolatki.

Dla mnie gfe w dobrym wydaniu, przytula się, całuje a i lubi ostrzejszą akcję. Dla mnie bardzo na plus zróżnicowana atmosfera. W trakcie sexu troszkę ostra, namiętna po, delikatna i całuśna.

Lokal chyba znany Madalińskiego,na plus- czysto, więc nie ma co opisywać.

Lodzik hmm...delikatnie, stara się i słucha. W tym temacie tyle bo doświadczenia trochę potrzeba jej nabyć. 

Sex fajnie, ciasno, dziewczyna pachnąca, gładka dostałem pozwolenie na paluszki więc skorzystałem, wrażenia mam bardzo pozytywne :)

Zanim nacieszyłem się podejściem od tyłu, to skończyłem.... w tej kwestii planuję powrót po zwyczajnie czasu już zabrakło na kolejne stawianie.

Oceny

Ustawka 9/10

Lokal 8/10
Emi 10/10
Oral 7/10

Sex 8/10

Anal 8/10

Atmosfera  9/10

Dla mnie na pewno opcja do powrotu za jakiś czas, wyszedłem zadowolony mino braku doświadczenia. Miło i sympatycznie :)

Wspomniane oferty

Emi 18 - 508550045

damiano1987

damiano1987

Otrzaskany

• +users
  • 61 postów

Ostatnio dwukrotnie odwiedziłem Emi w niedalekiej przeszłości i muszę przyznać, że z obu spotkań jestem bardzo zadowolony. 

Ustawka jednak jest u niej do poprawy, raz mnie wystawiła i za dwoma następnymi razami kazała czekać 10 min, bo nie odbierała telefonu. Po za tym nie ma już u niej więcej minusów.

Sama bohaterka prezentuje się bardzo dobrze. Młoda dziewczyna, ma faktycznie 18 lat, o bardzo ładnej twarzy i mega zgrabnym młodym ciałku. ma nie duże, ale jędrne piersi i pupe. Fajne długie czarne włosy. Wygląda na grzeczną dziewczynkę, a tak na prawdę lubi mocniejsze akcje. W dodatku przebieg spotkania jest w atmosferze GFE, przytula się, całuje i kokietuje :)

Oral jest raczej płytki i delikatny. Ale najlepsze jest w tym jak Emi liże i całuje naszego przyjaciela. Widok tej pięknej, młodej buźki liżącej i całującej naszego kutasa jest rewelacyjny :)

W seksie jest rakieta, aktywna i pozwala na dużo, można ją mocniej złapać za szyję i dawać klapsy w tyłek. Pozycje jakie sobie wymyślisz, na mnie, na niej, na boczku, na stojąco i na biurku :) W dodatku jest bardzo namiętnie i z dużą porcją pocałunków. Jak z własną dziewczyną. Można też wejść w dupkę, chociaż nie mam małego, można trochę poszaleć. Higiena jest na najwyższym poziomie. 

W przerwie i na koniec bardzo dobra atmosfera jak z młodą kochanką lub dziewczyną miło i namiętnie. 

Ustawka 6/10

Lokal 7/10

Dziewczyna 9/10

Fbg 7/10

Sex 10/10

Anal 8/10

Atmosfera 10/10

Generalnie polecam!! Jeśli ktoś ma ochotę na młodą osiemnastoletnią dziewczynę to jest to pozycja obowiązkowa. Tym bardziej, że mamy w pakiecie, piękną młodą dziewczynę, zajebisty sex i atmosfere GFE.

82motylek

82motylek

Stary wyjadacz

• +users
  • 271 postów

Jako że nie dostałem odpowiedzi od szwagrów (mój wcześniejszy post), spotkałem się z Emi, urzekł mnie młody głos w słuchawce i dość bogata oferta na papierze. W końcu anal to nie wszystko.

Nie, nie żałuję - przeciwnie bardzo Ci dziękuję Kochana. Dziewczyna warta wydania 300 zł.

Otworzyła mi czarnulka z ładną twarzą (mega piwne oczy, bezalkoholowe czyli tryskające żywiołem, przeciwieństwo zmęczenia i choroby), z włoskami za ramiona, w pończoszkach i szpilkach. Włosy pachną cudownie. Widać, że dziewczyna dba o siebie i klientów (może myje włosy przed każdym spotkaniem?)

Z wyglądu absolutnie 19-20 lat a bez makijażu pewnie i młodziej. Atmosferę oceniam wysoko, panna mimo młodego wieku nie zachowuje się infantylnie. Od progu drzwi odczułem zaangażowanie. Każdy rasowy wzrokowiec powinien być mega zadowolony facjaty i sylwetki jeżeli lubi szczupłe (nie mylić z anorektyczkami). Moim zdaniem na fotkach Emi wygląda grubiej (o ile w ogóle można użyć takiego przysłówka), zwłaszcza nogi i talia. Magnes, nogi z waty, ciśnienie w majtach.

Po szybkim prysznicu zaczęliśmy randkę. Tak randkę. Odniosłem wrażenie, że dziewczyna lubi być zdobywana etapami. Pocałunki delikatne, średniej głębokości (Emi ma fajny długi jęzorek). Panna z początku grzeczna i uległa. Ochoczo zabiera się za loda, ale nie znajdziemy tu opcji głębokiego gardełka ani tym bardziej FF. Na pierwszy ogień cipka, (nie było minetki :( ) zacząłem w pozycji klasycznej by nacieszyć się buźką i oczętami. Ciut smaru na kutasa i jedziemy najpierw powoli, strasznie ciasna. Na pieska chyba coś jej nie pasiło, w sumie mały nie jestem. Nie żeby protestowała, ale potrafię wyczuć. Za to ujeżdżanie mnie tyłem i przodem to już mistrzostwo świata. Tu dziewczyna lubi wykazywać inicjatywę, przynajmniej ma kontrolę. Przerobione na prawdę wiele fikołków, ale nie trwało to długo, nie chciałem dawać sobie na wstrzymanie przy pierwszym podejściu.

Po przerwie był oczekiwany analik. Po wejściu za zwieracze, co z doświadczenia wiem że wywołuje czasem ból), delikatnie żeby nie urazić rozsmarowałem dziurkę, każdym pchnięciem trochę głębiej bez wyciągania fiuta. Przez 5 minutek to był taki masaż analny :) Później dostałem zielone światło, że mogę mocniej. Panna pozwala na szybsze ruchy no ale nie było jakiegoś hardkoru. Cały nie wszedłem, trafiłem na jakiś fizjologiczny opór, po którym panna trochę uciekała. I tak jestem zadowolony. Czysto.

Jak na b. młodą dupeczkę, Emi daje radę, można śmiało napisać, że w miłości greckiej rozmiar gra mniejszą rolę niż intensywność. Nie chciałem psuć wspaniałej atmosfery, chamem nie jestem ...no i chciałbym jeszcze kiedyś wrócić nie zrażając do siebie Emi.

Podobało mi się.

Mieszkanie 7,5/10

Panna: 9,5/10 (szczupły kociak, za samą twarz daję 10/10  a w jednostkach urojonych powyżej skali)

Oral: 6/10 (zaangażowanie)

Sex: 8,5/10

Anal: 7+1/10 ("+1" za to, że mnie wzięła prawie całego oraz że brak dopłat, jak potrenuje to będzie laurka 9/10)

Higiena: 10/10 (zapomniałem dodać, że piersi pachniały jakby mlekiem, kocham to)

Całokształt: mocne 8,5/10 w tym atmosfera, którą nie każda młoda dziewczyna deklarująca GFE potrafi stworzyć, nawet jeżeli gra to ma u mnie Oskara w kategorii "namiętność z pazurkiem". Gdyby była minetka to 9/10.

*)Recenzja odpowiada dacie pierwszy tydzień lipca(*

Użytkownik 82motylek edytował ten post 26 lipiec 2017 - 14:12

thrillsseeker

thrillsseeker

Bywalec

• +users
  • 141 postów

Rzeczywiście jest nieźle. Ale nie idealnie.

Ustawka: 7/10. O dziwo udało mi się dodzwonić prawie od razu. Ale po przyjeździe musiałem czekać, bo niby jeszcze niegotowa była.

Lokal: 7/10. Madalińskiego. Akurat jak wchodziłem do bloku, nikt nie przechodził, ale niezbyt dyskretnie się czułem. Zwyczajne mieszkanie, mały pokoik, w którym łóżko zajmuje prawie całą przestrzeń. W łazience wanna.

Dziewczyna: 8/10. Wysoka, zgrabna, ale jednak nie idealnie, jasna karnacja. Ładne oczy, inteligentne spojrzenie. Włosy długie, ale jak się okazało, doczepiane. Nie wiem po co. Gdyby nie była tak młoda, punktacja nie byłaby tak wysoka. A faktycznie z tego co mówiła, może mieć 19 lat.

Atmosfera: 7/10. Dziewczyna prowadzi inteligentną rozmowę, to jest fajne. Trochę się nawet próbuje chwalić wiedzą. ;-) W ogóle jest bardzo rozmowna, w taki naturalny sposób. Tyle że niestety trochę za mocno wypytuje o prywatne sprawy. Ale odniosłem wrażenie jakby tak po prostu była ciekawą świata młodą dziewczyną z małej miejscowości, która przyjechała do Warszawy i ze zwykłej ciekawości łaknęła wiedzy o ludziach. Pojawiło się małe marudzenie, o którym niżej.

Akcje: 7/10. Niby lubi pocałunki, ale bardzo płytkie. Lodów nie zapamiętam jakoś szczególnie. Seks dość namiętny, różne pozycje, ale nie była tak stuprocentowo układna jak sobie wyobrażałem. To znaczy w niektórych momentach układała się tak, jak sama chciała a nie tak jak ja. Doszło do próby delikatnego analu, i to tak nawet bez ostrzeżenia i nie zaprotestowała. Ale krótko, bo chciałem zmienić pozycję i już potem do kakaowego oka nie wróciłem. Dwa spusty zaliczone, ale trochę pod koniec zaczęła marudzić, że kończy się czas i z tym drugim finałem musiałem się pośpieszyć, bo już chciała mi uciekać spod armaty.

Generalnie OK, ale absolutnie nie za 300 złotych.

_niewierny

_niewierny

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Niedawno odwiedziłem Emi, ale spotkaliśmy się pod innym adresem. Teraz przyjmuje na Chodkiewicza, niedaleko Madalińskiego.
Umówienie bez żadnych problemów, na 2 telefony. 
Lokal zdecydowanie na plus, duży i przytulny.
Rozliczyliśmy się na początku spotkania (300 zł), następnie prysznic. W łazience są jednorazowe szczoteczki do zębów.
Z samego spotkania wyniosłem pozytywne wrażenia. Emi jest bardzo atrakcyjną dziewczyną. Wygląda no deklarowany w ogłoszeniu wiek. Do tego potrafi stworzyć bardzo miłą atmosferę. Zaczeliśmy od namiętnych pocałunków, dalej FBG (to najsłabsza część spotkania), dlatego szybko przeszliśmy do części głównej. Przerobiliśmy kilka pozycji. Emi współpracuje i nie marudzi. Na koniec jeszcze kilka minut przytulania, bez przycinania na czasie.

Lokal: 10/10
Diva: 9/10
Oral: 5/10 - widok jest uroczy, ale sama akcja mnie nie porwała
Sex: 9/10
Higiena: 10/10
Atmosfera: 10/10

Jak dla mnie, zdecydowanie do powtórzenia.

Wspomniane oferty

Emi 18 - 508550045

cowboy789

cowboy789

Otrzaskany

• +users
  • 91 postów

próbuję się właśnie skontaktować od jakiegoś czasu z numerem 508-550-045 ale tel. milczy, na SMSy też nie odpowiada - czy ktoś ze Szwagrostwa coś wie na temat bohaterki tematu - czy to tylko wynik obłożenia, czy może jakaś przerwa w karierze ?

Pzdr

C

Wspomniane oferty

Emi 18 - 508550045

Yaskier

Yaskier

Stary wyjadacz

• +users
  • 369 postów

Diva przyjmuje normalnie, tylko trzeba wykonać kilka telefonów. Mi się trochę zeszło z umówieniem spotkania, ale moim zdaniem warto :) O tym, dlaczego poniżej.

Jak wspomniałem ustawka do najłatwiejszych nie należy. Ale na duży plus, że Dziewczę bardzo konkretne, więc jak już odbierze to idzie jak z płatka.

Lokal znany, opisany i na dobrym poziomie.

Podmiot liryczny, hmm? Mam dystans do opinii typu: "ideał", "10 na 10" etc, więc i później rozczarowanie mniejsze. W tym przypadku na szczęście go nie było. Do liderek zestawienia "klasyczna piękność" trochę brakuje, ale nadrabia wdziękiem i urokiem osobistym. Plus oczywiście młode ciałko i jędrny tyłeczek robią robotę ;) Przy tym jest dość ciasno. Podsumowując: ostatnio rzadko spotykane połączenie - 8/10.

Oral  faktycznie przeciętny, ale widać że "Świeżynka", toteż człowiek się specjalnie nie denerwuje :) Za to wysoka nota za sex. Współpracuje, nakręca się, a przy tym stwarza fajną atmosferę.

Pewnie jeszcze wrócę.

Czołgiem!

aromanow

aromanow

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Wizyta pod koniec lipca, adres Chodkiewicza. Z umówieniem był problem ponieważ diva nie odbierała, dopiero następnego dnia się udało. Tłumaczyła, że miała wolne. Rozliczenie na początku, następnie do łazienki(jest prysznic i wanna). Wydaję mi się, że przyjmuje z koleżanką, ale nie zauważyłem jej obecności. Po prysznicu do pokoju, zaczeliśmy od drobnych pocałunków, następnie do fbw-płytki, więc słabo. Dlatego poprosiłem o gume, oczywiście Emi nie zakłada :) W seksie aktywna, dodatkowo pocałunki jak z dziewczyną, na koniec spust na piersi. Dziewczyna jest młoda 18-20lat, zaangażowana, buduje atmosfere, w przerwie się przytula, i chyba śweżynka bo pytała o sugestie.

Oceny:
Lokal: 8/10
Twarz: 9/10
Ciało: 8.5/10
FBG 2/10
Sex: 9/10 
Atmosfera: 9/10

neogarson

neogarson

Praktykant

• +users
  • 15 postów

Niestety ma wyłączony telefon. Przez całą dobę dzwoniłem bez skutku.

Myślisz, że kogoś to interesuje? Nie śmieć w opiniach. 7 dni +10%

Użytkownik marco111 edytował ten post 10 sierpień 2017 - 23:18

Tommy92PL

Tommy92PL

Praktykant

• +users
  • 16 postów

Dziewczyna atrakcyjna młoda szczupła

Lokal w porządku w łazience czysto w mieszkaniu przyjmuje chyba jeszcze jedna diva

Sex wszystko ok bez problemu z pozycjami

Atmosfera na 5+ dziewczyna miła nie marudzi bardzo zaangażowana

Polecam

To nie jest regulaminowa opinia. +10%

Użytkownik marco111 edytował ten post 10 sierpień 2017 - 23:16

marcincie

marcincie

Praktykant

• +users
  • 13 postów
Link do ogłoszenia bohaterki tematu: https://www.odloty.p...-18/194168.html

W lokalu przyjmuje jeszcze Nicola opisywana w wątku: http://www.garsonier...00-nicola-priv/
Wcześniej na pewno przyjmowała tam też jeszcze Martyna, ale chyba zakończyła karierę (albo  ma przerwę wakacyjną): http://www.garsonier...-ulegla-suczka/

Ustawka 10/10 - Bez problemów. Telefon rano, telefon/sms około godziny przed spotkaniem. Telefon sprzed bloku i do dzieła...

Lokal - 8/10 -  Ulica Chodkiewicza, nowe budownictwo, w bloku brak ochrony. Na osiedlu problem z parkowaniem, ale polecam komunikację miejską - jakieś 10 min spacerem od metra Racławicka lub 2 min od tramwaju. Sam lokal też bardzo ok, chociaż dziewczyny mogłyby w końcu ten zepsuty prysznic naprawić :(

Wygląd - 9/10 - Wiek i wygląd absolutnie zgodny z opisem. Dziewczyna około 20 lat. Jędrna, zgrabna, super cycuszki, ładna buzia. Zdecydowanie podniecająca od pierwszego  wejrzenia.

FBG 5/10 - W tym przypadku mogłoby być lepiej. Brakuje trochę techniki, zaangażowania, entuzjazmu, śliny. Podejrzewam brak doświadczenia i drobną buzię.

Akcja 9/10 - Najlepszy punkt  programu. Seks w każdej pozycji. Dziewczyna aktywna, dobrze reaguje, współpracuje, zdecydowanie stara się zadowolić klienta. Do tego super widoki z każdej strony. Wszystko okraszone namiętnymi pocałunkami. Aż się chce włożyć trochę wysiłku i nacieszyć dłużej.

Atmosfera - 10/10 - GFE na całego. Dziewczyna od wejścia stara się przełamać lody i całkiem  nieźle jej to wychodzi. Krótka rozmowa przed akcją i trochę dłuższa po. Do tego po akcji przytulanie i sporo śmiechu. Wyszedłem w skowronkach :)

Ogólnie polecam, ale miłośnicy FBG powinni poszukać innego adresu.

Użytkownik xcobra edytował ten post 15 sierpień 2017 - 21:04

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych